Pradžia
SVEČIAS ŠIAULIŲ BALANDŽIŲ PARODOJE PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Balandininkas   

 ismail haji rimantas beneta

Surengtoje balandžių parodoje Šiauliuose buvo pristatytos įvairios balandžių rūšys. Sparnuočius pristatė Šiaulių, Palangos, Širvintų ir kiti klubai. Galėjome išvysti ir sportinių balandžių iš Gargždų. Didelis lankytojų dėmesys buvo Nikolajevo aukštaskraidžiams iš klubo „Vyturys“. Sulaukta svečių iš Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos ir net Suomijos.  NUOTRAUKŲ GALERIJA.

Atvykusiam svečiui ISMAIL HAJI iš Suomijos daugelis dalykų buvo nesuprantami ir regimi pirmą kartą gyvenime. Nepavyko prasmukti tiesiai į parodą, nes žvilgsnį patraukė priešais parodą vykstantis balandžių turgelis. Kaip galima pardavinėti sugrūstus balandžius, kodėl tiek daug skirtingų balandžių veislių viename narvelyje? Balandis serga? Kaip tai parduodamas? Kodėl toks parduodamas? O kodėl sergantis nešamas parduoti?

Parodoje svečiui buvo įdomiau, nes galėjo pamatyti ne tik dekoratyvinių, bet ir mėgstamų sportinių balandžių. Tai pramoga, nes Suomijoje jie visiškai neturi jokių balandžių parodėlių ar parodų. ISMAIL pastebėjo ir Nikolajevo aukštaskraidžius, kurie Suomijoje visiškai prasti. Aišku jam šiek tiek keista kaip mes parodoje atskiriame visus suvakcinuotus balandžius, kurie tupi narveliuose be žiedų.

Svečią priėmė keletas sportinių balandžių augintojų. Artūras iš Simno ir Vytas iš Alytaus rajono. Balandžių kokybė svečią nustebino, keletą paukščių įsigijo, tačiau kaip ir visus sportininkus labiau domina ateinančio pavasario jaunimas, kurį galima pripratinti ir pažiūrėti ko balandžiai verti. ISMAIL taip pat klausė apie balandininkų paslaptis kaip balandį ruošti, treniruoti ir prižiūrėti.

Ir kas tiems žmonėms pasidarė? Jie nuolat vaikštinėja ant važiuojamosios dalies skirtos automobiliams. Bet dažniausiai užduodamas klausimas: „Kaip mes išgyvename, kai degalų, drabužių kainos lygiai tokios pačios kaip Suomijoje, o atlyginimai tokie maži?“

P.S. Pamoka mums, kad reikėtų kažkaip pradėti kovoti su sergančiais balandžiais turguje ir labai griežtai esančiais parodoje. Tokio dalyko neturėtų būti. Tai kenkia ne tik lankytojams, bet ir patiems eksponuojamiems balandžiams.

 

 
< Ankstesnis   Kitas >

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Kriukovo balti
PARDUODAMI BALANDŽIAI (09.12.2018)
kryziuociu patinukas
PERKAMI BALANDŽIAI (08.12.2018)
felegyhazeriai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (26.10.2018)
Kauno baltajuosčiai (katūnai)
PARDUODAMI BALANDŽIAI (23.10.2018)
Sportiniai balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (23.10.2018)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 10 svečiai(-ių)