Pradžia
Prisiminimai iš Bialystoko balandžių parodos PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Balandininkas   
 

Bialystoko arba Baltstogės balandžių turgus jau pakankamai žinomas Lietuvos balandininkų visuomenei. Todėl parodos dieną gausus būrys tautiečių bandė laimę parduoti savo auginamus balandžius Lenkijoje. Sekėsi visiems skirtingai, tačiau kaip visuomet pardavėjų daug, balandžių dar daugiau, o pirkėjų stygius.
 

Bialystoko balandžių paroda šiais metais buvo mažesnė. Parodiniuose narveliuose pristatyta 740 dekoratyvinių balandžių, tačiau nemažai dekoratyvinių paukščių ir triušių veislių. Apie 7 % parodos balandžių arba daugiau negu 50 balandžių į parodą pristatė lietuvių balandininkai. Marijampoliečiams Bialystoko klubas dėkojo asmeniškai įvadiniame parodos katalogo puslapyje.

Lietuviškų veislių (bent jau priskiriamų prie lietuviškų) į parodą parodyti atvežė Stasys Patkauskas. Anot, jo paroda galėjo suprastėti ir dėl ekonominių priežasčių. Vieną balandį pristatyti parodoje kainavo 10 zlotų + startinis mokestis. Jeigu statai 30 balandžių tenka pakloti 300 zl, taip pat pagalvoti apie transporto išlaidas balandžius pristatant ir pasiimant.

Dar užsimenant šiek tiek apie Bialystoko balandžių parodos statistiką. Didžiausia konkurencija vyko tarp vietinių balandžių veislių. Tarkime, „Krymka Bialystocka“ buvo išstatyta 113 balandžių, o „Motyl Warszawski“ net 124 vienetai. Balandis įvertintas 95 balais jau pretendavo į veislės čempiono titulus (Kauno parodoje nuo 96). Veislės čempionais Bialystoke tapo apie 50 balandžių, Kauno parodoje apie 70.

 


 
< Ankstesnis   Kitas >

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Kursko aukštaskraidziai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (20.08.2020)
Parduodami flygeriai 3 vnt.
PARDUODAMI BALANDŽIAI (14.08.2020)
Parduodami 8 vnt. Kryžiuočių
PARDUODAMI BALANDŽIAI (14.08.2020)
Parduodami 4 vnt lenertų
PARDUODAMI BALANDŽIAI (14.08.2020)
Parduodami vysakrylai 8 vnt.
PARDUODAMI BALANDŽIAI (14.08.2020)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 14 svečiai(-ių)