Pradžia
Arūno M. bijų veislės balandžiai (Prienai) FOTO
Parašė Balandininkas   

Arūnas Mazirskas balandžiai prienai Keletas prieniškio Arūno M. bijų balandžių veislės fotografijų. Be balandžių skrajūnų Arūno šeima augina ir veisia Meino meškėnų veislės gražuoles kates. Fotografavo ir lankėsi LINAS.


 

 
Prano Domkaus Klaipėdos aukštaskraidžiai (Telšiai)
Parašė Balandininkas   
pranas domkus klaipedos aukstaskraidziai Balandžių augintojas Pranas iš Telšių augina Klaipėdos aukštaskraidžius, kurie tikrai gražūs ir įdomūs paukščiai. Tradiciniai baltos spalvos, juodi, margi ir netgi su geltonu atspalviu Klaipėdos aukštaskraidžiai. Peržvelkime fotografijas.
 
Sveikiname!!!!
Parašė Balandininkas   
 
Rimanto Butavičiaus balandžių nuotraukos
Parašė Balandininkas   
Balandine balandziams Rimantas Butavičius, gyvenantis Vilniuje, o balandžius laikantis Ignalinos rajone. Balandininkas augina apie 10 skirtingų rūšių balandžių. Su mumis pasidalino nedidele dalimi nuotraukų. Jeigu susidomėjote jo balandžiais kreipkitės nurodytu telefonu ir elektroniniu paštu.
 
9 teiginiai apie gatvėje gyvenančius balandžius
Parašė Balandininkas   
gatves balandziai Ar kada susimąstėte apie miestų gatvėse esančius balandžius? Manome, kad kiekvienas balandžių augintojas eidamas gatve pastebi šiuos miesto svečius. Susipažinkime su keletu teiginių apie juos.
 
 
 
 
Mažoji žiemos balandžių mugė Kaune
Parašė Balandininkas   

Ziemos balandziu muge kaune

Balandininkas.lt organizuoja "mažąją žiemos balandžių mugę". Kviečiame vasario 13 dieną (sekmadienį) susirinkti visus į Kauno balandžių turgų Šilainiuose nuo 7 val. Prekiausime, mainysimės balandžiais, pamažu ruošimės artėjančiam perėjimo sezonui. Todėl prašome atvykti pasižvalgyti!

 
32-osios lenktyninių balandžių olimpiados sukčiavimai
Parašė Balandininkas   

Tarptautinė lenktyninių balandžių asociacija teigia, kad olimpiada balandininkams – selekcininkams reiškia taip kaip musulmonams piligrimystė į Meką. Kiekvienas, kuris yra aistringas šių paukščių mylėtojas privalo bent kartą gyvenime nuvykti į olimpines žaidynes – sakė Tomas Osinskis.

 
32-oji lenktyninių balandžių olimpiada Poznanėje 2011
Parašė Balandininkas   

racing pigeons olimpiad 2011

32nd Racing Pigeon Olympiad Trade Fair of Racing Pigeons and Accessories. 

Lenktyninių balandžių olimpiada vyksta kas dvejus metus. Šio sporto entuziastams - tai didžiausią prestižą turintis renginys, kuris sutraukia pomėgio draugus iš viso pasaulio. Kiekvieno balandininko svajonė su savo puoselėjamais sparnuočiais atstovauti gimtąją šalį.

 

Viešnagės pabaigoje skubėdamas ir lėkdamas šiek tiek trumpai pafilmavau.

P.S. Nepamiršau tinklalapio lankytojų Jūsų laukia lauktuvės iš Olimpiados (fotografijos). Spauskite čia.

 

 
Internetinės balandžių parodos nugalėtojai
Parašė Balandininkas   
internetine balandziu paroda Konkursui buvo atsiųsta 177 nuotraukos, kurias lankytojai atvertė  40 700 kartų. Kategorijoje gražiausia akimirka su balandžiais buvo pripažinta Tomo atsiųsta fotografija su jaunuoju balandininku, o gražiausiu balandžiu nuotraukoje po ilgų diskusijų paskelbta Valentino burbulio nuotrauka. Sumuojant balsavimo ir komisijos rezultatus ir gražiausios kolekcijos nuotraukoje įvertinimas paskirto Roberto balandžiams. Visi dalyvavusieji apdovanojami prisiminimo diplomais. Kviečiame paskambinti ir susitarti dėl prizų atsiėmimo telefonu: +370 684 72547
 
 
Bandomasis filmukas
Parašė Balandininkas   

 

Ar lankytojai norėtų daugiau filmuotos medžiagos apie Lietuvoje auginamus balandžius? Ta proga, mes jau ruošiamės ir testuojame video įrangą. Pristatome trumpą pirmąjį video filmuką apie Arūno Gudunsko lesinamus balandžius. Vos tik balandininkui pabėrus grūdų į lesyklą prie jos puotauti susirenka balandžiai. Prie video dar pridedame keletą fotografijų. Laukiame Jūsų nuomonės. 

Spauskite čia.

 
Klubo susirinkimas
Parašė Balandininkas   

 

Sausio 27 d. (ketvirtadienį) nuo 19 val. įvyks Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų susirinkimas kavinėje "Obelėlė", Kaune. Programoje numatyta metinė klubo ataskaita, tolimesnis klubo veiklos planavimas, bei FURŠETAS ir KEPTI VIŠČIUKAI.

 
Stanislovo iš Telšių auginami balandžiai
Parašė Balandininkas   
Stanislovo balandžiai telšiai Dar vienas balandininkas atsiuntė keletą savo balandžių fotografijų. Stanislovo iš Telšių auginami balandžiai.
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 337 - 378 iš 523

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

felegyhazeriai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (23.06.2018)
Parduodami juodi vysakrylai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.06.2018)
Parduodamos 4 vysakrylų patelės
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.06.2018)
Parduodama pora besarabų
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.06.2018)
Parduodami anglų tipleriai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.06.2018)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 4 svečiai(-ių)