Pradžia
Projektas knyga “LIETUVOS BALANDININKAI”
Parašė Balandininkas   

 Pet show Lietuva

projektas knyga

Projektas knyga „LIETUVOS BALANDININKAI“. Galbūt atėjo laikas visiems įsirašyti į istoriją ir paruošti knygą apie mus visus, kurie taip mylime balandžius. Skaityti jau nelabai mėgstame, bet pavartyti ir pažiūrėti nuotraukas ar paieškoti mėgstamų balandžių – užsiėmimas daug mielesnis. Tokia knyga turėtų ir praktinės reikšmės, nes žinotume kokios balandžių rūšys populiariausios, kur šiai dienai balandininkų geografiškai daugiausiai, koks balandininko tikrasis vardas, o ne pravardė ir panašiai. Balandininkas, balandininko nuotrauka, laikomos balandžių rūšys, geografinė vieta, kontaktai... Tačiau šiai dienai - tai yra dviejų žmonių projektas. Labai lauksime bendraminčių ir kritikų. Knygos startas būtų gyvūnų paroda „PET SHOW LIETUVA“. Kiekvienas dalyvaujantis gautų lapą, kurį užpildęs automatiškai patektų į raudonąją knygą „LIETUVOS BALANDININKAI“. Ką manote apie šį sumanymą?
 
O ar žinote kelintoji bus šių metų balandžių paroda? Atspėkite ir laimėkite prizų facebook balandininko paskyroje. https://www.facebook.com/balandininkas/

P.S. Pridedu nuotraukų iš antrosios kanarėlių ir balandžių parodos 1931 m. Tai mūsų Lietuvos balandininkystės ištakos. Archyvinės medžiagos suteikė ilgametis balandžių augintojas Juozas Pauras.


 
Sveikinimas ir kvietimas į parodą
Parašė Balandininkas   

 

 REGISTRACIJA Į PARODĄ: Tel. +370 659 70167

 

 Kalėdinės dovanėlės sportinių balandžių augintojams

 

  

VIENYBĖS TAURĖS APDOVANOJIMAI

 

   

LIETUVOS ČEMPIONATAS UŽDARYMAS

 
Didysis balandžių turgus (gruodžio mėn.)
Parašė Balandininkas   
Didysis balandziu turgus
 
Akimirkos iš praėjusio turgaus, kuriame balandininkas.lt komanda ir Ramūnas su Arvydu vaišino susirinkusius tikru uzbekišku plovu, kurį gamino Arūnas. Keletas nuotraukų>>
 

 
Pereinamoji čempiono taurė „Šiaulių baltasparnis“
Parašė Balandininkas   

Egidijus Simkus balandziai

Žinomas balandžių augintojas šiaulietis Egidijus Šimkus dalyvaus gyvūnų parodoje „PET SHOW LIETUVA“ ir įsteigė pereinamąją taurę balandininkams „Šiaulių baltasparnis“. Ant taurės bus išgraviruota nugalėtojo lentelė. Preliminarios taisyklės: Tris kartus laimėjus šią taurę įgyjama teisė ją pasilikti, o Lietuvos dekoratyvinių balandžių augintojų asociacija suteiks laimėjusiam balandininkui „Šiaulių baltasparnio“ augintojo meistro titulą.

 

 

 
Kreipimasis į Lietuvos balandininkus
Parašė Balandininkas   

Balandziu parodos susitikimas

Gerbiami Lietuvos balandininkai, dėl parodos vyrauja nuomonė, kad tai vien tik Kauno balandžių augintojų reikalas. Bet pamąstykite rimtai – tai mūsų visų auginančių balandžius paroda – tai visos Lietuvos paroda, o ne vieno Kauno!
Pasistatyti narvelius gali Ramas, bet be Jūsų dalyvavimo, be Jūsų balandžių ir Ramas su savo paroda - didelis nulis. Taigi pasižiūrėkime aplinkui – kas jeigu ne Jūs atvešite balandžius į parodą? Kas jeigu ne Jūs parodysite visuomenei kokius reikia auginti balandžius? 

Pasižiūriu į veidrodį ir pamąstau, kad laiko lieka vis mažiau. Daugelis, kuriuos kviečiame sudalyvauti, sako „kitais metais“, o kai pasižiūri į buvusios parodos nuotraukas, pasirodo, kad daug jau mūsų išėjo - ten iš kur jau nebesugrįš (todėl ir steigiame, tų buvusių aktyvių narių atminimo taures).  Todėl kol mes dar esame - pasidarykime šventę sau, vaikams ir visiems aplankiusiems parodą. Įsiamžinkime į istoriją kaip dalyviai ir nugalėtojai.
Dar vienas toks pasakymas girdimas iš balandininkų:  „Parodoje balandis čempionas prastas, o pas mane namie, tai geras“. Supraskite – kol jis namie, tol jis nebus čempionas. Čempionu tampama tik DALYVAUJANT parodoje. Nors po parodos balandis čempionas smarkiai apkalbamas, bet jis vis tiek liks parodos čempionu.
Skundžiamės ir zirziame, kad balandininkų nuolat mažėja, o ir naujų neatsiranda. Tačiau ką mes darome dėl to? Rengiamas piešinių konkursas vaikams „Mes mylime gyvūnus“ su slapta mintimi, kad atvykę vaikai pirmą kartą iš arti pamatys balandžius ir kitus gyvūnus. Tai labai mažytis žingsnis, bet kaip pakviesti, prišaukti žmones tokiu "facebook", kompiuteriniu laiku. Kokiu stebuklingu būdu mūsų sparnuočiai gali surasti kelią į naujų žmonių širdis? Todėl prašome kiek galima daugiau dalintis informacija apie parodą ir piešinių konkursą. Paraginkite sūnų, anūką, proanūkį nupiešti piešinį. Papasakokite draugams, kaimynams ir pažįstamiems. Dalinkitės ir platinkite parodos, konkurso plakatus ir taisykles (www.Pigeon.lt )

