Pradžia arrow STRAIPSNIAI arrow Naujienos apie balandžius Pasaulyje arrow Šeimos planavimas arba kontracepcija balandžiams
Šeimos planavimas arba kontracepcija balandžiams PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Balandininkas   
 Kontracepcija balandziams
Las Vegaso mieste, apygardoje Clark bus kovojama su balandžiais gana nepaprastai. Užuot balandžius šaudę, gaudę ar kitaip naikinę miestiečiai pasirinko kontracepcijos piliules. Lesindami jomis balandžius miesto valdžia tikisi taip sumažinti didėjančią gatvinių balandžių populiaciją ir jų taršą.
 
Kontraceptinės piliulės sumaišomos su balandžių lesalais. Paukščiai lesinami anksti ryte ir visada tuo pačiu metu. Nereikia daug laiko, kad balandžiai priprastų prie lesinimo vietos.

„Jeigu balandžius lesinsite ryte penkias minutes prieš septintą valandą, būkite tikri, kad jie pasirodys dešimt minučių prieš septynias“ – sakė, Kevinas Parkeris vienas iš parko darbuotojų.

Teigiama, kad kontraceptinės piliulės nekenkia balandžiams. Balandžių kontracepcija parko departamentui kainuos virš 4000 litų kas tris mėnesius. Tačiau parko administracija teigia, jog bus sutaupyta dėl mažesnio teršimo ateityje.

Balandžiai greitai veisiasi, ypač tada, kai jiems užtenka maisto ir geros sąlygos. Balandžiai susiporuoja visam gyvenimui, sudeda du kiaušinius. Jaunikliai tėvų lizdą palieka dažniausiai po trijų savaičių.

Parengta pagal FOX5 naujienas
 
 
 

Add comment


Security code
Refresh

< Ankstesnis   Kitas >