Pradžia
Žurnalas „40+“ rašo apie balandininkus PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Balandininkas   
 Žurnalo „40+“ redaktorė susisiekė su mumis ir informavo, kad Lietuvoje  pasirodė žurnalas skirtas vyresnio amžiaus žmonėms. Žurnalas „40+“ adresuotas visiems, jau peržengusiems keturiasdešimties metų ribą. Tačiau žurnalistė A.Šėmienė sako, kad pirmiausia žurnalas skirtas aktyviems, optimistiškai į gyvenimą žvelgiantiems žmonėms. Norėdama dar labiau mus suintriguoti atsiuntė trumpą straipsnio įžangą apie Vilniaus verslininką ir balandininką Vladimirą Gorelovą.
 
ATSIŲSTA STRAIPSNIO ĮŽANGA:
Tūkstančiai sparnų

Senasis Vilniaus Žvėrynas greitai atsisveikins su paskutine balandine. Jos šeimininkas verslininkas Vladimiras Gorelovas už miesto pastatė naujus namus savo sparnuotiems sportininkams.

Bet mes dar suspėjome nuvažiuoti į svečius, kol virš senosios balandinės ratus suko pulkelis balandžių. Pilna jų buvo ir ant stogo, ir viduje, kur pasisveikinome su Vladimiro jauniausiu sūnumi Aleksandru. Jis kaip tik lesino balandžius. Bet vargu ar sūnui šie paukščiai taps tokie svarbūs kaip tėvui. Vladimiras sako, kad susidomėjimas balandžiais blėsta. Ir Lietuvoje, ir Europoje. Bet tik ne jam.

Balandžius Vladimiras pradėjo auginti septynerių – beveik prieš 50 metų. Jo vaikystės kieme prie vadinamojo Žvėryno žiedo buvo keturiolika balandinių, o trijuose namuose gyveno vieni balandininkai. Tai buvo pasaulis, kuriame nuolat kilo, leidosi, vartėsi danguje šimtai balandžių, suaugusieji jais „sirgo“ ir, matyt, jam vieninteliam perdavė sparnuotą estafetę...
 
< Ankstesnis   Kitas >

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Kriukovo balti
PARDUODAMI BALANDŽIAI (09.12.2018)
kryziuociu patinukas
PERKAMI BALANDŽIAI (08.12.2018)
felegyhazeriai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (26.10.2018)
Kauno baltajuosčiai (katūnai)
PARDUODAMI BALANDŽIAI (23.10.2018)
Sportiniai balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (23.10.2018)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 8 svečiai(-ių)