Pradžia arrow Daugiau... arrow Rimo Špoko balandžiai (Ukraina)
Rimo Špoko balandžiai (Ukraina) PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Balandininkas   

Ukrainoje, Jevpatorijos mieste gyvenantis mūsų tautietis Rimas Špokas augina tik vienos rūšies balandžių veislę, vadinamą "Sierpastijie". Tokios rūšies balandžių laiko daugiau negu per šimtą. Gerb. Rimas ieško bendraminčių laikančių arba norinčių laikyti šią balandžių veislę. Šios ypatingos veislės augintojas kartais parvyksta į Lietuvą. Mielai parduotų keletą savo balandžių susidomėjusiems balandininkams.

 

Trumpai kalbant šie balandžiai - tai vidutinio dydžio paukščiai, kurie Ukrainoje jau laikomi kelis šimtų metų. Palyginus su kitais balandžiais "Sierpastijie" skrydis yra skirtingas ir išsiskiria sparnų apvaliu plasnojimu, skrydžio savitumu Pakilti ir nusileisti tokios rūšies balandžiai turi viena tiesia vertikalia linija. Paukščiai viename taške skrydyje gali išsilaikyti keletą valandų. Daugiau ir plačiau galite sužinoti augintojui parašydami laišką.

 

Susidomėjusiems rašyti: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

 

 

 
< Ankstesnis   Kitas >