Pradžia
Bijų balandžių varžybos 2011
Parašė Balandininkas   

Vasarą įvykusių bijų balandžių veislės varžybų momentai.

Filmavo ir montavo Tomas.

 
Dovanos už aukcione surinktus pinigėlius nukeliavo į „Paparčių Šv. Juozapo vaikų globos nam
Parašė Balandininkas   

vaiku namos globos aukletiniai

Balandininkai už 1408 lt nupirko įvairiausių vitaminų skirtų vaikams, kad jie mažiau sirgtų (~410 Lt), tris tvirtas rogutes (327 Lt). Kiekvienam iš vaikų po gerą rašalinį parkelį (~290 Lt), didelį A3 piešimo sąsiuvinį (~80 Lt), minkšto plastilino (~60 Lt) ir spalvotų pieštukų rinkinį (~90 Lt), kad galėtų toliau ugdyti ir lavinti savo meninius sugebėjimus. Taip pat artėjančių Kalėdų proga po saldainių namelį. Norime padėkoti už gerumą visiems, kurie prisidėjo prie šios akcijos, aukojo pinigėlius, pirko vaikų piešinius. Vaikų globos namuose lankėsi Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubo pirmininkas Jonas Romeika, klubo valdybos narys, aukciono iškalbingasis vedėjas Ramūnas Naruševičius ir aš - Linas aukciono organizatorius.

 
Balandžių paroda Šiauliuose 2011
Parašė Balandininkas   
balandziu paroda siauliuose 2011
 
Gyvunėlių ir paukščių turgus PREKYBOS MIESTELYJE URMAS
Parašė Balandininkas   

gyvuneliu turgus urmas

Balandininkas.lt suteikia galimybę Lietuvos balandininkams prisijungti prie naujai organizuojamo URMO gyvūnėlių turgaus, kuris sulauks didelio susidomėjimo. Kadangi kiekvieną dieną prekybos miestelį URMAS aplanko daugiau kaip 25 000 žmonių, o savaitgaliais virš 35 000. Pagal atliktas lankytojų apklausas, pradedamas organizuoti šis "Gyvūnėlių turgus", kuris tikėkimės bus gausus. Prašome Jūsų dalyvauti! Galima gauti vietą lauke ir viduje po stogu tuomet nebus baisus joks oras. TURGUS NEMOKAMAS. Teirautis: 8 684 72547 Arūnas, Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

 
Apklausa apie balandžius
Parašė Balandininkas   
apklausa apie balandzius
Atlikite anonimišką apklausą, kurią sudarė veterinarijos akademijos studentas. Apklausa gana svarbi apie balandžių susirgimus kvėpavimo sistemos ligomis. Jaunuolis prižadėjo gautais tyrimų rezultatais ir išvadomis pasidalinti. Be to atlikę apklausą iš karto pamatote statistiką, juk tai gana įdomu.

Anketą rasite paspaudę čia:
http://apklausa.lt/f/balandziu-susirgimo-kvepavimo-sistemos-ligomis-ivertinimas-vxelp9y.fullpage
 
Tarptautinė balandžių paroda
Parašė Balandininkas   


Pasibaigusi didžiausia Lietuvos dekoratyvinių balandžių paroda dalyviams ir lankytojams paliko džiugius prisiminimus. Dalyvavo 94 dalyviai, kurie pristatė 94 balandžių veisles. Iš viso buvo eksponuojama 1118 balandžių. Įvykusiame aukcione, kuriame buvo varžomasi dėl vaikų nupieštų paveikslėlių dosnių balandininkų dėka surinkta 1400 litų. Visos surinktos lėšos skiriamos piešinių autoriams, t.y. „Paparčių Šv. Juozapo vaikų globos namams“. Aukciono organizatoriai paprašė direktorės, kad ji su vaikais nuspręstų kokių priemonių ir reikmenų jiems reikia. Pagal jų paruoštą sąrašą bus nupirkta ir pristatyta tai ko jie prašo (būtinai bus paruoštas reportažas).
 

