Pradžia
Šventinių palinkėjimų konkurso nugalėtoja
Parašė Balandininkas   
bijai Džiaugiamės sulaukę gausaus dalyvavimo siunčiant šventinius palinkėjimus. Ačiū visiems siuntusiems sveikinimus. Komisija vieningai išrinko gražiausio palinkėjimo nugalėtoją 12 metų Justynos P. palinkėjimą. Nugalėtojai atitenka bijų balandžių porelė. Dėl prizo atsiėmimo kreiptis Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą arba tel.+370 684 72547. Primename, kad vis dar vyksta didelis konkursas „Internetinė balandžių paroda“ 2010. Kas taps internetinės parodos nugalėtojais? Kas susišluos prizus?     
 
Senelis šaltis dovanoja eskimų balandines
Parašė Balandininkas   
balandininko dukra - Agnieska Senelis šaltis Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga balandininko dukrai padovanojo eskimų balandinę. Laimingąja tapo Agnieška iš Vilniaus. Nors balandinė iš sniego, tačiau ji balandžius apsaugo nuo vėjo ir krintančio sniego. Rūpestingas senelis šaltis pasirūpino ir statinio garantija, kuri duota iki kitų metų kovo mėnesio. Todėl balandžiai jau apgyvendinti ir jaučiasi puikiai kaip baltosios meškos savo urvuose. Dar kartą su šventėmis balandininkai! Eskimų balandinės nuotraukas rasite paspaudę skaityti daugiau.
 
Pirmosios pamokos su „Nikolajevo“ aukštaskraidžiais Klaipėdoje
Parašė Balandininkas   
 Henriko balandine klaipedoje
„Balandininkas pirmokas“ – juokaudamas taip save vadina Henrikas iš Klaipėdos. Nors balandžius augino jaunystėje, tačiau kaip ir daugelis mūsų juos buvo apleidęs. Tiesiog nebuvo laiko, nebuvo sąlygų ir reikėjo įsitvirtinti gyvenime. Balandžiai vėl kelią į balandininko širdį surado ne taip ir seniai 2008 metais.
 
Širdį pavergė „Nikolajevo“ aukštaskraidžiai. Kodėl būtent ši veislė? Henrikas sako, kad ir jaunystėje jį žavėjo dangų skrodžiantys geri skrajūnai. Mat Klaipėdoje tuo metu buvo gausu aukštaskraidžių. Tiesiog „Nikolajevo“ veislė, nes kiekvienam duota atrasti savo mėgstamus balandžius.
 
Bandymas balandžius fotografuoti žiemą
Parašė Balandininkas   

Balandziai ziema

Savaitgalis buvo baltas ir tikrai žiemiškas. Sniego netrūko nei vienam Lietuvos miestui. Atsiradus šiek tiek laiko nusprendžiau pabandyti fotografuoti skraidančius balandžius. Dar niekada neteko jų fotografuoti gausiai sningant. Pakviečiau balandžius į skrydį ir tikėjausi, kad paukščiai elgsis ramiai ir minimaliai skraidys. Tačiau teko smarkiai nusivilti, nors krito stambios snaigės, bet balandžiai vis tiek pakilo į skrydį vidutiniame aukštyje. Veltui tikėjausi, kad greitai nusileis iki reikiamo fotografavimui atstumo. Prastas matomumas, žiemiškas šaltis mane nuvijo į šiltą kambarį. Beliko tik stebėti skraidančius balandžius per langą. Po beveik valandos skrydžio paukščiai pagaliau nusileido ir galėjau užfiksuoti keletą beveik kalėdinių momentų.
 
Bialystoko balandžių parodos, balandžių vertinimas ir S. Patkausko komentaras
Parašė Balandininkas   
  balandziu paroda ir vaikai
 
Lenkija garsėja didžiausiu balandžių skaičiumi Europoje, todėl nenuostabu, jog balandininkai labai neblogai organizuoti ir sugeba surengti net dvi balandžių parodas tame pačiame mieste. Dekoratyvinių ir pašto balandžių parodos įvyko tuo pačiu metu (11-12.12.10) ir Bialystoko mieste. Nors parodos buvo dvi, tačiau įvyko skirtingose miesto vietose.
 
