Pradžia
Balandžių vagystė Kauno raj.
Parašė Balandininkas   
balandziu vagyste kauno raj.

Šią naktį (spalio 19 dieną) buvo apvogta Roberto balandinė esanti Ramučių gyvenvietėje Kauno raj. Ilgapirščiai pasiglemžė net 41 puoselėjamą balandį. Buvo iškviesta policija ir pradėtas vagystės tyrimas. Balandininkas.lt komanda kviečia pomėgio draugus stebėti ar nepasirodys šie paukščiai Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos balandžių turguose. Nuostolis vertinamas 5400 litų.

„Nusprendžiau pranešti apie šią vagystę visiems balandininkams, nes pasirodo Lietuvoje vis dar vagiami balandžiai, nors aš jau seniai galvojau, kad tai praėjęs etapas. Kiek prisimenu, balandžių vagystės dažniausiai pasitaikydavo tarybiniais laikais. Norėčiau parodyti pavogtų balandžiu nuotraukas, nes kuo daugiau balandininkų jas pamatys, tuo didesnė tikimybė išaiškinti vagis. Visi balandžiai žieduoti, nors neabejoju, kad žiedai bus nukirpti.“ – sakė, apvogtas balandininkas Robertas.
 
Rudeninė balandžių mugė nuotraukos
Parašė Balandininkas   
 rudenine balandziu muge foto nuotraukos
Sėkmingai įvyko jau kasmetine pavirtusi rudeninė balandžių mugė.  Iš ankstyvo ryto atvykę pirmieji balandininkai užsiėmė palankiausias prekybines pozicijas. Tačiau pirkėjai į salę rinktis neskubėjo, tik rytmečiui įsibėgėjus susirinko gausus būrys balandžių augintojų. Bijų veislės balandžius užsiregistravusiems ir panorėjusiems dovanojo Lietuvos bijų augintojų klubas su Arūnu G. Kauno dekoratyvinių balandžių augintojas išstatė prizinių taurių ir diplomų pavyzdžius skirtus artėjančiai šių metų didžiausiam ne tik Kauno balandininkų metų įvykiui – balandžių parodai. Kviečiame peržiūrėti keletą užfiksuotų akimirkų.

 
Informacija dėl balandžių mugės
Parašė Balandininkas   

Primename, kad artėjantį sekmadienį (spalio 16 d.) nuo 6.30 val. šurmuliuos rudeninė balandžių mugė. Nebijokime ir pačio blogiausio oro, nes mugė vyks po uždaru stogu, veiks baras, bus galima pasivaišinti užkandžiais, kava ir arbata. Kviečiame visus balandininkus su savo parduodamais balandžiais atvykti į LŽŪU (Lietuvos žemės ūkio akademija). Balandžių mugėje bus galima prekiauti balandžiais iš savo ir iš parodinių klubo narvelių, tačiau tokia išskirtine galimybe galės pasinaudoti ne visi, nes klubo narvelių skaičius ribotas. Kodėl verta mokėti už klubo narvelį? Todėl, kad balandžiai parodiniame narvelyje žymiai patrauklesni pirkėjui, kuriam jau nebereikia lenktis prie žemės ir ieškoti parduodamų balandžių. Norintys gali rezervuoti parodinius narvelius iš anksto.


SVARBI INFORMACIJA: Šilainių balandžių turgus spalio 15 d. nedirbs.

 

RUDENINĖS BALANDŽIŲ MUGĖS KAINOS:
Įėjimas į mugę 5 litai;
Balandžių prekyba iš vieno savo narvelio 5 litai;
Vieno paruošto klubo narvelio nuomos kaina 5 litai;
KLUBO NARIAMS: Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubo nariams su nario pažymėjimu įėjimas į mugę nemokamas. Taip pat turite galimybę pristatyti savo balandžius šeštadienio vakare.

TURINTIEMS KLAUSIMŲ: 8-659-70167 Ramas  
Balandziu muge

 

 

 
Vieni balandžius augina, o kiti mėgaujasi juos žudydami
Parašė Balandininkas   

 Medziojami balandziai, balandziu medziokle

Netikėtai viename socialiniame tinkle pastebėjau, jog tarp medžiotojų populiaru didžiuotis sumedžiotų balandžių laimikiais. Ypatingai medžiotojai džiaugiasi paženklintaisiais paukščiais. Balandžiais, kurie žieduoti dviem žiedais (paprastu ir kontroliniu žiedais). Dažniausiai sumedžiojami sportiniai balandžiai, tačiau nespjaunama ir į dekoratyvinių veislių paukščius. Vieni augina ir puoselėja, o kiti su malonumu medžioja. Tokia medžiojimo praktika labiau prigijusi užsienio valstybėse.

