Pradžia arrow STRAIPSNIAI arrow Vykstantys balandžių turgai, mugės ir parodos arrow Žvilgsnis į Varšuvos balandžių turgų. Nuotraukos
Žvilgsnis į Varšuvos balandžių turgų. Nuotraukos PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Balandininkas   

 

 Varšuvos balandžių turgus

Nuotraukų galerija 143 nuotraukos spausti čia>>

Tikriausiai ne vienam įdomu koks balandžių turgus Lenkijos sostinėje Varšuvoje. Juk tai didžiausias Lenkijos miestas, kuriame 1,75 mln gyventojų (aglomeracija: 3,5 mln.). Todėl natūralu, kad gausus būrys balandininkų susirenka pirkti, parduoti paukščių Varšuvos balandžių turguje. Prekiautojų narveliai dažniausiai yra pakelti nuo žemės, kad pirkėjui nereikėtų lenktis ir galėtų patogiau apžiūrėti balandžius. Narvelių kojos padirbintos specialiai arba pritaikytos detalės nuo namuose naudojamų žmonų džiovyklų. Dar kiti balandininkai savo užaugintą produkciją pakelia ant medinių dėžučių. Buvo narvelių su apvyniota permatoma juosta, kuri padeda balandžiams tvarkingiau važiuoti automobilyje ir šiek tiek apsaugo turguje nuo šaltesnio vėjo.

Turguje pardavime daugiausiai parduodamos vietinės ir populiarios lenkiškos balandžių veislės. Populiarūs ir pašto balandžiai, užauginti ir priklydėliai. Pirkėjų laukia vištos, keletas fazanų, putpelės, papūgos, povai ir triušiai. Prieš Velykas suaktyvėjusi kiaušinių prekyba. Galima nusipirkti ne tik vištų, tačiau ir povų kiaušinių perinimui. Lenkijos balandininkai į turgų suvažiuoja ne vien tik automobiliais, bet galima pamatyti su dviračiais, motoroleriais ant kurių vežamasi net ne po vieną balandžių dėželę.

Ankstų rytą balandininkai kviečiami ragauti čia pat ant ratukų vežiojamos kavos, arbatos ar sriubos pašildytos ant dujų. Siūloma pusryčiams sukrimsti dešrelę ar kepsnį ant ugnies. Įpusėjus turgui ne vienas balandininkas prisimena ir savo augintinius, kad jie taip pat be pusryčių ir tuojau į narvelį pateikia keletą saujų grūdų. Čia pat galima nusipirkti užaugintų vaisių ir daržovių, kitų smulkių reikmenų buičiai.

AutobusiukasDėmesio! Organizuojamos išvykos į Varšuvos turgų. Galite važiuoti parduoti, pirkti balandžių, vištų, papūgų ar triušių. Dėl planuojamos kelionės skambinti Ramui tel. +370 659 70167
PASTABA. Savarankiškai važiuosiantiems nuo Velykų keičiasi Varšuvos turgaus adresas.

 
< Ankstesnis   Kitas >