Pradžia
Balandžių apdovanojimai LČ, Alytaus, Kauno 2017 PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Balandininkas   

balandininkai

Įvyko Lietuvos čempionato, Alytaus, Kauno sportinių balandžių apdovanojimai. Susirinko gausus būrys entuziastų. Vakarą vedė Lietuvos sportinių balandžių federacijos prezidentas Algis Kisielius, o jam talkino Valius Vanagas. Renginyje svečiavosi ir Lietuvos dekoratyvinių balandžių asociacijos prezidentas Ramūnas Naruševičius.

Apdovanojimus šlavė Alytaus klubo jaunimas: Ramūnas Jurčiukonis, Gytis Sabestinas, Darius Sabestinas. Žinoma, balandžių sporto senbuviai pozicijų neužleido ir į apdovanojimus ne vieną kartą kopė Algis Baniulis, Vytautas Pilius ir kiti. Iš Klaipėdos pasižymėjo R. Sudeikio balandžiai.

Po apdovanojimų ceremonijos buvo pristatyta Lietuvos balandininkų pasiekimai Portugalijos balandžių viešbutyje. Geriausiai pasirodė Juozo Snabaičio 16 ir Renato Ūso 33 vieta individualioje įskaitoje. Lietuva užėmė 13 vietą.

Federacijos prezidentas Algis Kisielius pristatė Olimpiados reikalavimus. Lietuvos klubai visi kartu gali atitikti reikalavimus. Todėl pabandė pamodeliuoti 2017 m. balandžių rezultatus ir juos interpretuoti kaip būtų, jeigu tie patys balandžiai puikiai pasirodytų du metus iš eilės. Pasirodė, jog į Olimpiadą pretenduotų T. Svenciūno, J. Snabaičio balandžiai (detalesnė
informacija bus skaidrėse, kurias pažadėjo įkelti artimiausiu metu).
 
Eligijus Nicys pakvietė ir kviečia visus palaikyti lietuviško DERBY arba jauniklių viešbučio mintį. Tokio tipo balandinė Klaipėdoje planuojama atidaryti 2018 m. gegužės mėnesį.
 
Trūkstant informacijos apie balandžių sportą trumpą pranešimą pristačiau aš. Apžvelgiau 2017 m. balandžių rezultatų statistiką, kokios varžybos ir kaip vyksta Lietuvoje. Klube vykstančios varžybos, Lituanica, Vienybės taurė, R. Chmeliausko taurė ir Lietuvos čempionatas.
pranesimas
 
 

Add comment


Security code
Refresh

< Ankstesnis   Kitas >

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Perku
PARDUODAMI BALANDŽIAI (30.05.2019)
perku
PERKAMI BALANDŽIAI (14.05.2019)
Perku
PARDUODAMI BALANDŽIAI (22.03.2019)
Balandis
PARDUODAMI BALANDŽIAI (08.03.2019)
Parduodami sportiniai balandziai rinkti is ivairiu saliu
PARDUODAMI BALANDŽIAI (26.02.2019)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 2 svečiai(-ių)