Pradžia
Rimo Špoko balandžiai (Ukraina)
Parašė Balandininkas   

Ukrainoje, Jevpatorijos mieste gyvenantis mūsų tautietis Rimas Špokas augina tik vienos rūšies balandžių veislę, vadinamą "Sierpastijie". Tokios rūšies balandžių laiko daugiau negu per šimtą. Gerb. Rimas ieško bendraminčių laikančių arba norinčių laikyti šią balandžių veislę. Šios ypatingos veislės augintojas kartais parvyksta į Lietuvą. Mielai parduotų keletą savo balandžių susidomėjusiems balandininkams.

 
Dekoratyvinių paukščių paroda 2009 (Kaunas)
Parašė Balandininkas   

 Dekoratyvinių paukščių paroda 2009

 

Pagrindinė informacija

Pavadinimas: Dekoratyvinių paukščių paroda 2009

Organizatorius: Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubas

Vieta: Lietuvos žemės ūkio universitetas

Data: 2009.02.14-15 d.

Šeštadienis: 1000-1800

Sekmadienis: 800-1500
Kaunas, Lietuva


Tai kol kas didžiausia dekoratyvinių balandžių paroda Lietuvoje. Praėjusiais metais buvo eksponuojama apie 900 balandžių ir daugiau kaip 60 veislių.

Parodoje lankosi ir dalyvauja ne tik Lietuvos, bet ir Rusijos, Lenkijos, Estijos ir Latvijos dekoratyvinių paukščių augintojai.

Burkuos ne tik balandžiai, bet taip pat čiauškės papūgos, bus eksponuojami povai, fazanai, putpelės, bus galima išvysti dekoratyvinių triušių, žiurkėnų ir t.t. Parodos metu vyks prekyba dekoratyviniais paukščiais, gyvūnais, jų priežiūrai reikalingomis prekėmis bei pašarais. Tikimasi, jog parodą aplankys keletas tūkstančių lankytojų.

 

Kviečiame apsilankyti!
 
P.S. Norint eksponuoti paukščius parodoje, kreiptis: V. Kavaliauskas Tel. +370-698-14112

 

 
Balandžių burkavimas ir vaikų džiaugsmas Marijampolėje
Parašė Balandininkas   

 Marijampoles balandziu paroda

Marijampolės dekoratyvinių paukščių mėgėjų draugija surengė planuotą ir kasmetinę parodą balandžių augintojams. Paroda vyko toje pačioje mokykloje kaip ir praėjusiais metais. Erdvi sporto salė čia virto burkuojančiu, ūžiančiu paukščių, žmonių kalbų koncertu. Lankytojus pasitiko eilėmis išstatyti balandžių narveliai, papuošti ant viršaus žalumos ir natūralumo akcentų - pušų šakelėmis. Geriausiai įvertintų balandžių narvelius puošė raudonos kortelės su užrašu "ČEMPIONAS". Antrame plane - tai yra salės gale buvo galima pamatyti ne tik papūgų, vištų, dekoratyvinių triušių bet ir kai ko egzotiško - dvi gyvatės stikliniame terariume ypač traukė aplinkinių žvilgsnius. Juodųjų gulbių voljeras dėmesio taip pat nestokojo.

 

 
Balandžių paroda internete 2008 - NUGALĖTOJAI foto
Parašė Balandininkas   

Pirmosios tokio tipo internetinės parodos dalyviai buvo apdovanojami šį sekmadienį (2009.01.18) Kaune balandžių turguje. Džiugu, jog atvyko ne tik visi trys balandininkai, kurių patalpintos fotografijos buvo įvertintos aukščiausiais balais, bet ir kiti dalyviai.
 
Papildyta foto galerija Tomo balandziais
Parašė Balandininkas   
 Tomo auginami balandžiai >>> 
 
Balandžių paroda internete 2008 - NUGALĖTOJAI
Parašė Balandininkas   
 Puslapio www.balandininkas.lt lankytojai buvo aktyvūs ir per parodos veikimo laiką peržiūrėtų fotografijų skaičius perkopė net 20 000 peržiūrų. Manome, jog tai yra neblogas rodiklis ir kartu laimėjimas tokio pobūdžio parodai. Internetinėje balandžių parodoje  sudalyvavo aštuoni dalyviai iš Lietuvos ir du iš svetur.  Tačiau 10 balandininkų atsiuntė ir vertinimams pateikė daugiau kaip 100 fotografijų susijusių su balandžiais. Džiaugiamės tokiais rodikliais ir galvojame, kad kaip ir visoms naujovėms pritapti reikia laiko, todėl tikimės didesnio dalyvių aktyvumo ateityje.
 
