Pradžia
Palanga sveikina vasarą!!! PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Balandininkas   

palangos atidarymas balandziai

Vėl tradiciškai IV-oje tarptautinėje dekoratyvinių balandžių parodoje, kuri įvyko 2016 m. gegužės 21 d. Palangoje, restorano-kavinės-baro „DeCuba“ sode, dalyvavo balandžių augintojai iš Kretingos, Mažeikių, Gargždų, Klaipėdos, Palangos, Šiaulių, o taip pat svečiai ir Palangos balandininkų klubo nariai iš Latvijos, Liepojos miesto. Skaityti visą straipsnį>>


    Parodoje dalyvavo 23 balandžių augintojai, iš viso buvo eksponuojami 145 balandžiai, 50 veislių. Parodos dalyviai rinko gražiausią balandį. I vieta atiteko Tadui Ramonui už Kinietišką žuvėdrėlę, II vieta – Vytautui Šunokui už Brno pūstinuką, III vieta – Rimantui Benetai už Perukinį. Jauniausio balandininko taurė atiteko Tadui Ramonui (14 metų). Didžiausią 50 balandžių kolekciją pristatė ir apdovanojimą pelnė Rimantas Beneta. Labai džiugu, kad Latvijos balandininkai pristatė 16 balandžių, visų spalvų Liepojos baltauodegius (juodus, raudonus, geltonus), Vokiškas žuvėdrėles, o taip pat ir Elbingo baltagalvius (geltonus ir raudonus). Savo augintinius pristatė ir Nikolajevo balandžių augintojų klubą atstovaujantis Gediminas Rapalis iš Klaipėdos. Taip pat parodoje buvo eksponuojami ir Reinoldo Liaudansko ir Česlovo Vėbros auginami Klaipėdos aukštaskraidžiai. Taip pat buvo eksponuojamos ir 4 balandžių veislės, kurios tapo Europos čempionais 2015 m. lapkričio 13-15 d. Prancūzijos mieste Metze vykusioje 28-oje Europos naminių paukščių, triušių, jūros kiaulyčių, balandžių ir kitų egzotinių paukščių parodoje. Tai Klaipėdos aukštaskraidis (Eligijus Nicys), Aukštaitijos burbulis (Audrius Grigaliūnas), Budapešto trumpasnapis (Vytautas Keraitis), Lietuvos šarkelė (Gintas Stulgaitis).

beneta balandziai

balandziai

          Pirmą kartą šioje parodoje dalyvavo ir asociacija „Palangos fotoklubas 750“, pristatydamas fotografijos darbų parodą iš ciklo „Balandžiai ir kiti paukščiai“. Dėkingas parodos autoriams Aldui Žoliui, Alei Jankauskienei, Arvydui Bogačionkai, Ignui Didžiūnui ir Birutei Mockuvienei.

     Ypatingai dėkingas už visokeriopą pagalbą Lietuvos dekoratyvinių balandžių augintojų asociacijai ir visiems kitiems balandininkams, kurie prisidėjo prie šios šventės organizavimo.

      

            Iki kitų susitikimų parodose.

 

          Pagarbiai

 

          Reinoldas Liaudanskas

 

 
< Ankstesnis   Kitas >

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

perku
PERKAMI BALANDŽIAI (14.05.2019)
Perku
PARDUODAMI BALANDŽIAI (22.03.2019)
PARDUODAMI Geltoni ir raudoni persai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (14.03.2019)
Balandis
PARDUODAMI BALANDŽIAI (08.03.2019)
Parduodami sportiniai balandziai rinkti is ivairiu saliu
PARDUODAMI BALANDŽIAI (26.02.2019)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 2 svečiai(-ių)