Pradžia
Didysis spalio men. turgus
Parašė Balandininkas   
didysis spalio men turgus
 
Dovana balandininkui
Parašė Balandininkas   

 dovana balandininkui

 dovana balandininkui

dovana balandininkui

Net 445 puslapių Kazio Girdžiūno knyga apie mūsų mylimus balandžius lietuviškai. Spalvotos iliustracijos, kietas įrišimas. Gera dovana kiekvienam balandininkui. Galima užsakyti tel. 8 625 29829 arba elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

 
Sportinių balandžių 2015 sezono uždarymo vakaras Alytuje
Parašė Balandininkas   

 sportininkai

Vakarą pasveikindamas susirinkusius ir pasidžiaugdamas nuveiktais darbais pradėjo Alytaus klubo pirmininkas Algis Kisielius. Nuo pirmininkavimo pradžios daug kas pasikeitė, susiklostė tam tikros tradicijos ir balandžių sportas juda pirmyn. Šiais metais uždarymo vakare sulaukėme garbingų svečių iš Kauno. Žiūrėti nuotraukas spausti čia>>>

 

 

 
Rudeninė balandžių mugė Kaune 2015
Parašė Balandininkas   

balandziu muge

 Witajcie szanowni koledzy! Miłośników gołębi z Polski! Serdecznie zapraszamy na tradycyjną gielde golęmbi na Litwe do Kowna. Organizator Koweński klub hodowców golębi rasowych. Termyn: 11 październik 2015 rok. Od godziny 6.00 Adres: Kowno. Akademija Rolnicza im. Stulginskio pawiljon wystawony. Tel. Informacyjny. +370 659 70167 ZAPRASZAMY!!!

 Adress: spausti čia>>>>

 
Spalio 11 dieną (sekmadienį) nuo 6.00 valandos. Visi balandininkai kviečiami į kasmetinę balandžių mugę, kuri vyks kaip visuomet KAUNE ALEKSANDRO STULGINSKIO UNIVERSITETO PARODŲ PAVILJONE. Organizatorius: Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubas.

 

 

 
Balandžių ekspozicija visuomenei Kaune
Parašė Balandininkas   

 sprendimu ratas balandziai

sprendimu ratas 2015

 ATNAUJINTA NUOTRAUKOMIS!

Parodoje „Sprendimų ratas“, naujajame paviljone Nr. 3 narveliuose burkuoja „Dekoratyvinių balandžių augintojų asociacijos“ ir „Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubo paukščiai. Galima pamatyti ir geriausius sportinius rezultatus pademonstravusius Artūro Mikulionio sportinius balandžius. Parodoje pristatomos įvairios dekoratyvinių paukščių veislės, triušiai, alpakos, arkliukai, avys ir kita gyvūnija.

„Dekoratyvinių balandžių augintojų asociacijos“ prezidentas Ramūnas Naruševičius dėkoja visiems už pagalbą padėjusiems organizuoti šią balandžių ekspoziciją visuomenei. Tai puiki galimybė apie balandžių pomėgį pranešti Kauno miesto gyventojams ir svečiams. Balandininkas pastebėjo, jog šis modernus paviljonas - puiki ekspozicijų erdvė ir galima pasvajoti apie didžiąją dekoratyvinių balandžių parodą su teisėjų įvertinimais.

Sportinių balandžių entuziastas Artūras Mikulionis paklaustas, kodėl augina pašto balandžius, atsakė: „Mane labiausiai žavi sportinių balandžių ištikimybė ir gebėjimas sugrįžti į savo namus. Tik sportiniai balandžiai sugrįžta iš tolimų distancijų net ir vanago paliesti, tai nepaprasta. Tai fiziškai patys stipriausi ir protingiausi balandžiai visoje Visatoje. Todėl nei viena balandžių veislė neprilygsta sportiniams-lenktyniniams balandžiams. Šių paukščių nesulaiko niekas!“

IŠSAMUS PARODOS APRAŠYMAS - PAPILDYTA NUOTRAUKOMIS skaitykite daugiau>>

 

 
TELŠIŲ KVIETIMAS IR DAR KARTĄ MINTIMIS Į LEIPCIGĄ...
Parašė Balandininkas   

 telsiai balandziai

telsiai balandininkai

Klaipėdos aukštaskraidžių balandžių puoselėtojų klubas kviečia bendraminčius iš visos VAKARŲ LIETUVOS š.m.spalio 3 d.popietę į Telšius. Kviečiame visus protingai argumentuotai, ramiai diskusijai. Informuoti apie savo atvykimą į renginį (iki spalio 1d.imtinai) galima ir pageidautina tel: 8 605 16960.  Turėtų atsiliepti Gediminas Kiguolis. Jei nepavyktų susisiekti, papildomas tel: 8 609 29871. Iki susitikimo.

 

Taip pat Klaipėdos aukštaskraidžių klubo pirmininkas Viktoras Nakrevičius pasidalija įdomiais prisiminimais apie kelionę į Leipcigą. Skaityti visą straipsnį>>

 

 
Balandžių priežiūra filmukas
Parašė Balandininkas   

Pasakoja Arūnas Gudunskas 

Elektroninis paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Telefonas: +370 684 72547

 
Gyvenimas balandinėje ir asociacijos gimimas
Parašė Balandininkas   

 balandziu asociacija

Lietuvos figūriniai, Lietuvos burbuliai, Lietuvos žuvėdrėlės, Kauno drugeliai, Kauno baltajuosčiai vartikliai, Lietuvos paštiniai, Sūduvos baltagalviai, Sūduvos spalvotagalviai, Vilniaus spalvotašoniai, Vilniaus naktiniai, Lietuvos šarkelės, Šiaulių baltasparniai aukštaskraidžiai – tai Lietuvoje išvestos balandžių veislės, kurios bus įteisintos ir Europoje. Daugeliui šie nuostabūs prieš tūkstančius metų prijaukinti meilės ir taikos simboliu tapę paukščiai – neatsiejama būties dalis. Taip ir kauniečiui balandžių mylėtojui Ramūnui Naruševičiui šių gražuolių stebėjimas balandinėje – tarsi...

