Pradžia
Lietuvos balandžių įvertinimai (visų eksponuotų) Europos parodoje
Parašė Balandininkas   

Lietuvos balandininku augintiniu ivertinimai

"Europos parodos" Danijoje visų lietuvių eksponuotų balandžių įvertinimai. Čempionų galėjo būti daugiau, tačiau nebuvo pristatyta pakankamai tos pačios rūšies balandžių. Parodos taisyklėse (reglamente) buvo nurodyta, kad balandis gali pretenduoti į "Europos čempiono titulą" jeigu įvertinamas ne mažiau 95 balais, bet ir privalo būti eksponuojama ne mažiau kaip 20 tos pačios rūšies balandžių.

Parsisiųsti visus balandžių įvertinimus (spausti čia)>>>

Balandžių nuotraukos mėlyname fone profesionalaus fotografo Alain Debord, o visos likusios Ramūno Naruševičiaus.

Žiūrėti balandžių ir parodos nuotraukas 651 nuotrauka (spausti čia)>>>

 

 

 
GYVŪNŲ PARODA "PET SHOW LIETUVA"
Parašė Balandininkas   

 PET SHOW LIETUVA

 

KVIEČIAME REGISTRUOTIS IR DALYVAUTI

"PET SHOW LIETUVA" PARODOJE!
2019 m. sausio 19-20 dienomis.

Aleksandro Stulginskio parodų paviljone.

PRAŠOME PARAGINTI SUDALYVAUTI

SAVO VAIKĄ, ANŪKĄ, PRONŪKĮ

PIEŠINIŲ KONKURSE!

Piešinių_konkurso_taisyklės_2019 *.DOC (Spausti čia)

 

Norėdami padidinti paveikslėlį - spauskite ant jo>>

PIESINIU KONKURSASSp

 
Balandžiai Europos LT čempionai nuotraukos
Parašė Balandininkas   

Europos cempionai balandziai

Už fotografijas dėkojame Raimondui Rutkauskui

 

 
Lietuvos balandininkų sugrįžimas iš Danijos
Parašė Balandininkas   

 Balandininku sutikimas

Sugrįžo Lietuvos balandininkų delegacija iš Danijos. Pasitiko gausus būrys laukiančių pasveikinti ir pasiimti savo balandžių. Trumpas pasisveikinimas ir balandžių dalybos. Dėkojame Lietuvos delegacijos nariams, kurie pasirodė puikiai pristatydami tokį žaismingą ir tiek daug dėmesio sulaukusį stendą bei, žinoma, už parvežtus Europos čempionus ir Europos čempiono meistro titulus. AČIŪ! AČIŪ! AČIŪ! Žiūrėti sutikimo nuotraukas>>

 

 
Europos Čempionai
Parašė Balandininkas   
 
Turime 3 Europos čempionus ir 2 kolekcijas
 Dar vienas balandis Europos čempionas ir dvi kolekcijos! Lietuvos balandininkų delegacija  labai šventiškai leisdami vakarą peržiūrėjo gautus apdovanojimus, pasirodo, jog R. Rutkauskas buvo gaves čempioną už LT žuvėdrėlę, kolekciją ir V. Keraitis už Budapešto kolekciją.
 
Rutkauskas Raimondas LT Vilnius coloured shield
Keraitis Vytautas LT Budapester Korte / Kurze
Rutkauskas Raimondas LT Lietuvos žuvėdrėlė
 
EUROPOS MEISTRO VARDAS UŽ BALANDŽIŲ KOLEKCIJAS
 Keraitis Vytautas LT Budapester Korte / Kurze
Rutkauskas Raimondas LT Lietuvos žuvėdrėlė
 
II dienos įspūdžiai Europos parodoje
Parašė Balandininkas   

 Antrąją parodos dieną Lietuvos balandininkų stendas dirba intensyviai. Reprezentuoja Lietuvą ir kviečia dalyvių ir lankytojų vaikus sudalyvauti tarptautiniame piešinių konkurse „Balandis, višta, triušis 2019“ sausio 19-20 d. Lietuvoje. Jau parodos metu sulaukta pirmojo konkurso piešinio, kurį nupiešė mergaitė iš Olandijos. Lietuvių stende vaikams ir suaugusiems yra dalinami balionėliai užpildyti su heliu. Balionėliai yra mūsų vėliavos spalvos: geltoni, žali ir raudoni. Prie balionėlio galo yra pririšta skrajute kviečianti dalyvauti piešinių konkurse anglų, danų ir vokiečių kalbomis. Stende apsilankė ir Europos parodos vadas su sekretore, kurie dovanų gavo po vaikų piešinį iš Lietuvos. Labai stendu nudžiugo ir Danijoje gyvenantys lietuviai, kurie apsilankė parodoje. Užmegztas kontaktas su rimta vokiečių organizatore, kuri padeda organizuoti parodas vaikams, kuriose vien tik vaikai pristato savo auginamus paukščius ir kitus gyvūnus. Diskusijos, pokalbiai ir daug gražių akimirkų...