 
Balandziu paroda Megoje 2011
Parašė Balandininkas   
balandziu paroda megoje
 
Didžiausioje tituluotų balandžių parodoje aukcionas vaikų globos namams
Parašė Balandininkas   

aukcionas vaiku globos namams

Lietuvos didžiausia dekoratyvinių balandžių paroda įvyks lapkričio 19-20 dienomis prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ parodų salėje. Anot parodos organizatorių, ši paroda taps rekordine, nes visuomenei pristatomų balandžių skaičius sieks per tūkstantį vienetų. Atvykę lankytojai išvys jau įvertintus ir tituluotus sparnuočius. Kilniaširdžiai balandininkai ne tik pristatys savo pomėgį, geriausius kolekcinius balandžius, tačiau paskutinę parodos dieną surengs ir aukcioną skirtą paremti vaikų globos namų auklėtiniams.

Šių metų balandžių parodos gerumo akcentas – aukcionas „Paparčių Šv. Juozapo vaikų globos namams“, kurie taip pat susiję su paukščiais. Kaip teigia šių vaikų globos namų direktorė Rūta, globojami vaikai džiaugiasi ir rūpinasi auginamais povais. Jie turėjo ir vieną baltą balandį, tačiau ne taip seniai paukščio paklydėlio gyvybė užgeso. Prisimindami netektį ir galvodami apie viltį globojami vaikai nupiešė piešinių su balandžiais dėl kurių bus varžomasi aukcione.

 aukcionas vaiku globos namams

 

Pomėgio draugai, Jūs taip pat galite prisidėti prie šios akcijos paskirdami šiam kilniam tikslui keletą savo balandžių (geriausiai tinka balandžių porelė). Tie paaukoti balandžiai labdaros aukciono dieną narveliuose lauks naujų šeimininkų. Visos lėšos surinktos aukciono metu už vaikų piešinius ir parduotus balandžius bus skiriamos gamtą mylintiems „Paparčių Šv. Juozapo vaikų globos namams“.

Telefonai iškilus klausimams: 8-625-29829; 8-659-70167; 8-684-72547
Elektroninis paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Lankytojus šių metų balandžių paroda nustebins balandžių veislių įvairove. Vienuose narveliuose tyliai burkuos maži į papūgas panašūs balandėliai, kituose grakščiai iškėlę plačias uodegas žingsniuos figūriniai balandžiai, o kažkur kamputyje tyliai burbuliuos balandžiai burbuliai. Įvairiausių spalvų: geltoni, raudoni, sidabriniai, margi, mėlyni, balti, juodi. Kuoduoti, garbiniuoti, spalvotašoniai, trumpasnapiai ir t.t. Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubo pirmininkas Jonas Romeika tikina, kad daugelis atidžiau sustos patyrinėti „karakulinių“ balandžių veislės. Tokių paukščių sparnų skydelius puošia plunksnos susisukusios kaip garbanos.

Balandžių parodoje aukščiausius įvertinimo balus gavę balandžiai taps veislės čempionais. Komandinėje rungtyje paaiškės kokios ir kam priklauso geriausios balandžių kolekcijos. Kvalifikuota teisėjų komisija (turinti tarptautinius balandžių vertinimo sertifikatus) visus balandžius bus įvertinusi parodos išvakarėse. Todėl lankytojai galės žavėtis pačiais gražiausiais ir vertingiausiais balandžiais. Į parodą atvyks ir balandžių pirkliai, kurie tikisi papildyti savo balandines vertingais kolekciniais balandžiais. Už tokius veislinius balandžius jie bus pasiryžę sumokėti ne vieną šimtinę.


Kviečiame atsikvėpti nuo miesto šurmulio, susipažinti su margu balandžių veislių pasauliu ir paremti vaikų globos namus.

 
2011 m. PARODOS REGLAMENTAS ir PRAŠYMAS
Parašė Balandininkas   

Balandziu paroda 2011 megoje

Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubas organizuoja dekoratyvinių paukščių ir gyvūnų parodą, kuri įvyks 2011 m. Lapkričio 19-20 d. PLC "MEGA", Islandijos pl. 32, Kaunas.

 
Balandžių vagystė Kauno raj.
Parašė Balandininkas   
balandziu vagyste kauno raj.