O kaip paskatinti Jus pačius sudalyvauti parodoje? Gal turite idėjų kaip ir ką padaryti?  Gal turite pastebėjimų ką ir kaip netinkamai darome? Kviečiame šį savaitgalį, po turgaus, susitikti, aptarti būsimos parodos organizavimą, išsakyti nuomonę. Laukiame visų, iš visos Lietuvos, nes kaip minėjau paroda Lietuvos, o ne Kauno, o kas negali atvykti, prašome parašyti savo nuomonę svečių knygoje.

Lietuvos dekoratyvinių balandžių augintojų asociacijos prezidentas

Ramūnas Naruševičius

 
Lietuvos balandžių įvertinimai (visų eksponuotų) Europos parodoje
Parašė Balandininkas   

Lietuvos balandininku augintiniu ivertinimai

"Europos parodos" Danijoje visų lietuvių eksponuotų balandžių įvertinimai. Čempionų galėjo būti daugiau, tačiau nebuvo pristatyta pakankamai tos pačios rūšies balandžių. Parodos taisyklėse (reglamente) buvo nurodyta, kad balandis gali pretenduoti į "Europos čempiono titulą" jeigu įvertinamas ne mažiau 95 balais, bet ir privalo būti eksponuojama ne mažiau kaip 20 tos pačios rūšies balandžių.

Parsisiųsti visus balandžių įvertinimus (spausti čia)>>>

Balandžių nuotraukos mėlyname fone profesionalaus fotografo Alain Debord, o visos likusios Ramūno Naruševičiaus.

Žiūrėti balandžių ir parodos nuotraukas 651 nuotrauka (spausti čia)>>>

 

 

 
GYVŪNŲ PARODA "PET SHOW LIETUVA"
Parašė Balandininkas   

 PET SHOW LIETUVA

 

KVIEČIAME REGISTRUOTIS IR DALYVAUTI

"PET SHOW LIETUVA" PARODOJE!
2019 m. sausio 19-20 dienomis.

Aleksandro Stulginskio parodų paviljone.

PRAŠOME PARAGINTI SUDALYVAUTI

SAVO VAIKĄ, ANŪKĄ, PRONŪKĮ

PIEŠINIŲ KONKURSE!

Piešinių_konkurso_taisyklės_2019 *.DOC (Spausti čia)

 

Norėdami padidinti paveikslėlį - spauskite ant jo>>

PIESINIU KONKURSASSp

 
Balandžiai Europos LT čempionai nuotraukos
Parašė Balandininkas   

Europos cempionai balandziai

Už fotografijas dėkojame Raimondui Rutkauskui

 

 
Lietuvos balandininkų sugrįžimas iš Danijos
Parašė Balandininkas   

 Balandininku sutikimas

Sugrįžo Lietuvos balandininkų delegacija iš Danijos. Pasitiko gausus būrys laukiančių pasveikinti ir pasiimti savo balandžių. Trumpas pasisveikinimas ir balandžių dalybos. Dėkojame Lietuvos delegacijos nariams, kurie pasirodė puikiai pristatydami tokį žaismingą ir tiek daug dėmesio sulaukusį stendą bei, žinoma, už parvežtus Europos čempionus ir Europos čempiono meistro titulus. AČIŪ! AČIŪ! AČIŪ! Žiūrėti sutikimo nuotraukas>>

 

 
Europos Čempionai
Parašė Balandininkas   
 
Turime 3 Europos čempionus ir 2 kolekcijas
 Dar vienas balandis Europos čempionas ir dvi kolekcijos! Lietuvos balandininkų delegacija  labai šventiškai leisdami vakarą peržiūrėjo gautus apdovanojimus, pasirodo, jog R. Rutkauskas buvo gaves čempioną už LT žuvėdrėlę, kolekciją ir V. Keraitis už Budapešto kolekciją.
 