Dar trumpai paklausėme, kaip jaučiasi balandžio Europos čempiono savininkas Raimondas Rutkauskas. „Smagu gauti tokį pripažinimą, tačiau šiek tiek nusivyliau, nes tikėjausi gauti už kitos veislės balandį“. Primename, kad Raimondo mylimiausios rūšies balandžiai yra Lietuvos žuvėdrėlės, kurios buvo įvertintos gerai ir puikiai. PASTABA. Veliau paaiskejo, jog Lietuvos zuvedrele  ir kolekcija ivertinta cempiono titulu. Taip pat Europos meistro vardas suteiktas Vytautui Keraiciui uz Budapesto trumpasnapiu kolekcija.


Už nuotraukas dėkome balandžio Europos čempiono savininkui Raimondui Rutkauskui

 

 

 
Lietuvos stendas Europos parodoje
Parašė Balandininkas   

Balandziu paroda Europoje

Balandziu paroda Europoje

Kalbame su vienu iš Lietuvos delegacijos nariu Ramūnu Naruševičiumi. Kokie pirmieji įspūdžiai?

„Nuo šiandienos ryto ruošėme Lietuvos reprezentacinį stendą. Atrodė, kad vienas, du, trys ir viską greitai paruošime. Dirbome „užsidegę“ su iniciatyva, tačiau vistiek užtruko - pradėjome prieš vidurdienį, o baigėme vakare tik prieš 19 val. Lietuviškas stendas rytoj (9.11.2018) lankytojus pasitiks nuo 11 valandos. Jau dabar pasiruošiant sulaukta teigiamų įvertinimų iš kitų šalių balandininkų, kurie praeidami sveikino ir kėlė nykščius už netradicinį stendo apipavidalinimą. Mūsų šalies balandininkų stendas yra papuoštas vaikų piešiniais iš buvusios parodos „Atkurtai Lietuvai 100“. Stengėmes, kad stendas būtų ispalvingas, nes mes norime pakviesti Europos balandininkų vaikus dalyvauti tarptautiniame piešinių konkurse, kurio rezultatus galėsime matyti įvyksiančioje Lietuvos paukščių ir gyvūnų parodoje 2019.01.19-20 dienomis Aleksandro Stulginskio parodų paviljone. Nepatingėjome į parodą atsivežėme ir nedidelį TV, kad būtų galima parodyti susidomėjusiems daugiau prezentacijų apie mūsų rengiamas parodas Lietuvoje. Pasiruošėme ir reklaminės – dalinamos medžiagos, sugalvojome dar daug dalykų, todėl rytoj laukia įdomi diena. Žinoma, dar labai nekantriai laukiame ir balandžių įvertinimų, kurie eksponuojami šioje Europos parodoje. “

Europos paroda veiks tris dienas. Parodoje pristatoma per 30 000 gyvūnų. Balandžiai, triušiai, kanarėlės, jūrų kiaulytės ir kiti gyvieji eksponatai. Įėjimo bilietas vienai dienai suaugusiam 16 eurų, vaikams 5-17 metų 4 eurai. Planuojama, kad parodą aplankys dešimtys tūkstančių lankytojų.

Europos parodos darbo laikas, Herning / DK
9 lapkričio (penktadienį) 11-18 val.
10 lapkričio (šeštadienį) 8-18 val.
11 lapkričio (sekmadienį) 8-14 val.

 

 
Linkėjimai iš Europos balandžių parodos
Parašė Balandininkas   

  Europos balanziu paroda 2018

Linkėjimus iš Danijos siunčia Lietuvos atstovai EE-Europaschau Hernning-2018. Šioje Europos parodoje bus vertinami 196 balandžiai ir 64 triušiai iš mūsų šalies. Rytoj balandininkai įrenginės Lietuvos reprezentacinį stendą ir pristatys Lietuvos gyvūnų parodą, kuri įvyks Aleksandro Stulginskio parodų paviljone 2019 Sausio 19-20 dienomis.

 

 
,, Vardan tos LIETUVOS“ skrydis 1330km
Parašė Balandininkas   

 Siekiant įprasminti Lietuvos Nepriklausomybės šimtmetį, būrelis sportinių balandžių mylėtojų iš Šakių, Virbalio, Kalvarijos ir Talokių, šią svarbią sukaktį sumanė pagerbti savaip – sportinių balandžių skrydžiu.

