Pradžia
Balandžiai mokslininkams – vis dar neįkandama mįslė
Parašė Balandininkas   

 pasto balandziai

Mokslininkai į kosmoso platybes pasiuntė robotus ir iššifravo genomą, tačiau jie pripažįsta vis dar negalintys paaiškinti, kaip orientuojasi balandžiai. Vienos molekulinės patologijos instituto ekspertai teigia sugriovę teoriją, kad paukščių sumanumą lemia daug geležies turinčios nervų ląstelės snape, kurios jaučia Žemės magnetinį lauką, praneša naujienų agentūra AFP. „Tai tikrai nuvylė. Paslaptis, kaip gyvūnai aptinka magnetinius laukus, tapo dar paslaptingesnė“, – ne vienerius metus trukusius tyrinėjimus apibendrino molekulinės biologijos specialistas Davidas Keaysas.

 
Visų Lietuvos balandininkų dėmesiui!!!
Parašė Balandininkas   
 
Šiandien jaučiamas balandininkystės, ypač aukštaskraidžių balandžių augintojų sujudimas. Tai gal, paskutinė galimybė Lietuvoje atgaivinti šį pomėgį, kuris padeda žmonėms atsipalaiduoti, suartėti su gamta, išsivaduoti nuo kompiuterių ir televizijos priklausomybės. Tikimės, daugelis pritars, kad aukštaskraidžių balandžių veisimas reikalauja iš balandininko žinių, kurios pasiekiamos bendraujant, skaitant literatūrą, renkant medžiagą internete, savo augintinių kasdieninis treniravimas ir galų gale skrydžio varžybos suteikia pačiam balandininkui puikią fizinę, dvasinę, emocinę savijautą, bei skatina asmeninį tobulėjimą.

 
Janssen sportinių balandžių eros pabaiga?
Parašė Balandininkas   
 janssen balandziai pasto, sportiniai
Kas augina sportinius (lenktyninius arba pašto) balandžius tikrai žino brolius Janssen ir jų balandžius. Nuo savaitės pradžios pasaulį drebina paskelbta žinia, jog nebeliko Janssen šeimoje kam auginti balandžius ir visi likusieji paukščiai bus parduoti aukcione. Janssen - tai beveik 100 metų puoselėtos sportinių balandžių rasės pabaiga?
 
PAVASARIO BALANDŽIŲ MUGĖ 2012
Parašė Balandininkas   

Muges graziausias balandis

GRAŽIAUSIO BALANDŽIO RINKIMAI

Mugės metu (jau šį sekmadienį) Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubas dovanoja Jums dar vieną pramogą ir kviečia visus norinčius išstatyti dviejų veislių balandžius. Vilniaus spalvotašonių ir Lietuvos žuvėdrėlių veislės balandžius į parodinius narvelius ir išrinkti po gražiausią šių veislių balandį. Kviečiame atvykti ir  balsuoti už Jūsų nuomone labiausiai konkrečią veislę atitinkantį balandį. Jūsų nuomonė svarbi, kadangi į ją bus atsižvelgta ruošiant šių veislių standartus. Norinčius išstatyti balandžius prašome infomuoti telefonu: 8-659-70167 Ramas P.S. Skambinti iki penktadienio (t.y kovo 16 d.). Mugės metu taip pat visi norintys, galės dalyvauti aptariant koks turėtų būti Vilniaus spalvotašonių aukštaskraidžių ir Lietuvos žuvėdrėlių standartas.

 

pavasarine balandziu muge

Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubas kviečia į kasmetinę PAVASARIO BALANDŽIŲ MUGĘ. Kaip ir visuomet mugės metu galėsite parduoti, pirkti ar mainytis balandžiais. Įsigyti reikiamų prekių sparnuočiams bei susitiksite seniai matytus draugus ir pažįstamus. Laukiame Jūsų! Klubo valdyba

 
Iš kauniečio pavogė 50 balandžių
Parašė Balandininkas   

 balandziu vagyste aleksotas

Ilgapirščius Kaune vilioja viskas. Sekmadienį, apie 11 val., Pievų gatvėje gyvenantis vyras, išėjęs į namo kiemą, pastebėjo, jog iš neužrakinto aptvaro pavogta 50 balandžių. Aleksoto rajono gyventojui padaryta 2 tūkst. Lt žala. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Centro policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.
„Kai išvydau pustuštę karvelidę, iš karto suspaudė širdį – kiekvienas paukštis man be galo brangus”, – „Lietuvos rytui” ištarė kaunietis Saulius Markevičius, iš kurio pavogta 50 dekoratyvinių balandžių.
 
