Pradžia
Balandžių auginimas – ir malonumas, ir pajamos
Parašė Balandininkas   
Algis janciauskas balandziaiStraipsnis apie balandininką Algį Jančiauską iš Kaišiadorių rajono laikraštyje „Artojas“. Skaitome ir žiūrime kaip balandininkas pristatė mūsų pomėgį, kiek faktų pagražino, su kokiomis naujienomis mus supažindino? Kaip visada paliečiamas kainų klausimas. Kiek šį kartą augintojo nuomone kainuoja balandžiai? Kodėl auginame karvelius, o ne balandžius? Ir mielieji, balandžiai ne šunys, gal nelaikykime jų narvuose?
 
Kaip pasigaminti mažą mobilią balandinę - dėžutę
Parašė Balandininkas   
Mobili maza balandineSusidomėjus balandininkų iškylomis su balandžiais ir Rolando K. paragintas Valius atskleidė dar vieną įdomią nuorodą kaip galima pasigaminti dailią ir mobilią, mažą dėžutę, skirtą balandžiams transportuoti ir skraidinti. Galima teigti, kad padirbėjus galima pripratinti bet kokią balandžių veislę.
 
Balandžių varžybos užsienyje iškylaujant ant žalios pievos
Parašė Balandininkas   
Balandziu varzybosKai kurių balandžių veislių varžybos užsienyje vyksta susirinkus balandininkams kaip į iškylą ant žalios pievelės svetimoje vietoje. Suvežti balandžiai skraidinami iš automoblių priekabų ir balandžiams skirtų dėžių. Balandininkai savo augintinius ragina su "botagėliais", švilpukais, o nusileisti vilioja gardžiais lesalais. Dėkojame už pastebėtą ir atsiųstą įdomią nuorodą Robertui.
 
Bijų veislės balandžių augintojų varžybos Lietuvoje
Parašė Balandininkas   

Biju veisles varzybos

Pirmą kartą Lietuvoje planuojamos tokio pobūdžio varžybos, kurios numatomos 2010 m. rugpjūčio mėnesį. Varžysis bijų veislės balandžių augintojų skajūnai. Bus kviečiami ir dalyvauti galės visi norintys. Šiuo metu yra rengiamos varžybų taisyklės, su kuriomis susipažinę galite siūlyti savo pataisas el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą arba svečių knygoje. Laikas pradėti ruoštis, dar ne vėlu ieškoti ir pradėti auginti bijų veislės balandžius, kad suspėtumėte išauginti ir paruošti varžyboms gausų, stipraus jaunimo būrį. Taigi šią vasarą oficialiai, o ne iš gandų, sužinosime, kas augina geriausius šios veislės balandžius Lietuvoje!

 
VI – toji Klaipėdos aukštaskraidžių balandžių paroda Palangoje
Parašė Balandininkas   

Klaipedos aukstaskraidziu paroda

Šių metų sausio 16-17 dienomis Palangoje Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje vyko

VI – toji Klaipėdos aukštaskraidžių balandžių  paroda. 13 balandžių augintojų iš Vilniaus,

Kauno, Palangos, Plungės, Telšių. Kretingos rajonų pristatė parodai net 100 Klaipėdos aukštaskraidžių  veislės balandžių. Parodos metu buvo organizuojami konkursai, kuriuose buvo išaiškinti nugalėtojai individualiuose kategorijose ir kolekcijų (6 balandžiai) kategorijoje.

 
Padiskutuokime apie balandininkystės, balandžių atsiradimą Lietuvoje
Parašė arunas   
Lietuvos balandininkyste
Prie šios internetinės svetainės prisijungia Kazys Girdžiūnas, kuris sustiprina mūsų silpną komandą ir iš karto užveda rimtą temą bei užduoda solidų klausimą mums visiems balandžių augintojams. Tik ar bent vienas mes gebėsime ką nors atsakyti ir paspėlioti? 
 