Tikslas buvo nemažiau rimtas nei pati proga - Super maratonas 1330 kilometrų  tiesaus oro kelio. Startavo  geriausi Vytauto Andziulevičiaus, Antano Matulevičiaus, Juozo Snabaičio, Tado Svenciūno ir Artūro Urbanavičiaus pašto- sportiniai balandžiai, viso 23 sparnuoti sportininkai.

atstumas1330

Žiūrėti rezultatus, skaityti daugiau>> 

 

 
Klaipėdos Eglės turgaus rekonstrukcijos atidarymas
Parašė Balandininkas   
 Klaipedos egles rekonstrukcija
Klaipėdos apskrities dekoratyvinių paukščių augintojų klubas tęsia aktyvią veiklą ir organizuoja renginius. Šį kartą balandžių skrydis ir paroda surengta Klaipėdos Eglės turgaus rekonstrukcijos atidarymo proga. Į skrydį buvo paleista per dvidešimt baltų balandžių iš specialaus Gedimino Rapalio narvelio. Miesto žmonės, praeiviai, mamos su vaikais galėjo pasigrožėti eksponuojamais balandžiais.

Rekonstruotas turgus klaipėdiečiams siūlys dar didesnį prekių ir rudeninių gėrybių pasirinkimą.

Klaipėdos apskrities dekoratyvinių paukščių augintojų klubas

2018 spalio 12 d.
 

 
Tinkamai paruoškime paukščius parodai
Parašė Balandininkas   

plakat a4-wl medalje 2018-foto

Artėja visos Europos naminių paukščių augintojų šventė – EE-Europaschau 2018. Jau 29-oji, šiemet vyksianti Danijos mieste Herninge. Prieš trejetą metų (kaip greitai bėga laikas) Prancūzijoje, Metz`o mieste vykusioje, mums debiutinėje parodoje, buvo pasirodyta labai sėkmingai.

Tikėkimės, kad ir šįkart dalyvausime sėkmingai, juk vėl vešime daugiau kaip pusšimtį balandžių. O tam jau turime ruoštis nedelsdami. Turiu omenyje balandžių paruošimą parodai, kas labai daug lemia susikuriant įvaizdžiui apie paukštį vertinimo metu. Apie tai ypač daug buvo kalbama teisėjų seminaruose pernai Olandijoje, Doorn`e bei šiais metais Danijoje, Oksbol`e, kur teko dalyvauti. Sveikas balandis, grakšti, taisyklinga laikysena (kokia būtina pagal standarto reikalavimus), gerai augintojo prižiūrėtas. Tai pagrindas, išeities taškas, nuo ko bus pradedamas vertinti kiekvienas eksponatas.

            Taigi: balandis turi būti nepriekaištingai švarus tiek plunksnų apdaru, tiek kojomis. Jei kojos aplipę, ypač pirštų galai su nagais, visa tai reikia nuplauti. Jokiu būdu nereikia nukrapštinėti jėga. Pasitaiko, kad neatsargus judesys kojos pirštą visai paliks be nago. Tuomet viskas, parodai paukštis nebetinka. Geriausiai paukštį kuriam laikui įstatyti į nedidelį kiekį vandens ir visi prilipę nešvarumai nukris patys. Be to, plikakojų veislių balandžiams sausas kojas labai gerai prieš parodą patepti kokiu nors tepalu. Aš tai darau naudodamas kremą „Nivea“ arba paprastą vazeliną. Tuomet kojų oda atrodo sveika, ryški, neatšerpetojusi. Nageliai turi būti apkarpyti, jei jie apaugę ilgais, susisukusiais nagais (kas būdinga vyresnio amžiaus kai kurių veislių balandžiams). Taip pat turi būti sutvarkytas ir snapas. Jo nereikalingai užaugęs nagas nukirptas, po to švelnia dildele nulygintas ir nušlifuotas. Nereikalingų spalvų plunksnos, jei jų vienetai ir jos gadina spalvinį piešinį, tinkamiausia pašalinti atsargiai iškerpant. Jokiu būdu to negalima daryti su uodegos ar sparnų plunksnomis. Plunksnų skaičiaus neatitikimas standarto reikalaujamam bus vertinamas diskvalifikacija.

            Tai tik keletas patarimų ruošiant balandžius parodai ir siekiant išvengti galimų nesusipratimų joje. Linkiu, kad ir ši paroda būtų įsimintina dalyviams įspūdžiais ir prizais.

 

                                                            Stanislovas Patkauskas
 

 

 

 

 
Susirinkimas
Parašė Balandininkas   

Balandziu paroda

Jeigu neturite galimybės dalyvauti, galite

parašyti savo pasiūlymus

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą arba Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

 

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 43 - 84 iš 584

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Parduodami balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.02.2020)
Parduodami balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.02.2020)
Parduodami balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.02.2020)
Parduodu
PARDUODAMI BALANDŽIAI (03.02.2020)
Lietuvos figūriniai, trumpasnapiai paštiniai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (25.01.2020)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 16 svečiai(-ių)