Pradžia arrow STRAIPSNIAI arrow Naujienos apie balandžius Pasaulyje arrow Kviečiame dalyvauti lenktyninių balandžių jauniklių DERBYJE Latvijoje
Kviečiame dalyvauti lenktyninių balandžių jauniklių DERBYJE Latvijoje PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Balandininkas   

Nors svetainėje renkasi daugiau dekoratyvinių balandžių augintojai,
bet remiame latvių idėją ir informuojame Jus apie jų sumanymą.
 

Kieno balandžių jaunikliai geriausi? Kieno skrenda greičiausiai? – tokį iššūkį siūlo

oficialiai įsteigta 2008 m. pabaigoje balandžių organizacija Latvijoje. Pirmą kartą

Latvijos istorijoje organizuojamos tokios jauniklių varžybos.

Dalyvauti gali visi norintys iš Europos Sąjungos šalių. 

 

Primename, kad DERBIS – vienos balandinės varžybos. Balandininkai suveža į numatytą balandinę 26 – 30 dienų amžiaus lenktyninių balandžių jauniklius, kurie privalo turėti ant savo vienos kojos žiedą su identifikaciniu numeriu. Ant antrosios kojos bus dedami elektroniniai žiedai, balandžių grįžimo laikas fiksuojamas su Bricon elektronine įranga.

 

Balandinėje atsiduria įvairių balandininkų jaunikliai, kurie čia auginami, pratinami ir vėliau pradeda vykti treniruojamieji skrydžiai, kurie numatyti Lietuvos kryptimi 5, 10, 30, 60, 80 kilometrų atstumais. Konkursai, kurių metu paaiškės kieno balandžiai stipriausi yra 100 km iš Rietavo, 200 km iš Ariogalos ir pagrindinės varžybos Grand Prix 320 km iš Vievio rugpjūčio 29 d.

 

Jauniklių balandžių registracija į Latvijos balandžių viešbutį prasideda nuo balandžio 15 ir tęsis iki gegužės 5 dienos. Norint paduoti vieną jauniklį – reikės sumokėti 10 eurų mokestį. Grand Prix tris pirmas vietas užėmusių balandžių savininkai bus apdovanoti taurėmis, diplomais. Visiems dalyvavusiems bus paruošti prisiminimo diplomai.

 

Oficiali renginio svetainė: www.pastabalodis.com

 

Kontaktinis asmuo Latvijoje:

’Dižklajumi”, Nīca, Liepājas raj., LV-3416

Miervaldis Grudulis, tel. 26721450

 

Kontaktinis asmuo Lietuvoje:

Rimantas Leonauskas (Mob.8-698-46300 Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą )

 

 
< Ankstesnis   Kitas >