Pradžia
Balandininkai vaikams dovanojo dekoratyvinius paukščius
Parašė Balandininkas   
 vaiku namai balandininkai paparciu sv juozapo vaiku namai
Prieš šventes, kaip ir buvo žadėta, balandžių augintojai tęsėjo savo pažadus. Padovanojo balandžių ir dekoratyvinių paukščių vaikams gyvenantiems „Paparčių Šv. Juozapo vaikų globos namuose“. Kilniaširdžiai balandininkai vaikams padovanojo tris poras povinių balandžių, dvi poras baltų mėsinių balandžių, porelę fazanų, gaidį su vištele ir dekoratyvinį baltą triušį. Taip pat lesalo, mineralų ir inventoriaus skirto auginti paukščiams.
 
Šventinė dovanų idėja
Parašė Balandininkas   

Asmenines fotosesijos Kaune, kaunas

Jeigu dar nenupirkote šventinės dovanos žmonai, dukrai. O gal laukėte gero pasiūlymo pasifotografuoti fotostudijoje Kaune. AKCIJA! Asmeninė fotosesija, dovanų kuponai nuo 49 Lt (buvo 150). Žinoma, pasiūlymų skaičius ribotas.

www.fotoromantika.lt/asmenine_fotosesija_kaune.htm
Greičiausiai akcijiniai pasiūlymai pateikiami facebook draugams:

www.facebook.com/fotografasvestuvems
Elektroninis paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
Telefonas: +370 625 29829

 
Kaip Lietuvoje auginami balandžiai pristatomi užsieniečiams
Parašė Balandininkas   
Tęsiame video straipsnių ciklą. Slaptai ir tyliai Lietuvą kitataučiams pristatinėja Klaipėdos krašto balandininkas Henrikas. Ukrainiečiams (rusų kalba) įdomiai pristatoma Lietuvoje puoselėjama „Nikolajevo" aukštaskraidžių veislė.
 
Prisiminimai iš Bialystoko balandžių parodos
Parašė Balandininkas   
 

Bialystoko arba Baltstogės balandžių turgus jau pakankamai žinomas Lietuvos balandininkų visuomenei. Todėl parodos dieną gausus būrys tautiečių bandė laimę parduoti savo auginamus balandžius Lenkijoje. Sekėsi visiems skirtingai, tačiau kaip visuomet pardavėjų daug, balandžių dar daugiau, o pirkėjų stygius.
 
 
Bijų balandžių varžybos 2011
Parašė Balandininkas   

Vasarą įvykusių bijų balandžių veislės varžybų momentai.

Filmavo ir montavo Tomas.

 
Dovanos už aukcione surinktus pinigėlius nukeliavo į „Paparčių Šv. Juozapo vaikų globos nam
Parašė Balandininkas   

vaiku namos globos aukletiniai

Balandininkai už 1408 lt nupirko įvairiausių vitaminų skirtų vaikams, kad jie mažiau sirgtų (~410 Lt), tris tvirtas rogutes (327 Lt). Kiekvienam iš vaikų po gerą rašalinį parkelį (~290 Lt), didelį A3 piešimo sąsiuvinį (~80 Lt), minkšto plastilino (~60 Lt) ir spalvotų pieštukų rinkinį (~90 Lt), kad galėtų toliau ugdyti ir lavinti savo meninius sugebėjimus. Taip pat artėjančių Kalėdų proga po saldainių namelį. Norime padėkoti už gerumą visiems, kurie prisidėjo prie šios akcijos, aukojo pinigėlius, pirko vaikų piešinius. Vaikų globos namuose lankėsi Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubo pirmininkas Jonas Romeika, klubo valdybos narys, aukciono iškalbingasis vedėjas Ramūnas Naruševičius ir aš - Linas aukciono organizatorius.

 
Balandžių paroda Šiauliuose 2011
Parašė Balandininkas   
balandziu paroda siauliuose 2011
 
Gyvunėlių ir paukščių turgus PREKYBOS MIESTELYJE URMAS
Parašė Balandininkas   

gyvuneliu turgus urmas

Balandininkas.lt suteikia galimybę Lietuvos balandininkams prisijungti prie naujai organizuojamo URMO gyvūnėlių turgaus, kuris sulauks didelio susidomėjimo. Kadangi kiekvieną dieną prekybos miestelį URMAS aplanko daugiau kaip 25 000 žmonių, o savaitgaliais virš 35 000. Pagal atliktas lankytojų apklausas, pradedamas organizuoti šis "Gyvūnėlių turgus", kuris tikėkimės bus gausus. Prašome Jūsų dalyvauti! Galima gauti vietą lauke ir viduje po stogu tuomet nebus baisus joks oras. TURGUS NEMOKAMAS. Teirautis: 8 684 72547 Arūnas, Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

 
Apklausa apie balandžius
Parašė Balandininkas   
apklausa apie balandzius
Atlikite anonimišką apklausą, kurią sudarė veterinarijos akademijos studentas. Apklausa gana svarbi apie balandžių susirgimus kvėpavimo sistemos ligomis. Jaunuolis prižadėjo gautais tyrimų rezultatais ir išvadomis pasidalinti. Be to atlikę apklausą iš karto pamatote statistiką, juk tai gana įdomu.