 
REGISTRACIJA Europos Show paroda Prancūzijoje
Parašė Balandininkas   

BALANDZIU paroda

Europos Show paroda Prancūzijoje vyksianti lapkričio 13 d. Registracija iki rugsėjo 5 dienos, tačiau užsipildžius parodos balandžių skaičiui gali baigtis greičiau, todėl reikėtų paskubėti kas norėtų savo  balandžius pristatyti šioje Europos parodoje. Dėl sąlygų, kainų kreiptis tel. +370 659 70167

 
Parduodami sportiniai balandžiai
Parašė Balandininkas   

 VISI BALANDŽIAI IŠPARDUOTI!

 sportiniai balandziai parduodami

 
SVEIKINAME Artūrą Mikulionį! Balandininko sportiniai balandžiai pasirodė geriausiai Lietuvoje
Parašė Balandininkas   

 SVEIKINAME Artūrą Mikulionį! Šio balandininko sportiniai balandžiai pasirodė geriausiai Lietuvoje ir užėmė I, II, III vietas "Lituanica" skrydyje. Beveik tūkstantis sportinių balandžių iš septynių Lietuvos klubų dalyvavo svarbiausiame tarptautiniame sezono renginyje – "Lituanica" taurės varžybose, skirtose Stepono Dariaus ir Stasio Girėno istoriniam skrydžiui.

Varžybų favoritai buvo kauniečiai, tačiau Simno balandininko Artūro Mikulionio, atstovaujančio Kybartų klubui, paukščiai išvystė didžiausią vidutinį greitį.

963 balandžiai startavo Lenkijos teritorijoje iš Soldino miško, netoli vietos, kur 1933-iųjų liepą, perskridę Atlantą, žuvo legendiniai lakūnai. Pasak organizatorių, vieta pasirinkta neatsitiktinai – kad paukščiai simboliškai pabaigtų tragiškai pasibaigusį istorinį skrydį.

"Oro sąlygos buvo labai geros, pūtė palankus vėjas, tad greičiausi balandžiai finišą skirtinguose Lietuvos miestuose pasiekė maždaug po aštuonių valandų. Šie sumanūs paukščiai treniruojami net iš toliausių kraštų grįžti būtent į savo namus.", – pasakojo vienas varžybų dalyvių Gediminas Meiliūnas.

"Lituanica" taurės varžybų nugalėtojas Artūras Mikulionis buvo apdovanotas liepos 25-ąją S.Dariaus ir S.Girėno oro uoste per aviacijos šventę, skirtą oro uosto 100-osioms metinėms. Renginį tiesiogiai transliavo televizija. (Šaltinis: Kauno diena).

 Arturas Mikulionis

Arturas Mikulionis

NUOTRAUKOJE. Apdovanojamas sportinių balandžių entuziastas Artūras Mikulionis iš Kybartų klubo.

 
Pirmojo Lietuvos balandžių augintojų sąskrydžio darbotvarkė
Parašė Balandininkas   

balandininku saskrydis

Pirmojo Lietuvos balandžių augintojų sąskrydžio darbotvarkė
Data: 2015-07-25
12.00 – 14.00 val.  Dalyvių atvykimas ir registracija.
14.00 val. Oficialus renginio atidarymas.
14.10 val. Dekoratyvinių balandžių augintojų asociacijos valdybos
pirmininko R.Naruševičiaus kalba.
14.20 val. Dalyvių prisistatymas.
14.40 val. Lietuviškos balandžių veislės. Būklės problematika.
Išsaugojimo perspektyvos. Ateities uždaviniai. (S.Patkauskas)
15.10 val. Balandžių spalvų genetika. (A.Januška)
15.40 val. Kaip ir kodėl kūriau naują veislę. (V.Keraitis)
15.50 val. Mano patyrimas veisiant Lietuvos žuvėdrėles. (O. Juodaitis)
16.00 val. Pertrauka – Pietūs.
17.30 val. Balandžių eksterjero vertinimas parodose. (S.Patkauskas)
18.00 val. Sūduvos baltagalvių veislės balandžių
veisimo ypatumai. (V.Burdulis, J.Isoda)
18.15 val. Diskusijos ir pasisakymai.
19.00 val. R.Naruševičiaus baigiamasis žodis. Vakarienė.

 

PRIVALOMA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

iki sekmadienio (2015.07.19)

Rūpimais klausimais tel. +370 659 70167

 

Renginio vieta: Aukštieji Kapliai. 145 kelyje (Šėta – Ukmergė) 4 kilometre nuo Via Baltica sukti į dešinę ir pavažiavus 100 m. tikslas bus pasiektas. Spausti čia ir atsidarys Google maps.

 

 saskrydzio vieta

Balandininkų sąskrydžio vieta pažymėta balandžio ženklu žemėlapyje. 

 

 Saskrydzio vieta

Balandininkų sąskrydžio vieta. 

 

 Saskrydzio vieta 2

Balandininkų sąskrydžio salė.

 

 

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 211 - 252 iš 589

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Kurskai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (16.03.2020)
Venskai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (03.03.2020)
Parduodami balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.02.2020)
Parduodami balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.02.2020)
Parduodami balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.02.2020)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 3 svečiai(-ių)