Pradžia
Arvydo Nikolajevo balandžiai
Parašė Balandininkas   

Arūnas Gudunskas: „Aš manau, kad Arvydas vienas geriausių Nikolajevo balandžių  veisėjas Lietuvoje, kuris balandžius augina ne pardavimui, o atranka daro tik per skrydį. Savo balandžius vaiko ištisus metus, jeigu  yra jaunimo perteklius – balandžius parduoda tik iš dangaus.  Arvydo Nikolajevo veislyne yra trys linijos - tai Agurbaš linijos balandžiai, estų linija ir jo asmeninė nikolajevo linija, aš ją vadinu Arvydo. Jis be to ir Nikolajevo balandžių klubo narys, mano geras draugas ir labai rimtas žmogus,  kuris mažai kalba, o daug daro.”

 

 
Aukcionas vaikams 2012
Parašė Balandininkas   

aukcionas vaikams

Antrus metus iš eilės balandininkai dalyvavo aukcione, kurio metu buvo renkami pinigėliai Šv. Juozapo Paparčių vaikų globos namams. Buvo varžomasi dėl vaikų nupieštų paveikslėlių. Šį kartą geraširdžiai balandininkai buvo dosnūs ir už 11 paveiksliukų surinkta 2150 Lt. Padėka už dosnumą Vibriančiui Algirdui, Giedriui Mingailai, Čerapui Žydrūnui, Henrikui Viršilai, Česoniui Viktorui, iškalbingam aukciono vedėjui Ramūnui Naruševičiui ir visiems aukojusiems vaikams.

 

 
DEKORATYVINIŲ BALANDŽIŲ PARODA KAUNE
Parašė Balandininkas   
tarptautine balandziu paroda
 
Elmio Brno ir Anglų mažieji pūstinukai (Jonava)
Parašė Balandininkas   

balandziai pustiniai brno

Elmio Brno ir Anglų mažieji (miniatiūriniai) pūstiniai

 
AKCIJA! Vitaminų – mineralinių pašarų mišinys balandžiams
Parašė Balandininkas   

 balandziai kibirai balandziams

Vanrobaeys "SUPER GRIT MIX" – tai puikiai subalansuotas mineralinių pašarų mišinys balandžiams.  Produktas yra 100% natūralus, jame yra viskas, ko reikia balandžiams.

 

balandziai

 

Su Vanrobaeys "SUPER GRIT MIX" jūsų balandžiai turės daugiau jėgos, energijos ir gyvybingumo. Šis mineralų mišinys balandžiams būtinybė. Tai mineralų, vitaminų, amino rūgščių, augalų sėklų kompleksas su anyžiumi.

 

Vanrobaeys "SUPER GRIT MIX" smarkiai prisideda, kad būtų geras balandžių virškinimas, stiprėtų balandžių kaulų sistema, gerina plunksnų struktūrą, priduoda daug energijos ir stiprina imuninę sistemą.

 

Naudojimas: 5 valgomi šaukštai 1 kg. pašarų 2 - 3 kartus per savaitę nuolat.

balandziai telefonas
Витаминно - минеральная кормовая смесь;
Это комплекс минералов, витаминов, аминокислот, семян растений и аниса.
Применение: 5 мерных ложек на 1 кг. корма 2 - 3 раза в неделю постоянно.

 
Edmundas Stundis (Panevėžys)
Parašė Balandininkas   

Edmundas Stundis ir jo auginami balandžiai iš Panevėžio.

Tel. 8-675-28606

 

 
Rudeninė balandžių mugė 2012 įvyko
Parašė Balandininkas   

 rudenine balandziu muge ivyko

Rudeninė balandžių mugė sėkmingai įvyko. Balandininkai atvyko pirkti, parduoti ar mainyti savo auginamų balandžių. Vieni tikslą įgyvendino su kaupu – išsipardavė ir tuojau pat prisipirko naujų balandžių, kitiems sekėsi prasčiau, bet užsukti buvo įdomu. Jeigu būtų įvykę įdomiausios balandžių dėžutės rinkimai, tai rimta kandidatūra - dėžė su ratukais. Keletas nuotraukų iš rudens mugės spauskite čia.   Tiesa, nepamirškime, kad balandžiai gali Jums atnešti puikių prizų-taurių, diplomų ir garbės, jog išauginote dėmesio vertus sparnuočius, tereikia registruotis į Tarptautinę balandžių parodą 2012, Kaune PLC „MEGA“.

 
Video filmukas bijų varžybos 2012
Parašė Balandininkas   


Tomo nufilmuotas ir sumontuotas filmukas apie įvykusias 2012 bijų varžybas.
 
Šakiuose įvyko Nikolajevo balandžių varžybos.
Parašė Balandininkas   


Šakiuose pirmą kartą įvyko Nikolajevo balandžių veislės varžybos. Turime visi galimybę peržiūrėti informatyvų video, kurį kruopščiai parengė Henrikas iš Klaipėdos. Nufilmuota balandžių skrydžio akimirkos, teisėjavimas ir apdovanojimai. Sveikintina iniciatyva ir pavyzdys kaip žmonės populiarina savo mylimas balandžių veisles.
 
Balandžiai vaikų darželyje
Parašė Balandininkas   

 vaikai balandziai darzelis

Balandininkas Robertas darželio vaikus supažindino su balandžiais. Sveikintina ir graži iniciatyva. Geras pavyzdys visiems, jog reikia populiarinti balandininkystę pradedant nuo savęs. Siūlome perskaityti trumpą pasakojimą su nuotraukomis iš šios įdomios viešnagės.

 
Video rinkinys: sportiniai balandžiai
Parašė Balandininkas   


Sekmadienį (05.20) oficialiai prasidės sportinių (pašto arba lenktyninių) balandžių varžybos. Specialiai šios veislės balandžių augintojams filmukų rinkinys. Linkime, mažų nuostolių ir greitų skrydžių!
 
Janssen sportinių balandžių aukciono finalas (~1,5 milijono litų)
Parašė Balandininkas   
Jannsen balandziu aukcionas
Štai paaiškėjo paskutiniųjų dvidešimties Janssen balandžių likimas, Belgijoje šiandien (gegužės 13 d.) pasibaigė aukcionas, kurio metu parduoti visi balandžiai. Kaip ir buvo galima tikėtis, paskutiniąją dieną kainų šuolis įvyko. Brangiausia sumokėta už raibą patelę  „Dochter Princess“ paklota ~175 tūkst. litų. O iš viso už dvidešimt balandžių sumokėta ~1,5 milijono litų (427 800 eu), t.y. vidutiniškai vienas balandis kainavo apie 74 tūkst. litų. Aiškėja, jog tai naujas pasaulio vidutinės kainos rekordas parduodant sportinius balandžius aukcione.
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 295 - 336 iš 558

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Perku
PARDUODAMI BALANDŽIAI (30.05.2019)
perku
PERKAMI BALANDŽIAI (14.05.2019)
Perku
PARDUODAMI BALANDŽIAI (22.03.2019)
Balandis
PARDUODAMI BALANDŽIAI (08.03.2019)
Parduodami sportiniai balandziai rinkti is ivairiu saliu
PARDUODAMI BALANDŽIAI (26.02.2019)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 2 svečiai(-ių)