Pradžia
Narkotikų pripumpuoti lenktyniniai balandžiai skrenda greičiau ir stipriau PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Balandininkas   
 Balandziai narkotikai
Per paskutinius dvejus metus vyras gyvenantis Taiwane laimėjo daugiau negu 2 milijonus litų (873,598$) su vaistų pripumpuotais lenktyniniais balandžiais. Manoma, kad 51 vienerių metų Xiang Hong neleistinu būdu augintiniams švirkštė draudžiamas medžiagas, nes būdamas aktyvus balandininkus per balandžių lenktynes jau buvo praradęs dešimtis milijonų dolerių šiame sporte.
 
Spėjama, kad viskas prasidėjo prieš dvejus metus, kai šio balandininko paukščiai pradėjo rodyti įspūdingus varžybinius rezultatus. Norėdamas atgauti prarastus pinigus ir siekdamas naudos balandininkas švirkštė anfetaminą į balandžių krūtines. Paukščių rodomi ir pasiekiami rezultatai viršijo visus lūkesčius.
Vestuviu,    balandziu fotografas
 
Bet pergalės džiaugsmas baigėsi trečiadienį, kai policija areštavo paukščių augintoją -pranešė Kinijos laikraščiai. Jis buvo sulaikytas narkotikų laboratorijoje Pingtung. Policija surado ir konfiskavo keletą paruoštų balandžių, anfetamino ir narkotikų gaminimo įrangos.

Pirmiausiai sulaikytasis teigė, jog pirmą kartą narkotinių medžiagų įsigijo iš draugo, tačiau visada leido netikrą anfetaminą. Kiek vėliau jis sužinojo anfetamino perdirbimo formulę ir pradėjo kurti savo narkotikus, skirtus balandžių skrydžio rezultatams gerinti.

Parengta pagal Azijos naujienas, „The Daily Chili“.

-----------------------------
Griežtai draudžiama www.balandininkas.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.balandininkas.lt kaip šaltinį.
 

Comments 

 
0 #5 opijatmiqemi 2019-06-23 13:44
http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg Amoxicillin 500mg Capsules zei.bzrg.balandininkas.lt.hjl.la http://mewkid.net/buy-amoxicillin/
Quote
 
 
0 #4 oqusavelixe 2019-06-23 13:11
http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg Capsules Amoxicilline 500 Mg Online ifu.jxal.balandininkas.lt.yov.bo http://mewkid.net/buy-amoxicillin/
Quote
 
 
0 #3 onizazutobo 2019-04-26 12:39
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - 18 Amoxil zbz.hptp.balandininkas.lt.qjv.kh http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Quote
 
 
0 #2 dexujiwujas 2019-04-26 11:37
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Amoxicillin 500mg lbh.lije.balandininkas.lt.dkz.ra http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Quote
 
 
+2 #1 Balandininkas 2010-05-03 20:53
Tai bent valiutos sumelės sukasi sportinių balandžių sporte Taiwane. Tikriausiai, galima gyventi praktiškai iš balandžių.
Quote
 

Add comment


Security code
Refresh

< Ankstesnis   Kitas >

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

ČEKATAI
PARDUODAMI BALANDŽIAI (18.10.2019)
Parduodu
PARDUODAMI BALANDŽIAI (24.09.2019)
Sportiniai balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (12.08.2019)
Sportiniai balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (12.08.2019)
Sportiniai balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (12.08.2019)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 5 svečiai(-ių)