Pradžia
Lietuviai dalyvauja pasaulinėse sportinių tiplerių varžybose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Balandininkas   
tipleriai

Įvyko pasaulinės sportinių tiplerių " Ilgosios dienos " varžybos, kuriose dalyvavo tiplerių balandžių augintojas Rimondas Chmeliauskas iš Kauno. Skrydžiui buvo paruošta trijų balandžių komanda, oficialiai užregistruotas prašymas (ITF, http://www.internationaltipplers.com), o varžyboms teisėjauti pakviestas Dima Zaičinkas. Kaip vėliau paaiškėjo balandžių trijulė danguje prabuvo 15 valandų ir  20 minučių.
 
Startas (sekmadienį) 2013.06.23 d. 5.00 val. Startavo trys seni balandžiai:  1. LTU-2009-2170-10-ALYV.  2. LTU-2009-2173-10-MĖL.  3. LTU-2012-6699-10-BERŽ.  Rytas buvo gana normalus, bet įdienojus pakilo karštis iki 30 laipsnių.  Dmitrijus Zaičinkas, kas jį pažista žino, pareiškė, kad jokių "afiorų"nebus, ir teisėjauti pasikvietė dar du žmones. Taip, kad skrido trys balandžiai, ir jiems teisėjavo trys teisėjai  (tarsi  varžybose milijonui išlošti). Vyrai atvyko apie 10.30 val. Ir pamatė "taškuose" skraidančius tiplerius . Susėdo ir pradėjo laukti balandžių skrydžio pabaigos. Pabuvę keletą valandų, išgėrė po keletą puodelių kavos ir arbatos, ir supratę , kad čia atrakcija ilgam, atsisveikino ir išvyko.  Varžybu metu tiplerius atakavo net du kartus vanagai, kurie atskrisdavo ne po vieną, o po du.  Matyt to pasekoje , ir todėl, kad buvo labai karšta, tipleriai skraidė taip aukštai, kad teko teisėjui duoti žiūronus, kad būtų galima pastebėti danguje balandžius.
 
 dima tipleriai balandziai
 
Varžybos baigėsi nutūpus pirmajam iš trijulės (tokios taisyklės) : - 20val.20min. Gaila,  skrydžio  neatlaikė metinukas. Taigi mano balandžių skrydis : - 15 val 20 min. Gaila, jog nepavyko pagerinti prieš du metus pasiekto asmeninio rekordo ( 16 val. 48 min.). Nieko nepadarysi, yra kaip yra.
Kiek man žinoma be manęs startavo dar ir Vanagas Valius, o kur kiti tipleristai ......??? Valius startavo su 5 šių metų tipleriukais, 5 val .46 min ryte. Jo tipleriukai nusileido visai vakare 22 val, 21 min , atskraidę 16val.35 minutes . Rezultatai buvo nusiųsti ITF koordinatoriui Europai Frankui Ottui . Mūsų rezultatus galima pažiūrėti ir palyginti su kitų šalių augintojais  šioje nuorodoje http://www.internationaltipplers.com/results.php.
 
 
 tipleriai balandziai
 
 
 
Vyrai, kai su jumis pašneku turguje, tai jūsų tipleriai taip ilgai skrenda, kad net nakčiai pasilieka , bet netikiu aš šiomis pasakomis. Paprasčiausias būdas įrodyti, - pasikviesti teisėją ir viską užfiksuoti. Teisėją galite pasikviesti Dimą Žaičinką, arba galiu pabūti ir aš, manau neatsisakys ir Valius. 

P.S.  Tiesa (šeštadienį)  2013.06.22 d. leidau š.m. jauniklius , vieną pirmo lizdo (likusius iškapojo vanagas) ir du antro lizdo, bet kadangi rezultatas  neįspūdingas skrydo tik 13val.33min.tai neregistravau .

Rimondas Chmeliauskas  Rimas ( RCH )                            

 
< Ankstesnis   Kitas >

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Kriukovo balti
PARDUODAMI BALANDŽIAI (09.12.2018)
kryziuociu patinukas
PERKAMI BALANDŽIAI (08.12.2018)
felegyhazeriai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (26.10.2018)
Kauno baltajuosčiai (katūnai)
PARDUODAMI BALANDŽIAI (23.10.2018)
Sportiniai balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (23.10.2018)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 7 svečiai(-ių)