Pradžia
SVEČIAS ŠIAULIŲ BALANDŽIŲ PARODOJE
Parašė Balandininkas   

 ismail haji rimantas beneta

Surengtoje balandžių parodoje Šiauliuose buvo pristatytos įvairios balandžių rūšys. Sparnuočius pristatė Šiaulių, Palangos, Širvintų ir kiti klubai. Galėjome išvysti ir sportinių balandžių iš Gargždų. Didelis lankytojų dėmesys buvo Nikolajevo aukštaskraidžiams iš klubo „Vyturys“. Sulaukta svečių iš Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos ir net Suomijos.  NUOTRAUKŲ GALERIJA.

 
Balandžių paroda ŠIAULIUOSE 2013
Parašė Balandininkas   

balandziu paroda siauliuose

Pirmą kartą Šiauliuose rengiama grandiozinė dekoratyvinių paukščių paroda. Unikalią galimybę pamatyti per 40 veislių, apie 400 balandžių šiauliečiai ir miesto svečiai turės šį savaitgalį, nuo lapkričio 30-osios iki gruodžio 1-osios Didždvario gimnazijoje. Puošnius, įdomius ir retus paukščius pristatys ne tik Lietuvos augintojai, bet ir svečiai iš Latvijos.

Dekoratyvinių paukščių augintojų klubai sugužės kone iš visų Lietuvos vietų. Šiaulių balandininkų klubo atstovas Rimantas Beneta džiaugiasi, kad Šiaulių dekoratyvinių paukščių augintojų klubui pirmam pavyko surengti tokio masto respublikinę parodą, mat tokią mintį seniai jau audė Kaunas. „Pirmą kartą vienoje vietoje susirenka tiek daug šalies balandininkų klubų. Kone visi klubai atvažiuoja parodyti savo sparnuočių. Be to sulauksime ir svečių ne tik iš Latvijos, bet ir Lenkijos, galbūt Baltarusijos“, – vardija R. Beneta.

 
Parduodami sportiniai balandžiai
Parašė Balandininkas   

Parduodami balandžiai ne pensijinio amžiaus (daugiausiai 2-3 metų) su sportiniais rezultatais. Paukščiai pačiame jėgų žydėjime, todėl visai tikėtina, sulaukti puikių jų palikuonių. Priežastis, jog ir taip nedidelį sparnuočių pulką reikia dar labiau mažinti. Balandžiai skrido kiekvieną etapą iš eilės be jokio poilsio. Atkreipkite dėmesį, jog balandininkas startavo su 42 balandžiais ir per visą varžybų sezoną prarado tik 6 balandžius, t.y. užbaigė su 36 paukščiais. Jūs turite galimybę įsigyti beveik trečdalį varžybinių 11 iš 36 varžybinių balandžių ir vieną veislinį patinėlį. Pirkėjui pageidaujant gali būti atiduodamas ir balandžio giminės medis (balandžių kraujas daugiausiai iš Olandijos atvežtų paukščių). Žiūrėti parduodamus balandžius>>

 
Lietuvos sportinių balandžių ateitis - VIENYBĖJE
Parašė Balandininkas   

sportiniu balandziu augintojai

Jungtinis sportinių balandžių susitikimas, kuriame dalyvavo Alytaus „Starto“, Kybartų „Sparnų“, Prienų „Šilo“, Vilniaus „Sidabrinio Sparno“ nariai ir Šakių frakcijos atstovai. Balandininkų suvažiavimo metu įvyko bendros trijų klubų įskaitos (Alytaus, Kybartų, Prienų), Vienybės taurės apdovanojimai ir Alytaus klubo sezono apdovanojimo ceremonija. NUOTRAUKOS.