Rutkauskas Raimondas LT Vilnius coloured shield
Keraitis Vytautas LT Budapester Korte / Kurze
Rutkauskas Raimondas LT Lietuvos žuvėdrėlė
 
EUROPOS MEISTRO VARDAS UŽ BALANDŽIŲ KOLEKCIJAS
 Keraitis Vytautas LT Budapester Korte / Kurze
Rutkauskas Raimondas LT Lietuvos žuvėdrėlė
 
II dienos įspūdžiai Europos parodoje
Parašė Balandininkas   

 Antrąją parodos dieną Lietuvos balandininkų stendas dirba intensyviai. Reprezentuoja Lietuvą ir kviečia dalyvių ir lankytojų vaikus sudalyvauti tarptautiniame piešinių konkurse „Balandis, višta, triušis 2019“ sausio 19-20 d. Lietuvoje. Jau parodos metu sulaukta pirmojo konkurso piešinio, kurį nupiešė mergaitė iš Olandijos. Lietuvių stende vaikams ir suaugusiems yra dalinami balionėliai užpildyti su heliu. Balionėliai yra mūsų vėliavos spalvos: geltoni, žali ir raudoni. Prie balionėlio galo yra pririšta skrajute kviečianti dalyvauti piešinių konkurse anglų, danų ir vokiečių kalbomis. Stende apsilankė ir Europos parodos vadas su sekretore, kurie dovanų gavo po vaikų piešinį iš Lietuvos. Labai stendu nudžiugo ir Danijoje gyvenantys lietuviai, kurie apsilankė parodoje. Užmegztas kontaktas su rimta vokiečių organizatore, kuri padeda organizuoti parodas vaikams, kuriose vien tik vaikai pristato savo auginamus paukščius ir kitus gyvūnus. Diskusijos, pokalbiai ir daug gražių akimirkų...


Dar trumpai paklausėme, kaip jaučiasi balandžio Europos čempiono savininkas Raimondas Rutkauskas. „Smagu gauti tokį pripažinimą, tačiau šiek tiek nusivyliau, nes tikėjausi gauti už kitos veislės balandį“. Primename, kad Raimondo mylimiausios rūšies balandžiai yra Lietuvos žuvėdrėlės, kurios buvo įvertintos gerai ir puikiai. PASTABA. Veliau paaiskejo, jog Lietuvos zuvedrele  ir kolekcija ivertinta cempiono titulu. Taip pat Europos meistro vardas suteiktas Vytautui Keraiciui uz Budapesto trumpasnapiu kolekcija.


Už nuotraukas dėkome balandžio Europos čempiono savininkui Raimondui Rutkauskui

 

 

 
Lietuvos stendas Europos parodoje
Parašė Balandininkas   

Balandziu paroda Europoje

Balandziu paroda Europoje

Kalbame su vienu iš Lietuvos delegacijos nariu Ramūnu Naruševičiumi. Kokie pirmieji įspūdžiai?

„Nuo šiandienos ryto ruošėme Lietuvos reprezentacinį stendą. Atrodė, kad vienas, du, trys ir viską greitai paruošime. Dirbome „užsidegę“ su iniciatyva, tačiau vistiek užtruko - pradėjome prieš vidurdienį, o baigėme vakare tik prieš 19 val. Lietuviškas stendas rytoj (9.11.2018) lankytojus pasitiks nuo 11 valandos. Jau dabar pasiruošiant sulaukta teigiamų įvertinimų iš kitų šalių balandininkų, kurie praeidami sveikino ir kėlė nykščius už netradicinį stendo apipavidalinimą. Mūsų šalies balandininkų stendas yra papuoštas vaikų piešiniais iš buvusios parodos „Atkurtai Lietuvai 100“. Stengėmes, kad stendas būtų ispalvingas, nes mes norime pakviesti Europos balandininkų vaikus dalyvauti tarptautiniame piešinių konkurse, kurio rezultatus galėsime matyti įvyksiančioje Lietuvos paukščių ir gyvūnų parodoje 2019.01.19-20 dienomis Aleksandro Stulginskio parodų paviljone. Nepatingėjome į parodą atsivežėme ir nedidelį TV, kad būtų galima parodyti susidomėjusiems daugiau prezentacijų apie mūsų rengiamas parodas Lietuvoje. Pasiruošėme ir reklaminės – dalinamos medžiagos, sugalvojome dar daug dalykų, todėl rytoj laukia įdomi diena. Žinoma, dar labai nekantriai laukiame ir balandžių įvertinimų, kurie eksponuojami šioje Europos parodoje. “

Europos paroda veiks tris dienas. Parodoje pristatoma per 30 000 gyvūnų. Balandžiai, triušiai, kanarėlės, jūrų kiaulytės ir kiti gyvieji eksponatai. Įėjimo bilietas vienai dienai suaugusiam 16 eurų, vaikams 5-17 metų 4 eurai. Planuojama, kad parodą aplankys dešimtys tūkstančių lankytojų.

Europos parodos darbo laikas, Herning / DK
9 lapkričio (penktadienį) 11-18 val.
10 lapkričio (šeštadienį) 8-18 val.
11 lapkričio (sekmadienį) 8-14 val.

 

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 43 - 84 iš 589

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Dvikuodžiai uzbekai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (04.04.2020)
Kurskai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (16.03.2020)
Venskai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (03.03.2020)
Parduodami balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.02.2020)
Parduodami balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.02.2020)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 7 svečiai(-ių)