Pradžia
Janssen sportinių balandžių eros pabaiga? PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Balandininkas   
 janssen balandziai pasto, sportiniai
Kas augina sportinius (lenktyninius arba pašto) balandžius tikrai žino brolius Janssen ir jų balandžius. Nuo savaitės pradžios pasaulį drebina paskelbta žinia, jog nebeliko Janssen šeimoje kam auginti balandžius ir visi likusieji paukščiai bus parduoti aukcione. Janssen - tai beveik 100 metų puoselėtos sportinių balandžių rasės pabaiga?
 
Teigiama, kad paskutinis brolis guli ligoninėje, o šeima jau, kuris laikas ieškojo kaip parduoti balandžius. Primenu, kad pirkėjų šiems tiesioginiams Janssen balandžiams niekada netrūko, ir takai bei takeliai į šios balandinės namus praminti.  Reikėjo ne tik pažinčių, bet ir užsirašyti į eilę, kad susitikti su balandžių šeimininku. Už pačius geriausius balandžius buvo siūlomi prabangūs automobiliai ir mokami dideli pinigai. Tačiau paukščiai pateisino pirkėjų lūkesčius, todėl veislė Janssen tokia garsi ir žinoma visame pasaulyje.

Nuvykus į dabar esamą balandinę pasigesta keleto balandžių žvaigždžių, kuriuos galėjo įveikti liga, tačiau likę 24 suaugę ir 2 jauni balandžiai bus parduoti aukcione. Tokia balandžių auginimo politika pas brolius Janssen: nedidelis balandžių skaičius, sveiki, bet aukščiausios kokybės sportinai balandžiai veislyne. Šiuo metu visa Janssen pašto balandžių kolonija išvežta iš gimtos balandinės ir saugojami slaptoje vietoje. Planuojamas Jannsen balandžių aukcionas balandžio 30 d.

Labai geras organizatorių sumanymas užtempti aukcioną, tai padės žiniai pasklisti po pasaulį ir taip pritraukti daugiau susidomėjusių pirkėjų. Taip pat galimybė gauti kiaušinių iš pačių geriausių Janssen balandžių pasaulyje. Kas iš Jūsų nepasinaudotų tokia fantastiška situacija?
 
Nors balandžių nedaug, bet ar bus vėl pagerintas pasaulinis balandžių pardavimo rekordas?

 

 

 

Add comment


Security code
Refresh

< Ankstesnis   Kitas >

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Kursko aukštaskraidziai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (20.08.2020)
Parduodami flygeriai 3 vnt.
PARDUODAMI BALANDŽIAI (14.08.2020)
Parduodami 8 vnt. Kryžiuočių
PARDUODAMI BALANDŽIAI (14.08.2020)
Parduodami 4 vnt lenertų
PARDUODAMI BALANDŽIAI (14.08.2020)
Parduodami vysakrylai 8 vnt.
PARDUODAMI BALANDŽIAI (14.08.2020)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 1 svečias