Žiemą balandžiai poilsiauja, o balandininkai dirba
Parašė Balandininkas   

 

Žiema puikus laikas balandžių poilsiui, atsigavimui nuo perėjimo sezono. Daugelis augintojų abi balandžių lytis laiko išskirtas. Balandžiai šalčio nebijo, jie sugeba prisitaikyti prie esamų oro sąlygų palaipsniui. Skraidyti paukščius išleidžia tik drąsiausi balandininkai, kurie nebijo balandžius atakuojančių oro plėšrūnų atakų.

 
Dar vienas žvilgsnis į Bialestoko balandžių parodą
Parašė Balandininkas   

 Dar dviejų balandininkų - fotografų dėka (Ramo ir Jaruk), turite dar vieną galimybę pažvelgti atidžiau į vykusią balandžių parodą Bialestoke.

 

Ramo 189 nuotraukos. Žiūrėti >>>

Jaruk 113 nuotraukų . Žiūrėti >>>

 

Vidmantas atsiuntė mums visiems parodyti savo balandžių foto. Žiūrėkite >>>

Dėkojame siuntusiems nuotraukas ir siūlome visiems puslapio lankytojams pasekti šių balandininkų pavyzdžiu ir dalintis įspūdžiais, informaciniais straipsniais, nuotraukomis...

 
Didžiausia konkurencija vyko tarp "Bialestoko krymkų"
Parašė Balandininkas   

Lenkijos krymkos balandžiai

Bialestoko balandžių parodoje buvo eksponuojama 81 balandžių veislė. Daugiausia dėmesio Lenkijos augintojai skyrė savo krašto mėgstamų balandžių veislėms: "Motyl Warszawski" vertinimams buvo išstatyta net 121 paukštis, o "Bialestoko krymkų" 1 paukščiu mažiau - t.y. 120 balandžių. Nenuostabu, kad didžiausia konkurencija vyko būtet šių paukščių vertinime, kadangi "Motyl Warszawski" priklausė 22 balandininkams, o dėl geriausios "Bialestoko krymkos"įvertinimo varžėsi net 28 balandžių augintojai.

 
Kas "trečias" lietuvis Bialestoko turguje ir parodoje
Parašė Balandininkas   


 
Ili kaštuet?..
A možet govori po ruski?
Nepanimaio?
A kaki iz strani budet vas? Litva?!!! – nu tada šnekam lietuviškai. Tokia anekdotiška situacija galėjo nutikti Bialestoko balandžių turguje pirkti ir parduoti ketinantiems lietuviams. Kraštiečių čia netrūko, tačiau parodą aplankė ne visi. Galbūt dėl to, jog paroda buvo toliau nuo turgaus ir nusigauti nežinant kelio, nemokant lenkiškai sudėtinga. Skelbimų apie vykstančią parodą, žemėlapio, kitos informacijos, nuorodų nebuvo, lenkai tikriausiai nepagalvojo apie žmones atvykstančius iš kitų šalių. Tačiau galbūt lietuviai ketino atvykti į turgų komerciniais tikslais – išsiparduoti, užsipirkti. Dabar galime tik paspėlioti, bet lietuvių buvo nemažai.
 
Užburkavo antroji šių metų sezono balandžių paroda Šiauliuose
Parašė Balandininkas   

2008 11 29

Image 

Balandžių augintojai sulaukė dar vienos gražios balandžių parodos, kuri šį kartą vyko Šiaulių mieste. Atvykusieji galėjo išvysti populiariausias balandininkų auginamas veisles.

Vieni balandininkai atkeliavo su tikslu pakalbėti su konkrečią veislę auginančiais balandžių savininkais, bandyti juos įkalbėti parduoti čia pat eksponuojamus balandžius. Kiti balandininkai atvyko tikėdamiesi gerai praleisti laiką, pamatyti esamą šiauliečių balandžių lygį, palyginti su auginamais savo balandžiais. Dar kiti pasižiūrėti, ir kažką įsigyti nebūtinai iš parodos. Todėl kiemelyje natūraliai vyko prekyba įvairių veislių balandžių prekyba ir mainai.

 
10 įdomių nuotraukų su balandžiais
Parašė Balandininkas   

Marlene by Firenzesca [away for a week].

Įdomios nuotraukos su balandžiais.
 
<< Pirmas < Ankstesnis 11 12 13 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 505 - 526 iš 526

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Povinių balandžių
PERKAMI BALANDŽIAI (22.07.2018)
Birminhem roller
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.07.2018)
felegyhazeriai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (23.06.2018)
Parduodami juodi vysakrylai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.06.2018)
Parduodamos 4 vysakrylų patelės
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.06.2018)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 29 svečiai(-ių)