Pradžia
Janssen sportinių balandžių aukciono finalas (~1,5 milijono litų)
Parašė Balandininkas   
Jannsen balandziu aukcionas
Štai paaiškėjo paskutiniųjų dvidešimties Janssen balandžių likimas, Belgijoje šiandien (gegužės 13 d.) pasibaigė aukcionas, kurio metu parduoti visi balandžiai. Kaip ir buvo galima tikėtis, paskutiniąją dieną kainų šuolis įvyko. Brangiausia sumokėta už raibą patelę  „Dochter Princess“ paklota ~175 tūkst. litų. O iš viso už dvidešimt balandžių sumokėta ~1,5 milijono litų (427 800 eu), t.y. vidutiniškai vienas balandis kainavo apie 74 tūkst. litų. Aiškėja, jog tai naujas pasaulio vidutinės kainos rekordas parduodant sportinius balandžius aukcione.
 
Kauno balandžių turgus
Parašė Balandininkas   

kauno balandziu turgus

Maždaug nuo 7.00 iki 10.00 valandos veikia Kauno balandžių turgus, kuriame susirenka būrys balandininkų.  Pardavimui atnešami užauginti balandžių jaunikliai, balandžiai be poros ar pagauti svetimi balandžiai. Keletas akimirkų iš balandžių turgaus.

 

 
Eijerkamp apie Janssen balandžius
Parašė Balandininkas   

 jannsen balandziu aukcionas

Jau vyksta Janssen balandžių aukcionas, tiesa, aukcione kolkas tik trys balandžiai. Už juos jau pasiūlyti statymai viršija „kuklius“ 4000 eurų. PIPA Belgijos organizatoriai išalkusią Janssen balandžių gerbėjų minią stengiasi dar labiau sudominti. Šį kartą jie paprašė Hanso Eijerkampo nuomonės apie Janssen balandžių veislę.

 
Antano Bartkevičiaus Lietuvos Burbuliai, vištos, antys ir kita
Parašė Balandininkas   

Antano Bartkeviciaus balandziai burbuliai

Atnaujinta nuotraukų galerija:

Antano Bartkevičiaus Lietuvos Burbulių veislės balandžiai.

 

Mob. 8-600-613-79
El.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

 
Balandžiai mokslininkams – vis dar neįkandama mįslė
Parašė Balandininkas   

 pasto balandziai

Mokslininkai į kosmoso platybes pasiuntė robotus ir iššifravo genomą, tačiau jie pripažįsta vis dar negalintys paaiškinti, kaip orientuojasi balandžiai. Vienos molekulinės patologijos instituto ekspertai teigia sugriovę teoriją, kad paukščių sumanumą lemia daug geležies turinčios nervų ląstelės snape, kurios jaučia Žemės magnetinį lauką, praneša naujienų agentūra AFP. „Tai tikrai nuvylė. Paslaptis, kaip gyvūnai aptinka magnetinius laukus, tapo dar paslaptingesnė“, – ne vienerius metus trukusius tyrinėjimus apibendrino molekulinės biologijos specialistas Davidas Keaysas.

 
Visų Lietuvos balandininkų dėmesiui!!!
Parašė Balandininkas   
 
Šiandien jaučiamas balandininkystės, ypač aukštaskraidžių balandžių augintojų sujudimas. Tai gal, paskutinė galimybė Lietuvoje atgaivinti šį pomėgį, kuris padeda žmonėms atsipalaiduoti, suartėti su gamta, išsivaduoti nuo kompiuterių ir televizijos priklausomybės. Tikimės, daugelis pritars, kad aukštaskraidžių balandžių veisimas reikalauja iš balandininko žinių, kurios pasiekiamos bendraujant, skaitant literatūrą, renkant medžiagą internete, savo augintinių kasdieninis treniravimas ir galų gale skrydžio varžybos suteikia pačiam balandininkui puikią fizinę, dvasinę, emocinę savijautą, bei skatina asmeninį tobulėjimą.

