Pradžia
Šiaulių baltasparnis
Parašė Balandininkas   

siauliu baltasparnis

2016.01.14 įkelti balandžių standartai:

LIETUVOS ŠARKELĖ STANDARTAS

LIEPOJOS BALTAUODEGIS STANDARTAS

2016.01.12 įkeltas Šiaulių baltasparnio standartas

ŠIAULIŲ BALTASPARNIS STANDARTAS 

Žiūrėti visų lietuviškų veislių standartus>>

 
Linkėjimai iš aneksuoto Krymo
Parašė Balandininkas   

 krymas

Rimas Špokas gyvenantis aneksuotame Kryme siunčia linkėjimus Lietuvos balandininkams. Linki gero vėjo, saulėtų dienų, stiprios sveikatos ir labai, labai daug eurų. Taip pat kviečia visus norinčius bendrauti ir netgi apsilankyti Kryme: „Nėra viskas taip baisu kaip piešiama, atvykite už pečiaus pasodinsiu, ožkos sūriu pavaišinsiu, vaikai padainuos ir t.t.“. Kryme gyvenantis lietuvis supažindintų su vietiniais balandininkais, padėtų įsigyti geromis kainomis puikių balandžių, kas domitės Serpastų veislės balandžiais arba norite įdomios pažinties, informacijos apie balandininkystę ir situaciją Kryme. Kreipkitės nurodytu el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą arba skype: rimasregina7

Rimas Špokas turi nufilmavęs nemažai filmukų su savo mylimais serpastų veislės balandžiais. Rekomenduojame peržiūrėti filmukų galerijas nuorodos pateikiamos apačioje.

 rimas spokas

rimas spokas

rimas spokas email

rimas spokas2

 

 
Balandžių paroda VOKIETIJOJE Dortmund.
Parašė Balandininkas   

dortmund pigeons

Balandžių paroda VOKIETIJOJE Dortmund. Dėkojame už foto Ramui.

 
Švenčių sveikinimai 2015
Parašė Balandininkas   

sveikinimas balandziai

Pasirinkite savo mylimą balandžių veislę, nuoširdžiai domėkitės, auginkite savo malonumui ir tuomet pasieksite pačius geriausius rezultatus balandininkystėje.

Arūnas G. ir Linas www.Balandininkas.lt

---ATSIŲSTAS OFICIALUS SVEIKINIMAS----
Mieli balandininkai, bičiuliai, sveikiname Jus ir Jūsų artimuosius su šv. Kalėdomis ir Naujais 2016 Metais. Tegul niekuomet nepritrūksta Jums džiaugsmo ir šilumos, tegul Jūsų namai būna pilni skalsos ir santarvės. Tebūnie ateinantys metai dosnūs prasmingų darbų, gražių balandžių, turtingi sėkmės ir visų vilčių išsipildymo!

Palangos balandininkų klubas
Reinoldas Liaudanskas
Albinas Žiemelis
Palangos klubo puslapis>>

 
Parduodami sportiniai balandžiai
Parašė Balandininkas   

parduodami sportiniai balandziai

 

 
Apklausa dėl balandžių parodų ir kvietimas KIELCE 2016
Parašė Balandininkas   

balandziu apklausa

Padiskutuokime ar reikalinga balandžių paroda Lietuvoje, kaip ją surengti, už kokias lėšas ir kur? Ar norėtumėte ir kiek išstatytumėte balandžių į parodą? Daryti vieningą visos Lietuvos ar atskirų miestų, klubų, ar specializuotas veislių parodas? Koks turėtų būti dalyvio mokestis ir mokestis už statomą balandį? O gal tik užtenka rengti muges ir parodos nereikia? Kaip surengti parodą be Jūsų balandžių? Nes klausiate kada bus paroda, o paklausus Jūsų, kiek išstatysite balandžių į parodą - tyla! Balandininkas.lt ir Dekoratyvinių balandžių augintojų asociacija siekia išsiaiškinti kaip ir kokias organizuoti balandžių parodas Lietuvoje. Prašome Jūsų užpildyti anketą ir teikti savo pasiūlymus. Spauskite čia ir pildykite anketą>>

O galbūt užtenka galimybės dalyvauti tik užsienio parodose? Šiuo metu kviečiame į KIELCE 2016 sausio 30-31 dienomis. KIELCE prestižinė Lenkijos balandžių paroda į kurią suvažiuoja balandininkai iš visos Europos, pristatoma daugiau negu 6500 balandžių. Organizuojame bendrą balandžių registravimą ir transportavimą į šią parodą. Galima vertinimui išstatyti visas balandžių veisles, kurios registruotos Lenkijoje. Taip pat pripažintas lietuviškas balandžių veisles. Pastaba: Balandžiai turi būti žieduoti veislei atitinkančio diametro žiedais. Telefonas: +370 659 70167

 

 
Balandžių paroda Palangoje 2015
Parašė Balandininkas   

 palangos balandziu paroda

Šeštadienį, gruodžio 5 d. Palangoje, vyko dviejų Lietuvos balandžių veislių paroda. Palangos balandininkų klubas, dekoratyvinių balandžių augintojų asociacija bei Klaipėdos aukstaskraidžių augintojų klubas surengė  8-ąją  Klaipėdos aukštaskraidžių bei 1-ąją Lietuvos figūrinių balandžių parodą.

