Pradžia
Kas "trečias" lietuvis Bialestoko turguje ir parodoje
Parašė Balandininkas   


 
Ili kaštuet?..
A možet govori po ruski?
Nepanimaio?
A kaki iz strani budet vas? Litva?!!! – nu tada šnekam lietuviškai. Tokia anekdotiška situacija galėjo nutikti Bialestoko balandžių turguje pirkti ir parduoti ketinantiems lietuviams. Kraštiečių čia netrūko, tačiau parodą aplankė ne visi. Galbūt dėl to, jog paroda buvo toliau nuo turgaus ir nusigauti nežinant kelio, nemokant lenkiškai sudėtinga. Skelbimų apie vykstančią parodą, žemėlapio, kitos informacijos, nuorodų nebuvo, lenkai tikriausiai nepagalvojo apie žmones atvykstančius iš kitų šalių. Tačiau galbūt lietuviai ketino atvykti į turgų komerciniais tikslais – išsiparduoti, užsipirkti. Dabar galime tik paspėlioti, bet lietuvių buvo nemažai.
 
Užburkavo antroji šių metų sezono balandžių paroda Šiauliuose
Parašė Balandininkas   

2008 11 29

Image 

Balandžių augintojai sulaukė dar vienos gražios balandžių parodos, kuri šį kartą vyko Šiaulių mieste. Atvykusieji galėjo išvysti populiariausias balandininkų auginamas veisles.

Vieni balandininkai atkeliavo su tikslu pakalbėti su konkrečią veislę auginančiais balandžių savininkais, bandyti juos įkalbėti parduoti čia pat eksponuojamus balandžius. Kiti balandininkai atvyko tikėdamiesi gerai praleisti laiką, pamatyti esamą šiauliečių balandžių lygį, palyginti su auginamais savo balandžiais. Dar kiti pasižiūrėti, ir kažką įsigyti nebūtinai iš parodos. Todėl kiemelyje natūraliai vyko prekyba įvairių veislių balandžių prekyba ir mainai.

 
10 įdomių nuotraukų su balandžiais
Parašė Balandininkas   

Marlene by Firenzesca [away for a week].

Įdomios nuotraukos su balandžiais.
 
Maiklo Taisono balandžiai ir balandis - genijus
Parašė Balandininkas   
ImageDu trumpi video filmukai. Pirmasis apie Maiklą Taisoną fragnentas su jo balandžiais. Antrasis apie balandį auginamą Masačiusetso universite ir mokslininkų vadinamą genijumi.
 
Balandžiai Brazilijoje neša mobilius telefonus ir narkotikus
Parašė Balandininkas   
ImageSiūlome peržiūrėti keletą fotografijų balandininkų Džionio iš Elektrėnų ir Romo iš Raseinių taip pat įdomų video siužetą apie tai kaip balandžiai naudojami Brazilijos kalėjime.
 
Ūkininkui skirta bauda už gaidžio giedojimą
Parašė Balandininkas   
ImagePrancūzijos Mant la Žolio miesto teismas 100 eurų baudą skyrė ūkininkui, kurio gaidys giedojo naktimis ir vedė iš proto kaimynę, skelbia Prancūzijos žiniasklaida.

Gaidys naktimis giedojo beveik kelerius metus. Moters teigimu, paukštis reguliariai gieda nakties metu, todėl ji turi gerti migdomuosius.
 
Irane sugauti du balandžiai šnipai
Parašė Balandininkas   

ImageELTA 2008 spalio mėn. 20 d.

Irano saugumo tarnybos darbuotojai Natanzo urano sodrinimo centro rajone sugavo du šnipinėjančius balandžius. Tai pirmadienį pranešė Irano dienraštis "Etemad Melli".

"Vienas iš paukščių buvo sučiuptas Kašano mieste, esančiame už kelių dešimčių kilometrų nuo Natanzo", - sakė laikraščio cituojamas šaltinis, prašęs neskelbti jo pavardės.

 
4 trumpų filmukų su balandžiais rinkinys
Parašė Balandininkas   
ImageKeturi trumpi video filmukai su balandžiais.  Pirmajame balandžių nuotraukos ir angliškas veislės pavadinimas, antrajame dirbtinės balandžių figūrėlės, trečiajame tipleriai, ketvirtajame...
 
Vilniečio Tado auginami balandžiai
Parašė Balandininkas   

Image Vilnietis Tadas su savo šeima augina balandžius. Atsiuntė keletą savo balandžių fotografijų. Kviečiame visus peržiūrėti.

 
Pažintinė balandžių paroda LŽŪU
Parašė Balandininkas   

Image Rugsėjo 18-20 dieną Lietuvos Žemės Ūkio Universitete vykusioje parodoje ,,SPRENDIMŲ RATAS 2008,, visuomenė turėjo galimybę susipažinti su Kauno dekoratyvinių klubo augintojų balandžiais. Buvo išstatyta daugiau negu puššimtis balandžių ir keletas vištų veislių, fazanų.  Balandžių ekspozicija buvo pastebėta tiek....

 

 
Balandžių paroda Lietuvos Žemės Ūkio Universitete 2008-08-18;20
Parašė Balandininkas   
Image
 

BALANDŽIŲ PAŽINTINĖ PARODA JAU VEIKIA!!!

nuo 9 iki 17 val. penktadienį 

nuo 9 iki 17 val. šeštadienį

Rugsėjo 18/ 20 dienomis Lietuvos Žemės Ūkio Universitete vyksiančioje parodoje ,,SPRENDIMŲ RATAS 2008,, Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubas rengia pažintinę parodą pristatydamas savo auginamų veislių balandžius.Visus norinčius dalyvauti prašome kreiptis į klubo pirmininką Valentiną Kavaliauską arba Ramūną laukiame visų Jūsų dalyvavimo ir gausaus veislių pristatymo.

Paukščių ekspozicijos pristatymas rugsėjo 18 d 10.20 val. parodų pavilijone. Registracija dalyvauti parodoje vyks iki rugsėjo 14 d. Tai puiki galimybė parodyti save ir savo augintinius plačiam ratui žmonių, kadangi parodą aplanko apie 40 000 lankytojų. Vietų skaičius ribotas laukiame Jūsų aktyvaus susidomėjimo ir dalyvavimo.
 
Dekoratyvinių balandžių paroda Vokietijoje 2008
Parašė Balandininkas   

ImageKviečiame peržiūrėti puikių dekoratyvinių balandžių nuotraukas parvežtas iš Vokietijos parodos

Už nuotraukas dėkojame Ramūnui

 

  

 
<< Pirmas < Ankstesnis 11 12 13 14 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 547 - 559 iš 559

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Sportiniai balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (12.08.2019)
Sportiniai balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (12.08.2019)
Sportiniai balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (12.08.2019)
PARDUODU
PARDUODAMI BALANDŽIAI (07.08.2019)
Parduodami/keičiami balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (30.07.2019)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 6 svečiai(-ių)