Pradžia
Milijono dolerių lentynės Afrikoje 2015
Parašė Balandininkas   

 Milijono doleriu lenktynes Afrikoje

 Įvyko sportinių balandžių varžybos Afrikoje. Tai vienos moderniausių ir brangiausių sportinių balandžių varžybų pasaulyje. Balandžių derbis arba balandžių viešbutis. Rezultatai, turnyro informacija ir transliacija realiu laiku. Šį kartą laimėjo vokiečio Karl Heinz Koch balandis. Balandininkas savo sąskaitą papildys 150 000$. Apskritai iš pirmųjų dešimt grįžusių 5 balandžiai priklausė Vokietijos balandininkams. Antrąją vietą ir 100 000$ premiją iškovojo  iš Kuveito Saad Al Abhoul balandis.

.

Rubriką pristato: pigeon

 
Balandžių paroda KIELCE 2015
Parašė Balandininkas   

Rozmiar: 60601 bajtów

Sausio 24-25  dienomis (šį savaitgalį) Lenkijos mieste KIELCE parodų ir kongresų centre bus pristatyti tikri balandžiai gražuoliai, kurių skaičius sieks net 6500. Bus pristatoma 600 dekoratyvinių paukščių ir 140 triušių. Parodoje alyvaus 500 balandininkų. Galėsite išvysti ir LIETUVIŠKŲ BALANDŽIŲ VEISLIŲ, jas lenkų balandininkams pristatys iš Lietuvos dekoratyvinių balandžių augintojų asociacija.

 

Šiais metais parodoje bus mago Džono ("Johnny") balandžiai. 30-40 minučių efektingas pasirodymas su balionais, liepsomis. Balandžiai čia atsiras, čia išnyks. Taip pat bus fotosesija su balandžiais ir olimpine čempione Jutyna Kowalczyk. Nuotraukos pasirodys "Lady" žurnale.

Prie parodos taip pat veiks balandininkus traukiantis didžiulis balandžių turgus. Vis dar galite vykti į parodą. Renkame ekipažą, važiavimo kaina vienam žmogui 50 eu. Telefonas: +370 684 72547

 
SPA balandžiams
Parašė Balandininkas   

 

Sportinių balandžių entuziastai nesnaudžia ir mėgina visaip pagerinti sparnuočiams sąlygas. Šio įrenginio paskirtį galime tik nutuokti, ar tai sūkurinė vonia masažuoti balandžių raumenims, SPA balandžiams?

 
Veislinių paukščių paroda
Parašė Balandininkas   

veisliniu pauksciu paroda

 

 
Lenkų išradimas balandžiams vežti
Parašė Balandininkas   

Jeigu balandžiai netelpa lengvame automobilyje Lenkijos balandžių augintojai siūlo susimeistrauti balandžiams vežti skirtą ir talpią dėžę.

 
K. Girdžiūno knygos sutiktuvės Kaune
Parašė Balandininkas   

Kazio Girdžiūno knygos BALANDŽIAI, BALANDININKAI, BALANDININKYSTĖ sutiktuvės. Dalyvavo Genovaitė Girdžiūnienė, Alina Jaskūnienė, dainuojamosios poezijos atlikėja  Jūratė Dailydėnienė, Kauno balandžių puoselėtojai, leidyklos ANDRENA vadovė Nijolė Petrošienė. DĖKOJAME VISIEMS ATVYKUSIEMS!

 
Kazio Girdžiūno knyga "BALANDŽIAI, BALANDININKAI, BALANDININKYSTĖ " 2014
Parašė Balandininkas   

kazys girdziunas

 Pilna"Kalėdinės knygų mugės programa" spausti ant paveiksliuko

 
Petras Biskus
Parašė Balandininkas   
 Petro Biskaus atsiųstos auginamų balandžių nuotraukos.
 
