Pradžia
Edmundas Stundis (Panevėžys)
Parašė Balandininkas   

Edmundas Stundis ir jo auginami balandžiai iš Panevėžio.

Tel. 8-675-28606

 

 
Rudeninė balandžių mugė 2012 įvyko
Parašė Balandininkas   

 rudenine balandziu muge ivyko

Rudeninė balandžių mugė sėkmingai įvyko. Balandininkai atvyko pirkti, parduoti ar mainyti savo auginamų balandžių. Vieni tikslą įgyvendino su kaupu – išsipardavė ir tuojau pat prisipirko naujų balandžių, kitiems sekėsi prasčiau, bet užsukti buvo įdomu. Jeigu būtų įvykę įdomiausios balandžių dėžutės rinkimai, tai rimta kandidatūra - dėžė su ratukais. Keletas nuotraukų iš rudens mugės spauskite čia.   Tiesa, nepamirškime, kad balandžiai gali Jums atnešti puikių prizų-taurių, diplomų ir garbės, jog išauginote dėmesio vertus sparnuočius, tereikia registruotis į Tarptautinę balandžių parodą 2012, Kaune PLC „MEGA“.

 
Video filmukas bijų varžybos 2012
Parašė Balandininkas   


Tomo nufilmuotas ir sumontuotas filmukas apie įvykusias 2012 bijų varžybas.
 
Šakiuose įvyko Nikolajevo balandžių varžybos.
Parašė Balandininkas   


Šakiuose pirmą kartą įvyko Nikolajevo balandžių veislės varžybos. Turime visi galimybę peržiūrėti informatyvų video, kurį kruopščiai parengė Henrikas iš Klaipėdos. Nufilmuota balandžių skrydžio akimirkos, teisėjavimas ir apdovanojimai. Sveikintina iniciatyva ir pavyzdys kaip žmonės populiarina savo mylimas balandžių veisles.
 
Balandžiai vaikų darželyje
Parašė Balandininkas   

 vaikai balandziai darzelis

Balandininkas Robertas darželio vaikus supažindino su balandžiais. Sveikintina ir graži iniciatyva. Geras pavyzdys visiems, jog reikia populiarinti balandininkystę pradedant nuo savęs. Siūlome perskaityti trumpą pasakojimą su nuotraukomis iš šios įdomios viešnagės.

 
Video rinkinys: sportiniai balandžiai
Parašė Balandininkas   


Sekmadienį (05.20) oficialiai prasidės sportinių (pašto arba lenktyninių) balandžių varžybos. Specialiai šios veislės balandžių augintojams filmukų rinkinys. Linkime, mažų nuostolių ir greitų skrydžių!
 
Janssen sportinių balandžių aukciono finalas (~1,5 milijono litų)
Parašė Balandininkas   
Jannsen balandziu aukcionas
Štai paaiškėjo paskutiniųjų dvidešimties Janssen balandžių likimas, Belgijoje šiandien (gegužės 13 d.) pasibaigė aukcionas, kurio metu parduoti visi balandžiai. Kaip ir buvo galima tikėtis, paskutiniąją dieną kainų šuolis įvyko. Brangiausia sumokėta už raibą patelę  „Dochter Princess“ paklota ~175 tūkst. litų. O iš viso už dvidešimt balandžių sumokėta ~1,5 milijono litų (427 800 eu), t.y. vidutiniškai vienas balandis kainavo apie 74 tūkst. litų. Aiškėja, jog tai naujas pasaulio vidutinės kainos rekordas parduodant sportinius balandžius aukcione.
 
Kauno balandžių turgus
Parašė Balandininkas   

kauno balandziu turgus

Maždaug nuo 7.00 iki 10.00 valandos veikia Kauno balandžių turgus, kuriame susirenka būrys balandininkų.  Pardavimui atnešami užauginti balandžių jaunikliai, balandžiai be poros ar pagauti svetimi balandžiai. Keletas akimirkų iš balandžių turgaus.

 

 
Eijerkamp apie Janssen balandžius
Parašė Balandininkas   

 jannsen balandziu aukcionas

Jau vyksta Janssen balandžių aukcionas, tiesa, aukcione kolkas tik trys balandžiai. Už juos jau pasiūlyti statymai viršija „kuklius“ 4000 eurų. PIPA Belgijos organizatoriai išalkusią Janssen balandžių gerbėjų minią stengiasi dar labiau sudominti. Šį kartą jie paprašė Hanso Eijerkampo nuomonės apie Janssen balandžių veislę.

 
Antano Bartkevičiaus Lietuvos Burbuliai, vištos, antys ir kita
Parašė Balandininkas   

Antano Bartkeviciaus balandziai burbuliai

Atnaujinta nuotraukų galerija:

Antano Bartkevičiaus Lietuvos Burbulių veislės balandžiai.

 

Mob. 8-600-613-79
El.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

 
Balandžiai mokslininkams – vis dar neįkandama mįslė
Parašė Balandininkas   

 pasto balandziai

Mokslininkai į kosmoso platybes pasiuntė robotus ir iššifravo genomą, tačiau jie pripažįsta vis dar negalintys paaiškinti, kaip orientuojasi balandžiai. Vienos molekulinės patologijos instituto ekspertai teigia sugriovę teoriją, kad paukščių sumanumą lemia daug geležies turinčios nervų ląstelės snape, kurios jaučia Žemės magnetinį lauką, praneša naujienų agentūra AFP. „Tai tikrai nuvylė. Paslaptis, kaip gyvūnai aptinka magnetinius laukus, tapo dar paslaptingesnė“, – ne vienerius metus trukusius tyrinėjimus apibendrino molekulinės biologijos specialistas Davidas Keaysas.

 
Visų Lietuvos balandininkų dėmesiui!!!
Parašė Balandininkas   
 
Šiandien jaučiamas balandininkystės, ypač aukštaskraidžių balandžių augintojų sujudimas. Tai gal, paskutinė galimybė Lietuvoje atgaivinti šį pomėgį, kuris padeda žmonėms atsipalaiduoti, suartėti su gamta, išsivaduoti nuo kompiuterių ir televizijos priklausomybės. Tikimės, daugelis pritars, kad aukštaskraidžių balandžių veisimas reikalauja iš balandininko žinių, kurios pasiekiamos bendraujant, skaitant literatūrą, renkant medžiagą internete, savo augintinių kasdieninis treniravimas ir galų gale skrydžio varžybos suteikia pačiam balandininkui puikią fizinę, dvasinę, emocinę savijautą, bei skatina asmeninį tobulėjimą.

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 253 - 294 iš 511

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

ieskau
PERKAMI BALANDŽIAI (17.02.2018)
parduodu
PARDUODAMI BALANDŽIAI (16.02.2018)
Trys cibicai patinai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (16.02.2018)
domina ivairus poviniai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (14.02.2018)
Gal kas parduodate?
PARDUODAMI BALANDŽIAI (14.02.2018)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 4 svečiai(-ių)