Pradžia
Reikšmingas įvykis Lietuvos balandininkystės istorijoje
Parašė Balandininkas   

  Stanislovas Patkauskas balandziu teisejasPo ilgos ir varginančios kelionės iš Prancūzijos, Metz miesto sugrįžo grupelė Lietuvos balandininkų. Šiame mieste vyko 28-oji Europos naminių paukščių, triušių, jūrų kiaulyčių, balandžių ir egzotinių paukštelių paroda. Grandioziniame forume Lietuvą atstovavo dvidešimt keturi balandininkai su 164 savo augintiniais. Galimybė dalyvauti tokiame renginyje atsirado tik Lietuvos balandžių augintojų asociacijai įstojus į Europos smulkiųjų gyvūnų augintojų organizaciją (ENTENTE EUROPEENNE).
            Nors tokio masto renginyje dalyvių teisėmis dalyvauti teko pirmą kartą, tačiau „pirmo blyno neprisvilinome“. Dar daugiau – tarp dvidešimt vienos Europos valstybės, eksponavusios savo balandžius, pagal jų kiekį buvome penkiolikti, o kokybės supratimą iliustruoja gautos keturios Europos čempionų nominacijos. Su konkurentais rungdamiesi išties aukštame lygyje ir sau išsikėlėme aukštai kartelę, kurią išlaikyti bus sunku, bet tai turėsime padaryti. Netruks prabėgti treji metai ir dalyvausime kitoje, Danijoje vyksiančioje parodoje. Todėl negalime atsipalaiduoti, „užmigti ant laurų“. Todėl jau dabar turime ruoštis ateinančioms parodoms.
            Be dalyvavimo parodoje ir iš ties joje pasiektų puikių rezultatų, galime pasidžiaugti ir tuo, kad mūsų balandžių veislės įteisintos europiniu mastu, patvirtinami jų standartai. Tai ilgaamžio mūsų krašto balandininkų darbo, kūrybinio potencialo vaisiaus įprasminimo ir įteisinimo aktas. Kartu tai ilgų metų svajonių, pastangų, triūso, kurį įdėjo šioje srityje dirbę balandininkai, veiklos įvertinimas. Šiandien gal dar ne visai suvokiame kokį slenkstį peržengėme Lietuvos balandininkystėje. Tam reikia laiko. Supraskime bent tai, kad nuo dabar esame vienoje gretoje su visais, o ne kažkur užribyje. Su švente, visi Lietuvos balandininkai.
Stanislovas Patkauskas

FotikasI dalis „Europa Metz 2015“ foto dėkojame Raimundui (130)>>

FotikasII dalis „Europa Metz 2015“ foto dėkojame Stanislovui(14)>>

FotikasIII dalis „Europa Metz 2015“ foto dėkojame Renatui (105)>>

FotikasIV dalis „Europa Metz 2015“ foto dėkojame Reinoldui(56)>>
 

 

 
Lietuvos balandininkai - Europos čempionai!
Parašė Balandininkas   

 balandininkai Lietuvos

LIETUVĄ ATSTOVAUJANTYS BALANDININKAI, METZ 2015

 

metz balandziu paroda

Iš Lietuvos 4 atvežti balandžiai - tapo EUROPOS ČEMPIONAIS. Visos lietuviškos balandžių veislės PRIPAŽINTOS EUROPOS MASTU.„Dekoratyvinių balandžių augintojų asociacijos“ prezidentas Ramūnas Naruševičius džiaugiasi lietuvių delegacijos laimėjimais Europos Show parodoje Metz 2015. Lietuvos balandininkystę reprezentuojantį stendą pristatė Reinoldas Liaudanskas.

Prancūzijos Metz mieste vykstančiame balandžių Europos čempionate pirmą kartą, kaip pilnateisiai EE nariai, dalyvavo ir Lietuvos balandininkai. Lietuvos dekoratyvinių balandžių asociacijos tikslas buvo – eksponuoti ir įteisinti unikalias lietuviškas balandžių veisles. Visos 12 lietuviškų veislių įteisintos, įvertintos ir kelios net tapo Europos čempionais!

