Pradžia
KIELCE 2016 balandžių paroda foto
Parašė Balandininkas   

balandziu paroda, kielce 2016 wystawa golebi foto

KIELCE 2016 Lenkijos balandžių paroda į kurią pasižvalgyti kiekvienais metais atvysta vis daugiau balandininkų iš Lietuvos. Tai pirmieji metai, kai visus lankytojus pasitinka parodos stende įkomponuota ir mūsų valstybės vėliava. Smalsios balandininkų akys galėjo pamatyti 6100 balandžių, 530 dekoratyvinių paukščių ir 200 triušių. Šalia parodos vyko didžiulė prekyba paukščiais, todėl viskam apžiūrėti ne vienam pritrūko laiko. Smalsu ir balandininkams nebuvusiems parodoje, todėl mums padeda jau etatiniu balandžių parodų fotoreporteriu tapęs Ramas, kuris parvežė gausią 846 nuotraukų kolekciją. Taip pat dėkui ir Vidui iš Alytaus. Įdomios Jums peržiūros.

Kielce 2016 foto Už foto dėkojame Ramui (846 foto).

KIELCE 2016    Žiūrėti čia>>

Kielce 2016 fotoUž foto dėkojame Vidui (117 foto).

KIELCE 2016   Žiūrėti čia>>

 

 

 
Didysis sausio mėn. balandžių turgus
Parašė Balandininkas   

balandziu turgus

 

 
Fotoreportažas iš Varšuvos balandžių parodos
Parašė Balandininkas   
varsuvos balandziu paroda 2016 Fotoreportažas iš Varšuvoje vykusios dekoratyvinių balandžių parodos. Balandžius užfiksavo dažnas parodų lankytojas Ramas. Dėkojame.
 
Šiaulių baltasparnis
Parašė Balandininkas   

siauliu baltasparnis

2016.01.14 įkelti balandžių standartai:

LIETUVOS ŠARKELĖ STANDARTAS

LIEPOJOS BALTAUODEGIS STANDARTAS

2016.01.12 įkeltas Šiaulių baltasparnio standartas

ŠIAULIŲ BALTASPARNIS STANDARTAS 

Žiūrėti visų lietuviškų veislių standartus>>

 
Linkėjimai iš aneksuoto Krymo
Parašė Balandininkas   

 krymas

Rimas Špokas gyvenantis aneksuotame Kryme siunčia linkėjimus Lietuvos balandininkams. Linki gero vėjo, saulėtų dienų, stiprios sveikatos ir labai, labai daug eurų. Taip pat kviečia visus norinčius bendrauti ir netgi apsilankyti Kryme: „Nėra viskas taip baisu kaip piešiama, atvykite už pečiaus pasodinsiu, ožkos sūriu pavaišinsiu, vaikai padainuos ir t.t.“. Kryme gyvenantis lietuvis supažindintų su vietiniais balandininkais, padėtų įsigyti geromis kainomis puikių balandžių, kas domitės Serpastų veislės balandžiais arba norite įdomios pažinties, informacijos apie balandininkystę ir situaciją Kryme. Kreipkitės nurodytu el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą arba skype: rimasregina7

Rimas Špokas turi nufilmavęs nemažai filmukų su savo mylimais serpastų veislės balandžiais. Rekomenduojame peržiūrėti filmukų galerijas nuorodos pateikiamos apačioje.

 rimas spokas

rimas spokas

rimas spokas email

rimas spokas2

 

 
Balandžių paroda VOKIETIJOJE Dortmund.
Parašė Balandininkas   

dortmund pigeons

Balandžių paroda VOKIETIJOJE Dortmund. Dėkojame už foto Ramui.

 
Švenčių sveikinimai 2015
Parašė Balandininkas   

sveikinimas balandziai

Pasirinkite savo mylimą balandžių veislę, nuoširdžiai domėkitės, auginkite savo malonumui ir tuomet pasieksite pačius geriausius rezultatus balandininkystėje.

Arūnas G. ir Linas www.Balandininkas.lt

---ATSIŲSTAS OFICIALUS SVEIKINIMAS----
Mieli balandininkai, bičiuliai, sveikiname Jus ir Jūsų artimuosius su šv. Kalėdomis ir Naujais 2016 Metais. Tegul niekuomet nepritrūksta Jums džiaugsmo ir šilumos, tegul Jūsų namai būna pilni skalsos ir santarvės. Tebūnie ateinantys metai dosnūs prasmingų darbų, gražių balandžių, turtingi sėkmės ir visų vilčių išsipildymo!

