Pradžia
Balandis ir formulė 1
Parašė Balandininkas   

Jeigu savaitgalį stebėjote formulės 1 varžybas vykusias Monake. Galėjote pamatyti kaip laukinis balandis per stebuklą gavo antrą šansą gyventi. Drąsus balandis ir jo akrobatinis triukas vertas dėmesio. 

 
Kazimiero balandžiai (Vilnius)
Parašė Balandininkas   
balandziai vilnius balandininkas
 
PAPILDYTA GALERIJA. Vilniečio auginamų balandžių nuotraukos.
Balandininkas : Kazimieras
Miestas : Vilnius
Tel. Nr. 865914644
 
Didysis gegužės mėnesio balandžių turgus Kaune
Parašė Balandininkas   

Didysis balandziu turgus Kaune

 

 
Nuolaidos balandžių prekėms
Parašė Balandininkas   

 nuolaidos balandziu prekems

AKCIJA! www.Balandininkas.lt lankytojams! Visą šį mėnesį visoms Arūno parvežamoms balandžių prekėms taikomos didelės nuolaidos, jeigu užsakinėjate ir perkate iš namų. Skambinkite jau dabar ir sutaupykite! Tel. 8 684 72547.

 

 

Mieli draugai - balandininkai, dažnas perkame paukštį už didelius pinigus arba labai prisirišame ir prie ne tokio veislingo, kilmingo balandžio, tačiau užklupus ligoms jį netikėtai prarandame. Dažnai būna, kad vaistų įsigijame veterinarijos vaistinėse, tačiau vaistininkai išduoda vaistus skirtus kalakutams, vištosm ar kitiems paukščiams, tačiau ne visi tokie vaistai tinkami balandžių gydymui. Ypač sunku žinoti vartojimo dozes ir panašiai. Siūlau prireikus vaistų balandžiams ieškoti užsienio šalyse, kur balandininkystė labiau plėtojama, kur išvystyta balandžiams skirtų prekių rinka.


Taip pat rekomenduoju taikyti balandžiams sukurtą įrangą, tupyklas, girdyklas, lesyklas. Tiesiog, daug patogiau rūpintis balandžiais. Turiu paminėti, kad norint užauginti didelį jaunų balandžių derlių ypač svarbu, kad balandžiai - augintojai būtų lesinami visaverčiais lesalais, bei netruktų jiems vitaminų, mineralų ir kitų papildų. Todėl jei norite užauginti, turite paukščiais rūpintis, skirti jiems laiko ir šiek tiek investicijų.

Aš turiu sukaupęs nemažai žinių šioje srityje apie gaminamą ir parduodamą produkcija Lenkijoje, Belgijoje ir kitose šalyse. Daug teko išbandyti ir naudoti. Taigi jei kam nors reikia inventoriaus ar susiduriate su ligomis ir nežinote kaip gydyti, kreipkitės galbūt sprendimą surasime kartu.

Pagarbiai, balandininkas Arūnas

Elektroninis paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Telefonas: +370 684 72547

 

 
Sakalai įveikė mobiliojo ryšio operatorių
Parašė Balandininkas   

 sakalas keleivis balandis

Jungtinėje Karalystėje veikiantis mobiliojo ryšio operatorius „Vodafone“ buvo priverstas išjungti vieną iš savo bazinių stočių Southamptono mieste, nes sakalas keleivis nusprendė ant bazinės stoties susisukti savo lizdą.

Britų spauda rašo, kad kai kurie tinklo klientai miesto šiaurėje skundėsi ryšio sutrikimais, o inžinieriai nesugebėjo išspręsti problemos, kilusios bazinėje stotyje, nes sakalas keleivis yra saugoma rūšis, kurios lizdo negalima draskyti. Gamtosaugininkai tvirtina, kad „Vodafone“ teks palaukti iki birželio, kuomet paukščiukai pakankamai suaugs ir paliks lizdą.

 
Balandžių mugė ŠIAULIUOSE
Parašė Balandininkas   
Siauliu balandziu muge
 
Didysis balandžio mėnesio balandžių turgus Kaune
Parašė Balandininkas   
balandziu turgus balandziai turgus
 
Lino balandžiai (Pakruojis)
Parašė Balandininkas   

 balandziai pakruojis balandžiai

Lino balandžiai (Pakruojis)

 
Su Šv. Velykomis ir nauju sezonu!
Parašė Balandininkas   

 balandziai su sv. velykomis kiausiniai

Sveikiname su artėjančiomis Šv. Velykomis! Linkime Jums visiems mūsų brangūs lankytojai nudažyti kuo daugiau balandžių, oi tai yra margučių, o pabėgus nuo Velykų stalo auginamų paukščių lizduose surasti kuo daugiau vaisingų kiaušinių. Taip pat su prasidedančiu nauju sezonu! Gero visiems selekcinio darbo ir smagių akimirkų su auginamais sparnuočiais.

Pagarbiai, Balandininkas.lt komanda

P.S. Taip pat parinkome ir muzikinį sveikinimą.

 

 

 
Tatuiruotės su balandžiais
Parašė Balandininkas   

 tatuiruotes su balandziais

Siūlome peržvelgti gana įdomią nuotraukų galeriją su tatuiruotėmis. Balandžių simboliais kūnus puošia ne tik balandininkai, bet ir merginos.

 
Algirdas Vasiliauskas
Parašė Balandininkas   
algirdas vasiliauskas kalvarija balandziaiKovo 26 dieną po sunkios ligos šį pasaulį paliko didelis gyvūnų mylėtojas Algirdas Vasiliauskas. Velionis pašarvotas Kalvarijoje laidojimo namuose prie bažnyčios. Lankymas 27 dieną nuo 17 val. Laidotuvės 28 d. urna išnešama 12 val.
 
Balandžių mugė ŠIAULIUOSE
Parašė Balandininkas   
siauliu balandziu muge
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 295 - 336 iš 589

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Dvikuodžiai uzbekai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (04.04.2020)
Kurskai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (16.03.2020)
Venskai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (03.03.2020)
Parduodami balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.02.2020)
Parduodami balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.02.2020)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 34 svečiai(-ių)