REZULTATAI:
1. Lietuvos parodinis (K. Šidlauskas, Ž. Karpavičius, L. Milinauskas) – l. gerai
2. Vilniaus spalvotašoniai (R. Rutkauskas) – l. gerai.
3. Aukštaitijos burbuliai (S. Patkauskas, A. Grigaliūnas) – l. gerai.
4. Lietuvos žuvėdrėlė (R. Rutkauskas) – l. gerai.
5. Lietuvos šarkelė (G. Stulgaitis) – l. gerai.
6.  Šiaulių baltasparniai (E. Šimkus, Ž. Čerapas) – l. gerai.
7. Sūduvos baltagalviai (J. Isoda) – l. gerai.
8. Dainavos spalvotagalviai (A. Matulevičius) – l. gerai.
9.  Kauno drugeliai (R. Ramanauskas, J. Romeika) – l. gerai.
10. Vilniaus ereliukai (A. Stimburys) – l. gerai.
11. Vilniaus naktiniai (A. Formalis) –  l. gerai.
12. Lietuvos figūriniai (A. Šustauskas) – Ypatingi.
13. Kauno baltajuosčiai (J. Romeika, Č. Kuprys) – l. gerai.
14. Klaipėdos aukštaskraidžiai. Eksponavo net 9  balandininkai -
viso 38 balandžiai (R. Chmeliausko, A. Baniulio, S. Patkausko, A. Januškos, E. Tamušausko, R. Liaudansko, K. Kiguolio, A. Dražbos paukščiai buvo įvertinti – l. gerai, o Eligijaus Nicio raudonas Klaipėdos aukštaskraidis gavo net 97 balus – puikiai – Europos čempionas!).
Labai gerai arba net ypatingai gerai buvo įvertinti Ž. Čerapo vokiečių parodiniai, V. Keraičio Budapešto trumpasnapiai, V. Stankūno, S. Sederavičiaus, V. Revinsko Karaliaučiaus spalvotagalviai, E. Kravčiuk ir Ž. Čerapo čilikai, V. Špoko Sibiro figūriniai.

EUROPOS ČEMPIONAIS paskelbti šie balandžiai.
1. Klaipėdos aukštaskraidis – E. Nicys
2. Aukštaitijos burbulis – A. Grigaliūnas
3. Budapešto trumpasnapiai. - V. Keraitis
4. Lietuvos šarkelė – G. Stulgaitis.

Lietuvos kvalifikuotas balandžių teisėjas S. Patkauskas vertino vienas svarbiausių trumpasnapių balandžių veisles.
Sveikiname visus Europos čempionato dalyvius! Visus Europos čempionus!!! Kitas Europos čempionatas 2018 metais Danijoje.


SVEIKINIMAI LIETUVOS BALANDININKŲ DELEGACIJAI IR NUO ARŪNO GUDUNSKO IR BALANDININKAS.LT KOMANDOS. Pagaliau Europoje turime lietuviškas balandžių veisles.

 

 
Druskininkuose uždrausta lesinti balandžius balkonuose
Parašė Balandininkas   
 balandziu lesinimas uzdraustas
Už balandžių ar kitų paukščių lesinimą, galite gauti įspėjimą arba baudą nuo 29 iki 116 eurų. Jeigu  pasigaminote lesyklėlę ir ketinate ją pakabinti buto balkone, šio sumanymo teks atsisakyti, nes naujosios taisyklės draudžia lesinti laukinius paukščius balkonuose, bendro naudojimo ar pagalbinėse patalpose.

Druskininkų miesto teritorijoje, į kurią patenka ne tik daugiabučių namų mikrorajonai, bet ir nemažai individualių namų valdų, uždrausta laikyti daugiau kaip 10 ūkinės paskirties naminių paukščių tai yra vištų, broilerių, ančių, žąsų ir kalakutų. Toks pats apribojimas nustatytas ir kiškiams, o štai arklį, karvę, avį arba ožką galima laikyti tik vieną. Norintieji savo skeltanagei surasti gyvenimo draugą privalės gauti raštišką kaimynų sutikimą.

