Pradžia
Slavomiro B. balandžių, atvirukų, monetų, pašto ženklų kolekcija
Parašė Balandininkas   

Slavomiras Belskis ir jo balandžiaiNuostabu, kai balandininkas augina ne tik balandžius, bet ir renka įvairią medžiagą susijusią su šiais paukščiais. Pavyzdžiui, monetas, pašto ženklus ar atvirutes. Tačiau yra ir tokių žmonių. Vienas jų vilnietis Slavomiras Belskis. Pristatome jį, jo balandžius ir surinktą informaciją susijusią su balandžiais.

 
Balandininkas.lt akcija: Balandis NEMOKAMAI
Parašė Balandininkas   

Balandziai nemokamai balandininkams

Parduotuvės skelbia daug akcijų ir išpardavimų. Mes taip pat sumanėme paskelbti akciją, tačiau šiek tiek kitokio pobūdžio: BALANDIS NEMOKAMAI. Taisykles rasite skaitydami toliau.

 
Kauniečio balandžiai vis dar moka skristi
Parašė Balandininkas   

Ne vienas senas balandininkas prisimena ir su nostalgija pasakoja apie ankščiau puikiai skraidžiusius įvairių veislių balandžius. Todėl, kad šiandien skrydžio grožį gali parodyti reto balandininko paukščiai. Tačiau Jus, kurie įstrigote prisiminimuose nuraminsime ir drąsiai teigsime, kad skrendančių balandžių aukštai danguje galima pamatyti, pavyzdžiui, Kaune.

 
Mūsų balandžiai 1988 m.
Parašė Balandininkas   
Dekoratyvinis balandis

Dar vienas straipsnis apie mūsų auginamus balandžius. Šį kartą galima sakyti, jog istorinė informacija parašyta 1988 m. Dėkingi Audriui Stanevičiui už ją. Straipsnis pateiktas originalia kalba. Žinoma, būtų puiku ištaisyti straipsnio klaidas, veislių pavadinimus, jeigu būtų savanorių parašykite. Nes po to kaip visada bus apkalbų, kad nežinome lietuviškųjų balandžių veislių pavadinimų. Ar žinojote, kad yra Besarabija Šiauliuose?

 

 
Sulaikyta balandžių kontrabanda prie Rusijos sienos
Parašė Balandininkas   

 

 Pranešama, kad ant Rusijos sienos buvo sulaikytas žmogus, kuris bandė vežti balandžių kontrabandą iš Rusijos į Suomiją. Vieno balandžio vertė tarp augintojų gali siekti 100 eurų. Taip pat žinoma, kad pervežant balandžius kaip ir kitus naminius paukščius gali būti Niukaslio ligos tikimybė.

 
Elektrėnuose pagautas balandis ieško šeimininko
Parašė Balandininkas   

Pagautas baltas balandis, greičiausiai dekoratyvinis Elektrėnuose. Žiedo numeris 2009-1960. Prašome pasiimti, nes žmogus balandžių neaugina, o balandį nori išsaugoti. Todėl balandininkai iš to krašto atsiliepkite. Tel. +370 675 34568 Eduardas, Elektrėnai

 
Balandžiai turi akį menui: Japonų studija
Parašė Balandininkas   
Balandziai ir menas

Mokslininkai Tokijo Keio universitete sako, kad jie atrado, jog balandžiai turi „pažangias įgimtas savybes“ ir gali skirti atskirti „gerą“ meną nuo „blogo“ atpažindami kaip žmogus.

 

Mokslininkų komanda ankščiau buvo paskelbusi, jog balandžiai geba atskirti skirtingų menininkų darbus tokių kaip Monet ir Pikaso. O šiuo eksperimentu buvo siekiama išsiaiškinti ar jie teikia pirmenybę vieniems ar kitiems meno darbams.

 
Brazilijos kalėjimo sargai pagavo balandį su mobiliu telefonu
Parašė Balandininkas   

Balandis ir telefonasSAO PAULO (AP) – kalėjimo sargai sukliudė kaliniams gauti telefoną, kuris buvo suvyniotas į mažytę kuprinę ir gabenamas ant balandžio nugaros.

 Išvargęs balandis nešantis telefoną buvo pagautas priešais Danilo PInheiro kalėjimo sieną netoli Sorocabos miesto, taip teigė kalėjimo departamento atstovas. Tačiau išsamesnės informacijos apie įvykį spaudai neatskleidė.

 
Paramikso viruso infekcija (galvos sukimas)
Parašė Balandininkas   
 Paskutiniais metais mūsų ir buvusios Sovietų Sąjungos
šalyse balandininkystei žalą daro paramikso
virusinė infekcija.Ši infekcija itin išplitusi
visame pasaulyje.Šiuo metu išskiriamos
9 paukščių paramikso viruso grupės. 
 
Naujos nuotraukos su balandžiais
Parašė Balandininkas   

 Arūno G. bijų veislės balandžių gausaus jaunimo nuotraukos ir trumpas foto pasisvečiavimas  Šiauliuose E. Šimkaus balandinėse.

 
Ant popierinių balandžių sparnų - tūkstančiai palinkėjimų Lietuvai
Parašė Balandininkas   

Sostinės Katedros aikštėje specialiai pagamintoje arkoje suplasnojo tūkstančiai popierinių balandžių su palinkėjimais Lietuvai.

Stiprybės, ryžto nugalint krizę, meilės ir dėmesio jaunimui, didesnių pensijų senoliams, mažesnių atlyginimų Seimo nariams, sąžinės ir susitelkimo, užuojautos artimam, teisingų sprendimų ir paprastos žmogiškos laimės bei tūkstančiai kitų palinkėjimų savo šaliai linkėjo įvairių Lietuvos miestų ir miestelių moksleiviai.

 
Išvyka į Estiją
Parašė Balandininkas   

Keletas nuotraukų iš Estijos...

 
<< Pirmas < Ankstesnis 11 12 13 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 463 - 504 iš 526

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Povinių balandžių
PERKAMI BALANDŽIAI (22.07.2018)
Birminhem roller
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.07.2018)
felegyhazeriai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (23.06.2018)
Parduodami juodi vysakrylai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.06.2018)
Parduodamos 4 vysakrylų patelės
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.06.2018)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 93 svečiai(-ių)