Pradžia
Dar vienas žvilgsnis į Bialestoko balandžių parodą
Parašė Balandininkas   

 Dar dviejų balandininkų - fotografų dėka (Ramo ir Jaruk), turite dar vieną galimybę pažvelgti atidžiau į vykusią balandžių parodą Bialestoke.

 

Ramo 189 nuotraukos. Žiūrėti >>>

Jaruk 113 nuotraukų . Žiūrėti >>>

 

Vidmantas atsiuntė mums visiems parodyti savo balandžių foto. Žiūrėkite >>>

Dėkojame siuntusiems nuotraukas ir siūlome visiems puslapio lankytojams pasekti šių balandininkų pavyzdžiu ir dalintis įspūdžiais, informaciniais straipsniais, nuotraukomis...

 
Didžiausia konkurencija vyko tarp "Bialestoko krymkų"
Parašė Balandininkas   

Lenkijos krymkos balandžiai

Bialestoko balandžių parodoje buvo eksponuojama 81 balandžių veislė. Daugiausia dėmesio Lenkijos augintojai skyrė savo krašto mėgstamų balandžių veislėms: "Motyl Warszawski" vertinimams buvo išstatyta net 121 paukštis, o "Bialestoko krymkų" 1 paukščiu mažiau - t.y. 120 balandžių. Nenuostabu, kad didžiausia konkurencija vyko būtet šių paukščių vertinime, kadangi "Motyl Warszawski" priklausė 22 balandininkams, o dėl geriausios "Bialestoko krymkos"įvertinimo varžėsi net 28 balandžių augintojai.

 
Kas "trečias" lietuvis Bialestoko turguje ir parodoje
Parašė Balandininkas   


 
Ili kaštuet?..
A možet govori po ruski?
Nepanimaio?
A kaki iz strani budet vas? Litva?!!! – nu tada šnekam lietuviškai. Tokia anekdotiška situacija galėjo nutikti Bialestoko balandžių turguje pirkti ir parduoti ketinantiems lietuviams. Kraštiečių čia netrūko, tačiau parodą aplankė ne visi. Galbūt dėl to, jog paroda buvo toliau nuo turgaus ir nusigauti nežinant kelio, nemokant lenkiškai sudėtinga. Skelbimų apie vykstančią parodą, žemėlapio, kitos informacijos, nuorodų nebuvo, lenkai tikriausiai nepagalvojo apie žmones atvykstančius iš kitų šalių. Tačiau galbūt lietuviai ketino atvykti į turgų komerciniais tikslais – išsiparduoti, užsipirkti. Dabar galime tik paspėlioti, bet lietuvių buvo nemažai.
 
Užburkavo antroji šių metų sezono balandžių paroda Šiauliuose
Parašė Balandininkas   

2008 11 29

Image 

Balandžių augintojai sulaukė dar vienos gražios balandžių parodos, kuri šį kartą vyko Šiaulių mieste. Atvykusieji galėjo išvysti populiariausias balandininkų auginamas veisles.

Vieni balandininkai atkeliavo su tikslu pakalbėti su konkrečią veislę auginančiais balandžių savininkais, bandyti juos įkalbėti parduoti čia pat eksponuojamus balandžius. Kiti balandininkai atvyko tikėdamiesi gerai praleisti laiką, pamatyti esamą šiauliečių balandžių lygį, palyginti su auginamais savo balandžiais. Dar kiti pasižiūrėti, ir kažką įsigyti nebūtinai iš parodos. Todėl kiemelyje natūraliai vyko prekyba įvairių veislių balandžių prekyba ir mainai.

 
10 įdomių nuotraukų su balandžiais
Parašė Balandininkas   

Marlene by Firenzesca [away for a week].

Įdomios nuotraukos su balandžiais.
 
Maiklo Taisono balandžiai ir balandis - genijus
Parašė Balandininkas   
ImageDu trumpi video filmukai. Pirmasis apie Maiklą Taisoną fragnentas su jo balandžiais. Antrasis apie balandį auginamą Masačiusetso universite ir mokslininkų vadinamą genijumi.
 
Balandžiai Brazilijoje neša mobilius telefonus ir narkotikus
Parašė Balandininkas   
ImageSiūlome peržiūrėti keletą fotografijų balandininkų Džionio iš Elektrėnų ir Romo iš Raseinių taip pat įdomų video siužetą apie tai kaip balandžiai naudojami Brazilijos kalėjime.
 
Ūkininkui skirta bauda už gaidžio giedojimą
Parašė Balandininkas   
ImagePrancūzijos Mant la Žolio miesto teismas 100 eurų baudą skyrė ūkininkui, kurio gaidys giedojo naktimis ir vedė iš proto kaimynę, skelbia Prancūzijos žiniasklaida.

Gaidys naktimis giedojo beveik kelerius metus. Moters teigimu, paukštis reguliariai gieda nakties metu, todėl ji turi gerti migdomuosius.
 
Irane sugauti du balandžiai šnipai
Parašė Balandininkas   

ImageELTA 2008 spalio mėn. 20 d.

Irano saugumo tarnybos darbuotojai Natanzo urano sodrinimo centro rajone sugavo du šnipinėjančius balandžius. Tai pirmadienį pranešė Irano dienraštis "Etemad Melli".

"Vienas iš paukščių buvo sučiuptas Kašano mieste, esančiame už kelių dešimčių kilometrų nuo Natanzo", - sakė laikraščio cituojamas šaltinis, prašęs neskelbti jo pavardės.

 
4 trumpų filmukų su balandžiais rinkinys
Parašė Balandininkas   
ImageKeturi trumpi video filmukai su balandžiais.  Pirmajame balandžių nuotraukos ir angliškas veislės pavadinimas, antrajame dirbtinės balandžių figūrėlės, trečiajame tipleriai, ketvirtajame...
 
Vilniečio Tado auginami balandžiai
Parašė Balandininkas   

Image Vilnietis Tadas su savo šeima augina balandžius. Atsiuntė keletą savo balandžių fotografijų. Kviečiame visus peržiūrėti.

 
Pažintinė balandžių paroda LŽŪU
Parašė Balandininkas   

Image Rugsėjo 18-20 dieną Lietuvos Žemės Ūkio Universitete vykusioje parodoje ,,SPRENDIMŲ RATAS 2008,, visuomenė turėjo galimybę susipažinti su Kauno dekoratyvinių klubo augintojų balandžiais. Buvo išstatyta daugiau negu puššimtis balandžių ir keletas vištų veislių, fazanų.  Balandžių ekspozicija buvo pastebėta tiek....

 

 
<< Pirmas < Ankstesnis 11 12 13 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 505 - 519 iš 519

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Sverdlovskai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (24.04.2018)
sniegenos
PERKAMI BALANDŽIAI (19.04.2018)
pirkciau
PARDUODAMI BALANDŽIAI (16.04.2018)
Narveliai
PREKĖS BALANDŽIAMS (14.04.2018)
Narveliai
PREKĖS BALANDŽIAMS (14.04.2018)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online