Pradžia
Balandžių ekspozicija visuomenei Kaune
Parašė Balandininkas   

 sprendimu ratas balandziai

sprendimu ratas 2015

 ATNAUJINTA NUOTRAUKOMIS!

Parodoje „Sprendimų ratas“, naujajame paviljone Nr. 3 narveliuose burkuoja „Dekoratyvinių balandžių augintojų asociacijos“ ir „Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubo paukščiai. Galima pamatyti ir geriausius sportinius rezultatus pademonstravusius Artūro Mikulionio sportinius balandžius. Parodoje pristatomos įvairios dekoratyvinių paukščių veislės, triušiai, alpakos, arkliukai, avys ir kita gyvūnija.

„Dekoratyvinių balandžių augintojų asociacijos“ prezidentas Ramūnas Naruševičius dėkoja visiems už pagalbą padėjusiems organizuoti šią balandžių ekspoziciją visuomenei. Tai puiki galimybė apie balandžių pomėgį pranešti Kauno miesto gyventojams ir svečiams. Balandininkas pastebėjo, jog šis modernus paviljonas - puiki ekspozicijų erdvė ir galima pasvajoti apie didžiąją dekoratyvinių balandžių parodą su teisėjų įvertinimais.

Sportinių balandžių entuziastas Artūras Mikulionis paklaustas, kodėl augina pašto balandžius, atsakė: „Mane labiausiai žavi sportinių balandžių ištikimybė ir gebėjimas sugrįžti į savo namus. Tik sportiniai balandžiai sugrįžta iš tolimų distancijų net ir vanago paliesti, tai nepaprasta. Tai fiziškai patys stipriausi ir protingiausi balandžiai visoje Visatoje. Todėl nei viena balandžių veislė neprilygsta sportiniams-lenktyniniams balandžiams. Šių paukščių nesulaiko niekas!“

IŠSAMUS PARODOS APRAŠYMAS - PAPILDYTA NUOTRAUKOMIS skaitykite daugiau>>

 

 
TELŠIŲ KVIETIMAS IR DAR KARTĄ MINTIMIS Į LEIPCIGĄ...
Parašė Balandininkas   

 telsiai balandziai

telsiai balandininkai

Klaipėdos aukštaskraidžių balandžių puoselėtojų klubas kviečia bendraminčius iš visos VAKARŲ LIETUVOS š.m.spalio 3 d.popietę į Telšius. Kviečiame visus protingai argumentuotai, ramiai diskusijai. Informuoti apie savo atvykimą į renginį (iki spalio 1d.imtinai) galima ir pageidautina tel: 8 605 16960.  Turėtų atsiliepti Gediminas Kiguolis. Jei nepavyktų susisiekti, papildomas tel: 8 609 29871. Iki susitikimo.

 

Taip pat Klaipėdos aukštaskraidžių klubo pirmininkas Viktoras Nakrevičius pasidalija įdomiais prisiminimais apie kelionę į Leipcigą. Skaityti visą straipsnį>>

 

 
Balandžių priežiūra filmukas
Parašė Balandininkas   

Pasakoja Arūnas Gudunskas 

Elektroninis paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Telefonas: +370 684 72547

 
Gyvenimas balandinėje ir asociacijos gimimas
Parašė Balandininkas   

 balandziu asociacija

Lietuvos figūriniai, Lietuvos burbuliai, Lietuvos žuvėdrėlės, Kauno drugeliai, Kauno baltajuosčiai vartikliai, Lietuvos paštiniai, Sūduvos baltagalviai, Sūduvos spalvotagalviai, Vilniaus spalvotašoniai, Vilniaus naktiniai, Lietuvos šarkelės, Šiaulių baltasparniai aukštaskraidžiai – tai Lietuvoje išvestos balandžių veislės, kurios bus įteisintos ir Europoje. Daugeliui šie nuostabūs prieš tūkstančius metų prijaukinti meilės ir taikos simboliu tapę paukščiai – neatsiejama būties dalis. Taip ir kauniečiui balandžių mylėtojui Ramūnui Naruševičiui šių gražuolių stebėjimas balandinėje – tarsi...