Balandžių mugės Kretingoje
Parašė Balandininkas   

balandziu muges kretingoje

Kretingoje organizuojamos dekoratyvinių balandžių ir kitų paukščių mugės, kurios vyksta kiekvieno mėnesio pirmą sekmadienį, Kretingos turguje. Fragmentai iš Kovo 3 d. paukščių mugės. Pastaroji mugė per organizavimo laiką tapo viena didžiausių ir joje apsilankė virš 500 balandininkų ir paukštininkų. Artimiausia Kretingos balandžių ir paukščių mugė numatoma balandžio 1d. Parašė ir nuotraukas atsiuntė organizatoriai. 

 
Netekome Valentino Naujoko.
Parašė Balandininkas   
VALENTINAS NAUJOKAS
 
Pasaulio rekordas: sportinių balandžių aukcionas už 1,9 milijono eurų
Parašė Balandininkas   
pasaulio rekordas balandziai
Pasiektas pasaulio rekordas. Sausio mėnesį Belgijoje internetinio aukciono metu buvo parduoti 245 sportiniai balandžiai už 1.899.300 EU arba už 6.557.903 LT. Brangiausio pasaulyje balandžio savininku tapo Kinijos laivų statybos magnatas Hu Zhen You, kuris už patikusį olimpinį balandį sumokėjo ketvirtį milijono eurų 250.400 EU.
 
Šaltasis balandžių turgus Kaune (2012.02.12),
Parašė Balandininkas   

balandziu turgus kaune

Šaltą šeštadienio rytą (2012.02.12) vis tik Kauno balandžių turgus įvyko. Nors daugelis balandininkų šiltai miegojo ir tik vėliau spėliojo ar buvo pamišėlių balandininkų, kurie vis tik ryžosi vykti pasižvalgyti. Žinoma, šį kartą turgus buvo kuklus vos keletas balandžių pardavimui, mažas būrelis balandininkų, kuriuos per valandą išvaikė spaudžiantis šaltis. Pridedama keletas nuotraukų.

 
Leninas ant karvelidės pridarė nemalonumų
Parašė Balandininkas   

leninas ir balandziai

Panevėžio gyventojui Lenino atvaizdo garbinimas užtraukė nemalonę. Ant namo sienos jo bareljefą pakabinęs vyriškis sulaukė policijos pareigūnų.

 
Balandis Egipte kaip auginti?
Parašė Balandininkas   

Balandis Egipte

Mūsų kraštietė Justė atsiuntė labai gražią istoriją - nuotykį su balandžiu Egipte. Tačiau naujai patapusiai balandžių augintojai kyla daug klausimų. Susipažinkite  su balandžio istorija ir patarkite parašydami elektroninį laišką arba tiesiog svečių knygoje.

 
Hanoverio dekoratyvinių paukščių paroda 2011
Parašė Balandininkas   

Hanoverio balandziu paroda 2011

Galimybę pamatyti mažutę dalį balandžių parodos vykusios Hanoveryje mums leidžia aktyvus tarptautinių balandžių parodų lankytojas Ramūnas. Pažvelkime kaip vyksta parodos, kokie balandžiai eksponuojami svetur. Ačiū Ramui!

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 295 - 336 iš 543

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Kriukovo balti
PARDUODAMI BALANDŽIAI (09.12.2018)
kryziuociu patinukas
PERKAMI BALANDŽIAI (08.12.2018)
felegyhazeriai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (26.10.2018)
Kauno baltajuosčiai (katūnai)
PARDUODAMI BALANDŽIAI (23.10.2018)
Sportiniai balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (23.10.2018)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 29 svečiai(-ių)