Pradžia
Pasaulio rekordas: sportinių balandžių aukcionas už 1,9 milijono eurų PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Balandininkas   
pasaulio rekordas balandziai
Pasiektas pasaulio rekordas. Sausio mėnesį Belgijoje internetinio aukciono metu buvo parduoti 245 sportiniai balandžiai už 1.899.300 EU arba už 6.557.903 LT. Brangiausio pasaulyje balandžio savininku tapo Kinijos laivų statybos magnatas Hu Zhen You, kuris už patikusį olimpinį balandį sumokėjo ketvirtį milijono eurų 250.400 EU.
 
Anot spaudos, įsigytu balandžiu kinietis nebelenktyniaus, tačiau augins ir veis jo palikuonis, kas tikriausiai mums kaip balandininkams jau buvo savaime aišku. Toks pirkinys bus auginamas, puoselėjams po devyniais užraktais ir norinčių įsigyti jauniklių sąrašas jau seniai sudarytas. Tačiau stebint aukcionų eigą reikia paminėti, jog taip brangiai šį kartą buvo pardavinėjami Pieter Veenstra sportiniai balandžiai, o pasaulio rekordas parduodant balandžius gerinamas kone kiekvienais metais.

Sportinių balandžių paklausa auga tarp Kinijos augintojų. Šiame aukcione taip pat dėl brangiausio balandžio „kaip du šunys dėl vieno kaulo“ varžėsi lyderiai kiniečiai Hu Zhen Yu ir FFL SKYCHEN. Paskutinėmis aukciono valandomis statymai augo dešimtimis tūkstančių eurų.

Dar reikia paminėti, jog daugiausiai dėmesio sulaukė du BIS balandžių pardavimai. Tai yra balandžių savininkas nusprendė aukciono laimėtojui (daugiausiai pinigų pasiūliusiam) duoti išsirinkti vieną balandį iš dviejų. Būtent pirmojo BIS metu ir buvo nupirktas brangiausias balandis, tačiau kurį paukštį pasirinko augintojas iš Kinijos neskelbiama. Balandininkas galėjo rinktis vieną iš patelių ‘Dolce Vita’ arba  ‘Special Blue’. ‘Dolce Vita’ 2008 metų raiba patelė, kuri tituluojama kaip geriausia Olandijos lenktyninkė per pastarąjį dešimtmetį.  O ‘Special Blue’ (Ypatingoji mėlyna) kaip septynių metų veislinė patelė, kurios jaunikliai yra tarptautinių skrydžių laimėtojai. Ką rinktumėtės Jūs?

Apžvalgą parengė Linas
P.S. Milijonierius pasirinko "Dolce Vita".
 
 brangiausi pasaulio balandziai
 
 
 

Add comment


Security code
Refresh

< Ankstesnis   Kitas >

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Parduodami balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.02.2020)
Parduodami balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.02.2020)
Parduodami balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.02.2020)
Parduodu
PARDUODAMI BALANDŽIAI (03.02.2020)
Parduodu uzbekų pateles Tel. +37061549884
PARDUODAMI BALANDŽIAI (30.01.2020)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 2 svečiai(-ių)