Pradžia
Palesę Bijų veislės balandžiai suvaromi kaip vištos lazdele
Parašė Balandininkas   

Arunas Gudunskas balandziai

Trumpas reportažas kaip sočiai palesę Arūno G. balandžiai atgal į balandinę suvaromi lazdele. Paukščiai nors jauni, tačiau puikiai vykdo šeimininko komandas. Burtininko lazdelę atstoja meškerė. Jeigu norite matyti nuotraukas spauskite čia>>

 

 
Kodėl balandžių patelės nededa kiaušinių?
Parašė Balandininkas   
Balandžių kiaušiniai Kai kurie balandžių augintojai skundžiasi, jog balandžių patelėms būna kiaušinių dėjimo problemų. Arba jos padeda tik vieną kiaušinį, arba nė vieno. Šią problemą gali sukelti keletas priežasčių. Visų pirma reikia žiūrėti, ar patelė ne per daug riebi, nes riebioms patelėms ir kyla problemų dedant kiaušinius..
 
Trečiosios lenktyninių balandžių varžybos
Parašė Balandininkas   
 Racing pigeons
 
Dar vieną pavasarišką sekmadienio rytą įvyko lenktyninių balandžių varžybos. Šį kartą tai jau trečiosios varžybos, kurios vyko iš kaimyninės Lenkijos miesto Olsztyn. Varžybiniai paukščiai startavo 7.00 val. O Lietuvoje jų su nekantrumu laukė kelios dešimtys šio pomėgio entuziastų. Aš varžybinį skrydį stebėjau ir keletą momentų užfiksavau pas Alytaus klubo „Startas“ klubo narį Vytą. Palyginus su ankstesniais metais, tokiu pačiu etapu balandžių greitis buvo mažesnis, tačiau pasirodžius pirmiesiems balandžiams – po to paukščiai grįžinėjo vienas po kito ir beveik be pertraukų.
 
PIKTŽOLIŲ SĖKLOMIS UŽTERŠTŲ LESALŲ ĮTAKA NAMINIŲ BALANDŽIŲ SVEIKATAI
Parašė Balandininkas   
Balandziu lesalaiPristatome lietuvių mokslininkų santrauką apie lesalų įtaką naminių balandžių sveikatai. Gaila, tačiau Lietuvoje kolkas neturime veterinarijos gydytojų, kurie specializuotųsi gydant balandžius. Gal dėl to, kad maža rinka, nepelninga. Todėl tokio pobūdžio mokslinis darbelis gana retas dalykas. O balandžių lesalų kokybė itin svarbu...
 
 
Šiaulių miesto balandžių mugė
Parašė Balandininkas   

Siauliu balandziu muge

Šiaulių miesto balandininkai šį savaitgalį rengia balandžių mugę Tilžės g. 225.

 
Lenktyninių-pašto balandžių varžybų sezono startas
Parašė Balandininkas   

Lenktyniniai-pašto balandžiai

Pavasarišką sekmadienį prasidėjo Lietuvos lenktyninių – pašto balandžių varžybos. Azarto ir laukimo nuotaikomis gyveno balandininkai, kurių sparnuočiai buvo paleisti 7.00 val. iš kaimyninės Lenkijos miesto Elkos (150 km). Vyrai dažnai žvalgėsi į dangų ir rinko telefonų numerius. Pristatome trumpą foto reportažą iš Alytaus klubo „Startas“ nario Vyto grįžtančių balandžių skrydžio.

 
Suomio Ismaelio Irano aukštaskraidžiai balandžiai
Parašė Balandininkas   

 Ismail pigeons

Irano aukštaskraidžiai vartikliai (IRANIAN HIGH FLEYR TUMBLER TOGHIE ) nuotraukos.

 
Klaipėdietė bute gyvena su balandžiais
Parašė Balandininkas   
 Balandziai kambaryje
 
Žurnalistai kartais nuspalvina ir sutirština gerokai spalvas. Gaila, bet šį kartą tokio tipo straipsnis apie balandžių laikymą kambaryje.  Žurnalistė pradeda: smarvė ir balandžių nudergtos grindys, baldai ir kiekvienas daiktas bute. Tokį vaizdą išvydo į buvusios daugiabučio bendrijos pirmininkės butą iškviesti savivaldybės tarnautojai.
 
Balandžių karantino organizavimas
Parašė Balandininkas   
 Balandziu karantinas
 
Kiekvienas naujai įsigytas balandis, prieš tai, kai bus paleistas į būrį, turi būti izoliuotas ir išsamiai apžiūrėtas, net gi tuomet, jeigu jis įsigytas iš gerai žinomos balandinės. Karantinas trunka 1 mėnesį. Karantiną būtina taikyti ne tik naujai įsigytiems paukščiams, bet ir sugrįžusiems po ilgo skrydžio.
 
Išlepinti balandžiai į batoną net nežiūri
Parašė Balandininkas   
 Miesto balandziai Vilniuje
 
Vilniaus centre esantys parkai nugulti balandžių pulkų. Jie jau taip pripratę prie žmonių, kad drąsiai ima lesalą iš rankų. „Praėjusiais metais, kai buvau susilaužiusi koją, negalėdavau atvažiuoti. Labai jaudinausi, vis galvodavau, kaip jie laikosi, ar ne alkani“, – kalbėjo vilnietė.
 
Ir balandžiai važinėja traukiniais
Parašė Balandininkas   
Balandis traukinyjeMiesto balandžiai, kurie gyvena ir puošia įvairius užsienio miestus tikriausiai aptingo, kad pradėjo važinėtis metro traukiniais? Ar taip įsiliejo į visuomeninį gyvenimą, kad pradėjo naudotis viešuoju transportu?
 
Narkotikų pripumpuoti lenktyniniai balandžiai skrenda greičiau ir stipriau
Parašė Balandininkas   
 Balandziai narkotikai
Per paskutinius dvejus metus vyras gyvenantis Taiwane laimėjo daugiau negu 2 milijonus litų (873,598$) su vaistų pripumpuotais lenktyniniais balandžiais. Manoma, kad 51 vienerių metų Xiang Hong neleistinu būdu augintiniams švirkštė draudžiamas medžiagas, nes būdamas aktyvus balandininkus per balandžių lenktynes jau buvo praradęs dešimtis milijonų dolerių šiame sporte.
 
Daugiau...
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 379 - 420 iš 523

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Amsterdamo vartikliai (show tipas)
PARDUODAMI BALANDŽIAI (17.07.2018)
Arabų burbuliai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (17.07.2018)
Birminhem roller
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.07.2018)
felegyhazeriai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (23.06.2018)
Parduodami juodi vysakrylai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.06.2018)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online