Pradžia
Juozas Pauras: „Sportinius balandžius auginti įdomu“.
Parašė Balandininkas   

Juozas Pauras balandininkas

Sportinių balandžių augintojas gerb. Juozas Pauras puikiai žinomas daugeliui balandininkų. Tai vienas iš Lietuvos sportinių balandžių sporto pradininkų. Pažintį su balandžiais užmezgė būdamas dvylikos metų. Šiuo metu aštuoniasdešimt penkerių metų augintojo balandinėje vis dar burkuoja sportiniai balandžiai. Tiesa, dėl sveikatos ir kitų rūpesčių garbingam senjorui paukščiais pasidžiaugti pavyksta tik šiltuoju metų laiku. Išlaikyti šį pomėgį gelbsti paukščius mylinti dukra... Skaityti daugiau>>

 

Rubriką pristato: pigeon

 
Sveikiname Lietuvos balandininkus tapus Europos balandžių asociacijos nariais!
Parašė Balandininkas   

europa

 

Šeštadienį (2015.05.16) Prancūzijoje įvykusio kongreso metu Lietuvos balandininkai priimti į Europos balandžių augintojų asociaciją. Žengtas istorinis žingsnis Lietuvos balandininkystėje. Tik dabar atsirado reali galimybė lietuviškas balandžių veisles įteisinti ne tik nacionaliniu, bet ir Europos mastu. Lietuvos balandininkai turės visas galimybes dalyvauti Europoje Show vykstančiose balandžių parodose kaip lygiaverčiai partneriai.


Kviečiame visus Lietuvos balandžių augintojus dar aktyviau dalyvauti Lietuvos balandžių asociacijos veikloje. Artimiausias susirinkimas numatomas gegužės 31 d. (sekmadienį) po didžiojo balandžių turgaus 11.00 val. Susitikimo vieta DOMEIKAVA, kavinė „OBELĖLĖ“. BŪTINAS DALYVAVIMAS visiems Lietuvos balandžių asociacijai priklausančių klubų pirmininkams, atskirų balandžių veislių sekcijų vadovams. Taip pat kviečiame visus norinčius.

 

Susirinkimo metu pasidžiaugsime ir susipažinsite su stojimo į Europos balandžių asociaciją ataskaita. Aptarsime dalyvavimą Europos tarptautinėje balandžių parodoje, kuri vyks MECZ mieste š.m. lapkričio mėn. Toliau rimtai svarstysime ir nagrinėsime Lietuvos balandžių veislių standartus. KVIEČIAME DALYVAUTI!

Lietuvos dekoratyvinių balandžių augintojų asociacija

Telefonas: +370 659 70167

 
Užjaučiame netekus Kazio Šabūno
Parašė Balandininkas   

 sabunas

Užjaučiame netekus Kauno balandininko Kazio Šabūno.

P.S. Balandininkai labiau džiaukimės balandžiais, savo artimaisiais, apskritai labiau gerbkime vieni kitus, nes puslapis virsta ne naujienų, informacijos, bet užuojautų knyga.

 
Uzuojauta
Parašė Balandininkas   

Balandininkas.lt ir KAUNO DEKORATYVINIŲ BALANDŽIŲ AUGINTOJŲ KLUBAS

 
Velykų sveikinimas 2015
Parašė Balandininkas   

 velykos 2015

Linkime, Jums visiems supratimo, stiprių kiaušinių, atrasti daugiau laiko sau ir savo sparnuočiams, užauginti gražaus, perspektyvaus balandžių jaunimo. Visiems sveikatos ir  energijos! Tuo pačiu linkime kuo greičiau pasveikti Lietuvos dekoratyvinių balandžių augintojų asociacijos prezidentui Ramūnui Naruševičiui.
 
Kauno Dekoratyvinių Balandžių Augintojų Klubas
Balandininkas.lt Arūnas ir Linas
 
FOTO KONKURSAS: „LIETUVIŠKI BALANDŽIAI“ nugalėtojai
Parašė Balandininkas   

 konkurso apdovanojimai

NUOTRAUKOJE: Lietuvos dekoratyvinių balandžių augintojų asociacijos prezidentas Ramūnas Naruševičius, I-vieta Tadas Gliaubicas, II-oji vieta Antanas Stimburys, III-oji Kęstutis Lipskas. Didžiojo turgaus metu buvo įteikti žadėti apdovanojimai. Daugiau turgaus nuotraukų viduje.


Štai ir baigėsi foto konkursas „Lietuviški balandžiai“ dėkojame visiems dalyviams. Balsavę lankytojai ir vertinimo komisija nusprendė, kas bus apdovanotas prizais. Susumavus visus vertinimus, paaiškėjo, jog pirmoji vieta atiteko Tadui Gliaubicui, antroji vieta Antanui Stimburiui, trečioji vieta Kęstučiui Lipskui. Visi kiti nenusiminkite, Jūs visi auginate puikias Lietuviškas veisles. Saugokite jas

 

 

Laimėtojai išrinkti skaidriai, todėl kviečiame patyrinėti atskleistus kiekvieno komisijos nario įvertinimus. DĖMESIO LAIMĖTOJAMS. Prašome susisiekti kuo greičiau el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą arba tel. 8-625-29829.