Skaityti daugiau ir žiūrėti nuotraukas>>

 
Klaipėdos aukštaskraidžių ir Lietuvos figūrinių balandžių paroda
Parašė Balandininkas   
KVIEČIAME šį šeštadienį APLANKYTI PARODĄ PALANGOJE! Jau žinoma, jog dalyvaus 20 balandininkų, o narveliuose burkuos 112 balandžių (79 Klaipėdos aukštaskraidžiai ir 33 Lietuvos figūriniai. Klaipėdos aukštaskraidžių ir Lietuvos figūrinių balandžių paroda  įvyks gruodžio 5 dieną Palangoje. Prašome norinčius registruotis tel. 8 629 81951. Kviečiame visus dalyvauti. Parodos taisyklės bus įkeltos artimiausiu metu.

 ATNAUJINTA! PARODOS REGLAMENTAS

(Spauskite čia>>)

 
Lapkričio didysis balandžių turgus
Parašė Balandininkas   
Atsiprašome, už kai kurių balandininkų kultūrą.
Žiūrėti N-18.

 
Reikšmingas įvykis Lietuvos balandininkystės istorijoje
Parašė Balandininkas   

  Stanislovas Patkauskas balandziu teisejasPo ilgos ir varginančios kelionės iš Prancūzijos, Metz miesto sugrįžo grupelė Lietuvos balandininkų. Šiame mieste vyko 28-oji Europos naminių paukščių, triušių, jūrų kiaulyčių, balandžių ir egzotinių paukštelių paroda. Grandioziniame forume Lietuvą atstovavo dvidešimt keturi balandininkai su 164 savo augintiniais. Galimybė dalyvauti tokiame renginyje atsirado tik Lietuvos balandžių augintojų asociacijai įstojus į Europos smulkiųjų gyvūnų augintojų organizaciją (ENTENTE EUROPEENNE).
            Nors tokio masto renginyje dalyvių teisėmis dalyvauti teko pirmą kartą, tačiau „pirmo blyno neprisvilinome“. Dar daugiau – tarp dvidešimt vienos Europos valstybės, eksponavusios savo balandžius, pagal jų kiekį buvome penkiolikti, o kokybės supratimą iliustruoja gautos keturios Europos čempionų nominacijos. Su konkurentais rungdamiesi išties aukštame lygyje ir sau išsikėlėme aukštai kartelę, kurią išlaikyti bus sunku, bet tai turėsime padaryti. Netruks prabėgti treji metai ir dalyvausime kitoje, Danijoje vyksiančioje parodoje. Todėl negalime atsipalaiduoti, „užmigti ant laurų“. Todėl jau dabar turime ruoštis ateinančioms parodoms.
            Be dalyvavimo parodoje ir iš ties joje pasiektų puikių rezultatų, galime pasidžiaugti ir tuo, kad mūsų balandžių veislės įteisintos europiniu mastu, patvirtinami jų standartai. Tai ilgaamžio mūsų krašto balandininkų darbo, kūrybinio potencialo vaisiaus įprasminimo ir įteisinimo aktas. Kartu tai ilgų metų svajonių, pastangų, triūso, kurį įdėjo šioje srityje dirbę balandininkai, veiklos įvertinimas. Šiandien gal dar ne visai suvokiame kokį slenkstį peržengėme Lietuvos balandininkystėje. Tam reikia laiko. Supraskime bent tai, kad nuo dabar esame vienoje gretoje su visais, o ne kažkur užribyje. Su švente, visi Lietuvos balandininkai.
Stanislovas Patkauskas

FotikasI dalis „Europa Metz 2015“ foto dėkojame Raimundui (130)>>

FotikasII dalis „Europa Metz 2015“ foto dėkojame Stanislovui(14)>>

FotikasIII dalis „Europa Metz 2015“ foto dėkojame Renatui (105)>>

FotikasIV dalis „Europa Metz 2015“ foto dėkojame Reinoldui(56)>>
 

 

 
Lietuvos balandininkai - Europos čempionai!
Parašė Balandininkas   

 balandininkai Lietuvos

LIETUVĄ ATSTOVAUJANTYS BALANDININKAI, METZ 2015

 

metz balandziu paroda

Iš Lietuvos 4 atvežti balandžiai - tapo EUROPOS ČEMPIONAIS. Visos lietuviškos balandžių veislės PRIPAŽINTOS EUROPOS MASTU.„Dekoratyvinių balandžių augintojų asociacijos“ prezidentas Ramūnas Naruševičius džiaugiasi lietuvių delegacijos laimėjimais Europos Show parodoje Metz 2015. Lietuvos balandininkystę reprezentuojantį stendą pristatė Reinoldas Liaudanskas.

