Pradžia
Tarptautinė balandžių paroda PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Balandininkas   


Pasibaigusi didžiausia Lietuvos dekoratyvinių balandžių paroda dalyviams ir lankytojams paliko džiugius prisiminimus. Dalyvavo 94 dalyviai, kurie pristatė 94 balandžių veisles. Iš viso buvo eksponuojama 1118 balandžių. Įvykusiame aukcione, kuriame buvo varžomasi dėl vaikų nupieštų paveikslėlių dosnių balandininkų dėka surinkta 1400 litų. Visos surinktos lėšos skiriamos piešinių autoriams, t.y. „Paparčių Šv. Juozapo vaikų globos namams“. Aukciono organizatoriai paprašė direktorės, kad ji su vaikais nuspręstų kokių priemonių ir reikmenų jiems reikia. Pagal jų paruoštą sąrašą bus nupirkta ir pristatyta tai ko jie prašo (būtinai bus paruoštas reportažas).
 

 
FOTOGRAFAVO LINAS
 
IŠ SPAUDOS LEIDINIŲ: Kauno diena.
Kaune surengta didžiausia balandžių paroda per visą nepriklausomybės laikotarpį. Prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ ekspozicijų salėje burkavo daugiau nei tūkstantis balandžių.

Plunksnuoti gražuoliai čia atvyko ne tik iš Lietuvos, tačiau ir iš Latvijos, Lenkijos bei Estijos. Vienos įspūdingiausių balandžių veislių, kurias galima čia išvysti: Karakuliai, Karaliaučiaus, Poviniai ir Perukiniai. Vieni jų pasipuošę įspūdingomis šukuosenomis, kiti garbanotomis plunksnomis, tačiau visi orūs ir išdidūs. Iš viso parodoje galima išvysti 90 veislių balandžių.

Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubo pirmininkas Jonas Romeika teigia, jog „didžiausias balandininko džiaugsmas – ne nusipirkti, o užsiauginti savo balandžius“. Todėl paklausus kiek tektų sumokėti už brangiausią čia esantį balandį ilgai galvojo, tačiau prasitarė, kad gali tekti pakloti ir kelis tūkstančius už burkuojančių gražuolių porelę. Tačiau kainoms ribų nėra.

Balandžių auginimas – brangus pomėgis, todėl daugiausiai tuo užsiima verslininkai.Tačiau šis pomėgis, pasak Vismanto Markausko, Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubo pirmininko pavaduotojo, turtų nesukrauna. Balandinė – tai ramybės kampelis, kur galima pailsėti, susikaupti ir nusiraminti. V. Markauskas taip pat pasakojo, jog balandininkas – neteisingas apibūdinimas, čia dalyvaujantys asmenys – selekcininkai.

 
< Ankstesnis   Kitas >

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Kriukovo balti
PARDUODAMI BALANDŽIAI (09.12.2018)
kryziuociu patinukas
PERKAMI BALANDŽIAI (08.12.2018)
felegyhazeriai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (26.10.2018)
Kauno baltajuosčiai (katūnai)
PARDUODAMI BALANDŽIAI (23.10.2018)
Sportiniai balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (23.10.2018)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 9 svečiai(-ių)