Pradžia
Janssen sportinių balandžių aukciono finalas (~1,5 milijono litų) PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Balandininkas   
Jannsen balandziu aukcionas
Štai paaiškėjo paskutiniųjų dvidešimties Janssen balandžių likimas, Belgijoje šiandien (gegužės 13 d.) pasibaigė aukcionas, kurio metu parduoti visi balandžiai. Kaip ir buvo galima tikėtis, paskutiniąją dieną kainų šuolis įvyko. Brangiausia sumokėta už raibą patelę  „Dochter Princess“ paklota ~175 tūkst. litų. O iš viso už dvidešimt balandžių sumokėta ~1,5 milijono litų (427 800 eu), t.y. vidutiniškai vienas balandis kainavo apie 74 tūkst. litų. Aiškėja, jog tai naujas pasaulio vidutinės kainos rekordas parduodant sportinius balandžius aukcione.

 jannsen pasto balandziai

 Raiba patelė  „Dochter Princess“ ~175 tūkst. litų.

 

Pagrindiniai pirkėjai - kiniečiai jie nupirko net septyniolika balandžių, likę trys balandžiai keliaus į Taiwaną. Azijos regionas labai smarkiai domisi balandžiais, ten balandžių sporto populiarumas per pastaruosius metus smarkiai išaugo. Žinoma, europiečiai taip pat troško šių paukščių. Belgai, olandai, rumunai, vokiečiai, anglai varžėsi. Amerikiečius, australus ir Saudo Arabijos balandininkus taip pat domino, bet pinigų sumoms smarkiai išaugus, jie nusprendė susilaikyti nuo pirkinių.

 

Nors sportinių (pašto) balandžių aukciono bendra suma nėra rekordinė, tačiau skaičiai vis tiek įspūdingi. Pagalvokite, nedidelis būrelis pašto balandžių, kurį lengva prižiūrėti ir puoselėti. Tada rinktinius balandžius galima lesinti ir brangiausio lesalo grūdais. Nors Jannsen balandžiai išparduoti, tačiau gyvuos legenda apie juos ir jų balandžius. Tikriausiai, tai kiekvieno rimto balandininko svajonė ir tikslas?

 

Apžvalgą parengė: LINAS

 

PASTABA. Tiesą sakant, parduota šešiais balandžiais daugiau, tačiau jie pridėti prie savo partnerio kaip dovana, kadangi tai buvo seni 2002 metų balandžiai, kuriems žiedai jau buvo nukarpyti.

 

 

 

Add comment


Security code
Refresh

< Ankstesnis   Kitas >

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Uzbekai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (30.04.2020)
Dvikuodžiai uzbekai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (04.04.2020)
Kurskai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (16.03.2020)
Venskai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (03.03.2020)
Parduodami balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.02.2020)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 74 svečiai(-ių)