 
REGISTRACIJA Europos Show paroda Prancūzijoje
Parašė Balandininkas   

BALANDZIU paroda

Europos Show paroda Prancūzijoje vyksianti lapkričio 13 d. Registracija iki rugsėjo 5 dienos, tačiau užsipildžius parodos balandžių skaičiui gali baigtis greičiau, todėl reikėtų paskubėti kas norėtų savo  balandžius pristatyti šioje Europos parodoje. Dėl sąlygų, kainų kreiptis tel. +370 659 70167

 
Parduodami sportiniai balandžiai
Parašė Balandininkas   

 VISI BALANDŽIAI IŠPARDUOTI!

 sportiniai balandziai parduodami

 
SVEIKINAME Artūrą Mikulionį! Balandininko sportiniai balandžiai pasirodė geriausiai Lietuvoje
Parašė Balandininkas   

 SVEIKINAME Artūrą Mikulionį! Šio balandininko sportiniai balandžiai pasirodė geriausiai Lietuvoje ir užėmė I, II, III vietas "Lituanica" skrydyje. Beveik tūkstantis sportinių balandžių iš septynių Lietuvos klubų dalyvavo svarbiausiame tarptautiniame sezono renginyje – "Lituanica" taurės varžybose, skirtose Stepono Dariaus ir Stasio Girėno istoriniam skrydžiui.

Varžybų favoritai buvo kauniečiai, tačiau Simno balandininko Artūro Mikulionio, atstovaujančio Kybartų klubui, paukščiai išvystė didžiausią vidutinį greitį.

963 balandžiai startavo Lenkijos teritorijoje iš Soldino miško, netoli vietos, kur 1933-iųjų liepą, perskridę Atlantą, žuvo legendiniai lakūnai. Pasak organizatorių, vieta pasirinkta neatsitiktinai – kad paukščiai simboliškai pabaigtų tragiškai pasibaigusį istorinį skrydį.

"Oro sąlygos buvo labai geros, pūtė palankus vėjas, tad greičiausi balandžiai finišą skirtinguose Lietuvos miestuose pasiekė maždaug po aštuonių valandų. Šie sumanūs paukščiai treniruojami net iš toliausių kraštų grįžti būtent į savo namus.", – pasakojo vienas varžybų dalyvių Gediminas Meiliūnas.

"Lituanica" taurės varžybų nugalėtojas Artūras Mikulionis buvo apdovanotas liepos 25-ąją S.Dariaus ir S.Girėno oro uoste per aviacijos šventę, skirtą oro uosto 100-osioms metinėms. Renginį tiesiogiai transliavo televizija. (Šaltinis: Kauno diena).

 Arturas Mikulionis

Arturas Mikulionis

NUOTRAUKOJE. Apdovanojamas sportinių balandžių entuziastas Artūras Mikulionis iš Kybartų klubo.

 
Pirmojo Lietuvos balandžių augintojų sąskrydžio darbotvarkė
Parašė Balandininkas   

balandininku saskrydis

Pirmojo Lietuvos balandžių augintojų sąskrydžio darbotvarkė
Data: 2015-07-25
12.00 – 14.00 val.  Dalyvių atvykimas ir registracija.
14.00 val. Oficialus renginio atidarymas.
14.10 val. Dekoratyvinių balandžių augintojų asociacijos valdybos
pirmininko R.Naruševičiaus kalba.
14.20 val. Dalyvių prisistatymas.
14.40 val. Lietuviškos balandžių veislės. Būklės problematika.
Išsaugojimo perspektyvos. Ateities uždaviniai. (S.Patkauskas)
15.10 val. Balandžių spalvų genetika. (A.Januška)
15.40 val. Kaip ir kodėl kūriau naują veislę. (V.Keraitis)
15.50 val. Mano patyrimas veisiant Lietuvos žuvėdrėles. (O. Juodaitis)
16.00 val. Pertrauka – Pietūs.
17.30 val. Balandžių eksterjero vertinimas parodose. (S.Patkauskas)
18.00 val. Sūduvos baltagalvių veislės balandžių
veisimo ypatumai. (V.Burdulis, J.Isoda)
18.15 val. Diskusijos ir pasisakymai.
19.00 val. R.Naruševičiaus baigiamasis žodis. Vakarienė.

 

PRIVALOMA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

iki sekmadienio (2015.07.19)

Rūpimais klausimais tel. +370 659 70167

 

Renginio vieta: Aukštieji Kapliai. 145 kelyje (Šėta – Ukmergė) 4 kilometre nuo Via Baltica sukti į dešinę ir pavažiavus 100 m. tikslas bus pasiektas. Spausti čia ir atsidarys Google maps.