Anketą rasite paspaudę čia:
http://apklausa.lt/f/balandziu-susirgimo-kvepavimo-sistemos-ligomis-ivertinimas-vxelp9y.fullpage
 
Tarptautinė balandžių paroda
Parašė Balandininkas   


Pasibaigusi didžiausia Lietuvos dekoratyvinių balandžių paroda dalyviams ir lankytojams paliko džiugius prisiminimus. Dalyvavo 94 dalyviai, kurie pristatė 94 balandžių veisles. Iš viso buvo eksponuojama 1118 balandžių. Įvykusiame aukcione, kuriame buvo varžomasi dėl vaikų nupieštų paveikslėlių dosnių balandininkų dėka surinkta 1400 litų. Visos surinktos lėšos skiriamos piešinių autoriams, t.y. „Paparčių Šv. Juozapo vaikų globos namams“. Aukciono organizatoriai paprašė direktorės, kad ji su vaikais nuspręstų kokių priemonių ir reikmenų jiems reikia. Pagal jų paruoštą sąrašą bus nupirkta ir pristatyta tai ko jie prašo (būtinai bus paruoštas reportažas).
 

 
Balandziu paroda Megoje 2011
Parašė Balandininkas   
balandziu paroda megoje
 
Didžiausioje tituluotų balandžių parodoje aukcionas vaikų globos namams
Parašė Balandininkas   

aukcionas vaiku globos namams

Lietuvos didžiausia dekoratyvinių balandžių paroda įvyks lapkričio 19-20 dienomis prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ parodų salėje. Anot parodos organizatorių, ši paroda taps rekordine, nes visuomenei pristatomų balandžių skaičius sieks per tūkstantį vienetų. Atvykę lankytojai išvys jau įvertintus ir tituluotus sparnuočius. Kilniaširdžiai balandininkai ne tik pristatys savo pomėgį, geriausius kolekcinius balandžius, tačiau paskutinę parodos dieną surengs ir aukcioną skirtą paremti vaikų globos namų auklėtiniams.

Šių metų balandžių parodos gerumo akcentas – aukcionas „Paparčių Šv. Juozapo vaikų globos namams“, kurie taip pat susiję su paukščiais. Kaip teigia šių vaikų globos namų direktorė Rūta, globojami vaikai džiaugiasi ir rūpinasi auginamais povais. Jie turėjo ir vieną baltą balandį, tačiau ne taip seniai paukščio paklydėlio gyvybė užgeso. Prisimindami netektį ir galvodami apie viltį globojami vaikai nupiešė piešinių su balandžiais dėl kurių bus varžomasi aukcione.

 aukcionas vaiku globos namams

 

Pomėgio draugai, Jūs taip pat galite prisidėti prie šios akcijos paskirdami šiam kilniam tikslui keletą savo balandžių (geriausiai tinka balandžių porelė). Tie paaukoti balandžiai labdaros aukciono dieną narveliuose lauks naujų šeimininkų. Visos lėšos surinktos aukciono metu už vaikų piešinius ir parduotus balandžius bus skiriamos gamtą mylintiems „Paparčių Šv. Juozapo vaikų globos namams“.

Telefonai iškilus klausimams: 8-625-29829; 8-659-70167; 8-684-72547
Elektroninis paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Lankytojus šių metų balandžių paroda nustebins balandžių veislių įvairove. Vienuose narveliuose tyliai burkuos maži į papūgas panašūs balandėliai, kituose grakščiai iškėlę plačias uodegas žingsniuos figūriniai balandžiai, o kažkur kamputyje tyliai burbuliuos balandžiai burbuliai. Įvairiausių spalvų: geltoni, raudoni, sidabriniai, margi, mėlyni, balti, juodi. Kuoduoti, garbiniuoti, spalvotašoniai, trumpasnapiai ir t.t. Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubo pirmininkas Jonas Romeika tikina, kad daugelis atidžiau sustos patyrinėti „karakulinių“ balandžių veislės. Tokių paukščių sparnų skydelius puošia plunksnos susisukusios kaip garbanos.

Balandžių parodoje aukščiausius įvertinimo balus gavę balandžiai taps veislės čempionais. Komandinėje rungtyje paaiškės kokios ir kam priklauso geriausios balandžių kolekcijos. Kvalifikuota teisėjų komisija (turinti tarptautinius balandžių vertinimo sertifikatus) visus balandžius bus įvertinusi parodos išvakarėse. Todėl lankytojai galės žavėtis pačiais gražiausiais ir vertingiausiais balandžiais. Į parodą atvyks ir balandžių pirkliai, kurie tikisi papildyti savo balandines vertingais kolekciniais balandžiais. Už tokius veislinius balandžius jie bus pasiryžę sumokėti ne vieną šimtinę.


Kviečiame atsikvėpti nuo miesto šurmulio, susipažinti su margu balandžių veislių pasauliu ir paremti vaikų globos namus.

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 295 - 336 iš 526

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Povinių balandžių
PERKAMI BALANDŽIAI (22.07.2018)
Birminhem roller
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.07.2018)
felegyhazeriai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (23.06.2018)
Parduodami juodi vysakrylai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.06.2018)
Parduodamos 4 vysakrylų patelės
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.06.2018)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 29 svečiai(-ių)