 
FOTO KONKURSAS: „LIETUVIŠKI BALANDŽIAI“
Parašė Balandininkas   

ATNAUJINTA 2015 Kovo 13, 17:04

DALYVAUJANČIOS KONKURSE 115 FOTOGRAFIJOS>>

DALYVAUJA 11 BALANDININKŲ

Lietuviski balandziai

Išsaugokime lietuvių tautos balandžius! Maloniai kviečiame visus dalyvauti konkurse „LIETUVIŠKI BALANDŽIAI“. Mes tikime, kad mūsų šalyje turime daug gražių lietuviškų veislių balandžių. Atsiųskite nuotraukų ir laimėkite vertingų prizų savo mylimiems sparnuočiams! Konkursą organizuoja Lietuvos dekoratyvinių balandžių augintojų asociacija.

 
Nuotraukos
Parašė Balandininkas   

 foto

Nuotraukos iš: Universiteto g. 10, Akademijos

 
Lietuviškos balandžių veislės tampa žinomos
Parašė Balandininkas   

 KIELCE 2015

Naujai įsteigta Lietuvos dekoratyvinių balandžių augintojų asociacija ėmėsi ryžtingai veikti, kad vieną kartą istorijoje mūsų auginamų balandžių veislės būtų standartizuotos. Anot asociacijos prezidento Ramūno Naruševičiaus, artėjama prie momento, kai trylika balandžių veislių bus įteisintos ir pripažintos Europos mastu. Turėdami visus reikiamus dokumentus ir tapę tarptautinės federacijos nariais, savo balandžius galėsime eksponuoti tarptautinėse balandžių parodose. Ateityje galbūt šios veislės taps ir Lietuvos nacionaliniu paveldu.

 

 
Milijono dolerių lentynės Afrikoje 2015
Parašė Balandininkas   

 Milijono doleriu lenktynes Afrikoje

 Įvyko sportinių balandžių varžybos Afrikoje. Tai vienos moderniausių ir brangiausių sportinių balandžių varžybų pasaulyje. Balandžių derbis arba balandžių viešbutis. Rezultatai, turnyro informacija ir transliacija realiu laiku. Šį kartą laimėjo vokiečio Karl Heinz Koch balandis. Balandininkas savo sąskaitą papildys 150 000$. Apskritai iš pirmųjų dešimt grįžusių 5 balandžiai priklausė Vokietijos balandininkams. Antrąją vietą ir 100 000$ premiją iškovojo  iš Kuveito Saad Al Abhoul balandis.

.

Rubriką pristato: pigeon

 
Balandžių paroda KIELCE 2015
Parašė Balandininkas   

Rozmiar: 60601 bajtów

Sausio 24-25  dienomis (šį savaitgalį) Lenkijos mieste KIELCE parodų ir kongresų centre bus pristatyti tikri balandžiai gražuoliai, kurių skaičius sieks net 6500. Bus pristatoma 600 dekoratyvinių paukščių ir 140 triušių. Parodoje alyvaus 500 balandininkų. Galėsite išvysti ir LIETUVIŠKŲ BALANDŽIŲ VEISLIŲ, jas lenkų balandininkams pristatys iš Lietuvos dekoratyvinių balandžių augintojų asociacija.

 

Šiais metais parodoje bus mago Džono ("Johnny") balandžiai. 30-40 minučių efektingas pasirodymas su balionais, liepsomis. Balandžiai čia atsiras, čia išnyks. Taip pat bus fotosesija su balandžiais ir olimpine čempione Jutyna Kowalczyk. Nuotraukos pasirodys "Lady" žurnale.

Prie parodos taip pat veiks balandininkus traukiantis didžiulis balandžių turgus. Vis dar galite vykti į parodą. Renkame ekipažą, važiavimo kaina vienam žmogui 50 eu. Telefonas: +370 684 72547

 
SPA balandžiams
Parašė Balandininkas   

 

Sportinių balandžių entuziastai nesnaudžia ir mėgina visaip pagerinti sparnuočiams sąlygas. Šio įrenginio paskirtį galime tik nutuokti, ar tai sūkurinė vonia masažuoti balandžių raumenims, SPA balandžiams?

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 169 - 210 iš 532

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Sportiniai balandžiai, įvairių spalvų
PARDUODAMI BALANDŽIAI (21.10.2018)
Pirkčiau balandžius
PARDUODAMI BALANDŽIAI (19.10.2018)
Ieškau balandziu
PARDUODAMI BALANDŽIAI (17.10.2018)
Parduodu saksonijos dvikuodžius balandžius
PARDUODAMI BALANDŽIAI (16.10.2018)
Parduodu saksonijos dvikuodžius balandžius
PARDUODAMI BALANDŽIAI (16.10.2018)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 7 svečiai(-ių)