Pradžia arrow STRAIPSNIAI arrow Naujienos apie balandžius Lietuvoje arrow Naujojo balandžių turgaus atidarymas
Naujojo balandžių turgaus atidarymas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Balandininkas   
balandziu turgus marmantas
Aplinkiniai gyventojai seniai tiek automobilių ir žmonių bematė, kavinių prekiautojai nebuvo pasiruošę - jiems trūko net grąžos. Sugužėjo gausiai balandininkai iš visos Lietuvos.

Naujasis balandžių turgus po stogu ir su įrengtu apšvietimu, prekybos stalais. Tačiau organizatoriai Jūsų visų prašo naujame turguje laikytis švaros. Nepaleisti balandžių. Nuo šiol nereikalingus balandžius galite palikti specialioje dėžutėje prie vartų. O norintys galite iš tos dėžutės pasiimti paukščius nemokamai.

Turgaus pabaigoje balandžių dėžutėje atsirado gražiais, apaugusiais snapais sportinių balandžių. Balandžiai savo likusiu puošnumu patraukė turgaus balandininkų senjorų dėmesį. Pradėjo augintojai buriuotis aplink. Klubo pirmininkas Žydrūnas: "Galite pasiimti nemokamai. Štai žiūrėkite griebkite šį paukštį - šitam balandžiui reikia įduoti į snapą lapuką ir nueina į prekybos centrą ir apiperka, visą pilną maišiuką parneša". :) Nors tai puikus pokštas, bet kviečiame laikytis švaros ir atkreipti dėmesį į dėžutę prie vartų. Galbūt vieniems nereikalingi balandžiai, o kitiems tikras lobis.
28 foto iš balandžių turgaus atidarymo 2017.01.22 Žiūrėti>>
 

 

 
< Ankstesnis   Kitas >