 

 saskrydzio vieta

Balandininkų sąskrydžio vieta pažymėta balandžio ženklu žemėlapyje. 

 

 Saskrydzio vieta

Balandininkų sąskrydžio vieta. 

 

 Saskrydzio vieta 2

Balandininkų sąskrydžio salė.

 

 

 
Lietuvos sportinių balandžių „Vienybės Taurės“ turnyras 2015
Parašė Balandininkas   

 asociacija

Prie "Vienybės taurės" turnyro prisideda Lietuvos dekoratyvinių balandžių augintojų asociacija, kuri įsteigė taurę geriausiam turnyro sportiniui balandžiui. Asociacijos prezidentas Ramūnas Naruševicius, teigė, kad būtų nuostabu, jeigu Lietuvos balandžių augintojai auginantys dekoratyvinius ar sportinius balandžius būtų vieningesni, supratingesni ir visada surastų bendrą kalbą ne tik tarp savo klubų.

Kviečiame Lietuvos "Vienybės taurėje" dalyvauti Telšių, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Alytaus, Kybartų, Prienų, visos Lietuvos balandininkus auginančius sportinius balandžius. Dalyvio mokestis visiems trims varžybų etapams: 0,3 eu už vieną balandį.

vienybes taure balandziai

Galbūt tai paskutinis tokio pobūdžio turnyras Lietuvoje, todėl nepraleiskite progos sudalyvauti. Šiais metais bus galima laimėti „Vienybės taures“, medalius, diplomus, bei sertifikatus garantuojančius teisę gauti 2016 m. gražaus sportinių balandžių jaunimo. Turnyre organizuojami trys etapai  Dobiegniew – 2 (570 km), Grudziadz – 4 (360 km), Pszczelnik (630 km). Laukiame visų norinčių. Taip pat pateikiame skaičiavimo formulę. Skaityti daugiau>>

 
LIETUVIŠKŲ VEISLIŲ ĮTEISINIMAS IR BALANDŽIŲ FOTOSESIJA
Parašė Balandininkas   

balandziu fotosesija

Visus neabejingus Lietuvos balandininkystės ateičiai kviečiame dalyvauti! Šį kartą  spręsime Telšių baltagalvių ir Vilniaus spalvotašonių standarto klausimus. Kas turite galimybę - atsivežkite Sūduvos spalvotagalvių ir Sūduvos baltagalvių. Balandžiai turėtų  atitikti standartą, būti švarūs ir paruošti fotosesijai. Nuotraukos bus siunčiamos kartu su veislės aprašymais kaip balandžio standartizavimo pavyzdys-etalonas.


Susirinkimas vyks birželio 28 d. nuo 11.00 val.
Adresas: Domeikava, kavinė "OBELĖLĖ"
Telefonas: +370 659 70167

PRIMENAME, kad birželio 28 d. DIDYSIS BALANDŽIŲ TURGUS KAUNE.

 
Sportiniai balandžiai iš Rumunijos
Parašė Balandininkas   

Šėtos miestelyje, ūkininko valdose buvo 2015 birželio 21

05.30 val. paleista 4438 sportiniai balandžiai atvežti iš Rumunijos.

 

 
Juozas Pauras: „Sportinius balandžius auginti įdomu“.
Parašė Balandininkas   

Juozas Pauras balandininkas

Sportinių balandžių augintojas gerb. Juozas Pauras puikiai žinomas daugeliui balandininkų. Tai vienas iš Lietuvos sportinių balandžių sporto pradininkų. Pažintį su balandžiais užmezgė būdamas dvylikos metų. Šiuo metu aštuoniasdešimt penkerių metų augintojo balandinėje vis dar burkuoja sportiniai balandžiai. Tiesa, dėl sveikatos ir kitų rūpesčių garbingam senjorui paukščiais pasidžiaugti pavyksta tik šiltuoju metų laiku. Išlaikyti šį pomėgį gelbsti paukščius mylinti dukra... Skaityti daugiau>>

 

Rubriką pristato: pigeon

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 211 - 252 iš 585

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Parduodami balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.02.2020)
Parduodami balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.02.2020)
Parduodami balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.02.2020)
Parduodu
PARDUODAMI BALANDŽIAI (03.02.2020)
Lietuvos figūriniai, trumpasnapiai paštiniai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (25.01.2020)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 1 svečias