Šią naktį (spalio 19 dieną) buvo apvogta Roberto balandinė esanti Ramučių gyvenvietėje Kauno raj. Ilgapirščiai pasiglemžė net 41 puoselėjamą balandį. Buvo iškviesta policija ir pradėtas vagystės tyrimas. Balandininkas.lt komanda kviečia pomėgio draugus stebėti ar nepasirodys šie paukščiai Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos balandžių turguose. Nuostolis vertinamas 5400 litų.

„Nusprendžiau pranešti apie šią vagystę visiems balandininkams, nes pasirodo Lietuvoje vis dar vagiami balandžiai, nors aš jau seniai galvojau, kad tai praėjęs etapas. Kiek prisimenu, balandžių vagystės dažniausiai pasitaikydavo tarybiniais laikais. Norėčiau parodyti pavogtų balandžiu nuotraukas, nes kuo daugiau balandininkų jas pamatys, tuo didesnė tikimybė išaiškinti vagis. Visi balandžiai žieduoti, nors neabejoju, kad žiedai bus nukirpti.“ – sakė, apvogtas balandininkas Robertas.
 
Rudeninė balandžių mugė nuotraukos
Parašė Balandininkas   
 rudenine balandziu muge foto nuotraukos
Sėkmingai įvyko jau kasmetine pavirtusi rudeninė balandžių mugė.  Iš ankstyvo ryto atvykę pirmieji balandininkai užsiėmė palankiausias prekybines pozicijas. Tačiau pirkėjai į salę rinktis neskubėjo, tik rytmečiui įsibėgėjus susirinko gausus būrys balandžių augintojų. Bijų veislės balandžius užsiregistravusiems ir panorėjusiems dovanojo Lietuvos bijų augintojų klubas su Arūnu G. Kauno dekoratyvinių balandžių augintojas išstatė prizinių taurių ir diplomų pavyzdžius skirtus artėjančiai šių metų didžiausiam ne tik Kauno balandininkų metų įvykiui – balandžių parodai. Kviečiame peržiūrėti keletą užfiksuotų akimirkų.

 
Informacija dėl balandžių mugės
Parašė Balandininkas   

Primename, kad artėjantį sekmadienį (spalio 16 d.) nuo 6.30 val. šurmuliuos rudeninė balandžių mugė. Nebijokime ir pačio blogiausio oro, nes mugė vyks po uždaru stogu, veiks baras, bus galima pasivaišinti užkandžiais, kava ir arbata. Kviečiame visus balandininkus su savo parduodamais balandžiais atvykti į LŽŪU (Lietuvos žemės ūkio akademija). Balandžių mugėje bus galima prekiauti balandžiais iš savo ir iš parodinių klubo narvelių, tačiau tokia išskirtine galimybe galės pasinaudoti ne visi, nes klubo narvelių skaičius ribotas. Kodėl verta mokėti už klubo narvelį? Todėl, kad balandžiai parodiniame narvelyje žymiai patrauklesni pirkėjui, kuriam jau nebereikia lenktis prie žemės ir ieškoti parduodamų balandžių. Norintys gali rezervuoti parodinius narvelius iš anksto.


SVARBI INFORMACIJA: Šilainių balandžių turgus spalio 15 d. nedirbs.

 

RUDENINĖS BALANDŽIŲ MUGĖS KAINOS:
Įėjimas į mugę 5 litai;
Balandžių prekyba iš vieno savo narvelio 5 litai;
Vieno paruošto klubo narvelio nuomos kaina 5 litai;
KLUBO NARIAMS: Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubo nariams su nario pažymėjimu įėjimas į mugę nemokamas. Taip pat turite galimybę pristatyti savo balandžius šeštadienio vakare.

TURINTIEMS KLAUSIMŲ: 8-659-70167 Ramas  
Balandziu muge

 

 

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 337 - 378 iš 564

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

ČEKATAI
PARDUODAMI BALANDŽIAI (18.10.2019)
Parduodu
PARDUODAMI BALANDŽIAI (24.09.2019)
Sportiniai balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (12.08.2019)
Sportiniai balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (12.08.2019)
Sportiniai balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (12.08.2019)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 7 svečiai(-ių)