Žiūrėti nuotraukas su sumedžiotais balandžiais>>

 
Rudeninė balandžių mugė Kaune
Parašė Balandininkas   

rudenine balandziu muge kaune

 

 
Sveikinimas
Parašė Balandininkas   

Balandininkas Jaroslaw

Sveikiname, vilnietį balandininką Jaroslavą sukūrus šeimą. Linkime nepasiduoti žmonos kerams ir vis tiek surasti laiko balandžiams. Gražaus ir lengvo kaip balandžio plunksna Jums bendro gyvenimo!

 
Vanago akrobatiniai sugebėjimai
Parašė Balandininkas   
Vanago sulėtintas skrydis pro įvairias kiaurymes. Plėšrūnas praneria taip, jog atrodo, kad greitis ir lankstumas neribotas.

 
Dekoratyvinių balandžių paroda Kaune
Parašė Balandininkas   

balandziu paroda megoje

Skelbiama šių metų balandžių paroda. Prasidėjo paruošiamieji darbai. Balandžiai bus įvertinami tarptautinę vertinimo kvalifikaciją turinčių balandžių teisėjų pakviestų iš svetur. Todėl jau dabar kviečiame visos Lietuvos balandininkus registruotis ir dalyvauti su savo sparnuočiais šioje parodoje. Telefonas registracijai: +370 659 70167 Ramūnas, telefonas detalesnei informacijai: 8-670-31384 Parodos organizatorius: Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubas.

 
Žurnalas „40+“ rašo apie balandininkus
Parašė Balandininkas   
 Žurnalo „40+“ redaktorė susisiekė su mumis ir informavo, kad Lietuvoje  pasirodė žurnalas skirtas vyresnio amžiaus žmonėms. Žurnalas „40+“ adresuotas visiems, jau peržengusiems keturiasdešimties metų ribą. Tačiau žurnalistė A.Šėmienė sako, kad pirmiausia žurnalas skirtas aktyviems, optimistiškai į gyvenimą žvelgiantiems žmonėms. Norėdama dar labiau mus suintriguoti atsiuntė trumpą straipsnio įžangą apie Vilniaus verslininką ir balandininką Vladimirą Gorelovą.
 
Iš medžio balandžius iškelti sugebėjo tik aukštalipiai
Parašė Balandininkas   
 2011 liepos 7 dieną Gyvūnų globėjų asociacija (GGA) Vilniuje susidūrė su netikėtu iššūkiu. Tai, kad situacija neįprasta, paaiškėjo jau vien išklausius iškvietimą - skambinęs vyras pranešė, kad šalia jo namo, medyje, žemyn galvomis kabo du balandžiai.
 
Iš pradžių situacija atrodė nelabai įtikėtina, tad GGA nariai abejojo, ar iškvietimas tikras. Žinoma, nuvažiuoti į įvykio vietą vis tiek būtina. Paiškėjo, kad nuvažiuota neveltui - aukštai berže, maždaug ties ketvirtu aukštu namo, susipynę žemyn galvomis kabojo du balandžiai. 
 
Sportinių balandžių varžybos – VII etapas 550km pas Vytą
Parašė Balandininkas   

pasto balandziai, varzybos sportas
Gana įdomus VII etapas - 550 km. Vėl pas Vytą (Alytaus klubas).
 
Vilniaus sportinių balandžių skrydžiai
Parašė Balandininkas   

 Vilniaus pasto balandziai

Vilniuje šiais metais jau pasibaigė sportinių balandžių varžybos. Po penkių varžybinių etapų paaiškėjo, kad geriausiai pasirodė Andrzej Droždž sportiniai balandžiai. Sveikiname nugalėtoją ir visus dalyvius.

Vieta    Pavardė    Vardas         GP(3) suma            
1    Droždž    Andrzej         775,77            
2    Sečinskij    Vitalij        746,09            
3    Kasperaitis    Arvydas         534,23            
4    Sabaliauskas    Vytas         516,57            
5    Klauza    Ryszard         482,98            
6    Leonenko    Valerij         437,99            
7    Sendžikas    Valentinas         342,03            
8    Požarickij Jaroslav - Blažinskas Vladas    308,17    
9    Paurys    Edminas         34,52            
10    Romanov     Aleksander         34,04            

 

Pirmasis Vilniaus etapas

Antrasis Vilniaus etapas

 

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 379 - 420 iš 597

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Bakincai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (25.07.2020)
Suvazevimas
KLAUSIMAI ir KITA (13.07.2020)
TROUWIT MULTIVITAMINER 100 ml
PREKĖS BALANDŽIAMS (12.07.2020)
Minkšta rūgštis IV 150 ml
PREKĖS BALANDŽIAMS (12.07.2020)
Dvikuodžiai uzbekai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (04.07.2020)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 21 svečiai(-ių)