Pradžia
Marijampolės balandžių paroda 2010
Parašė Balandininkas   

Marijampoles balandziu parodaPapildytos nuotraukos iš vykusios Marijampolės dekoratyvinių balandžių parodos. Balandžiai, bendras parodos vaizdas, balandininkų apdovanojimai, akimirkos iš aukciono. Nuotraukų kokybė šlubuoja, nes fotografuota be blykstės ir dažniausiai iš toli.

Tačiau, jeigu atsirastų norinčių gauti didesnio formato nuotrauką, rašyti ir susitarsime elektroniniu paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

 
Slapta Marijampolės dekoratyvinių balandžių paroda.
Parašė Balandininkas   

Marijampoles dekoratyviniu balandziu paroda 2010

Prie Sūduvos stadiono, kur treniruojasi Marijampolės krašto sportininkai buvo surengta šio krašto dekoratyvinių balandžių paroda. Nors daugelis balandininkų apie šią parodą sužinojo paskutinėmis akimirkomis, tačiau sekmadienio rytą jų gausus būrys aptarinėjo vykstantį renginį ir dažnas skubėjo į balandžių turgų antrame aukšte.

 
Informacija apie Klaipedos, Marijampoles balandziu parodas
Parašė Balandininkas   
Informacija apie balandziu parodas
 
Jauno balandininko Vido ir jo brolio balandžiai
Parašė Balandininkas   

Balandininkas Vidas laiko balandziusDaugiausia figūrinius arba kitaip vadinamus grakščiuosius laiko broliai balandininkai Alytuje. Taip pat išvysite keletą egzotinių ančių ir dekoratyvinių vištų. Gausi atsiųstų nuotraukų galerija laukia Jūsų.

Tel. +370 662 57790

 
Arūno M. ir jo žmonos Almos tinklalapis apie kates ir balandžius
Parašė Balandininkas   
Aruno balandziai, balandziu veislesPrieniškis balandininkas Arūnas M. ir jo žmona Alma turi šeimyninę svetainę, kurioje aprašomos Meino meškėno veislės katės, jų auginimas, priežiūra, pateikiamos kačių nuotraukos. Tinklalapyje surasite ir Arūno, bei jo draugų laikomų balandžių nuotraukų. Sveikiname juos įkūrus tokį internetinį šeimyninį tinklalapį! Bet vis tik kaip sugyvena katės ir balandžiai?
 
Pamario dangaus puošmenos - Klaipėdos aukštaskraidžiai. I d.
Parašė Balandininkas   
Pamario krašto gamtos aprašymuose bei senųjų gyventojų prisiminimuose aptinkame nuorodų apie balandžius. Tai - negausūs užmarštin nugrimzdusio savito kultūrinio kraštovaizdžio žymenys. Be dangaus žydrynėje nardančių balandžių ir jų augintojų godų negalime įsivaizduoti pilnakraujo XIX a. pab. ir XX a. pr. miestų ir kaimų gyvenimo. Balandininkystė mena savitą gamtonaudos patirtį, liudijančią apie jaudinančius žmogaus - sparnuočių santykius, norą bei ilgametes pastangas turėti savo krašto balandžius, ilgainiui vainikuotas sėkme - Klaipėdos aukštaskraidžių veisle. Mažosios Lietuvos balandininkystės apybrėža atskleidžia veik nepažintas atskirų ankstesnės visuomenės grupių vertybes, jų bendravimo būdus, nurodo jų sąsajas ir vietą Vakarų Europos veislinių paukščių puoselėjimo vyksme.
 
Kodėl visuomenė nemėgsta balandžių?
Parašė Balandininkas   
Trafalgaro aikste ir balandziaiŠiuo klausimu ypač daug diskutavo Londono meras, vyko teisinis mūšis ar galima įvesti draudimą lesinti balandžius garsiojoje Trafalgaro aikštėje. Bet kodėl vis tik žmonės nemėgsta balandžių? Yra tekę išgirsti net ir Lietuvoje kaip žmonės balandžius vadina ne itin maloniais žodeliais: „sparnuotos žiurkės“, „žiurkės su sparnais“ ar „oro parazitai“. Galima susidaryti nuomonę, kad balandžiai vieni nemėgstamiausių paukščių, apskritai. Londone netgi keletas apsukrių verslininkų uždirbo pardavinėdami marškinėlius turistams su užrašu „I hate pigeons“ (aš nekenčiu balandžių). Taip pat balandžiai siejami su ligomis, su aplinkos teršimu ir žala miestui.
 
Stasio Peniko balandžiai
Parašė Balandininkas   

Stasys Penikas ir jo balandziaiStasio Peniko balandžiai iš Žemaitijos.   Karaliaučiaus spalvotagalviai, juodi vienos trumpieji, geltonšonės vokiškos žuvėdrėlės ir kiti balandžiai.

Kokie jie ir kaip prižiūrėti visi galime pasižiūrėti.

 
www.balandininkas.lt sveikina lankytojus su šventėmis
Parašė Balandininkas   
Balandziai ir balandininkai
 
Įspūdžiai iš trumpo pasisvečiavimo pas šiaulietį Sigitą Bagdonavičių
Parašė Balandininkas   

Sigitas bagdonavicius ir Arunas gudunskas balandziu augintojai

Po Šiaulių dekoratyvinių balandžių parodos trumpai teko pasisvečiuoti pas gerb. Šiaulių balandininką Sigitą, kuris per labai trumpą laiką aprodė savo balandinę, bei jose auginamus ir puoselėjamus balandžius. 

 
Dešimtoji jubiliejinė Šiaulių dekoratyvinių balandžių paroda 2009
Parašė Balandininkas   
 

 Siauliu balandziu paroda

 

Šeštadienį Saulės mieste – Šiauliuose įvyko antroji balandžių paroda Lietuvoje. Pro gimnazijos duris vienas po kito į parodos vidų žengė balandžių augintojai, kuriuos pasitiko ne tik bilietų pardavėjai, bet ir veikiantis mažas balandžių turgelis, o gimnazijos sporto salėje jau laukė sustatytos penkios balandžių eilės. Tik parodai įsibėgėjus atsirado atskira eilė skirta balandžių čempionams – šios parodos nugalėtojams.

 

 
Šiaulių balandininkas R. Beneta apie balandžius LTV laidoje "Krašto spalvos"
Parašė Balandininkas   

Lietuvos televizijaDžiugu, kad po Kauno paukščių parodos „Balandžiai neša Gerumą ir Viltį“žurnalistai prisimena ir plėtoja toliau balandžių temą. Šį kartą LTV laidoje Šiaulių krašto balandininkas. Rimantas Beneta Nors tenka žurnalistus konsultuoti, dėl balandininkų vartojamų žodžių painiavos - kuo skiriasi balandis ir karvelis. Tai yra žodžių sinonimai, tačiau, manome, kad populiaresnė ir visuotinai priimtinesnė sąvoka balandžiai, o karvelių terminas išlikęs senesnių laikų žodis.

 
Daugiau...
<< Pirmas < Ankstesnis 11 12 13 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 421 - 462 iš 526

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Povinių balandžių
PERKAMI BALANDŽIAI (22.07.2018)
Birminhem roller
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.07.2018)
felegyhazeriai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (23.06.2018)
Parduodami juodi vysakrylai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.06.2018)
Parduodamos 4 vysakrylų patelės
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.06.2018)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 22 svečiai(-ių)