Pradžia
Pažintinė balandžių paroda įvyko NUOTRAUKOS PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Balandininkas   

 balandziu paroda megoje

Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubas surengė pažintinę balandžių parodą PLC "MEGA". Klubas dėkoja visiems prisidėjusiems prie šios parodos organizavimo. Tai dar viena plunksna link šiuolaikinės balandininkystės, link šio pomėgio populiarinimo.

 

Ne vienas atvykęs stebėjosi kaip šiems balandžių augintojams pavyko gauti tokias puikias patalpas. Gera ventiliacija, gausiai šildoma ir erdvi patalpa, o grindys nutiestos net raudonu kilimu. Visuomenė galėjo pamatyti, rodos, 449 balandžius, keletą vištų veislių, purplelių ir tris nimfas. Balandžių veislių pavadinimai buvo užrašyti ant informacinių lentelių, o prie narvelio pakabinta kortelė. Kortelėje pažymėta kam priklausė balandis ir nurodytas kontaktinis telefonas.

 

Žmonės noriai lankė balandžių parodą. Kiekvienas balandininkas galėjo išgirsti įvairių atsiliepimų iš miestiečių lūpų. Pavyzdžiui, viena moteris atbėgo prie budinčių balandininkų ir susijaudinusi pasakė, jog juodas balandis įstrigo grotelėse. Nubėgus pažiūrėti, pasirodo, jog Rostovo veislės balandis tiesiog prigulė pailsėti. Bet kadangi moteris nėra mačiusi balandžio gulinčio – nusprendė, jog balandis nejuda ir įstrigo. Dar viena vyresnio amžiaus lankytoja taip pat vos nepuolė į paniką, kai augintojas ėmė balandį iš narvelio: „Paleiskite, paleiskite jiems skauda“. Toliau sekė įvairūs nuostabos komentarai: „Pažiūrėk, kokie snapukai visai kaip papūgos“, „šitie gražūs“ ir t.t.

 

Pavargę ir išalkę lankytojai galėjo čia pat užsukti į veikiančius restoranus. Vaikų užimtumu balandžių ekspozicijų salėje buvo taip pat pasirūpinta. Mažyliai galėjo įkurtoje žaidimų aikštelėje mokytis lankstyti gerves ir balandžius.

 

NUOTRAUKOS, TEKSTAS LINAS

 

 

Mažyliai galėjo mokytis lankstyti gerves ir balandžius.

 balandziu paroda megoje

 

 

 

 

 
< Ankstesnis   Kitas >

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Pirkčiau balandžius
PARDUODAMI BALANDŽIAI (19.10.2018)
Ieškau balandziu
PARDUODAMI BALANDŽIAI (17.10.2018)
Parduodu saksonijos dvikuodžius balandžius
PARDUODAMI BALANDŽIAI (16.10.2018)
Parduodu saksonijos dvikuodžius balandžius
PARDUODAMI BALANDŽIAI (16.10.2018)
Parduodu saksonijos dvikuodžius balandžius
PARDUODAMI BALANDŽIAI (16.10.2018)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 5 svečiai(-ių) ir 1 regist. vartotojas