Pradžia
"Kaip rūpinatės paukščiais" darbai ir foto
Parašė Balandininkas   

 Nauji darbai konkursui "Kaip rūpinatės paukščiais?" 16 metų Dovilės iš Marijampolės sav. istorija apie auginamus balandžius. Viskas prasidėjo kai man buvo 6 metukai. Vieną dieną mama parnešė balandį. Aš apie juos nieko neišmaniau, bet labai stipriai pamilau. Kiek atsimenu tas balandis buvo pilkas, ne koks povinis ar koks įmantrus, tiesiog paprastas balandis. Neilgai trukus mama nupirko ir antrą.....

 
Rimondo Chmeliausko Klaipėdos aukštaskraidžiai
Parašė Balandininkas   
Rimondas Chmeliauskas balandžiai Kauniečio Rimondo Chmeliausko puoselėjami Klaipėdos aukštaskraidžiai. Balandžiai auginami ir prižiūrimi atskirai nuo kitų veislių balandžių. Balandininkas juokaudamas dėl baltos spalvos mėgsta šiuos mylimus paukščius vadinti vestuviniais.
 
 
 
Aleksandr Karpešin balandžiai (Klaipėda)
Parašė Balandininkas   

Aleksandr Karpesin

 

 
Arūno M. bijų veislės balandžiai (Prienai) FOTO
Parašė Balandininkas   

Arūnas Mazirskas balandžiai prienai Keletas prieniškio Arūno M. bijų balandžių veislės fotografijų. Be balandžių skrajūnų Arūno šeima augina ir veisia Meino meškėnų veislės gražuoles kates. Fotografavo ir lankėsi LINAS.


 

 
Prano Domkaus Klaipėdos aukštaskraidžiai (Telšiai)
Parašė Balandininkas   
pranas domkus klaipedos aukstaskraidziai Balandžių augintojas Pranas iš Telšių augina Klaipėdos aukštaskraidžius, kurie tikrai gražūs ir įdomūs paukščiai. Tradiciniai baltos spalvos, juodi, margi ir netgi su geltonu atspalviu Klaipėdos aukštaskraidžiai. Peržvelkime fotografijas.
 
Sveikiname!!!!
Parašė Balandininkas   
 
Rimanto Butavičiaus balandžių nuotraukos
Parašė Balandininkas   
Balandine balandziams Rimantas Butavičius, gyvenantis Vilniuje, o balandžius laikantis Ignalinos rajone. Balandininkas augina apie 10 skirtingų rūšių balandžių. Su mumis pasidalino nedidele dalimi nuotraukų. Jeigu susidomėjote jo balandžiais kreipkitės nurodytu telefonu ir elektroniniu paštu.
 
9 teiginiai apie gatvėje gyvenančius balandžius
Parašė Balandininkas   
gatves balandziai Ar kada susimąstėte apie miestų gatvėse esančius balandžius? Manome, kad kiekvienas balandžių augintojas eidamas gatve pastebi šiuos miesto svečius. Susipažinkime su keletu teiginių apie juos.
 
 
 
 
Mažoji žiemos balandžių mugė Kaune
Parašė Balandininkas   

Ziemos balandziu muge kaune

Balandininkas.lt organizuoja "mažąją žiemos balandžių mugę". Kviečiame vasario 13 dieną (sekmadienį) susirinkti visus į Kauno balandžių turgų Šilainiuose nuo 7 val. Prekiausime, mainysimės balandžiais, pamažu ruošimės artėjančiam perėjimo sezonui. Todėl prašome atvykti pasižvalgyti!

 
32-osios lenktyninių balandžių olimpiados sukčiavimai
Parašė Balandininkas   

Tarptautinė lenktyninių balandžių asociacija teigia, kad olimpiada balandininkams – selekcininkams reiškia taip kaip musulmonams piligrimystė į Meką. Kiekvienas, kuris yra aistringas šių paukščių mylėtojas privalo bent kartą gyvenime nuvykti į olimpines žaidynes – sakė Tomas Osinskis.

 
32-oji lenktyninių balandžių olimpiada Poznanėje 2011
Parašė Balandininkas   

racing pigeons olimpiad 2011

32nd Racing Pigeon Olympiad Trade Fair of Racing Pigeons and Accessories. 

Lenktyninių balandžių olimpiada vyksta kas dvejus metus. Šio sporto entuziastams - tai didžiausią prestižą turintis renginys, kuris sutraukia pomėgio draugus iš viso pasaulio. Kiekvieno balandininko svajonė su savo puoselėjamais sparnuočiais atstovauti gimtąją šalį.

 

Viešnagės pabaigoje skubėdamas ir lėkdamas šiek tiek trumpai pafilmavau.

P.S. Nepamiršau tinklalapio lankytojų Jūsų laukia lauktuvės iš Olimpiados (fotografijos). Spauskite čia.

 

 
Internetinės balandžių parodos nugalėtojai
Parašė Balandininkas   
internetine balandziu paroda Konkursui buvo atsiųsta 177 nuotraukos, kurias lankytojai atvertė  40 700 kartų. Kategorijoje gražiausia akimirka su balandžiais buvo pripažinta Tomo atsiųsta fotografija su jaunuoju balandininku, o gražiausiu balandžiu nuotraukoje po ilgų diskusijų paskelbta Valentino burbulio nuotrauka. Sumuojant balsavimo ir komisijos rezultatus ir gražiausios kolekcijos nuotraukoje įvertinimas paskirto Roberto balandžiams. Visi dalyvavusieji apdovanojami prisiminimo diplomais. Kviečiame paskambinti ir susitarti dėl prizų atsiėmimo telefonu: +370 684 72547
 
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 379 - 420 iš 568

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

ČEKATAI
PARDUODAMI BALANDŽIAI (18.10.2019)
Parduodu
PARDUODAMI BALANDŽIAI (24.09.2019)
Sportiniai balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (12.08.2019)
Sportiniai balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (12.08.2019)
Sportiniai balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (12.08.2019)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 9 svečiai(-ių)