Prancūzijos Metz mieste vykstančiame balandžių Europos čempionate pirmą kartą, kaip pilnateisiai EE nariai, dalyvavo ir Lietuvos balandininkai. Lietuvos dekoratyvinių balandžių asociacijos tikslas buvo – eksponuoti ir įteisinti unikalias lietuviškas balandžių veisles. Visos 12 lietuviškų veislių įteisintos, įvertintos ir kelios net tapo Europos čempionais!

REZULTATAI:
1. Lietuvos parodinis (K. Šidlauskas, Ž. Karpavičius, L. Milinauskas) – l. gerai
2. Vilniaus spalvotašoniai (R. Rutkauskas) – l. gerai.
3. Aukštaitijos burbuliai (S. Patkauskas, A. Grigaliūnas) – l. gerai.
4. Lietuvos žuvėdrėlė (R. Rutkauskas) – l. gerai.
5. Lietuvos šarkelė (G. Stulgaitis) – l. gerai.
6.  Šiaulių baltasparniai (E. Šimkus, Ž. Čerapas) – l. gerai.
7. Sūduvos baltagalviai (J. Isoda) – l. gerai.
8. Dainavos spalvotagalviai (A. Matulevičius) – l. gerai.
9.  Kauno drugeliai (R. Ramanauskas, J. Romeika) – l. gerai.
10. Vilniaus ereliukai (A. Stimburys) – l. gerai.
11. Vilniaus naktiniai (A. Formalis) –  l. gerai.
12. Lietuvos figūriniai (A. Šustauskas) – Ypatingi.
13. Kauno baltajuosčiai (J. Romeika, Č. Kuprys) – l. gerai.
14. Klaipėdos aukštaskraidžiai. Eksponavo net 9  balandininkai -
viso 38 balandžiai (R. Chmeliausko, A. Baniulio, S. Patkausko, A. Januškos, E. Tamušausko, R. Liaudansko, K. Kiguolio, A. Dražbos paukščiai buvo įvertinti – l. gerai, o Eligijaus Nicio raudonas Klaipėdos aukštaskraidis gavo net 97 balus – puikiai – Europos čempionas!).
Labai gerai arba net ypatingai gerai buvo įvertinti Ž. Čerapo vokiečių parodiniai, V. Keraičio Budapešto trumpasnapiai, V. Stankūno, S. Sederavičiaus, V. Revinsko Karaliaučiaus spalvotagalviai, E. Kravčiuk ir Ž. Čerapo čilikai, V. Špoko Sibiro figūriniai.

EUROPOS ČEMPIONAIS paskelbti šie balandžiai.
1. Klaipėdos aukštaskraidis – E. Nicys
2. Aukštaitijos burbulis – A. Grigaliūnas
3. Budapešto trumpasnapiai. - V. Keraitis
4. Lietuvos šarkelė – G. Stulgaitis.

Lietuvos kvalifikuotas balandžių teisėjas S. Patkauskas vertino vienas svarbiausių trumpasnapių balandžių veisles.
Sveikiname visus Europos čempionato dalyvius! Visus Europos čempionus!!! Kitas Europos čempionatas 2018 metais Danijoje.


SVEIKINIMAI LIETUVOS BALANDININKŲ DELEGACIJAI IR NUO ARŪNO GUDUNSKO IR BALANDININKAS.LT KOMANDOS. Pagaliau Europoje turime lietuviškas balandžių veisles.

 

 
Druskininkuose uždrausta lesinti balandžius balkonuose
Parašė Balandininkas   
 balandziu lesinimas uzdraustas
Už balandžių ar kitų paukščių lesinimą, galite gauti įspėjimą arba baudą nuo 29 iki 116 eurų. Jeigu  pasigaminote lesyklėlę ir ketinate ją pakabinti buto balkone, šio sumanymo teks atsisakyti, nes naujosios taisyklės draudžia lesinti laukinius paukščius balkonuose, bendro naudojimo ar pagalbinėse patalpose.

Druskininkų miesto teritorijoje, į kurią patenka ne tik daugiabučių namų mikrorajonai, bet ir nemažai individualių namų valdų, uždrausta laikyti daugiau kaip 10 ūkinės paskirties naminių paukščių tai yra vištų, broilerių, ančių, žąsų ir kalakutų. Toks pats apribojimas nustatytas ir kiškiams, o štai arklį, karvę, avį arba ožką galima laikyti tik vieną. Norintieji savo skeltanagei surasti gyvenimo draugą privalės gauti raštišką kaimynų sutikimą.

Parengta pagal www.ManoDruskininkai.lt

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 127 - 168 iš 519

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Sverdlovskai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (24.04.2018)
sniegenos
PERKAMI BALANDŽIAI (19.04.2018)
pirkciau
PARDUODAMI BALANDŽIAI (16.04.2018)
Narveliai
PREKĖS BALANDŽIAMS (14.04.2018)
Narveliai
PREKĖS BALANDŽIAMS (14.04.2018)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 3 svečiai(-ių)