Pradžia
Balandžių ekspozicija visuomenei Kaune PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Balandininkas   

 sprendimu ratas balandziai

sprendimu ratas 2015

 ATNAUJINTA NUOTRAUKOMIS!

Parodoje „Sprendimų ratas“, naujajame paviljone Nr. 3 narveliuose burkuoja „Dekoratyvinių balandžių augintojų asociacijos“ ir „Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubo paukščiai. Galima pamatyti ir geriausius sportinius rezultatus pademonstravusius Artūro Mikulionio sportinius balandžius. Parodoje pristatomos įvairios dekoratyvinių paukščių veislės, triušiai, alpakos, arkliukai, avys ir kita gyvūnija.

„Dekoratyvinių balandžių augintojų asociacijos“ prezidentas Ramūnas Naruševičius dėkoja visiems už pagalbą padėjusiems organizuoti šią balandžių ekspoziciją visuomenei. Tai puiki galimybė apie balandžių pomėgį pranešti Kauno miesto gyventojams ir svečiams. Balandininkas pastebėjo, jog šis modernus paviljonas - puiki ekspozicijų erdvė ir galima pasvajoti apie didžiąją dekoratyvinių balandžių parodą su teisėjų įvertinimais.

Sportinių balandžių entuziastas Artūras Mikulionis paklaustas, kodėl augina pašto balandžius, atsakė: „Mane labiausiai žavi sportinių balandžių ištikimybė ir gebėjimas sugrįžti į savo namus. Tik sportiniai balandžiai sugrįžta iš tolimų distancijų net ir vanago paliesti, tai nepaprasta. Tai fiziškai patys stipriausi ir protingiausi balandžiai visoje Visatoje. Todėl nei viena balandžių veislė neprilygsta sportiniams-lenktyniniams balandžiams. Šių paukščių nesulaiko niekas!“

IŠSAMUS PARODOS APRAŠYMAS - PAPILDYTA NUOTRAUKOMIS skaitykite daugiau>>

 

 

 

Spalio 1-3 d. Aleksandro Stulginskio universitete vyksianti miško, medžioklės, aplinkos ir gyvulininkystės technologijų paroda „Sprendimų ratas 2015“ bus jau aštuntoji šiai tematikai skirta, o iš viso – keturiasdešimt pirmoji paroda, rengiama Universitete.

Dienraščio „Verslo žinios“ surengtos apklausos duomenimis, „Sprendimų ratas 2014“ buvo trečioji pagal dydį tarp visų parodų, surengtų 2014 m. Lietuvoje. Parodoje apsilankė apie 50 tūkst. lankytojų, šiais metais tikimasi dar gausesnio jų skaičiaus.

Parodoje „Sprendimų ratas 2015“ dalyvaus apie 100 firmų, asociacijų, organizacijų, apie 200 augintojų, gamintojų ir tautodailininkų ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Lenkijos, Estijos,  Baltarusijos.

4,5 tūkst. km. m. lauko aikštėje išsidėstys miško, žemės ir komunalinio ūkio technikos eksponatai.

Produktus gyvulininkystei, aplinkos tvarkymui, ekologijai pristatančios ekspozicijos ves iki dviejų naujųjų Nr. 2 ir Nr. 3 paviljonų. Paviljone Nr. 2 įsikurs miškų urėdijų, medžioklės, ekologinių ūkių ir kitos vidaus ekspozicijos. Biržų miškų urėdija supažindins su medienos ruošos raida. Druskininkiečiai pristatys garsųjį miško muziejų -  mokymo ir informacijos centrą „Girios aidas“. Šakių miškų urėdijos ekspozicijos tema – miško apsauga ir rekreacija, Švenčionėlių – komercinių medžioklės plotų priežiūra. Tauragės miškų urėdijai teko ypač aktuali  - biokuro ruošos urėdijoje tema.

LR Aplinkos ministerijos ir Generalinės miškų urėdijos ekspozicijose vyks susitikimai su šių institucijų specialistais. Jau keletą metų „Sprendimų rate“ ypač aktyviai dalyvauja Jaunieji miško bičiuliai, suvažiuojantys į parodą iš visos Lietuvos. Savo bendraamžiams jie rengs akcijas „Piešiu mišką“ ir „Pažink mišką“, nugalėtojams dalins naudingus ir malonius prizus.

Pirmąjį kartą parodoje dalyvaus Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras, kuris rengs pramogines-pažintines atrakcijas „Pažink kraštą, kuriame gyveni!”.

Šiais metais Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugiją (LMŽD) parodoje atstovaus žemaičiai. Draugijos ekspozicijoje bus galima pasigrožėti puikiais medžioklės trofėjais, pasidalinti kelionių įspūdžiais, įsigyti medžioklės amunicijos ir atributikos, gaminių iš kaulo, odos, kailio. Džiugu, kad į kvietimą dalyvauti „Sprendimų rate“ atsiliepė ir Latvijos, Estijos ir Baltarusijos medžiotojų draugijos. Visuomet yra smalsu sužinoti kas ir kaip vyksta kaimynų miškuose, pasidalinti įspūdžiais ir patirtimi. Medžioklės ekspozicijos nuolatinis iniciatorius ir rengėjas LMŽD pirmininko pavaduotojas Eugenijus Tijušas žada, kad „Sprendimų rate 2015“ vyks ne tik medžioklinių šunų pasirodymai, bet bus galima išbandyti rankos ir akies taiklumą. Jau eilę metų įvairių Lietuvos regionu medžiotojai ir žvejai čia pat ant laužų verda gardžias vaišes parodos dalyviams lankytojams. Įvairiausių degustacijų netrūks ir šiemet.

ASU Miškų ir ekologijos fakulteto palapinėje „Pajausk miško galią“ ir Agronomijos fakulteto palapinėje „Klausk agronomo“ vyks specialistų konsultacijos.

Ypač gausi šiemet bus parodos šviečiamoji programa. Dvidešmt penkiuose semiruose bus aptariamos pačios įvairiausios temos. Vyks net dviejų autorių fotografijų parodų atidarymai.

Universiteto IV rūmų pirmame aukšte veiks Slėnio „Nemunas“ ekspozicija „Nuo amato iki inovatyvaus verslo“.

Kaip ir kasmet, lankytojus kvies gausi ir įvairiaspalvė sodinukų, gėlių ir amatų mugė.

Bendras parodos „Sprendimų ratas 2015“ plotas 50 000 kv. m (5 ha).

Parodos darbo laikas – nuo 9 iki 17 val. visomis parodos dienomis. Visų renginių, vyksiančių spalio 1-3 dienomis Aleksandro Stulginskio universitete, lankymas nemokamas.

 
< Ankstesnis   Kitas >

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

kryziuociai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (17.02.2019)
Šiaurės juodauadegiai kaukazai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (11.02.2019)
Parduodu raudonus katūnus
PARDUODAMI BALANDŽIAI (09.02.2019)
Sportiniai balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (09.02.2019)
Sportiniai balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (09.02.2019)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 8 svečiai(-ių)