 
Janssen sportinių balandžių eros pabaiga?
Parašė Balandininkas   
 janssen balandziai pasto, sportiniai
Kas augina sportinius (lenktyninius arba pašto) balandžius tikrai žino brolius Janssen ir jų balandžius. Nuo savaitės pradžios pasaulį drebina paskelbta žinia, jog nebeliko Janssen šeimoje kam auginti balandžius ir visi likusieji paukščiai bus parduoti aukcione. Janssen - tai beveik 100 metų puoselėtos sportinių balandžių rasės pabaiga?
 
PAVASARIO BALANDŽIŲ MUGĖ 2012
Parašė Balandininkas   

Muges graziausias balandis

GRAŽIAUSIO BALANDŽIO RINKIMAI

Mugės metu (jau šį sekmadienį) Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubas dovanoja Jums dar vieną pramogą ir kviečia visus norinčius išstatyti dviejų veislių balandžius. Vilniaus spalvotašonių ir Lietuvos žuvėdrėlių veislės balandžius į parodinius narvelius ir išrinkti po gražiausią šių veislių balandį. Kviečiame atvykti ir  balsuoti už Jūsų nuomone labiausiai konkrečią veislę atitinkantį balandį. Jūsų nuomonė svarbi, kadangi į ją bus atsižvelgta ruošiant šių veislių standartus. Norinčius išstatyti balandžius prašome infomuoti telefonu: 8-659-70167 Ramas P.S. Skambinti iki penktadienio (t.y kovo 16 d.). Mugės metu taip pat visi norintys, galės dalyvauti aptariant koks turėtų būti Vilniaus spalvotašonių aukštaskraidžių ir Lietuvos žuvėdrėlių standartas.

 

pavasarine balandziu muge

Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubas kviečia į kasmetinę PAVASARIO BALANDŽIŲ MUGĘ. Kaip ir visuomet mugės metu galėsite parduoti, pirkti ar mainytis balandžiais. Įsigyti reikiamų prekių sparnuočiams bei susitiksite seniai matytus draugus ir pažįstamus. Laukiame Jūsų! Klubo valdyba

 
Iš kauniečio pavogė 50 balandžių
Parašė Balandininkas   

 balandziu vagyste aleksotas

Ilgapirščius Kaune vilioja viskas. Sekmadienį, apie 11 val., Pievų gatvėje gyvenantis vyras, išėjęs į namo kiemą, pastebėjo, jog iš neužrakinto aptvaro pavogta 50 balandžių. Aleksoto rajono gyventojui padaryta 2 tūkst. Lt žala. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Centro policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.
„Kai išvydau pustuštę karvelidę, iš karto suspaudė širdį – kiekvienas paukštis man be galo brangus”, – „Lietuvos rytui” ištarė kaunietis Saulius Markevičius, iš kurio pavogta 50 dekoratyvinių balandžių.
 
Balandžių mugės Kretingoje
Parašė Balandininkas   

balandziu muges kretingoje

Kretingoje organizuojamos dekoratyvinių balandžių ir kitų paukščių mugės, kurios vyksta kiekvieno mėnesio pirmą sekmadienį, Kretingos turguje. Fragmentai iš Kovo 3 d. paukščių mugės. Pastaroji mugė per organizavimo laiką tapo viena didžiausių ir joje apsilankė virš 500 balandininkų ir paukštininkų. Artimiausia Kretingos balandžių ir paukščių mugė numatoma balandžio 1d. Parašė ir nuotraukas atsiuntė organizatoriai. 

 
Netekome Valentino Naujoko.
Parašė Balandininkas   
VALENTINAS NAUJOKAS
 
Pasaulio rekordas: sportinių balandžių aukcionas už 1,9 milijono eurų
Parašė Balandininkas   
pasaulio rekordas balandziai
Pasiektas pasaulio rekordas. Sausio mėnesį Belgijoje internetinio aukciono metu buvo parduoti 245 sportiniai balandžiai už 1.899.300 EU arba už 6.557.903 LT. Brangiausio pasaulyje balandžio savininku tapo Kinijos laivų statybos magnatas Hu Zhen You, kuris už patikusį olimpinį balandį sumokėjo ketvirtį milijono eurų 250.400 EU.
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 337 - 378 iš 589

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Dvikuodžiai uzbekai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (04.04.2020)
Kurskai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (16.03.2020)
Venskai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (03.03.2020)
Parduodami balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.02.2020)
Parduodami balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.02.2020)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 53 svečiai(-ių)