Pradžia
Arūno M. ir jo žmonos Almos tinklalapis apie kates ir balandžius
Parašė Balandininkas   
Aruno balandziai, balandziu veislesPrieniškis balandininkas Arūnas M. ir jo žmona Alma turi šeimyninę svetainę, kurioje aprašomos Meino meškėno veislės katės, jų auginimas, priežiūra, pateikiamos kačių nuotraukos. Tinklalapyje surasite ir Arūno, bei jo draugų laikomų balandžių nuotraukų. Sveikiname juos įkūrus tokį internetinį šeimyninį tinklalapį! Bet vis tik kaip sugyvena katės ir balandžiai?
 
Pamario dangaus puošmenos - Klaipėdos aukštaskraidžiai. I d.
Parašė Balandininkas   
Pamario krašto gamtos aprašymuose bei senųjų gyventojų prisiminimuose aptinkame nuorodų apie balandžius. Tai - negausūs užmarštin nugrimzdusio savito kultūrinio kraštovaizdžio žymenys. Be dangaus žydrynėje nardančių balandžių ir jų augintojų godų negalime įsivaizduoti pilnakraujo XIX a. pab. ir XX a. pr. miestų ir kaimų gyvenimo. Balandininkystė mena savitą gamtonaudos patirtį, liudijančią apie jaudinančius žmogaus - sparnuočių santykius, norą bei ilgametes pastangas turėti savo krašto balandžius, ilgainiui vainikuotas sėkme - Klaipėdos aukštaskraidžių veisle. Mažosios Lietuvos balandininkystės apybrėža atskleidžia veik nepažintas atskirų ankstesnės visuomenės grupių vertybes, jų bendravimo būdus, nurodo jų sąsajas ir vietą Vakarų Europos veislinių paukščių puoselėjimo vyksme.
 
Kodėl visuomenė nemėgsta balandžių?
Parašė Balandininkas   
Trafalgaro aikste ir balandziaiŠiuo klausimu ypač daug diskutavo Londono meras, vyko teisinis mūšis ar galima įvesti draudimą lesinti balandžius garsiojoje Trafalgaro aikštėje. Bet kodėl vis tik žmonės nemėgsta balandžių? Yra tekę išgirsti net ir Lietuvoje kaip žmonės balandžius vadina ne itin maloniais žodeliais: „sparnuotos žiurkės“, „žiurkės su sparnais“ ar „oro parazitai“. Galima susidaryti nuomonę, kad balandžiai vieni nemėgstamiausių paukščių, apskritai. Londone netgi keletas apsukrių verslininkų uždirbo pardavinėdami marškinėlius turistams su užrašu „I hate pigeons“ (aš nekenčiu balandžių). Taip pat balandžiai siejami su ligomis, su aplinkos teršimu ir žala miestui.
 
Stasio Peniko balandžiai
Parašė Balandininkas   

Stasys Penikas ir jo balandziaiStasio Peniko balandžiai iš Žemaitijos.   Karaliaučiaus spalvotagalviai, juodi vienos trumpieji, geltonšonės vokiškos žuvėdrėlės ir kiti balandžiai.

Kokie jie ir kaip prižiūrėti visi galime pasižiūrėti.

 
www.balandininkas.lt sveikina lankytojus su šventėmis
Parašė Balandininkas   
Balandziai ir balandininkai
 
Įspūdžiai iš trumpo pasisvečiavimo pas šiaulietį Sigitą Bagdonavičių
Parašė Balandininkas   

Sigitas bagdonavicius ir Arunas gudunskas balandziu augintojai

Po Šiaulių dekoratyvinių balandžių parodos trumpai teko pasisvečiuoti pas gerb. Šiaulių balandininką Sigitą, kuris per labai trumpą laiką aprodė savo balandinę, bei jose auginamus ir puoselėjamus balandžius. 

