Pradžia arrow Daugiau... arrow Pažintinė balandžių paroda LŽŪU
Pažintinė balandžių paroda LŽŪU PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Balandininkas   

Image Rugsėjo 18-20 dieną Lietuvos Žemės Ūkio Universitete vykusioje parodoje ,,SPRENDIMŲ RATAS 2008,, visuomenė turėjo galimybę susipažinti su Kauno dekoratyvinių klubo augintojų balandžiais. Buvo išstatyta daugiau negu puššimtis balandžių ir keletas vištų veislių, fazanų.  Balandžių ekspozicija buvo pastebėta tiek....

 

...tiek parodoje apsilankiusių žmonių, tiek ir atvykusių spaudos atstovų.

Tikriausiai ne vienas balandininkas sulaukė daug įdomių klausimų ar girdėjo įdomių minčių ar atsiliepimų apie balandžius. Pavyzdžiui, „Juozai, žiūrėk, žiūrėk galvojau, kad papūga, o čia pasirodo balandis...“, „Pažiūrėk kokia uodega, o šito koks snapas“, „...aha tokių mačiau prie bažnyčios vaikščiojant“, „Kažkada ir aš laikiau...“ Valstiečių laikraščio žurnalistas: “Parodos paviljone skardėjo gaidžių giedojimas, balandžių burkavimas, nes čia įvairias veisles pristatė balandžių ir vištų augintojų organizacijos.”

Taigi mūsų manymu, tokia pažintinė parodėlė buvo pakankamai įdomi visuomenei, sukėlė jiems diskusijų, jie sužinojo kokių nuostabių yra balandžių veislių ir kad yra Kaune toks klubas, kurio nariai laiko, kolekcionuoja balandžius.
 
 
< Ankstesnis   Kitas >