Nuolaidos balandžių prekėms PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Balandininkas   

 nuolaidos balandziu prekems

AKCIJA! www.Balandininkas.lt lankytojams! Visą šį mėnesį visoms Arūno parvežamoms balandžių prekėms taikomos didelės nuolaidos, jeigu užsakinėjate ir perkate iš namų. Skambinkite jau dabar ir sutaupykite! Tel. 8 684 72547.

 

 

Mieli draugai - balandininkai, dažnas perkame paukštį už didelius pinigus arba labai prisirišame ir prie ne tokio veislingo, kilmingo balandžio, tačiau užklupus ligoms jį netikėtai prarandame. Dažnai būna, kad vaistų įsigijame veterinarijos vaistinėse, tačiau vaistininkai išduoda vaistus skirtus kalakutams, vištosm ar kitiems paukščiams, tačiau ne visi tokie vaistai tinkami balandžių gydymui. Ypač sunku žinoti vartojimo dozes ir panašiai. Siūlau prireikus vaistų balandžiams ieškoti užsienio šalyse, kur balandininkystė labiau plėtojama, kur išvystyta balandžiams skirtų prekių rinka.


Taip pat rekomenduoju taikyti balandžiams sukurtą įrangą, tupyklas, girdyklas, lesyklas. Tiesiog, daug patogiau rūpintis balandžiais. Turiu paminėti, kad norint užauginti didelį jaunų balandžių derlių ypač svarbu, kad balandžiai - augintojai būtų lesinami visaverčiais lesalais, bei netruktų jiems vitaminų, mineralų ir kitų papildų. Todėl jei norite užauginti, turite paukščiais rūpintis, skirti jiems laiko ir šiek tiek investicijų.

Aš turiu sukaupęs nemažai žinių šioje srityje apie gaminamą ir parduodamą produkcija Lenkijoje, Belgijoje ir kitose šalyse. Daug teko išbandyti ir naudoti. Taigi jei kam nors reikia inventoriaus ar susiduriate su ligomis ir nežinote kaip gydyti, kreipkitės galbūt sprendimą surasime kartu.

Pagarbiai, balandininkas Arūnas

Elektroninis paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Telefonas: +370 684 72547

 

 
< Ankstesnis   Kitas >