 
Dešimtoji jubiliejinė Šiaulių dekoratyvinių balandžių paroda 2009
Parašė Balandininkas   
 

 Siauliu balandziu paroda

 

Šeštadienį Saulės mieste – Šiauliuose įvyko antroji balandžių paroda Lietuvoje. Pro gimnazijos duris vienas po kito į parodos vidų žengė balandžių augintojai, kuriuos pasitiko ne tik bilietų pardavėjai, bet ir veikiantis mažas balandžių turgelis, o gimnazijos sporto salėje jau laukė sustatytos penkios balandžių eilės. Tik parodai įsibėgėjus atsirado atskira eilė skirta balandžių čempionams – šios parodos nugalėtojams.

 

 
Šiaulių balandininkas R. Beneta apie balandžius LTV laidoje "Krašto spalvos"
Parašė Balandininkas   

Lietuvos televizijaDžiugu, kad po Kauno paukščių parodos „Balandžiai neša Gerumą ir Viltį“žurnalistai prisimena ir plėtoja toliau balandžių temą. Šį kartą LTV laidoje Šiaulių krašto balandininkas. Rimantas Beneta Nors tenka žurnalistus konsultuoti, dėl balandininkų vartojamų žodžių painiavos - kuo skiriasi balandis ir karvelis. Tai yra žodžių sinonimai, tačiau, manome, kad populiaresnė ir visuotinai priimtinesnė sąvoka balandžiai, o karvelių terminas išlikęs senesnių laikų žodis.

 
Balandžių paroda Šiauliuose
Parašė Balandininkas   
Balandziu paroda siauliai
 
Mažojo cirko numeris su baltais balandžiais
Parašė Balandininkas   
Balti balandziai pasirodymas cirkas

Kas neapsilankėte Kauno paukščių parodoje „Balandžiai neša Gerumą ir Viltį“ pirmąją dieną, tuomet suteikiame Jums progą pamatyti bene vienintelį Lietuvoje demonstruojamą numerį su baltais balandžiais ir su „Ąžuolyno meškučių cirko“ žaviomis artistėmis. Primename, kad Kauno parodos atidarymo metu ne tik vyko pasirodymas su baltais balandžiais, vaidino meškutė Pupa, vaikus juokino klounas ir kiti mažojo cirko artistai bei gyvūnai. Po vaidinimo į skrydį paleista beveik pusė tūkstančio  pašto balandžių, priklausiusių Kauno sportinių balandžių augintojų "Skrydis" klubo nariams . 

 

Agnės Zobovienės ir Monikos Baliūnaitės sukurtas vaidinimas su balandžiais sužavėjo ne tik balandininkus, tačiau ir laidos “Lietuvos talentai” komisiją.

 
Bialystoko dekoratyvinių balandžių paroda
Parašė Balandininkas   

 Bialystoko dekoratyviniu balandziu paroda 2009

 Atrodytų, jog savaitgaliais dažniausiai anksti keliasi žvejai ar medžiotojai.
Tačiau pasirodo ir balandininkus galima priskirti prie tokių savotiškai
pamišusių žmonių grupei, nes dar tik prasidėjus sekmadieniui, dar
neprašvitus ne vienas lietuvių balandininkų ekipažas riedėjo
pro Lazdijus į Lenkiją, Bialystoko link. Automobiliuose ne tik
kalbėjo balandininkai, bet retkarčiais bruzdėdavo ar
suburkuodavo eksportuojami balandžiai.
 
GYVŪNŲ LAIKYMO KAUNO MIESTE TAISYKLĖS
Parašė Balandininkas   

Gyvunu laikymo taisyklesGYVŪNŲ LAIKYMO KAUNO MIESTE TAISYKLĖS

Susipažinkite su dokumentu išsamiau.

"24.9. Balandžiai gali būti laikomi tik savininko nuosavoje valdoje tam tikslui pritaikytose patalpose ir tik turint raštišką kaimyninių valdų savininkų sutikimą. Draudžiama juos laikyti gyvenamųjų namų palėpėse, rūsiuose, balkonuose, gyvenamosiose patalpose. "

 
Daugiau...
<< Pirmas < Ankstesnis 11 12 13 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 421 - 462 iš 522

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Parduodami juodi vysakrylai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.06.2018)
Parduodamos 4 vysakrylų patelės
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.06.2018)
Parduodama pora besarabų
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.06.2018)
Parduodami anglų tipleriai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.06.2018)
budapestai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (06.06.2018)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 11 svečiai(-ių)