KONKURSAS: šventiniai balandininkų palinkėjimai
Parašė Balandininkas   
 Sventiniai balandininku palinkejimai
 
Sveikiname Jus su artėjančiomis šventėmis ir tuo pačiu skelbiame mini užduotį – konkursą. Atsiųskite Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą arba dar geriau įdėkite į šio straipsnio komentarus gražius, šventinius palinkėjimus. Daugiausiai atsiuntęs arba gražiausio palinkėjimo autorius gauna dovaną – bijų balandžių porelę. Nufotografuotus balandžius surasite paspaudę skaityti daugiau. Nugalėtojas išrenkamas sausio 5 d. Primename, jog vyksta „Internetinė balandžių paroda“ 2010 . Kviečiame aktyviau dalyvauti! Nejaugi lietuviai neturi balandžių? Tiesa, prisiminėme, kad šį savaigalį (11-12.12) vyksta balandžių paroda Lenkijoje Bialystoke, gatvėje Ks. St. Suchowolca 26. Spėjame, kad ten trauks daugelis tautiečių. Galbūt todėl dabar niekas ir nesiunčia balandžių nuotraukų, nes balandžius "prausia", "šukuoja", balandininkai intensyviai ruošiasi kelionei ir šventėms.
 
Papildyta fotogalerija
Parašė Balandininkas   
Papildytos Ivan iš Vilniaus balandžių nuotraukos ir internetinė balandžių paroda atsiųstomis nuotraukomis.
 
Konkurso nugalėtojas: „Kaip pradėjote auginti balandžius?“
Parašė Balandininkas   

Balandininkui dovana, dovanos

Dėkojame visiems konkurso dalyviams, kurie pasidalijo savo įdomiomis istorijomis: Agnieškai, Liudui, Mindaugui iš Marijampolės, Jaroslav Požarickij, Justynai P., Rimantei, Arūnui M, Tomui Jurg. ir Balandžiu pasivadinusiam. Geriausio pasakojimo autorių lankytojai ir balandininkas.lt komisija išrinko AGNIEŠKOS istoriją. Visiems likusiems linkime nenusiminti, tai ne paskutinis skelbiamas konkursas.

 
Great Wallo lenktyninių balandžių viešbutis
Parašė Balandininkas   

Viena iš įspūdingiausių balandinių, kurias teko pamatyti kada nors internete. Didžiulės gražios balandinės, šimtai į orą pakeliamų balandžių, erdvūs voljerai, žolę laistantys fontanai ir sutvarkyta vien tik balandžiams skirta aplinka. Great Wall žinomas balandininkas, kurio pavardė dažnai mirga garsiausiuose ir brangiausiuose aukcionuose, kuriuose varžomasi dėl geriausių Europos balandžių. Nenuostabu, kad šiose balandinėse nakvoja sportiniai paukšteliai kainuojantys po ne vieną dešimtį tūkstančių eurų.

 

 
Aivara Egliņa balandžiai iš Latvijos
Parašė Balandininkas   

Irmants balandziai

Pristatome balandininko Aivaro Egliņa iš Latvijos balandžius. Nedidelė balandinė ir gražūs daugiausiai trumpasnapiai balandžiai. Irmants gyvena Liepojoj, mieste prie Baltijos jūros krantų.

 

 
Jeigu balandžiams vietos bus mažai – statysim penkiaaukštį
Parašė Balandininkas   
 Giedriaus balandine
 
Pastatyta balandinė tikriausiai sužavi ne vieną balandinką, kuris atvyksta pažiūrėti Giedriaus ir Ramūno balandžių. Gražiai suręsta iš medinių lentų, skardiniu stogu ir pakankamai erdviu voljeru, kuriam ypač dera įrengtos balandžių tupyklos – išdžiovintos medžių šakos. Tačiau voljeru gali lepintis tik vertingi dekoratyviniai balandžiai. Viduje tvarkinga ir švaru. Natūralu, jog tokioje balandinėje gyvenančius paukščius nuo ilgapirščių saugoja didelis sarginis šuo ir kieme įrengtos vaizdo kameros.

Skaityti straipsnį apie balandininkus
Žiūrėti balandžių nuotraukas
 
Vytauto balandžiai - Vilniaus spalvotašoniai
Parašė Balandininkas   
Vytautas Navickas balandžiai Pristatome Vytauto iš Vilniaus auginamus balandžius. Nuotraukos su "Vilniaus Spalvotašoniais". Primename visiems šio internetinio puslapio lankytojams, jog čia kiekvienas galite parodyti savo balandžius. Tereikia atsiųsti savo darytas nuotraukas arba pasikviesti balandžių fotografą į svečius.
 
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 379 - 420 iš 551

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Perku
PARDUODAMI BALANDŽIAI (22.03.2019)
PARDUODAMI Geltoni ir raudoni persai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (14.03.2019)
Balandis
PARDUODAMI BALANDŽIAI (08.03.2019)
Parduodami sportiniai balandziai rinkti is ivairiu saliu
PARDUODAMI BALANDŽIAI (26.02.2019)
kryziuociai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (17.02.2019)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 7 svečiai(-ių)