Pradžia
Narkotikų pripumpuoti lenktyniniai balandžiai skrenda greičiau ir stipriau
Parašė Balandininkas   
 Balandziai narkotikai
Per paskutinius dvejus metus vyras gyvenantis Taiwane laimėjo daugiau negu 2 milijonus litų (873,598$) su vaistų pripumpuotais lenktyniniais balandžiais. Manoma, kad 51 vienerių metų Xiang Hong neleistinu būdu augintiniams švirkštė draudžiamas medžiagas, nes būdamas aktyvus balandininkus per balandžių lenktynes jau buvo praradęs dešimtis milijonų dolerių šiame sporte.
 
"Žalgiris" atviras sportinių balandžių turnyras
Parašė Balandininkas   
 Zalgirio musis balandziai
 
Artėjančių jubiliejinių Žalgirio mūšio 600-ųjų metinių proga Lietuvos Balandžių Sporto Federacija organizuoja atvirą sportinių balandžių turnyrą. Šio turnyro startas liepos 15 d. istorinėje vietoje Grunvaldo laukuose, Lenkijoje. Sparnuočiams reikės įveikti 300 km atstumą (matuojant iki Kauno). Greičiausių balandžių savininkai bus apdovanoti taurėmis ir diplomais.
 
Lino fotografuojami pašto-lenktyniniai balandžiai
Parašė Balandininkas   
Pasto, sportiniai balandziai
 
Prieš pat kiaušinių atsiradimą lizde balandis patinėlis neatsitraukia nuo savo patelės, kurią rūpestingai prižiūri net ore. Keletas šio savaitgalio nuotraukų.
 
Romualdo Čeilytkos balandžiai
Parašė Balandininkas   

 

Balandziai

 

Romualdo Čeilytkos balandžių nuotraukos. Balandininkas augina Lietuvos geltongalvius, juodagalvius, Lenkijos žuvėdrėles, Kauno drugelius ir kitas dekoratyvinių balandžių veisles.

 
Remigijaus Misiūno auginami balandžiai
Parašė Balandininkas   

Misiuno balandziai

Dar vienas Kauno balandžių augintojų klubo narys - Remigijus Misiūnas pasiuntė savo balandžių nuotraukų. Iš nuotraukų galime spręsti, kad balandininkas ruošėsi balandžių fotografavimui, papylė žvyro, o vietoj fono pastatė mėlyną skraistę. Žiūrime ir vertiname visi.

 
Balandžių nuotaikinga treniruotė su vėliavomis ir dainomis
Parašė Balandininkas   
Milijono lenktynes Vieno milijono dolerių sportinių balandžių vienos balandinės lenktynės. Tikriausiai teko apie tokias girdėti. Primenu, kad į vieną balandinę suvežami balandžiai jaunikliai iš įvairių šalių. Šį kartą nuotaikingas filmukas kaip ten dirbantys darbininkai - juodaodžiai nuotaikingai su vėliavomis, švilpesiu ir daina treniruoja ten auginamus balandžius.
 
Baku bijus įveikė beveik 120 km.
Parašė Balandininkas   
 Baku bijus
Baku bijus įveikęs beveik 120 km. sugrįžo pas savo šeimininką.
Beveik prieš metus balandis buvo parduotas į Garliavą, o vėliau iš ten perparduotas į Panevėžį. Perparduotas todėl, kad buvo vienišas be poros. O dabar šį pavasarį suporuotas ir paleistas iš Panevėžio pargrįžo į Arūno Gudunsko namus.
 
Lino ir Vyto pašto-lenktyninių balandžių foto
Parašė Balandininkas   
 Pašto balandžiai ore
 
Džiugu, kad orai vasarėja. Balandžiai renka ir neša lizdo statybai reikalingas medžiagas, o pakilę į skrydį energingai pliaukši sparnais - tai puikūs momentai balandžių nuotraukų medžioklei. 
Lino fotografuojami pašto-lenktyniniai balandžiai - keletas šios savaitės antradienio nuotraukų.
Lesinamas Vyto pašto-lenktyninių balandžių veislynas - buvau užsukęs pas Vytą. Padariau keletą foto iš jo pašto balandžių veislyno.
 
Papildyta Tomo foto galerija
Parašė Balandininkas   

 Tomo balandziai

 Papildyta Tomo bijų veislės balandžių galerija naujomis foto. Nuotraukas rasite paspaudę čia.

 
Skrydyje vadovauja balandžių pulko lyderis
Parašė Balandininkas   
 Pašto balandžiai GPS
 
Šiandien suradau tik vakar (2010 balandžio 7 d.) paskelbtą mokslininkų pasaulinę naujieną apie balandžių skrydį pulkuose, hierarchiją ir lyderystės svarbumą skrydyje. Paleidę balandžius mes matome, kaip jie laikosi pulke, kaip pasuka viena kryptimi ir dažnas net nesusimąstome kodėl taip vyksta? Gal kiek daugiau tuo domisi lenktyninių balandžių augintojai, kuriems ypač įdomu kaip paukščiai ir kokia tvarka skrenda namo. Taigi, išplatintoje žinioje, teigiama, kad...
 
Kokie balandžiai brangesni dekoratyviniai ar lenktyniniai?
Parašė Balandininkas   
 Balandziu kainos
 
Vienas iš dažniausiai pasitaikančių klausimų: Kiek kainuoja balandžiai? To klausia žurnalistai, žmonės neauginantys balandžių, o kartais smalsiai pasiteirauja ir balandininko kaimynas, kuris stebi kaip balandžių augintojas rūpinasi paukščiais, kiek jiems skiria nuolatinio dėmesio. Balandininkai atsako įvairiai, jeigu nori pasididžiuoti balandžių kainomis, tai paprastai 500-1000litų, esu girdėjęs, matęs, kad mokama tūkstančiais ir panašiai. Žinoma, po tokių pakankamai įspūdingų kainų, pašalinis žmogus nustemba ir pečiais gūžčioja vis dar netikėdamas, kad tiek gali kainuoti šie paukšteliai, tačiau tokios kainos toli gražu nėra rekordinės.
 
Balandžių augintojų numylėtiniams grėsmė ir pavojus
Parašė Balandininkas   
 Kubilius ir balandziai
 
Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas nusprendė, kad balandžių augintojai, kurie balandžius augina miestų teritorijose turi per daug laisvės. Dėl sulaukto didelio gyventojų skaičiaus skundų, bus imtasi atitinkamų priemonių. Skunduose teigiama, kad paleisti ir gainiojami paukščiai teršia aplinką, burkuodami trikdo miegamųjų rajonų ramybę, o balandininkai perspėjimų visiškai nepaiso.
 
Daugiau...
<< Pirmas < Ankstesnis 11 12 13 14 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 421 - 462 iš 554

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Perku
PARDUODAMI BALANDŽIAI (22.03.2019)
PARDUODAMI Geltoni ir raudoni persai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (14.03.2019)
Balandis
PARDUODAMI BALANDŽIAI (08.03.2019)
Parduodami sportiniai balandziai rinkti is ivairiu saliu
PARDUODAMI BALANDŽIAI (26.02.2019)
kryziuociai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (17.02.2019)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 8 svečiai(-ių)