Pradžia
32-osios lenktyninių balandžių olimpiados sukčiavimai
Parašė Balandininkas   

Tarptautinė lenktyninių balandžių asociacija teigia, kad olimpiada balandininkams – selekcininkams reiškia taip kaip musulmonams piligrimystė į Meką. Kiekvienas, kuris yra aistringas šių paukščių mylėtojas privalo bent kartą gyvenime nuvykti į olimpines žaidynes – sakė Tomas Osinskis.

 
32-oji lenktyninių balandžių olimpiada Poznanėje 2011
Parašė Balandininkas   

racing pigeons olimpiad 2011

32nd Racing Pigeon Olympiad Trade Fair of Racing Pigeons and Accessories. 

Lenktyninių balandžių olimpiada vyksta kas dvejus metus. Šio sporto entuziastams - tai didžiausią prestižą turintis renginys, kuris sutraukia pomėgio draugus iš viso pasaulio. Kiekvieno balandininko svajonė su savo puoselėjamais sparnuočiais atstovauti gimtąją šalį.

 

Viešnagės pabaigoje skubėdamas ir lėkdamas šiek tiek trumpai pafilmavau.

P.S. Nepamiršau tinklalapio lankytojų Jūsų laukia lauktuvės iš Olimpiados (fotografijos). Spauskite čia.

 

 
Internetinės balandžių parodos nugalėtojai
Parašė Balandininkas   
internetine balandziu paroda Konkursui buvo atsiųsta 177 nuotraukos, kurias lankytojai atvertė  40 700 kartų. Kategorijoje gražiausia akimirka su balandžiais buvo pripažinta Tomo atsiųsta fotografija su jaunuoju balandininku, o gražiausiu balandžiu nuotraukoje po ilgų diskusijų paskelbta Valentino burbulio nuotrauka. Sumuojant balsavimo ir komisijos rezultatus ir gražiausios kolekcijos nuotraukoje įvertinimas paskirto Roberto balandžiams. Visi dalyvavusieji apdovanojami prisiminimo diplomais. Kviečiame paskambinti ir susitarti dėl prizų atsiėmimo telefonu: +370 684 72547
 
 
Bandomasis filmukas
Parašė Balandininkas   

 

Ar lankytojai norėtų daugiau filmuotos medžiagos apie Lietuvoje auginamus balandžius? Ta proga, mes jau ruošiamės ir testuojame video įrangą. Pristatome trumpą pirmąjį video filmuką apie Arūno Gudunsko lesinamus balandžius. Vos tik balandininkui pabėrus grūdų į lesyklą prie jos puotauti susirenka balandžiai. Prie video dar pridedame keletą fotografijų. Laukiame Jūsų nuomonės. 

Spauskite čia.

 
Klubo susirinkimas
Parašė Balandininkas   

 

Sausio 27 d. (ketvirtadienį) nuo 19 val. įvyks Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų susirinkimas kavinėje "Obelėlė", Kaune. Programoje numatyta metinė klubo ataskaita, tolimesnis klubo veiklos planavimas, bei FURŠETAS ir KEPTI VIŠČIUKAI.

 
Stanislovo iš Telšių auginami balandžiai
Parašė Balandininkas   
Stanislovo balandžiai telšiai Dar vienas balandininkas atsiuntė keletą savo balandžių fotografijų. Stanislovo iš Telšių auginami balandžiai.
 
Išmintinga istorija apie žmogų ir balandį
Parašė Balandininkas   
Baltas balandis Vieną kartą alkanas senis pasigavo balandį. Apsidžiaugė. "Gardi šį vakarą bus vakarienė",- pagalvojo, benešdamas paukštį namo. Kai iki namų jau liko visiškai nedaug balandis ir taria jam žmogaus balsu:

-Paleisk mane, seni, į laisvę, ir aš duosiu tau tris vertingus patarimus.Nustebo senis, pagalvojo ir paleido balandį. Nutūpė paukštis ant šakos, sukedeno visas savo plunksneles ir tarė:
 
 
Premiją ant sparnų tiesiog atnešė baltas balandis
Parašė Balandininkas   
baltas balandis
Vilniuje buvo apdovanotas daugelio kupiškėnų vaikams kelią į medžio drožybą parodęs mokytojas, tautodailininkas Jonas Šmigelskas. Jo namiškiai juokiasi, kad premiją ant sparnų tiesiog atnešė baltas balandis, nors iš tiesų buvo kiek kitaip.
 
