Pradžia
Į „Megą“ savaitgalį atskris 400 dekoratyvinių balandžių PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Balandininkas   
 Balandziu paroda megoje 2011
PAPILDYTA PASIRUOŠIMO NUOTRAUKOMIS. FOTO LINAS
balandziu paroda megoje
Paskutinį kovo savaitgalį prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ vyks pažintinė dekoratyvinių balandžių paroda. Kovo 26–27 dienomis prekybos ir laisvalaikio centro parodų salėje balandžių augintojai iš visos Lietuvos pristatys gausybę įvairiausių balandžių rūšių – renginyje bus galima išvysti per 400 gražiausių ir įdomiausių dekoratyvinių balandžių.

 
 
Parodos lankytojai pamatys ir įspūdingus povinius balandžius, ir ištvermingiausius skrajūnus anglų tiplerius – balandžius, galinčius daugiau kaip 20 valandų skristi be sustojimo. Bus eksponuojamos ir iš Irano kilusių bijų rūšys: Šiaurės Kaukazo, Taškento bijai. Šie paukščiai pakyla į labai didelį aukštį ir yra tikri akrobatai – skrisdami vartosi ore.
 
Lietuvoje priskaičiuojama 2 tūkst. dekoratyvinių balandžių augintojų. Parodoje bus galima pamatyti ir mūsų šalyje išvestas balandžių rūšis: Klaipėdos aukštaskraidžius, Vilniaus spalvotašonius ir lietuviškus figūrinius vartiklius.

Pažintinės dekoratyvinių balandžių parodos metu bus eksponuojama ir balandininko Lino Petraškos fotografijų paroda „Balandžiai skrydyje“, kurioje įamžinti skrendantys pašto balandžių veislės sparnuočiai.

Parodą organizuojančio Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubo tarybos nario Arūno Gudunsko teigimu, balandžiai yra puikūs draugai.

„Tai ištikimi, švelnūs ir labai draugiški paukščiai. Jie gali būti puikus pavyzdys žmonėms: balandžiai nekonkuruoja su kitais paukščiais dėl maisto ar pastogės ir poruojasi visam gyvenimui,“ – sakė A.Gudunskas.

Dekoratyvinių balandžių parodoje žiūrovai galės apsilankyti šeštadienį ir sekmadienį nuo 11-19 val. „Megos“ II aukšte esančioje parodų salėje. Parodos lankymas nemokamas.
 
< Ankstesnis   Kitas >

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Sverdlovskai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (24.04.2018)
sniegenos
PERKAMI BALANDŽIAI (19.04.2018)
pirkciau
PARDUODAMI BALANDŽIAI (16.04.2018)
Narveliai
PREKĖS BALANDŽIAMS (14.04.2018)
Narveliai
PREKĖS BALANDŽIAMS (14.04.2018)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online