 
Kinija sustabdė sportinių balandžių importą
Parašė Balandininkas   

 kinija uzdraude balandziu eksporta

Vyko derybos su vienu garsiu, pasaulinės klasės sportinių balandžių augintoju. Buvome susitaikę, jog jauniklių eilėse reikės palūkėti keletą metelių, tačiau šiandien sužinojome, jog tokia galimybė yra jau dabar. Truputį nustebome, nes augintojas pranešė, jog jaunimas užsilaiko namuose dėl šiuo metu balandžių eksporto Kinijoje. Taipogi dėl šios situacijos garsusis balandininkas pritaikė ženklią 100 eu nuolaidą kiekvienam jaunikliui. Tai atrodė kaip reklaminis triukas, tačiau po apžvalgos šios naujienos pasitvirtino, nes iš tikrųjų Kinija sustabdė sportinių balandžių importą.

 
Balandžių ligų požymiai
Parašė Balandininkas   

balandziu ligu pozymiai

Turint už lango tokį lietingą, vėjuotą rudenį dažnoje balandinėje prisistato viena visiems pažįstama viešnia vardu - liga. Tikriausiai balandžių ligos Lietuvoje balandžių mylėtojus užklumpa taip pat netikėtai kaip ir kelininkus iškritęs pirmasis sniegas. Na mes žinome, kad Jūs irgi viską žinote Smile, esate žinovai šiuo klausimu, tačiau kaip elementorių dar kartelį pasikartokime balandžio ar kito paukščio požymius, kuriuos jis parodo pačiuptas ligos. 

 

 
Maskvoje pasirodė balandžiai-zombiai
Parašė Balandininkas   

 

 

Rugpjūčio pabaigoje pasirodė šis keistas pranešimas.  Maskviečiai teigia, kad balandžiai atrodo tarsi apimti letargo miego ir visiškai nejaučia baimės, rašo independent.co.uk.


Vienas vyriškis teigė Laisvosios Europos radijo korespondentui: „Eidamas į darbą matydavau vaikštinėjančius, šokinėjančius balandžius, o pastaruoju metu jie į nieką nereaguoja. Įprastai pro šalį einant žmogui balandžiai nuskrenda, o dabar jie tiesiog tupi sustingę ir nė nekreipia į tave dėmesio. Tai nenormalu. Kai kurie balandžiai elgėsi labai keistai – sukosi ratu.“ Skaityti daugiau>>
 
Naujas būdas transportuoti balandžius
Parašė Balandininkas   

balandziu transportavimas

balandis

 

 
Kvietimas įsigyti sportinių balandžių
Parašė Balandininkas   

balandziu pardavimas

 

 
Lietuvos bijų balandžių varžybų nugalėtojai
Parašė Balandininkas   
biju balandziu varzybos Lietuvoje
 
Didysis liepos mėnesio balandžių turgus Kaune
Parašė Balandininkas   
Balandziu turgus kaune
 
Lietuvos sportinių balandžių „Vienybės Taurės“ turnyras
Parašė Balandininkas   

 vienybes taure sportiniai balandziai

Kviečiame visus Lietuvos sportinių balandžių augintojus nepasididžiuoti ir sudalyvauti bendrame skrydyje. „Vienybės Taurės“ turnyro sportiniai balandžiai bus paleisti liepos 21 d. iš Lenkijos miesto Swiebodzin. Priklausomai nuo vietos kur gyvenate sparnuočiams reikės įveikti daugiau negu 600 km atstumą. Jau žinoma, kad skrydyje dalyvaus Vilniaus, Alytaus, Kybartų, Prienų balandžių klubų augintojai ir vienas balandininkas iš Kauno balandžių klubo. Laukiame užsiregistruojant sportininkų ir iš Klaipėdos krašto.

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 253 - 294 iš 564

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

ČEKATAI
PARDUODAMI BALANDŽIAI (18.10.2019)
Parduodu
PARDUODAMI BALANDŽIAI (24.09.2019)
Sportiniai balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (12.08.2019)
Sportiniai balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (12.08.2019)
Sportiniai balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (12.08.2019)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 7 svečiai(-ių)