Marijampolės balandžių paroda 2010
Parašė Balandininkas   

Marijampoles balandziu parodaPapildytos nuotraukos iš vykusios Marijampolės dekoratyvinių balandžių parodos. Balandžiai, bendras parodos vaizdas, balandininkų apdovanojimai, akimirkos iš aukciono. Nuotraukų kokybė šlubuoja, nes fotografuota be blykstės ir dažniausiai iš toli.

Tačiau, jeigu atsirastų norinčių gauti didesnio formato nuotrauką, rašyti ir susitarsime elektroniniu paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

 
Slapta Marijampolės dekoratyvinių balandžių paroda.
Parašė Balandininkas   

Marijampoles dekoratyviniu balandziu paroda 2010

Prie Sūduvos stadiono, kur treniruojasi Marijampolės krašto sportininkai buvo surengta šio krašto dekoratyvinių balandžių paroda. Nors daugelis balandininkų apie šią parodą sužinojo paskutinėmis akimirkomis, tačiau sekmadienio rytą jų gausus būrys aptarinėjo vykstantį renginį ir dažnas skubėjo į balandžių turgų antrame aukšte.

 
Informacija apie Klaipedos, Marijampoles balandziu parodas
Parašė Balandininkas   
Informacija apie balandziu parodas
 
Jauno balandininko Vido ir jo brolio balandžiai
Parašė Balandininkas   

Balandininkas Vidas laiko balandziusDaugiausia figūrinius arba kitaip vadinamus grakščiuosius laiko broliai balandininkai Alytuje. Taip pat išvysite keletą egzotinių ančių ir dekoratyvinių vištų. Gausi atsiųstų nuotraukų galerija laukia Jūsų.

Tel. +370 662 57790

 
Arūno M. ir jo žmonos Almos tinklalapis apie kates ir balandžius
Parašė Balandininkas   
Aruno balandziai, balandziu veislesPrieniškis balandininkas Arūnas M. ir jo žmona Alma turi šeimyninę svetainę, kurioje aprašomos Meino meškėno veislės katės, jų auginimas, priežiūra, pateikiamos kačių nuotraukos. Tinklalapyje surasite ir Arūno, bei jo draugų laikomų balandžių nuotraukų. Sveikiname juos įkūrus tokį internetinį šeimyninį tinklalapį! Bet vis tik kaip sugyvena katės ir balandžiai?
 
Pamario dangaus puošmenos - Klaipėdos aukštaskraidžiai. I d.
Parašė Balandininkas   
Pamario krašto gamtos aprašymuose bei senųjų gyventojų prisiminimuose aptinkame nuorodų apie balandžius. Tai - negausūs užmarštin nugrimzdusio savito kultūrinio kraštovaizdžio žymenys. Be dangaus žydrynėje nardančių balandžių ir jų augintojų godų negalime įsivaizduoti pilnakraujo XIX a. pab. ir XX a. pr. miestų ir kaimų gyvenimo. Balandininkystė mena savitą gamtonaudos patirtį, liudijančią apie jaudinančius žmogaus - sparnuočių santykius, norą bei ilgametes pastangas turėti savo krašto balandžius, ilgainiui vainikuotas sėkme - Klaipėdos aukštaskraidžių veisle. Mažosios Lietuvos balandininkystės apybrėža atskleidžia veik nepažintas atskirų ankstesnės visuomenės grupių vertybes, jų bendravimo būdus, nurodo jų sąsajas ir vietą Vakarų Europos veislinių paukščių puoselėjimo vyksme.
 
Daugiau...
<< Pirmas < Ankstesnis 11 12 13 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 421 - 462 iš 532

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Sportiniai balandžiai, įvairių spalvų
PARDUODAMI BALANDŽIAI (21.10.2018)
Pirkčiau balandžius
PARDUODAMI BALANDŽIAI (19.10.2018)
Ieškau balandziu
PARDUODAMI BALANDŽIAI (17.10.2018)
Parduodu saksonijos dvikuodžius balandžius
PARDUODAMI BALANDŽIAI (16.10.2018)
Parduodu saksonijos dvikuodžius balandžius
PARDUODAMI BALANDŽIAI (16.10.2018)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 7 svečiai(-ių) ir 2 regist. vartotojai(-ų)