Pradžia
Dovanos už aukcione surinktus pinigėlius nukeliavo į „Paparčių Šv. Juozapo vaikų globos nam PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Balandininkas   

vaiku namos globos aukletiniai

Balandininkai už 1408 lt nupirko įvairiausių vitaminų skirtų vaikams, kad jie mažiau sirgtų (~410 Lt), tris tvirtas rogutes (327 Lt). Kiekvienam iš vaikų po gerą rašalinį parkelį (~290 Lt), didelį A3 piešimo sąsiuvinį (~80 Lt), minkšto plastilino (~60 Lt) ir spalvotų pieštukų rinkinį (~90 Lt), kad galėtų toliau ugdyti ir lavinti savo meninius sugebėjimus. Taip pat artėjančių Kalėdų proga po saldainių namelį. Norime padėkoti už gerumą visiems, kurie prisidėjo prie šios akcijos, aukojo pinigėlius, pirko vaikų piešinius. Vaikų globos namuose lankėsi Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubo pirmininkas Jonas Romeika, klubo valdybos narys, aukciono iškalbingasis vedėjas Ramūnas Naruševičius ir aš - Linas aukciono organizatorius.

 
„Paparčių Šv. Juozapo vaikų globos namų" auklėtiniai visuomet laukia dovanų ir svečių. Susirinkę visi į vieną kambarį smalsiai stebėjo atvykusius iš Kauno balandininkus. O kai dovanos buvo išpakuotos ir išdalintos, tuomet mažieji parodė kambarius ir aplinką, kurioje jie gyvena. Vaikai balandžių mylėtojus vedžiojo už rankų - kas paliko įspūdį ir dar gilesnius prisiminimus. Aplinkoje galima pamatyti daug pačių vaikų rūpestingai pagamintų darbelių: įvairiaspalvių piešinių, popierinių iškarpų, meno kūrinių, netgi kambarių sienos dekoruotos ir išdažytos jų pačių.

Kaip ir minėjome ankščiau globojami vaikai džiaugiasi ir rūpinasi auginamais povais. Nors buvo tamsu, tačiau vaikai šviesdami prožektoriais parodė kaip laikosi jų prižiūrimi paukščiai. Prisiminėme ir balto balandžio istoriją, kurio gyvybė užgeso. Pasirodo, jog vaikai galvojo, kad balandžiui labai liūdna vienam gyventi, jie ir kalbų girdėjo, jog paukščiai nemėgsta vienatvės. Todėl įleido katinėlį, kad balandėliui linksmiau būtų. Na bet žinome visi, kad tokia priešų draugystė trunka labai neilgai.

Kad vaikai neliktų be balandžių Ramūnas pasiūlė padovanoti POVŲ balandžių porelę, o klubo pirmininkas Jonas inventoriaus ir lesalo jiems prižiūrėti. Todėl tai tikrai ne paskutinė balandininkų viešnagė šiuose vaikų namuose. Jeigu kas nors turite geros valios ir sumanymų kaip galite daugiau prisidėti – praneškite.

Tačiau vaikų globos namuose gera nuotaika būna ne visuomet. Išgirdome keletą tikrai gana skausmingų pasakojimų. Tarkime atvejis, kai mama paliko vaikutį iki Velykų. Vaikas greitai prisitaikė prie naujos aplinkos, susipažino su naujais draugais, tačiau akylai saugojo kiekvieną savo daiktą, nes tvirtai tikėjo, kad Velykų rytą jį pasiims namo mama. Deja, atėjus Velykoms – mamos nebuvo ir kūrybingas vaiko pasaulis sužlugo. Antra istorija, apie vaiką, kuris buvo įvaikintas, atskirtas nuo draugų, pateko pas naujuosius globėjus, tačiau atgal į vaikų namus gražintas bene už dešimties metų. Taip, taip praėjus dešimt gyvenimo metų! Moralas: vis tik vaikai ne lėlės ir su jais žaisti nevalia.
 
 
 
< Ankstesnis   Kitas >

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Parduodami balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.02.2020)
Parduodami balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.02.2020)
Parduodami balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.02.2020)
Parduodu
PARDUODAMI BALANDŽIAI (03.02.2020)
Parduodu uzbekų pateles Tel. +37061549884
PARDUODAMI BALANDŽIAI (30.01.2020)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 38 svečiai(-ių)