Pradžia
Parduodamas Kauno ČEMPIONO balandžių veislynas
Parašė Balandininkas   

 sportiniai balandziai mindaugas tiskus

Šiuo metu bene stipriausio Lietuvoje sportinių balandžių klubo narys - daugkartinis čempionas, pirmų vietų laimėtojas Mindaugas Tiškus parduoda 40 savo veislinių balandžių. Tai nepaprasti balandžiai, o paukščiai iš kurių užauginti čempionai. Pardavimo sąlyga, jog balandžiai bus nupirkti visi KARTU iki 02.28. Tel. +370-682-25225

Rezultatai:
SUPER ČEMPIONO TAURĖ (2011 m. A-Č kategorijos)
SUPER ČEMPIONO TAURĖ (2010 m. A-Č kategorijos)
I-oji vieta bendroje įskaitoje 2012 m.  
I-oji vieta bendroje įskaitoje 2010 m.  
II-oji vieta bendroje įskaitoje 2011 m.  

I-oji vieta ir laimėta įsteigta Lietuvos sportinių balandžių federacijos taurė Žalgirio mūšiui atminti Olstyn-Lietuva (2010 m.). Mindaugo sportiniai balandžiai yra tapę prizininkais daugelyje etapų pačiais įvairiausiais atstumais nuo 100 iki 800 km.

 

 
Didysis sausio mėnesio balandžių turgus Kaune
Parašė Balandininkas   

didysis balandziu turgus kaune

 

 
Vytauto Špoko balandžiai, Kėdainiai, Lietuva
Parašė Balandininkas   

Pristatome Vytauto Špoko auginamus balandžius iš Kėdainių. Du filmukai ir keletas fotografijų. Pirmasis filmukas apie grakščiuosius Rostovo balandžius, o antrasis apie trumpasnapius bijus.

 

 

Žiūrėti balandžių nuotraukas>>

 
Balandininkai aplankė vaikų globos namus
Parašė Balandininkas   

Šeštadienį (12.22) balandininkai nuvežė Šv. Juozapo Paparčių globos namų vaikams dovanų už surinktus pinigus aukcione. Dar kartą dėkojame visiems, kurie parodos metu įsigijo vaikų pieštus piešinius. Už šiuos pinigėlius buvo nupirkta vaikams dvi spintos, lova, veidrodis į mergaičių kambarį, automobilinė kėdutė vaikams vežioti, įvairių kanceliarinių prekių, įvairių vaisių, šakotis ir t.t.  Visi pinigėliai išleisti iki cento.

 

Paparčių globos namų vaikai visada laukia lankytojų. Jie įsikimba atvykusiems į rankas, vedžioja ir aprodo savo gyvenamas patalpas. Tiesiog ten augantiems vaikams trūksta šilumos. Nors ne visiems balandininkams toks vaikų dėmesys pakeliamas, nes ta mažutė ranka delne, tos didelės vaiko akys suranda kelią ir į stiprių vyrų širdis.

Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubas

 

 

 
Planuojama išvyka į vaikų globos namus
Parašė Balandininkas   
vaiku globos namai
Šį šeštadienį planuojame važiuoti pas vaikus į Paparčių Šv. Juozapo vaikų globos namus ir vežti kalėdines dovanėles nupirktas už JŪSŲ suaukotus pinigelius parodos metu. Visus norinčius vykti prašome paskambinti 865970167 Ramas.
Tiesa, gal kas norite prisidėti papildomai kuo nors? Pavyzdžiui, turite jau nenaudojamą automobilinę kėdutę vaikams iki 36 kg, nes vaikų globos namų vaikučiams jos reikia.
 
Vyto 2012 metų atrinktas pašto balandžių jaunimas
Parašė Balandininkas   


Filmukas apie 2012 metų atrinktus pašto balandžių jauniklius pas balandininką Vytą
 
Netekome dar vieno balandininko
Parašė Balandininkas   
sapetka
 
Didysis gruodžio balandžių turgus
Parašė Balandininkas   

didysis balandziu turgus kaune

Gruodžio mėn. DIDYSIS BALANDŽIŲ turgus - KVIEČIAME APSILANKYTI!!!

 
Lietuvos sportinių balandžių klubai vienijasi
Parašė Balandininkas   

 sportiniu balandziu klubai vienijasi

Penktadienį (30.11.12) įvyko neoficialus trijų sportinių (pašto, lenktyninių) balandžių augintojų klubų jungtinis susirinkimas pas Vytą. Organizavo Alytaus klubas „Startas“, atskrido Kybartų „Sparnai“ jų pirmininkas ir nariai, bei sudalyvavo Prienų „Šilo“ klubo valdyba. Draugiškai ir gerai nusiteikusi balandininkų kompanija aptarė reikalus susijusius su šia balandžių veisle Lietuvoje. Panorusieji taip pat galėjo pasižvalgyti svečius priėmusio šeimininko Vyto balandinėse.

 
Didysis lapkričio balandžių turgus
Parašė Balandininkas   

Didysis balandziu turgus

Arūno Gudunsko iniciatyva stengiamasi, jog kiekvieno mėnesio paskutinis sekmadienis sulauktų didesnio balandininkų dėmesio. Tai ypač svarbu iš toliau atvykstantiems balandininkams, kurie nori parduoti arba mainytis balandžiais. Todėl skelbiamas didysis lapkričio turgus 2012.11.25 dieną. Šilainių turguje, Žemaičių pl. 66, Kaunas.  

 
Arvydo Nikolajevo balandžiai
Parašė Balandininkas   

Arūnas Gudunskas: „Aš manau, kad Arvydas vienas geriausių Nikolajevo balandžių  veisėjas Lietuvoje, kuris balandžius augina ne pardavimui, o atranka daro tik per skrydį. Savo balandžius vaiko ištisus metus, jeigu  yra jaunimo perteklius – balandžius parduoda tik iš dangaus.  Arvydo Nikolajevo veislyne yra trys linijos - tai Agurbaš linijos balandžiai, estų linija ir jo asmeninė nikolajevo linija, aš ją vadinu Arvydo. Jis be to ir Nikolajevo balandžių klubo narys, mano geras draugas ir labai rimtas žmogus,  kuris mažai kalba, o daug daro.”

 

 
Aukcionas vaikams 2012
Parašė Balandininkas   

aukcionas vaikams

Antrus metus iš eilės balandininkai dalyvavo aukcione, kurio metu buvo renkami pinigėliai Šv. Juozapo Paparčių vaikų globos namams. Buvo varžomasi dėl vaikų nupieštų paveikslėlių. Šį kartą geraširdžiai balandininkai buvo dosnūs ir už 11 paveiksliukų surinkta 2150 Lt. Padėka už dosnumą Vibriančiui Algirdui, Giedriui Mingailai, Čerapui Žydrūnui, Henrikui Viršilai, Česoniui Viktorui, iškalbingam aukciono vedėjui Ramūnui Naruševičiui ir visiems aukojusiems vaikams.

 

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 253 - 294 iš 526

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Povinių balandžių
PERKAMI BALANDŽIAI (22.07.2018)
Birminhem roller
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.07.2018)
felegyhazeriai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (23.06.2018)
Parduodami juodi vysakrylai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.06.2018)
Parduodamos 4 vysakrylų patelės
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.06.2018)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 29 svečiai(-ių)