Pradžia
Kviečiame balsuoti!
Parašė Balandininkas   

Rekomenduojame balsuoti, kad balandžių augintojas atstovautų balandininkų interesus Lietuvos Respublikos seime.

 kestutis mazeika

 
Europos balandžių ir naminių paukščių teisėjų simpoziumas Šveicarijoje
Parašė Balandininkas   
 simpoziumas
2016 m. rugsėjo 16-18 dienomis Šveicarijoje, Sursee vietovėje vyko tris dienas trukęs EE (Entente Europeenne) organizacijai priklausančių šalių balandžių ir naminių paukščių teisėjų susitikimas – seminaras. Lietuvos balandininkų bendruomenę jame atstovavo Stasys Patkauskas. Į renginį atvyko beveik visų organizacijai priklausančių valstybių vedantys, iškiliausi teisėjai. Tokiame grandioziniame forume dalyvauti teko pirmą kartą, tačiau ne vien dėl to jis įspūdį paliko milžinišką. Gerai ir sklandžiai organizuotas, iki detalių apgalvota darbotvarkė sudarė sąlygas kokybiškam ir vaisingam darbui. Požiūris į teisėjo darbą, jo kompetenciją, reikšmę parodų metu ir indėlį į balandininkystės vystymąsi – tai pagrindiniai moto, vyravę viso renginio metu.
 
Susitikimas su nauju pirmininku
Parašė Balandininkas   

zydrunas cerapas

Būrelis balandininkų susitiko laisvai diskusijai su nauju Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubo pirmininku Žydrūnu Čerapu.  Dėkojame už nuotraukas Renatui Ivanauskui.
 
Susitikimas
Parašė Balandininkas   
susitikimas
 
Parduodami sportiniai balandžiai
Parašė Balandininkas   
parduodami sportiniai balandziai
 
Skrydyje pagerbti Katowicų aukas dalyvavo ir Lietuvos sportinių balandžių augintojai
Parašė Balandininkas   

andziulevicius matulevicius balandziai

Lenkijos sportinių balandžių entuziastai surengė skrydį pagerbti Katowicų aukas. Lenktyninius balandžius davė 79 Lenkijos ir 2 Lietuvos balandininkai: Vytautas Andziulevičius ir Antanas Matulevičius. Į skrydį pristatyta 355 lenkiški ir 17 lietuviškų balandžių. Sportiniai paukščiai startavo ryte 7.00 val. Lenkijos arba 8.00 Lietuvos laiku iš Harlingeno miesto Olandijos (2016.07.30). Lenktyniniai balandžiai, norėdami sugrįžti į savo gimtus namus, turėjo įveikti didesnį negu 1000 km atstumą. Skaityti visą straipsnį>>

 
I. Jurgelevičiūtė prašo pagalbos dėl priklydusio balandžio
Parašė Balandininkas   

balandis

 Sekmadienį(2016.09.04) žinomą dainininkę Irmą Jurgelevičiūtę užklupo netikėti malonūs rūpesčiai – išėjusi į savo buto balkoną jame atlikėja aptiko svetį – išskirtinio grožio balandį.

„Išsyk buvo aišku, jog jis yra naminis ir turi šeimininkus. Smagu būtų, jei jie atsirastų, nes akivaizdu – paukštelis mylimas bei prižiūrėtas“, – sakė I. Jurgelevičiūtė. Baltas balandis nesiblaškė ir prisilietimų nevengė, todėl dainininkė su didžiuliu malonumu palaikė jį ant rankų, paglostė. Kaune, Šilainių mikrorajone gyvenanti I. Jurgelevičiūtė sako, jog dekoratyviniai balandžiai į jos buto balkoną užklysta ne pirmą kartą. Apie tai, kas gražuolių skraidūnų ieško, ji sužinodavo internete panaršiusi po specializuotus puslapius, tačiau kol kas šiandieninio radinio niekas nesiteirauja.
balandis
Gyvūnų globėjų asociacijos vadovas Vytautas Gustaitis sakė, jog dekoratyvinius balandžius tiesiog galima paleisti į laisvę, nes jie turėtų patys rasti savo namus. Balandžių žinovo Arūno Gudunsko teigimu, paukštelio nereikėtų baimintis, jam padėti grūdelių ir apie radinį paskelbti internetinio balandininkas.lt puslapio skiltyje „Svečių knyga“. Skelbime reikėtų nurodyti pagrindinę informaciją apie užklydusį svetį. „Jei jis žieduotas, tuomet būtina nurašyti žiedo numerį. Taip savininką labai greitai ir lengvai galima rasti“, – sakė A. Gudunskas.

Straipsnis: DELFI.lt

 
Papildomos nuotraukos
Parašė Balandininkas   

Edmundas Stundis balandziai

Edmundas Stundis atsiuntė keletą naujų savo

balandžių nuotraukų. Žiūrėkite čia>>

 
DIDYSIS rugpjūčiio mėn. balandžių turgus
Parašė Balandininkas   

zvejo batai

 

 
Parduodami sportiniai balandžiai
Parašė Balandininkas   

balandziai

 

 
Akimirkos iš II-ojo balandininkų suvažiavimo
Parašė Balandininkas   
II-ojo suvažiavimo akimirkos.
Už nuotraukas dėkojame Stasiui Patkauskui.
 Suvaziavimas 2016
 
Konkurso "LIETUVOS BALANDZIAI" nugaletojai
Parašė Balandininkas   
Pirmiausiai dėkojame visiems susidomėjusiems konkursu. Komisija ilgai aptarinėjo atsiųstas dalyvių nuotraukas. Vyko diskusija ar nuotraukos atitinka konkurso sąlygas? Ar pavyks kitos šalies balandininkui susidaryti vaizdą pažvelgus į fotografijoje užfiksuotą lietuviškos veislės balandį? Ar parodytas balandžių veislės ypatumas? Ar pavyktų balandį techniškai "iškirpti" balandį iš aplinkos? Ar nuotrauka pakankamai kokybiška, kad būtų galima naudoti ir spaudoje be didelių kokybinių nuostolių? Labai apgailestaujame, tačiau didžioji dalis nuotraukų neatitiko konkurso sąlygų. Taip pat nebuvo aiškaus lyderio, todėl nusprendėme, kad apdovanosime visus dalyvius prizais. Padalintas prizinis fondas ir kiekvienam tenka po 26Eu.

Kviečiame laimėtojus atsiimti prizus Kauno balandžių turguje. Atsiimant prizus - būtinai atsinešti vieną atspausdintą geriausią Jūsų nuomone konkursui siųstą fotografiją.

Dovanų kuponai apsipirkti pas Arūną
1. Renatas
2. Vytautas N.
3. Evaldas
4. Jonas K.

Dovanų kuponai apsipirkti pas Ramą
5. Audrius Grigaliūnas
6. Povilas Grigalionis
7. Arvydas Stanislovas Šustauskas

 
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 127 - 168 iš 558

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

Perku
PARDUODAMI BALANDŽIAI (30.05.2019)
perku
PERKAMI BALANDŽIAI (14.05.2019)
Perku
PARDUODAMI BALANDŽIAI (22.03.2019)
Balandis
PARDUODAMI BALANDŽIAI (08.03.2019)
Parduodami sportiniai balandziai rinkti is ivairiu saliu
PARDUODAMI BALANDŽIAI (26.02.2019)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online