Parengta pagal www.ManoDruskininkai.lt

 
Europos Show parodoje dalyviai iš Lietuvos
Parašė Balandininkas   

 balandziai

Ar kas galėtų padėti ir norėtų eksponuoti savo auginamus balandžius Prancūzijos parodoje. Mums netikėtai trūksta trijų balandžių: 1 vnt SŪDUVOS SPALVOTAGALVIS (raudonas patinas), 2 KARALIAUČIAUS SPALVOTAGALVIAI (geltoni), pageidautina su lietuviškais žiedais. Telefonas: +370 659 70167  

2015 metų lapkričio 13-15 dienomis Prancūzijoje „Europos Show“ parodoje bus pristatyta net 40 000 gyvūnų – dekoratyvinių paukščių, balandžių, triušių, jūrų kiaulyčių... 6000 dalyvių iš 28 šalių. Pagal kategorijas visi galės varžytis dėl Europos čempiono titulo. Neįtikėtina, kad šiais metais parodoje dalyvauja ir Lietuvos balandininkai. Lietuvos dekoratyvinių balandžių augintojų asociacija iš anksto užregistravo 160 balandžių. Už vieną balandžio ekspozicijos narvelį teko pakloti po 12 Eu, už kiekvieną dalyvį (pavardę) sumokėti 24 Eu, su papildomais parodos mokesčiais buvo sumokėta iš viso 2800 Eu už balandžių eksponavimą parodoje. Galime jau dabar susipažinti su Lietuvos dalyvių sąrašu. Dėkojame Lietuvos balandininkams, kurie stengiasi, kad lietuviškos balandžių veislės neišnyktų, kad būtų įteisintos, kad būtų matomos Europos mastu, kad atvykę parodos lankytojai susipažintų su mūsų krašto balandžiais, kad judėtų Lietuvos balandininkystė pirmyn. Ačiū Jums! Paroda labai rimtai organizuojama ir iš anksto žinoma, koks bus priskirtas balandžio narvelio numeris, kurioje vietoje bus eksponuojamas.

Lietuvos balandininkų sąrašas su narvelių numeriais (straipsnio viduje spausti čia)

 

Parodos puslapis: http://www.metz2015.fr

 

 

 
PRAŠYMAS
Parašė Balandininkas   

balandziu dezes

Galbūt kas turite paskolinti, išnuomoti balandžių transportavimo dėžes, kuriose galima vežti balandį INDIVIDUALIAI, atskirai kiekviename skyrelyje? Balandžiai transportavimo dėžėse bus vežami į Prancūziją Europa Show parodą atstovauti Lietuvos balandininkus ir padės įteisinti lietuviškas balandžių veisles. Tel. +370 659 70167. Dėkui už bet kokius pasiūlymus.

 
Didysis spalio men. turgus
Parašė Balandininkas   
didysis spalio men turgus
 
Dovana balandininkui
Parašė Balandininkas   

 dovana balandininkui

 dovana balandininkui

dovana balandininkui

Net 445 puslapių Kazio Girdžiūno knyga apie mūsų mylimus balandžius lietuviškai. Spalvotos iliustracijos, kietas įrišimas. Gera dovana kiekvienam balandininkui. Galima užsakyti tel. 8 625 29829 arba elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

 
Sportinių balandžių 2015 sezono uždarymo vakaras Alytuje
Parašė Balandininkas   

 sportininkai

Vakarą pasveikindamas susirinkusius ir pasidžiaugdamas nuveiktais darbais pradėjo Alytaus klubo pirmininkas Algis Kisielius. Nuo pirmininkavimo pradžios daug kas pasikeitė, susiklostė tam tikros tradicijos ir balandžių sportas juda pirmyn. Šiais metais uždarymo vakare sulaukėme garbingų svečių iš Kauno. Žiūrėti nuotraukas spausti čia>>>

 

 

 
Rudeninė balandžių mugė Kaune 2015
Parašė Balandininkas   

balandziu muge

 Witajcie szanowni koledzy! Miłośników gołębi z Polski! Serdecznie zapraszamy na tradycyjną gielde golęmbi na Litwe do Kowna. Organizator Koweński klub hodowców golębi rasowych. Termyn: 11 październik 2015 rok. Od godziny 6.00 Adres: Kowno. Akademija Rolnicza im. Stulginskio pawiljon wystawony. Tel. Informacyjny. +370 659 70167 ZAPRASZAMY!!!