Lietuviškų balandžių veislių įteisinimas III
Parašė Balandininkas   
Lietuvisku balandziu veisliu iteisinimas
 
2014 metų sportinių balandžių sezono apdovanojimai.
Parašė Balandininkas   
balandininkai
Vakarą atidarė smuikininkas Zbignevas. Viešėjo belgas Ivan. Iš balandžių šalies atvykęs svečias turėjo įvairių patarimų ir pastabų mūsų balandžių sportui. Anot jo, turint noro viskas prieš mūsų akis ir tinkamai organizuojant po keleto metų darbo tarptautinėje balandžių olimpiadoje galbūt matysime ir savo šalies sportinius paukščius.

Trijų Alytaus, Kybartų ir Prienų klubų bendrose varžybose kaip ir pernai geriausiai pasirodė Artūro Mikulionio treniruojami balandžiai. Antrąją vietą kaip ir praėjusiais metais iškovojo Vytauto Piliaus sparnuočiai. Trečiąją užėmė Tado Svenciūno balandžiai. Šiais metais Lenkijos kryptimi buvo surengti 9 varžybiniai skrydžiai nuo 150km iki 900km atstumais. Iš viso dalyvavo dalyvavo 20 balandininkų, kurie į pirmąjį varžybų skrydį paruošė net 1174 balandžius. Per visą sezoną paukščiai įveikė daugiau negu 3600 kilometrų.

balandininkai sportiniu balandziu
Lietuvos Vienybės taurės varžybos buvo suorganizuotos iš trijų skrydžių Brodnica 350 km, Wielen 550 km ir Olzstyn 250 km. Tie patys balandžių treneriai išliko lyderiais pirmoji vieta Artūras Mikulionis, antroji Tadas Svenciūnas, trečioji Vytautas Pilius. Alytaus sportinių balandžių klube „Startas“ prizinės vietos atitinkamai Vytautas Pilius, Artūras Urbanavičius ir Algis Kisielius.
 

Primename, kad laukiame visų norinčių užsiimti balandžių sportu. Kviečiame naujus narius!
Klubų atstovų telefonai:
Vilniaus „Sidabrinis Sparnas“ Tel.8-684-10812
Alytaus „STARTAS“ Tel. 8-650-67802
Prienų „ŠILAS“ Tel. 8-650-32073
Kybartų „SPARNAI“ Tel. 8-681-92335
 
Dar vieno balandininko netektis
Parašė Balandininkas   
 
Rudeninė balandžių mugė Kaune
Parašė Balandininkas   

Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubas dėkoja Aleksandro Stulginskio universiteto žemės ūkio mokslo ir technologijų parkui už bendradarbiavimą surengiant rudeninę balandžių mugę.

 

 Aleksandro stulginskio universitetas

 O po balandžių mugės kviečiame dalyvauti lietuviškų balandžių veislių įteisinime.

lietuvos veisliu iteisinimas

 

 

 Witajcie szanowni koledzy! Miłośników gołębi z Polski! Serdecznie zapraszamy na tradycyjną gielde golęmbi na Litwe do Kowna. Organizator Koweński klub hodowców golębi rasowych. Termyn: 26 październik 2014 rok. Od godziny 6.00 Adres: Kowno. Akademija Rolnicza im. Stulginskio pawiljon wystawony. Tel. Informacyjny. +370 659 70167 ZAPRASZAMY!!!

 

~ADRESAS: Universiteto g. 10, Akademija

 

 


Spalio 26 dieną (sekmadienį) nuo 6.00 valandos. Visi balandininkai kviečiami į kasmetinę balandžių mugę, kuri vyks kaip visuomet KAUNE ALEKSANDRO STULGINSKIO UNIVERSITETO PARODŲ PAVILJONE. Organizatorius: Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubas.

 

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 169 - 210 iš 523

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

felegyhazeriai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (23.06.2018)
Parduodami juodi vysakrylai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.06.2018)
Parduodamos 4 vysakrylų patelės
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.06.2018)
Parduodama pora besarabų
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.06.2018)
Parduodami anglų tipleriai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (13.06.2018)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 3 svečiai(-ių)