Šventinių palinkėjimų konkurso nugalėtoja
Parašė Balandininkas   
bijai Džiaugiamės sulaukę gausaus dalyvavimo siunčiant šventinius palinkėjimus. Ačiū visiems siuntusiems sveikinimus. Komisija vieningai išrinko gražiausio palinkėjimo nugalėtoją 12 metų Justynos P. palinkėjimą. Nugalėtojai atitenka bijų balandžių porelė. Dėl prizo atsiėmimo kreiptis Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą arba tel.+370 684 72547. Primename, kad vis dar vyksta didelis konkursas „Internetinė balandžių paroda“ 2010. Kas taps internetinės parodos nugalėtojais? Kas susišluos prizus?     
 
Senelis šaltis dovanoja eskimų balandines
Parašė Balandininkas   
balandininko dukra - Agnieska Senelis šaltis Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga balandininko dukrai padovanojo eskimų balandinę. Laimingąja tapo Agnieška iš Vilniaus. Nors balandinė iš sniego, tačiau ji balandžius apsaugo nuo vėjo ir krintančio sniego. Rūpestingas senelis šaltis pasirūpino ir statinio garantija, kuri duota iki kitų metų kovo mėnesio. Todėl balandžiai jau apgyvendinti ir jaučiasi puikiai kaip baltosios meškos savo urvuose. Dar kartą su šventėmis balandininkai! Eskimų balandinės nuotraukas rasite paspaudę skaityti daugiau.
 
Pirmosios pamokos su „Nikolajevo“ aukštaskraidžiais Klaipėdoje
Parašė Balandininkas   
 Henriko balandine klaipedoje
„Balandininkas pirmokas“ – juokaudamas taip save vadina Henrikas iš Klaipėdos. Nors balandžius augino jaunystėje, tačiau kaip ir daugelis mūsų juos buvo apleidęs. Tiesiog nebuvo laiko, nebuvo sąlygų ir reikėjo įsitvirtinti gyvenime. Balandžiai vėl kelią į balandininko širdį surado ne taip ir seniai 2008 metais.
 
Širdį pavergė „Nikolajevo“ aukštaskraidžiai. Kodėl būtent ši veislė? Henrikas sako, kad ir jaunystėje jį žavėjo dangų skrodžiantys geri skrajūnai. Mat Klaipėdoje tuo metu buvo gausu aukštaskraidžių. Tiesiog „Nikolajevo“ veislė, nes kiekvienam duota atrasti savo mėgstamus balandžius.
 
Bandymas balandžius fotografuoti žiemą
Parašė Balandininkas   

Balandziai ziema

Savaitgalis buvo baltas ir tikrai žiemiškas. Sniego netrūko nei vienam Lietuvos miestui. Atsiradus šiek tiek laiko nusprendžiau pabandyti fotografuoti skraidančius balandžius. Dar niekada neteko jų fotografuoti gausiai sningant. Pakviečiau balandžius į skrydį ir tikėjausi, kad paukščiai elgsis ramiai ir minimaliai skraidys. Tačiau teko smarkiai nusivilti, nors krito stambios snaigės, bet balandžiai vis tiek pakilo į skrydį vidutiniame aukštyje. Veltui tikėjausi, kad greitai nusileis iki reikiamo fotografavimui atstumo. Prastas matomumas, žiemiškas šaltis mane nuvijo į šiltą kambarį. Beliko tik stebėti skraidančius balandžius per langą. Po beveik valandos skrydžio paukščiai pagaliau nusileido ir galėjau užfiksuoti keletą beveik kalėdinių momentų.
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 379 - 420 iš 559

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Žirniai
PREKĖS BALANDŽIAMS (15.07.2019)
Balti goncai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (15.07.2019)
IŠPARDUODAMI BALANDŽIAI
PARDUODAMI BALANDŽIAI (06.07.2019)
Perku
PARDUODAMI BALANDŽIAI (30.05.2019)
perku
PERKAMI BALANDŽIAI (14.05.2019)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 2 svečiai(-ių)