Pradžia
Suomio Ismaelio Irano aukštaskraidžiai balandžiai
Parašė Balandininkas   

 Ismail pigeons

Irano aukštaskraidžiai vartikliai (IRANIAN HIGH FLEYR TUMBLER TOGHIE ) nuotraukos.

 
Klaipėdietė bute gyvena su balandžiais
Parašė Balandininkas   
 Balandziai kambaryje
 
Žurnalistai kartais nuspalvina ir sutirština gerokai spalvas. Gaila, bet šį kartą tokio tipo straipsnis apie balandžių laikymą kambaryje.  Žurnalistė pradeda: smarvė ir balandžių nudergtos grindys, baldai ir kiekvienas daiktas bute. Tokį vaizdą išvydo į buvusios daugiabučio bendrijos pirmininkės butą iškviesti savivaldybės tarnautojai.
 
Balandžių karantino organizavimas
Parašė Balandininkas   
 Balandziu karantinas
 
Kiekvienas naujai įsigytas balandis, prieš tai, kai bus paleistas į būrį, turi būti izoliuotas ir išsamiai apžiūrėtas, net gi tuomet, jeigu jis įsigytas iš gerai žinomos balandinės. Karantinas trunka 1 mėnesį. Karantiną būtina taikyti ne tik naujai įsigytiems paukščiams, bet ir sugrįžusiems po ilgo skrydžio.
 
Išlepinti balandžiai į batoną net nežiūri
Parašė Balandininkas   
 Miesto balandziai Vilniuje
 
Vilniaus centre esantys parkai nugulti balandžių pulkų. Jie jau taip pripratę prie žmonių, kad drąsiai ima lesalą iš rankų. „Praėjusiais metais, kai buvau susilaužiusi koją, negalėdavau atvažiuoti. Labai jaudinausi, vis galvodavau, kaip jie laikosi, ar ne alkani“, – kalbėjo vilnietė.
 
Ir balandžiai važinėja traukiniais
Parašė Balandininkas   
Balandis traukinyjeMiesto balandžiai, kurie gyvena ir puošia įvairius užsienio miestus tikriausiai aptingo, kad pradėjo važinėtis metro traukiniais? Ar taip įsiliejo į visuomeninį gyvenimą, kad pradėjo naudotis viešuoju transportu?
 
Narkotikų pripumpuoti lenktyniniai balandžiai skrenda greičiau ir stipriau
Parašė Balandininkas   
 Balandziai narkotikai
Per paskutinius dvejus metus vyras gyvenantis Taiwane laimėjo daugiau negu 2 milijonus litų (873,598$) su vaistų pripumpuotais lenktyniniais balandžiais. Manoma, kad 51 vienerių metų Xiang Hong neleistinu būdu augintiniams švirkštė draudžiamas medžiagas, nes būdamas aktyvus balandininkus per balandžių lenktynes jau buvo praradęs dešimtis milijonų dolerių šiame sporte.
 
"Žalgiris" atviras sportinių balandžių turnyras
Parašė Balandininkas   
 Zalgirio musis balandziai
 
Artėjančių jubiliejinių Žalgirio mūšio 600-ųjų metinių proga Lietuvos Balandžių Sporto Federacija organizuoja atvirą sportinių balandžių turnyrą. Šio turnyro startas liepos 15 d. istorinėje vietoje Grunvaldo laukuose, Lenkijoje. Sparnuočiams reikės įveikti 300 km atstumą (matuojant iki Kauno). Greičiausių balandžių savininkai bus apdovanoti taurėmis ir diplomais.
 
Lino fotografuojami pašto-lenktyniniai balandžiai
Parašė Balandininkas   
Pasto, sportiniai balandziai
 
Prieš pat kiaušinių atsiradimą lizde balandis patinėlis neatsitraukia nuo savo patelės, kurią rūpestingai prižiūri net ore. Keletas šio savaitgalio nuotraukų.
 
Romualdo Čeilytkos balandžiai
Parašė Balandininkas   

 

Balandziai

 

Romualdo Čeilytkos balandžių nuotraukos. Balandininkas augina Lietuvos geltongalvius, juodagalvius, Lenkijos žuvėdrėles, Kauno drugelius ir kitas dekoratyvinių balandžių veisles.

 
Remigijaus Misiūno auginami balandžiai
Parašė Balandininkas   

Misiuno balandziai

Dar vienas Kauno balandžių augintojų klubo narys - Remigijus Misiūnas pasiuntė savo balandžių nuotraukų. Iš nuotraukų galime spręsti, kad balandininkas ruošėsi balandžių fotografavimui, papylė žvyro, o vietoj fono pastatė mėlyną skraistę. Žiūrime ir vertiname visi.

 
Balandžių nuotaikinga treniruotė su vėliavomis ir dainomis
Parašė Balandininkas   
Milijono lenktynes Vieno milijono dolerių sportinių balandžių vienos balandinės lenktynės. Tikriausiai teko apie tokias girdėti. Primenu, kad į vieną balandinę suvežami balandžiai jaunikliai iš įvairių šalių. Šį kartą nuotaikingas filmukas kaip ten dirbantys darbininkai - juodaodžiai nuotaikingai su vėliavomis, švilpesiu ir daina treniruoja ten auginamus balandžius.
 
Baku bijus įveikė beveik 120 km.
Parašė Balandininkas   
 Baku bijus
Baku bijus įveikęs beveik 120 km. sugrįžo pas savo šeimininką.
Beveik prieš metus balandis buvo parduotas į Garliavą, o vėliau iš ten perparduotas į Panevėžį. Perparduotas todėl, kad buvo vienišas be poros. O dabar šį pavasarį suporuotas ir paleistas iš Panevėžio pargrįžo į Arūno Gudunsko namus.
 
Daugiau...
<< Pirmas < Ankstesnis 11 12 13 14 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 421 - 462 iš 559

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Žirniai
PREKĖS BALANDŽIAMS (15.07.2019)
Balti goncai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (15.07.2019)
IŠPARDUODAMI BALANDŽIAI
PARDUODAMI BALANDŽIAI (06.07.2019)
Perku
PARDUODAMI BALANDŽIAI (30.05.2019)
perku
PERKAMI BALANDŽIAI (14.05.2019)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 2 svečiai(-ių)