Pradžia
Zenono Norkevičiaus poviniai balandžiai Marijampolė
Parašė Balandininkas   
Poviniai balandziaiDar vienas Lietuvos balandininkas Zenonas Norkevičius iš Marijampolės pristato savo balandžių veislę. Nors balandininkas suvalkietis, tačiau netaupė ant balandžių nuotraukų. Gaila, kad nusamdytas fotografas ne balandininkas, tačiau iš esmės turime visi į ką pasižiūrėti.
 
Slaptai laikantiems sportinius svetimus balandžius - grėsmė ir baudos
Parašė Balandininkas   
Suristas balandisLenkijos policininkai sučiupo 47 metų balandininką, kuris nelaisvėje laikė pagautus svetimus sportinius balandžius. Balandžiai buvo laikomi uždaruose narveliuose, o kai kurie leidžiami į laisvę, tačiau jų sparnai buvo nukirpti ar suklijuoti lipnia juostele. Todėl sparnuočiai niekaip negalėjo sugrįžti pas savo teisėtus šeimininkus. Vyrui gresia bauda ir iki 2 metų kalėjimo.
 
Laimėk 3000 dolerių už savo balandžių pasiektus rezultatus
Parašė Balandininkas   
Pigeons latvia derbyBeveik 3000 dolerių tiek sudaro Latvijos sportinių balandžių viešbučio arba kitaip vadinamo „derbio“ prizinis fondas už pirmąsias vietas. Kiekvienas balandininkas, kurio augintiniai dalyvaus šiame realybės ir azarto šou turės galimybę pretenduoti ir susišluoti šiuos pinigus. 
 
Veržlų gaidžio skrydį balandžių mugėje stebėjo beveik tūkstantis balandininkų
Parašė Balandininkas   
 Balandziu muge kaune
Pavasario balandžių mugę papuošė netikėtas ir veržlus gaidžio skrydis. Paukštis užplasnojo ir atsitūpė šalia šviestuvų, kurie nuo žemės siekia beveik dešimt metrų aukščio. Smarkuolis gaidys į skrydį pakilo, kai netikėtai išsprūdo iš Valentino Kavaliausko rankų. Tik gerokai vėliau vyrai paukštį pagavo ir gražino savininkui. Skrydžių būta ir daugiau, tačiau jie nestebino, nes į orą buvo ištrūkęs dar vienas balandis.
 
Puiki Henriko balandinė Klaipėdoje
Parašė Balandininkas   
balandine balandziamsKlaipėdiečio Henriko balandinė ir trumpas pasisvečiavimas pas vieną iš žinomiausių rusų Nikolajevo balandžių augintoją Agurbašą.
 
Balandžių mugė 2010 m.
Parašė Balandininkas   
 Balandziu muge 2010
 
Balandininkai ruoškite savo balandžius pardavimams, juos maudykite, prauskite ar peržvelkite ko dar trūksta balandžių poroms, nes kovo 7 d. vyks balandžių mugė. Prekiausime visi balandžiais, juos mainysime ar dairysimės naujų savo balandinės gyventojų. Nepraleisk, nes vietos tikrai visiems užteks, todėl pasiimk ir savo kaimyną balandininką! Vyks prekyba balandžiams skirtomis prekėmis ir produktais, pasiruošk ir apsirūpink pavasario sezonui arba atvažiuok į mugę bent arbatos ar kavos su bendraminčiu atsigerti!
 
Video filmukai su balandžiais Šiaulių TV "Žmogus ir gamta"
Parašė Balandininkas   

poviniai balandziaiŠiaulių krašto TV laida "Gyvūnas ir žmogus" vėl kalbina ir daro siužetus su balandininkais. Ką bendro turi balandžiai ir "rozetės", vadinami balandžių jaunikliai "cicariukai"? Bene daugiausiai kalbama apie balandžių kokybę.

Žiūrėti video filmukus >>

 
Vanagas ir balandžiai
Parašė Balandininkas   
Balandziu vanagasVanagas ilgai persekiojo balandžių būrį. Tačiau jo planas kristi žemyn ir pagriebti vieną balandį nepavykdavo, nes jie visada jį pamatydavo ir saugiai pabėgdavo. Taigi vanagas pakeitė savo taktiką ir nusprendė pasiūlyti balandžiams sandorį.
 
Balandžių auginimas – ir malonumas, ir pajamos
Parašė Balandininkas   
Algis janciauskas balandziaiStraipsnis apie balandininką Algį Jančiauską iš Kaišiadorių rajono laikraštyje „Artojas“. Skaitome ir žiūrime kaip balandininkas pristatė mūsų pomėgį, kiek faktų pagražino, su kokiomis naujienomis mus supažindino? Kaip visada paliečiamas kainų klausimas. Kiek šį kartą augintojo nuomone kainuoja balandžiai? Kodėl auginame karvelius, o ne balandžius? Ir mielieji, balandžiai ne šunys, gal nelaikykime jų narvuose?
 
Kaip pasigaminti mažą mobilią balandinę - dėžutę
Parašė Balandininkas   
Mobili maza balandineSusidomėjus balandininkų iškylomis su balandžiais ir Rolando K. paragintas Valius atskleidė dar vieną įdomią nuorodą kaip galima pasigaminti dailią ir mobilią, mažą dėžutę, skirtą balandžiams transportuoti ir skraidinti. Galima teigti, kad padirbėjus galima pripratinti bet kokią balandžių veislę.
 
Balandžių varžybos užsienyje iškylaujant ant žalios pievos
Parašė Balandininkas   
Balandziu varzybosKai kurių balandžių veislių varžybos užsienyje vyksta susirinkus balandininkams kaip į iškylą ant žalios pievelės svetimoje vietoje. Suvežti balandžiai skraidinami iš automoblių priekabų ir balandžiams skirtų dėžių. Balandininkai savo augintinius ragina su "botagėliais", švilpukais, o nusileisti vilioja gardžiais lesalais. Dėkojame už pastebėtą ir atsiųstą įdomią nuorodą Robertui.
 
Bijų veislės balandžių augintojų varžybos Lietuvoje
Parašė Balandininkas   

Biju veisles varzybos

Pirmą kartą Lietuvoje planuojamos tokio pobūdžio varžybos, kurios numatomos 2010 m. rugpjūčio mėnesį. Varžysis bijų veislės balandžių augintojų skajūnai. Bus kviečiami ir dalyvauti galės visi norintys. Šiuo metu yra rengiamos varžybų taisyklės, su kuriomis susipažinę galite siūlyti savo pataisas el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą arba svečių knygoje. Laikas pradėti ruoštis, dar ne vėlu ieškoti ir pradėti auginti bijų veislės balandžius, kad suspėtumėte išauginti ir paruošti varžyboms gausų, stipraus jaunimo būrį. Taigi šią vasarą oficialiai, o ne iš gandų, sužinosime, kas augina geriausius šios veislės balandžius Lietuvoje!

 
Daugiau...
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 379 - 420 iš 498

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Saksonijos dvikuodžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (10.12.2017)
lentaciai
PERKAMI BALANDŽIAI (02.12.2017)
Maskovski goncai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (30.11.2017)
BALANDINE, BALANDZIAI
PARDUODAMI BALANDŽIAI (26.11.2017)
Sportiniai ir trumpasnapiai pašto balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (26.11.2017)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 2 svečiai(-ių)