Pradžia
Kreipimasis į Lietuvos balandininkus PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Balandininkas   

Balandziu parodos susitikimas

Gerbiami Lietuvos balandininkai, dėl parodos vyrauja nuomonė, kad tai vien tik Kauno balandžių augintojų reikalas. Bet pamąstykite rimtai – tai mūsų visų auginančių balandžius paroda – tai visos Lietuvos paroda, o ne vieno Kauno!
Pasistatyti narvelius gali Ramas, bet be Jūsų dalyvavimo, be Jūsų balandžių ir Ramas su savo paroda - didelis nulis. Taigi pasižiūrėkime aplinkui – kas jeigu ne Jūs atvešite balandžius į parodą? Kas jeigu ne Jūs parodysite visuomenei kokius reikia auginti balandžius? 

Pasižiūriu į veidrodį ir pamąstau, kad laiko lieka vis mažiau. Daugelis, kuriuos kviečiame sudalyvauti, sako „kitais metais“, o kai pasižiūri į buvusios parodos nuotraukas, pasirodo, kad daug jau mūsų išėjo - ten iš kur jau nebesugrįš (todėl ir steigiame, tų buvusių aktyvių narių atminimo taures).  Todėl kol mes dar esame - pasidarykime šventę sau, vaikams ir visiems aplankiusiems parodą. Įsiamžinkime į istoriją kaip dalyviai ir nugalėtojai.
Dar vienas toks pasakymas girdimas iš balandininkų:  „Parodoje balandis čempionas prastas, o pas mane namie, tai geras“. Supraskite – kol jis namie, tol jis nebus čempionas. Čempionu tampama tik DALYVAUJANT parodoje. Nors po parodos balandis čempionas smarkiai apkalbamas, bet jis vis tiek liks parodos čempionu.
Skundžiamės ir zirziame, kad balandininkų nuolat mažėja, o ir naujų neatsiranda. Tačiau ką mes darome dėl to? Rengiamas piešinių konkursas vaikams „Mes mylime gyvūnus“ su slapta mintimi, kad atvykę vaikai pirmą kartą iš arti pamatys balandžius ir kitus gyvūnus. Tai labai mažytis žingsnis, bet kaip pakviesti, prišaukti žmones tokiu "facebook", kompiuteriniu laiku. Kokiu stebuklingu būdu mūsų sparnuočiai gali surasti kelią į naujų žmonių širdis? Todėl prašome kiek galima daugiau dalintis informacija apie parodą ir piešinių konkursą. Paraginkite sūnų, anūką, proanūkį nupiešti piešinį. Papasakokite draugams, kaimynams ir pažįstamiems. Dalinkitės ir platinkite parodos, konkurso plakatus ir taisykles (www.Pigeon.lt )

O kaip paskatinti Jus pačius sudalyvauti parodoje? Gal turite idėjų kaip ir ką padaryti?  Gal turite pastebėjimų ką ir kaip netinkamai darome? Kviečiame šį savaitgalį, po turgaus, susitikti, aptarti būsimos parodos organizavimą, išsakyti nuomonę. Laukiame visų, iš visos Lietuvos, nes kaip minėjau paroda Lietuvos, o ne Kauno, o kas negali atvykti, prašome parašyti savo nuomonę svečių knygoje.

Lietuvos dekoratyvinių balandžių augintojų asociacijos prezidentas

Ramūnas Naruševičius

 
< Ankstesnis   Kitas >

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Kursko aukštaskraidziai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (20.08.2020)
Parduodami flygeriai 3 vnt.
PARDUODAMI BALANDŽIAI (14.08.2020)
Parduodami 8 vnt. Kryžiuočių
PARDUODAMI BALANDŽIAI (14.08.2020)
Parduodami 4 vnt lenertų
PARDUODAMI BALANDŽIAI (14.08.2020)
Parduodami vysakrylai 8 vnt.
PARDUODAMI BALANDŽIAI (14.08.2020)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 8 svečiai(-ių)