Pradžia
Apžvalga PL ir LT balandžių padangėje PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Balandininkas   

balandis

Trumpai apie sportinių balandžių parodą Lenkijoje, Mindaugo Tiškaus, Algirdo Baniulio balandžius ir apie www.Balandininkas.lt reikalus. Skaityti daugiau>>

 
Įvyko didžioji sportinių balandžių paroda Lenkijoje. Sutraukė tūkstančius pašto balandžių entuziastų pamatyti, pirkti ar susipažinti. Parodos metu pristatyti geriausi Lenkijos balandžiai, kuriuos pamatyti ir netgi patyrinėti konkrečius rezultatus galite puslapyje www.Pigeons.lt

Pagaliau dar keli balandininkai pradeda "lįsti" į dienos šviesą, žinoma, nereikėtų gėdytis ir rankų kišeniuose slėpti (Mindaugas). Puikūs pasiekimai ir foto, video, nors medžiaga galbūt kiek ilgoka, tačiau įdomi, nes visi kolegos patyliukais stengiasi pastebėti, įžvelgti "konkurencinių paslapčių". Mindaugas Tiškus žengia Artūro Mikulionio pavyzdžiu ir parduoda keletą savo balandžių atitinkama kaina nuo 100eu +37068225225. Galbūt pamažu Lietuvoje pradėsime vertinti savo sportinius balandžius?

Antrajame filmuke demonstruojamos ilgamečio sportinių balandžių aistruolio Algirdo Baniulio balandžiai. Tikriausiai ne vienam įdomu pamatyti kaip ir kokioje balandinės aplinkoje burkuoja jo paukščiai. Geros peržiūros.

Tiesa, o kaip dėl dekoratyvinių balandžių? Kas galite, rekomenduojame, aplankyti šį savaitgalį vykstančią Marijampolės balandžių parodą. O dėl www.Balandininkas.lt reikalų, jeigu viskas gerai artimiausiu metu bandysime startuoti su internetine balandžių paroda. Arūnas Gudunskas ir jo komanda intensyviai ruošiasi. Šukuokite, prauskite savo augintinius, ruoškite fotoaparatus, išmaniuosius telefonus ar kitus įrenginius, kurie gali fotografuoti, filmuoti.


Mindaugo Tiškaus balandžiaiAlgirdo Baniulio balandžiai


 
< Ankstesnis   Kitas >

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Perku
PARDUODAMI BALANDŽIAI (22.03.2019)
PARDUODAMI Geltoni ir raudoni persai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (14.03.2019)
Balandis
PARDUODAMI BALANDŽIAI (08.03.2019)
Parduodami sportiniai balandziai rinkti is ivairiu saliu
PARDUODAMI BALANDŽIAI (26.02.2019)
kryziuociai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (17.02.2019)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 5 svečiai(-ių) ir 1 regist. vartotojas