Pradžia
Lietuvos bijų balandžių varžybų nugalėtojai
Parašė Balandininkas   
biju balandziu varzybos Lietuvoje
 
Didysis liepos mėnesio balandžių turgus Kaune
Parašė Balandininkas   
Balandziu turgus kaune
 
Lietuvos sportinių balandžių „Vienybės Taurės“ turnyras
Parašė Balandininkas   

 vienybes taure sportiniai balandziai

Kviečiame visus Lietuvos sportinių balandžių augintojus nepasididžiuoti ir sudalyvauti bendrame skrydyje. „Vienybės Taurės“ turnyro sportiniai balandžiai bus paleisti liepos 21 d. iš Lenkijos miesto Swiebodzin. Priklausomai nuo vietos kur gyvenate sparnuočiams reikės įveikti daugiau negu 600 km atstumą. Jau žinoma, kad skrydyje dalyvaus Vilniaus, Alytaus, Kybartų, Prienų balandžių klubų augintojai ir vienas balandininkas iš Kauno balandžių klubo. Laukiame užsiregistruojant sportininkų ir iš Klaipėdos krašto.

 
Lietuviai dalyvauja pasaulinėse sportinių tiplerių varžybose
Parašė Balandininkas   
tipleriai

Įvyko pasaulinės sportinių tiplerių " Ilgosios dienos " varžybos, kuriose dalyvavo tiplerių balandžių augintojas Rimondas Chmeliauskas iš Kauno. Skrydžiui buvo paruošta trijų balandžių komanda, oficialiai užregistruotas prašymas (ITF, http://www.internationaltipplers.com), o varžyboms teisėjauti pakviestas Dima Zaičinkas. Kaip vėliau paaiškėjo balandžių trijulė danguje prabuvo 15 valandų ir  20 minučių.
 
Didysis birželio mėnesio balandžių turgus Kaune
Parašė Balandininkas   

didysis balandziu turgus kaune

 

 
Kad ir kur būtų, balandžiai skrenda tik namo
Parašė Balandininkas   

arunas gudunskas balandziai kaunas

„Balandis yra toks paukštis, kuris jaučia didžiulę trauką namo“, - sako patyręs balandininkas Arūnas Gudunskas. Dėl tokio prieraišaus gyvenimo būdo balandžiai gali būti geriausias pavyzdys žmonėms, nes šie simpatiški sparnuočiai, laikomi meilės ir taikos simboliu, paprastai susiporuoja visam gyvenimui ir drauge augina jauniklius.

 

 
BIJU VARŽYBŲ REGISTRACIJA
Parašė Balandininkas   

balandziu varzybos

BIJU VARŽYBŲ REGISTRACIJA
(IKI BIRZELIO 10 dienos. Registracijos mokestis 30lt.)
LIETUVOS BIJŲ VEISLĖS BALANDŽIŲ AUGINTOJŲ KLUBAS
ORGANIZUOJA KASMETINES JAUNŲ IR SUAUGUSIŲ BIJŲ SKRAIDYMO VARŽYBAS. VARŽYBŲ PRADŽIA NUO BIRŽELIO 15 IKI LIEPOS 15 DIENOS.
 

 
Naujas pasaulio rekordas už sportinį balandį paklota 310 tūkst. eurų
Parašė Balandininkas   

Vienas iš paskutiniųjų Belgijos aukcionų vėl sulaukė didžiulio pasisekimo. Gauta pinigų suma už Leo Heremanso balandį vėl sudrebino  pasaulį. Rekordas: 310,000 Eurų už vienų metų sulaukusį balandį. Šiuo metu „Boltas“ yra pats brangiausias sportinis balandis pasaulyje. Auksinio balandžio savininku tapo  Mr. Gao iš Kinijos. Skaityti daugiau>>

 
Balandis ir formulė 1
Parašė Balandininkas   

Jeigu savaitgalį stebėjote formulės 1 varžybas vykusias Monake. Galėjote pamatyti kaip laukinis balandis per stebuklą gavo antrą šansą gyventi. Drąsus balandis ir jo akrobatinis triukas vertas dėmesio. 

 
Kazimiero balandžiai (Vilnius)
Parašė Balandininkas   
balandziai vilnius balandininkas
 
PAPILDYTA GALERIJA. Vilniečio auginamų balandžių nuotraukos.
Balandininkas : Kazimieras
Miestas : Vilnius
Tel. Nr. 865914644
 
Didysis gegužės mėnesio balandžių turgus Kaune
Parašė Balandininkas   

Didysis balandziu turgus Kaune

 

 
Nuolaidos balandžių prekėms
Parašė Balandininkas   

 nuolaidos balandziu prekems

AKCIJA! www.Balandininkas.lt lankytojams! Visą šį mėnesį visoms Arūno parvežamoms balandžių prekėms taikomos didelės nuolaidos, jeigu užsakinėjate ir perkate iš namų. Skambinkite jau dabar ir sutaupykite! Tel. 8 684 72547.

 

 

Mieli draugai - balandininkai, dažnas perkame paukštį už didelius pinigus arba labai prisirišame ir prie ne tokio veislingo, kilmingo balandžio, tačiau užklupus ligoms jį netikėtai prarandame. Dažnai būna, kad vaistų įsigijame veterinarijos vaistinėse, tačiau vaistininkai išduoda vaistus skirtus kalakutams, vištosm ar kitiems paukščiams, tačiau ne visi tokie vaistai tinkami balandžių gydymui. Ypač sunku žinoti vartojimo dozes ir panašiai. Siūlau prireikus vaistų balandžiams ieškoti užsienio šalyse, kur balandininkystė labiau plėtojama, kur išvystyta balandžiams skirtų prekių rinka.


Taip pat rekomenduoju taikyti balandžiams sukurtą įrangą, tupyklas, girdyklas, lesyklas. Tiesiog, daug patogiau rūpintis balandžiais. Turiu paminėti, kad norint užauginti didelį jaunų balandžių derlių ypač svarbu, kad balandžiai - augintojai būtų lesinami visaverčiais lesalais, bei netruktų jiems vitaminų, mineralų ir kitų papildų. Todėl jei norite užauginti, turite paukščiais rūpintis, skirti jiems laiko ir šiek tiek investicijų.

Aš turiu sukaupęs nemažai žinių šioje srityje apie gaminamą ir parduodamą produkcija Lenkijoje, Belgijoje ir kitose šalyse. Daug teko išbandyti ir naudoti. Taigi jei kam nors reikia inventoriaus ar susiduriate su ligomis ir nežinote kaip gydyti, kreipkitės galbūt sprendimą surasime kartu.

Pagarbiai, balandininkas Arūnas

Elektroninis paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Telefonas: +370 684 72547

 

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 295 - 336 iš 597

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Kursko aukštaskraidziai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (20.08.2020)
Parduodami flygeriai 3 vnt.
PARDUODAMI BALANDŽIAI (14.08.2020)
Parduodami 8 vnt. Kryžiuočių
PARDUODAMI BALANDŽIAI (14.08.2020)
Parduodami 4 vnt lenertų
PARDUODAMI BALANDŽIAI (14.08.2020)
Parduodami vysakrylai 8 vnt.
PARDUODAMI BALANDŽIAI (14.08.2020)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 14 svečiai(-ių)