Pradžia
Laimėk 3000 dolerių už savo balandžių pasiektus rezultatus PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Balandininkas   
Pigeons latvia derbyBeveik 3000 dolerių tiek sudaro Latvijos sportinių balandžių viešbučio arba kitaip vadinamo „derbio“ prizinis fondas už pirmąsias vietas. Kiekvienas balandininkas, kurio augintiniai dalyvaus šiame realybės ir azarto šou turės galimybę pretenduoti ir susišluoti šiuos pinigus. 
 
Kaip visada primename, jog varžybų principas labai paprastas. Balandininkai suveža į vieną balandinę 26-30 dienų amžiaus paukščius, kurie registruojami nuo balandžio 15 d. iki gegužės 15 d. susitariant su atsakingu asmeniu. Norint dalyvauti šiose varžybose už vieną balandį reikės atseikėti 10 eurų, tačiau galėsite paduoti ne daugiau kaip 20 sportinių balandžių. Galimas dalykas, kad bus organizuojamas bendras balandžių paėmimas iš Lietuvos. Siekiant objektyvumo treniruočių ir varžybų rezultatai bus fiksuojami elektronine balandžių rezultatų fiksavimo sistema Bricon.
 
Vestuviu, balandziu fotografas

Finalinės varžybos vadinamos Grand Prix, kuriose ir spręsis prizinio fondo laimėtojai  numatomos 2010 m. rugpjūčio 28 d. Dalyvaujančių balandžių savininkai bus pakviesti stebėti skrydžio, o jauniesiems šio pavasario sparnuočiams reikės įveikti 320 kilometrų. Po varžybinio skrydžio bus vaišės ir grįžusių balandžių aukcionas.

Jau antrus metus iš eilės tokio pobūdžio sportinių balandžių varžybas organizuoja Latvijos pašto ir dekoratyvinių balandžių bendrija. Išsamesnę informaciją apie varžybas galima gauti iš latvio Miervaldim Grudulim tel.: +371 26721450 arba oficialaus atstovo lietuvio, klaipėdiečio Rimanto Leonausko tel.: +370 69846300

Naujausia informacija ir žinios apie Latvijos balandžių viešbutį www.pigeons.lv
 
 latvia racing pigeons derby
 
 
 
< Ankstesnis   Kitas >

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

perku
PERKAMI BALANDŽIAI (14.05.2019)
Perku
PARDUODAMI BALANDŽIAI (22.03.2019)
PARDUODAMI Geltoni ir raudoni persai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (14.03.2019)
Balandis
PARDUODAMI BALANDŽIAI (08.03.2019)
Parduodami sportiniai balandziai rinkti is ivairiu saliu
PARDUODAMI BALANDŽIAI (26.02.2019)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 8 svečiai(-ių)