Pradžia
Rudeninė balandžių mugė 2016
Parašė Balandininkas   

 Rudenine balandziu muge 2016

 Witajcie szanowni koledzy! Miłośników gołębi z Polski! Serdecznie zapraszamy na tradycyjną gielde golęmbi na Litwe do Kowna. Organizator Koweński klub hodowców golębi rasowych. Termyn: 23 październik 2016 rok. Od godziny 7.00 Adres: Kowno. Akademija Rolnicza im. Stulginskio pawiljon wystawony. Tel. Informacyjny. +370 659 70167 ZAPRASZAMY!!! Adress: spausti čia>>>>

 
Spalio 23 dieną (sekmadienį) nuo 7.00 valandos. Visi balandininkai kviečiami į kasmetinę balandžių mugę, kuri vyks kaip visuomet KAUNE ALEKSANDRO STULGINSKIO UNIVERSITETO PARODŲ PAVILJONE. Organizatorius: Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubas.

 

 
Kviečiame balsuoti!
Parašė Balandininkas   

Rekomenduojame balsuoti, kad balandžių augintojas atstovautų balandininkų interesus Lietuvos Respublikos seime.

 kestutis mazeika

 
Europos balandžių ir naminių paukščių teisėjų simpoziumas Šveicarijoje
Parašė Balandininkas   
 simpoziumas
2016 m. rugsėjo 16-18 dienomis Šveicarijoje, Sursee vietovėje vyko tris dienas trukęs EE (Entente Europeenne) organizacijai priklausančių šalių balandžių ir naminių paukščių teisėjų susitikimas – seminaras. Lietuvos balandininkų bendruomenę jame atstovavo Stasys Patkauskas. Į renginį atvyko beveik visų organizacijai priklausančių valstybių vedantys, iškiliausi teisėjai. Tokiame grandioziniame forume dalyvauti teko pirmą kartą, tačiau ne vien dėl to jis įspūdį paliko milžinišką. Gerai ir sklandžiai organizuotas, iki detalių apgalvota darbotvarkė sudarė sąlygas kokybiškam ir vaisingam darbui. Požiūris į teisėjo darbą, jo kompetenciją, reikšmę parodų metu ir indėlį į balandininkystės vystymąsi – tai pagrindiniai moto, vyravę viso renginio metu.
 
Susitikimas su nauju pirmininku
Parašė Balandininkas   

zydrunas cerapas

Būrelis balandininkų susitiko laisvai diskusijai su nauju Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubo pirmininku Žydrūnu Čerapu.  Dėkojame už nuotraukas Renatui Ivanauskui.
 
Susitikimas
Parašė Balandininkas   
susitikimas
 
Parduodami sportiniai balandžiai
Parašė Balandininkas   
parduodami sportiniai balandziai
 
Skrydyje pagerbti Katowicų aukas dalyvavo ir Lietuvos sportinių balandžių augintojai
Parašė Balandininkas   

andziulevicius matulevicius balandziai

Lenkijos sportinių balandžių entuziastai surengė skrydį pagerbti Katowicų aukas. Lenktyninius balandžius davė 79 Lenkijos ir 2 Lietuvos balandininkai: Vytautas Andziulevičius ir Antanas Matulevičius. Į skrydį pristatyta 355 lenkiški ir 17 lietuviškų balandžių. Sportiniai paukščiai startavo ryte 7.00 val. Lenkijos arba 8.00 Lietuvos laiku iš Harlingeno miesto Olandijos (2016.07.30). Lenktyniniai balandžiai, norėdami sugrįžti į savo gimtus namus, turėjo įveikti didesnį negu 1000 km atstumą. Skaityti visą straipsnį>>

 
I. Jurgelevičiūtė prašo pagalbos dėl priklydusio balandžio
Parašė Balandininkas   

balandis

 Sekmadienį(2016.09.04) žinomą dainininkę Irmą Jurgelevičiūtę užklupo netikėti malonūs rūpesčiai – išėjusi į savo buto balkoną jame atlikėja aptiko svetį – išskirtinio grožio balandį.

„Išsyk buvo aišku, jog jis yra naminis ir turi šeimininkus. Smagu būtų, jei jie atsirastų, nes akivaizdu – paukštelis mylimas bei prižiūrėtas“, – sakė I. Jurgelevičiūtė. Baltas balandis nesiblaškė ir prisilietimų nevengė, todėl dainininkė su didžiuliu malonumu palaikė jį ant rankų, paglostė. Kaune, Šilainių mikrorajone gyvenanti I. Jurgelevičiūtė sako, jog dekoratyviniai balandžiai į jos buto balkoną užklysta ne pirmą kartą. Apie tai, kas gražuolių skraidūnų ieško, ji sužinodavo internete panaršiusi po specializuotus puslapius, tačiau kol kas šiandieninio radinio niekas nesiteirauja.
balandis
Gyvūnų globėjų asociacijos vadovas Vytautas Gustaitis sakė, jog dekoratyvinius balandžius tiesiog galima paleisti į laisvę, nes jie turėtų patys rasti savo namus. Balandžių žinovo Arūno Gudunsko teigimu, paukštelio nereikėtų baimintis, jam padėti grūdelių ir apie radinį paskelbti internetinio balandininkas.lt puslapio skiltyje „Svečių knyga“. Skelbime reikėtų nurodyti pagrindinę informaciją apie užklydusį svetį. „Jei jis žieduotas, tuomet būtina nurašyti žiedo numerį. Taip savininką labai greitai ir lengvai galima rasti“, – sakė A. Gudunskas.

Straipsnis: DELFI.lt

 
Papildomos nuotraukos
Parašė Balandininkas   

Edmundas Stundis balandziai

Edmundas Stundis atsiuntė keletą naujų savo

balandžių nuotraukų. Žiūrėkite čia>>

 
DIDYSIS rugpjūčiio mėn. balandžių turgus
Parašė Balandininkas   

zvejo batai

 

 
Parduodami sportiniai balandžiai
Parašė Balandininkas   

balandziai

 

 
Akimirkos iš II-ojo balandininkų suvažiavimo
Parašė Balandininkas   
II-ojo suvažiavimo akimirkos.
Už nuotraukas dėkojame Stasiui Patkauskui.
 Suvaziavimas 2016
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 127 - 168 iš 559

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Sportiniai balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (12.08.2019)
Sportiniai balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (12.08.2019)
Sportiniai balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (12.08.2019)
PARDUODU
PARDUODAMI BALANDŽIAI (07.08.2019)
Parduodami/keičiami balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (30.07.2019)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 2 svečiai(-ių)