Pradžia
Didžiausioje tituluotų balandžių parodoje aukcionas vaikų globos namams PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Balandininkas   

aukcionas vaiku globos namams

Lietuvos didžiausia dekoratyvinių balandžių paroda įvyks lapkričio 19-20 dienomis prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ parodų salėje. Anot parodos organizatorių, ši paroda taps rekordine, nes visuomenei pristatomų balandžių skaičius sieks per tūkstantį vienetų. Atvykę lankytojai išvys jau įvertintus ir tituluotus sparnuočius. Kilniaširdžiai balandininkai ne tik pristatys savo pomėgį, geriausius kolekcinius balandžius, tačiau paskutinę parodos dieną surengs ir aukcioną skirtą paremti vaikų globos namų auklėtiniams.

Šių metų balandžių parodos gerumo akcentas – aukcionas „Paparčių Šv. Juozapo vaikų globos namams“, kurie taip pat susiję su paukščiais. Kaip teigia šių vaikų globos namų direktorė Rūta, globojami vaikai džiaugiasi ir rūpinasi auginamais povais. Jie turėjo ir vieną baltą balandį, tačiau ne taip seniai paukščio paklydėlio gyvybė užgeso. Prisimindami netektį ir galvodami apie viltį globojami vaikai nupiešė piešinių su balandžiais dėl kurių bus varžomasi aukcione.

 aukcionas vaiku globos namams

 

Pomėgio draugai, Jūs taip pat galite prisidėti prie šios akcijos paskirdami šiam kilniam tikslui keletą savo balandžių (geriausiai tinka balandžių porelė). Tie paaukoti balandžiai labdaros aukciono dieną narveliuose lauks naujų šeimininkų. Visos lėšos surinktos aukciono metu už vaikų piešinius ir parduotus balandžius bus skiriamos gamtą mylintiems „Paparčių Šv. Juozapo vaikų globos namams“.

Telefonai iškilus klausimams: 8-625-29829; 8-659-70167; 8-684-72547
Elektroninis paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Lankytojus šių metų balandžių paroda nustebins balandžių veislių įvairove. Vienuose narveliuose tyliai burkuos maži į papūgas panašūs balandėliai, kituose grakščiai iškėlę plačias uodegas žingsniuos figūriniai balandžiai, o kažkur kamputyje tyliai burbuliuos balandžiai burbuliai. Įvairiausių spalvų: geltoni, raudoni, sidabriniai, margi, mėlyni, balti, juodi. Kuoduoti, garbiniuoti, spalvotašoniai, trumpasnapiai ir t.t. Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubo pirmininkas Jonas Romeika tikina, kad daugelis atidžiau sustos patyrinėti „karakulinių“ balandžių veislės. Tokių paukščių sparnų skydelius puošia plunksnos susisukusios kaip garbanos.

Balandžių parodoje aukščiausius įvertinimo balus gavę balandžiai taps veislės čempionais. Komandinėje rungtyje paaiškės kokios ir kam priklauso geriausios balandžių kolekcijos. Kvalifikuota teisėjų komisija (turinti tarptautinius balandžių vertinimo sertifikatus) visus balandžius bus įvertinusi parodos išvakarėse. Todėl lankytojai galės žavėtis pačiais gražiausiais ir vertingiausiais balandžiais. Į parodą atvyks ir balandžių pirkliai, kurie tikisi papildyti savo balandines vertingais kolekciniais balandžiais. Už tokius veislinius balandžius jie bus pasiryžę sumokėti ne vieną šimtinę.


Kviečiame atsikvėpti nuo miesto šurmulio, susipažinti su margu balandžių veislių pasauliu ir paremti vaikų globos namus.

 
< Ankstesnis   Kitas >

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Kriukovo balti
PARDUODAMI BALANDŽIAI (09.12.2018)
kryziuociu patinukas
PERKAMI BALANDŽIAI (08.12.2018)
felegyhazeriai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (26.10.2018)
Kauno baltajuosčiai (katūnai)
PARDUODAMI BALANDŽIAI (23.10.2018)
Sportiniai balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (23.10.2018)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 6 svečiai(-ių)