Pradžia
INTERNETINĖ BALANDŽIŲ PARODA 2014
Parašė Balandininkas   

Šešių balandininkų augintinių fotografijomis papildyta internetinė balandžių paroda 2014. Nuotraukas galima vartyti klaviatūros rodyklėmis. Pateikiame nuotraukas Jūsų vertinimui >>

Balandziu paroda 2014

 

Kviečiame visus balandininkus dalyvauti internetinėje balandžių parodoje. Dalyvavimas NEMOKAMAS! Tereikia atsiųsti savo balandžių nuotraukas į nominacijas: gražiausias balandis, balandžių kolekcija ar įdomiausia akimirka. Jūsų laukia taurės ir diplomai. Pirmųjų dalyvių fotografijas Jūsų vertinimui planuojame įkelti nuo sausio 28 d.

Buvo daug galvota dėl šios internetinės parodos, tačiau viskas supaprastinta. Žinoma, būtų įdomu važinėti fotografuoti, filmuoti pas balandininkus. Surinkus gausią medžiagą ją apdoroti kartu su ekspertais, tačiau tam reikia daug laiko, lėšų, todėl padarome labai paprastai Jūs atsiunčiate patys nuotraukų su balandžiais, o jas vertina lankytojai ir komisija.

Nuotraukas siųsti Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą arba paduoti CD, DVD Arūnui Tel. +370 684 72547 Internetas suteikia naujas galimybes ir balandžių augintojams, nors čia paukščio judesiai gana „riboti“, tačiau pamatyti paukščio grožį ir vertinti jo kokybę galima.

 
Marijampolės balandžių paroda 2014
Parašė Balandininkas   
Marijampol�s baland�i� paroda
 
Apžvalga PL ir LT balandžių padangėje
Parašė Balandininkas   

balandis

Trumpai apie sportinių balandžių parodą Lenkijoje, Mindaugo Tiškaus, Algirdo Baniulio balandžius ir apie www.Balandininkas.lt reikalus. Skaityti daugiau>>

 
Balandžių paroda Marijampolėje 2014
Parašė Balandininkas   

Marijampoles balandziu paroda 2014

 

 
Sveikinimas iš Klaipėdos
Parašė Balandininkas   

 balandziu turgus

Nuoširdžiausi sveikinimai visiems Lietuvos balandžių augintojams, Kalėdų ir Naujųjų metų proga nuo Klaipėdos apskrities dekoratyvinių paukščių augintojų klubo.
 
Tuo pačiu norime pakviesti į Klaipėdos balandžių augintojų naująjį turgų kiekvieną sekmadienį, o ypač kiekvieno mėnesio pirmąjį sekmadienį į didyjį Klaipėdos apskrities dekoratyvinių paukščių turgų. Adresu: Minijos gatvė 137A Klaipėda.

Pagarbiai: Klubo pirmininkas Evaldas Jurkevičius

 
Pasiūlymas dalyvauti parodoje Kielce ir atstovauti Lietuvai
Parašė Balandininkas   

povasPASIŪLYMAS: Galbūt yra norinčių išstatyti savo balandžius visos Lenkijos parodoje (Kielcų mieste) ir atstovauti Lietuvos balandininkus? Negalinčius vykti - balandžius nuvešime. Norintys drąsiai kreipkitės iki Kalėdų 865970167 Ramas.

 
Didysis gruodžio mėnesio balandžių turgus Kaune
Parašė Balandininkas   

Didysis balandžių turgus kaune

 

 
Jaunų balandžių praradimai
Parašė Balandininkas   

 jaunikliai

Praradau jauną bakinsų veislės bijų, kuris buvo stiprus, gerai išsivystęs ir sveikas jauniklis. Vos pirmą kartą išėjęs į lauką jis pakilo prieš vėją, išsikėlė ir dingo. Jauniklis buvo 40 dienų amžiaus. Tokių praradimų pas mane būna per sezoną ne vienas. Dabar sėdžiu ir bandau išsiaiškinti kas jie - tie prapuoleniai, niekam tikę vidutinybės, kurių gailėti nereikia, o gal tai super elitiniai bijai?

 
Leipcigo balandžių paroda
Parašė Balandininkas   

 LEIPCIGO BALANDZIU PARODA

Keletas atsiųstų nuotraukų iš vykusios parodos Leipcige. Dėkojame Virgilijui.

 
Jubiliejinė XX-oji Bialystoko balandžių paroda
Parašė Balandininkas   

Lenkijoje Bialystoko balandžių parodoje buvo pristatytos 64 balandžių veislės. Buvo galima pamatyti balandžių ir iš Lietuvos. Teisėjavo ir dalyvavo balandžių teisėjas Stasys Patkauskas, kuris tradiciškai savo taurių kolekciją šį kartą papildė Agaranų veislės balandžių čempiono titulu. Raškauskas Sigitas buvo apdovanotas už  Rostovo čempioną „Ałtajskij Postawny“, Isoda Juozas čempioną už Lietuvos figūrinius. Parodoje dalyvavo Masikonis Gintas su „Mewka Moskiewska“. Labiausiai nepasisekė Narkevičiui Vidmantui, kurio pristatyti balti Lietuvos figūriniai buvo išbrokuoti. Kam įdomu, galite parsisiųsti parodos katalogą čia>>

 

 
SVEČIAS ŠIAULIŲ BALANDŽIŲ PARODOJE
Parašė Balandininkas   

 ismail haji rimantas beneta

Surengtoje balandžių parodoje Šiauliuose buvo pristatytos įvairios balandžių rūšys. Sparnuočius pristatė Šiaulių, Palangos, Širvintų ir kiti klubai. Galėjome išvysti ir sportinių balandžių iš Gargždų. Didelis lankytojų dėmesys buvo Nikolajevo aukštaskraidžiams iš klubo „Vyturys“. Sulaukta svečių iš Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos ir net Suomijos.  NUOTRAUKŲ GALERIJA.

 
Balandžių paroda ŠIAULIUOSE 2013
Parašė Balandininkas   

balandziu paroda siauliuose

Pirmą kartą Šiauliuose rengiama grandiozinė dekoratyvinių paukščių paroda. Unikalią galimybę pamatyti per 40 veislių, apie 400 balandžių šiauliečiai ir miesto svečiai turės šį savaitgalį, nuo lapkričio 30-osios iki gruodžio 1-osios Didždvario gimnazijoje. Puošnius, įdomius ir retus paukščius pristatys ne tik Lietuvos augintojai, bet ir svečiai iš Latvijos.

Dekoratyvinių paukščių augintojų klubai sugužės kone iš visų Lietuvos vietų. Šiaulių balandininkų klubo atstovas Rimantas Beneta džiaugiasi, kad Šiaulių dekoratyvinių paukščių augintojų klubui pirmam pavyko surengti tokio masto respublikinę parodą, mat tokią mintį seniai jau audė Kaunas. „Pirmą kartą vienoje vietoje susirenka tiek daug šalies balandininkų klubų. Kone visi klubai atvažiuoja parodyti savo sparnuočių. Be to sulauksime ir svečių ne tik iš Latvijos, bet ir Lenkijos, galbūt Baltarusijos“, – vardija R. Beneta.

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 169 - 210 iš 490

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

kryziuociai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (06.10.2017)
Sportiniai balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (14.09.2017)
ieskau
PERKAMI BALANDŽIAI (03.09.2017)
Sportiniai balandziai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (30.08.2017)
Balti pastiniai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (30.08.2017)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 12 svečiai(-ių)