Pradžia
Projektas knyga “LIETUVOS BALANDININKAI” PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Balandininkas   

 Pet show Lietuva

projektas knyga

Projektas knyga „LIETUVOS BALANDININKAI“. Galbūt atėjo laikas visiems įsirašyti į istoriją ir paruošti knygą apie mus visus, kurie taip mylime balandžius. Skaityti jau nelabai mėgstame, bet pavartyti ir pažiūrėti nuotraukas ar paieškoti mėgstamų balandžių – užsiėmimas daug mielesnis. Tokia knyga turėtų ir praktinės reikšmės, nes žinotume kokios balandžių rūšys populiariausios, kur šiai dienai balandininkų geografiškai daugiausiai, koks balandininko tikrasis vardas, o ne pravardė ir panašiai. Balandininkas, balandininko nuotrauka, laikomos balandžių rūšys, geografinė vieta, kontaktai... Tačiau šiai dienai - tai yra dviejų žmonių projektas. Labai lauksime bendraminčių ir kritikų. Knygos startas būtų gyvūnų paroda „PET SHOW LIETUVA“. Kiekvienas dalyvaujantis gautų lapą, kurį užpildęs automatiškai patektų į raudonąją knygą „LIETUVOS BALANDININKAI“. Ką manote apie šį sumanymą?
 
O ar žinote kelintoji bus šių metų balandžių paroda? Atspėkite ir laimėkite prizų facebook balandininko paskyroje. https://www.facebook.com/balandininkas/

P.S. Pridedu nuotraukų iš antrosios kanarėlių ir balandžių parodos 1931 m. Tai mūsų Lietuvos balandininkystės ištakos. Archyvinės medžiagos suteikė ilgametis balandžių augintojas Juozas Pauras.


 
< Ankstesnis   Kitas >

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Uzbekai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (30.04.2020)
Dvikuodžiai uzbekai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (04.04.2020)
Kurskai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (16.03.2020)
Venskai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (03.03.2020)
Parduodami balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.02.2020)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 1 svečias