 Adress: spausti čia>>>>

 
Spalio 11 dieną (sekmadienį) nuo 6.00 valandos. Visi balandininkai kviečiami į kasmetinę balandžių mugę, kuri vyks kaip visuomet KAUNE ALEKSANDRO STULGINSKIO UNIVERSITETO PARODŲ PAVILJONE. Organizatorius: Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubas.

 

 

 
Balandžių ekspozicija visuomenei Kaune
Parašė Balandininkas   

 sprendimu ratas balandziai

sprendimu ratas 2015

 ATNAUJINTA NUOTRAUKOMIS!

Parodoje „Sprendimų ratas“, naujajame paviljone Nr. 3 narveliuose burkuoja „Dekoratyvinių balandžių augintojų asociacijos“ ir „Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubo paukščiai. Galima pamatyti ir geriausius sportinius rezultatus pademonstravusius Artūro Mikulionio sportinius balandžius. Parodoje pristatomos įvairios dekoratyvinių paukščių veislės, triušiai, alpakos, arkliukai, avys ir kita gyvūnija.

„Dekoratyvinių balandžių augintojų asociacijos“ prezidentas Ramūnas Naruševičius dėkoja visiems už pagalbą padėjusiems organizuoti šią balandžių ekspoziciją visuomenei. Tai puiki galimybė apie balandžių pomėgį pranešti Kauno miesto gyventojams ir svečiams. Balandininkas pastebėjo, jog šis modernus paviljonas - puiki ekspozicijų erdvė ir galima pasvajoti apie didžiąją dekoratyvinių balandžių parodą su teisėjų įvertinimais.

Sportinių balandžių entuziastas Artūras Mikulionis paklaustas, kodėl augina pašto balandžius, atsakė: „Mane labiausiai žavi sportinių balandžių ištikimybė ir gebėjimas sugrįžti į savo namus. Tik sportiniai balandžiai sugrįžta iš tolimų distancijų net ir vanago paliesti, tai nepaprasta. Tai fiziškai patys stipriausi ir protingiausi balandžiai visoje Visatoje. Todėl nei viena balandžių veislė neprilygsta sportiniams-lenktyniniams balandžiams. Šių paukščių nesulaiko niekas!“

IŠSAMUS PARODOS APRAŠYMAS - PAPILDYTA NUOTRAUKOMIS skaitykite daugiau>>

 

 
TELŠIŲ KVIETIMAS IR DAR KARTĄ MINTIMIS Į LEIPCIGĄ...
Parašė Balandininkas   

 telsiai balandziai

telsiai balandininkai

Klaipėdos aukštaskraidžių balandžių puoselėtojų klubas kviečia bendraminčius iš visos VAKARŲ LIETUVOS š.m.spalio 3 d.popietę į Telšius. Kviečiame visus protingai argumentuotai, ramiai diskusijai. Informuoti apie savo atvykimą į renginį (iki spalio 1d.imtinai) galima ir pageidautina tel: 8 605 16960.  Turėtų atsiliepti Gediminas Kiguolis. Jei nepavyktų susisiekti, papildomas tel: 8 609 29871. Iki susitikimo.

 

Taip pat Klaipėdos aukštaskraidžių klubo pirmininkas Viktoras Nakrevičius pasidalija įdomiais prisiminimais apie kelionę į Leipcigą. Skaityti visą straipsnį>>

 

 
Balandžių priežiūra filmukas
Parašė Balandininkas   

Pasakoja Arūnas Gudunskas 

Elektroninis paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Telefonas: +370 684 72547

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 211 - 252 iš 594

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Uzbekai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (30.04.2020)
Dvikuodžiai uzbekai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (04.04.2020)
Kurskai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (16.03.2020)
Venskai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (03.03.2020)
Parduodami balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.02.2020)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 2 svečiai(-ių)