Palangos balandininkų klubas
Reinoldas Liaudanskas
Albinas Žiemelis
Palangos klubo puslapis>>

 
Parduodami sportiniai balandžiai
Parašė Balandininkas   

parduodami sportiniai balandziai

 

 
Apklausa dėl balandžių parodų ir kvietimas KIELCE 2016
Parašė Balandininkas   

balandziu apklausa

Padiskutuokime ar reikalinga balandžių paroda Lietuvoje, kaip ją surengti, už kokias lėšas ir kur? Ar norėtumėte ir kiek išstatytumėte balandžių į parodą? Daryti vieningą visos Lietuvos ar atskirų miestų, klubų, ar specializuotas veislių parodas? Koks turėtų būti dalyvio mokestis ir mokestis už statomą balandį? O gal tik užtenka rengti muges ir parodos nereikia? Kaip surengti parodą be Jūsų balandžių? Nes klausiate kada bus paroda, o paklausus Jūsų, kiek išstatysite balandžių į parodą - tyla! Balandininkas.lt ir Dekoratyvinių balandžių augintojų asociacija siekia išsiaiškinti kaip ir kokias organizuoti balandžių parodas Lietuvoje. Prašome Jūsų užpildyti anketą ir teikti savo pasiūlymus. Spauskite čia ir pildykite anketą>>

O galbūt užtenka galimybės dalyvauti tik užsienio parodose? Šiuo metu kviečiame į KIELCE 2016 sausio 30-31 dienomis. KIELCE prestižinė Lenkijos balandžių paroda į kurią suvažiuoja balandininkai iš visos Europos, pristatoma daugiau negu 6500 balandžių. Organizuojame bendrą balandžių registravimą ir transportavimą į šią parodą. Galima vertinimui išstatyti visas balandžių veisles, kurios registruotos Lenkijoje. Taip pat pripažintas lietuviškas balandžių veisles. Pastaba: Balandžiai turi būti žieduoti veislei atitinkančio diametro žiedais. Telefonas: +370 659 70167

 

 
Balandžių paroda Palangoje 2015
Parašė Balandininkas   

 palangos balandziu paroda

Šeštadienį, gruodžio 5 d. Palangoje, vyko dviejų Lietuvos balandžių veislių paroda. Palangos balandininkų klubas, dekoratyvinių balandžių augintojų asociacija bei Klaipėdos aukstaskraidžių augintojų klubas surengė  8-ąją  Klaipėdos aukštaskraidžių bei 1-ąją Lietuvos figūrinių balandžių parodą.

Skaityti daugiau ir žiūrėti nuotraukas>>

 
Klaipėdos aukštaskraidžių ir Lietuvos figūrinių balandžių paroda
Parašė Balandininkas   
KVIEČIAME šį šeštadienį APLANKYTI PARODĄ PALANGOJE! Jau žinoma, jog dalyvaus 20 balandininkų, o narveliuose burkuos 112 balandžių (79 Klaipėdos aukštaskraidžiai ir 33 Lietuvos figūriniai. Klaipėdos aukštaskraidžių ir Lietuvos figūrinių balandžių paroda  įvyks gruodžio 5 dieną Palangoje. Prašome norinčius registruotis tel. 8 629 81951. Kviečiame visus dalyvauti. Parodos taisyklės bus įkeltos artimiausiu metu.

 ATNAUJINTA! PARODOS REGLAMENTAS

(Spauskite čia>>)

 
Lapkričio didysis balandžių turgus
Parašė Balandininkas   
Atsiprašome, už kai kurių balandininkų kultūrą.
Žiūrėti N-18.

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 169 - 210 iš 564

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

ČEKATAI
PARDUODAMI BALANDŽIAI (18.10.2019)
Parduodu
PARDUODAMI BALANDŽIAI (24.09.2019)
Sportiniai balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (12.08.2019)
Sportiniai balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (12.08.2019)
Sportiniai balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (12.08.2019)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 9 svečiai(-ių)