Pradžia
Vienybės apdovanojimai 2017
Parašė Balandininkas   

Vienybes apdovanojimai

 

 
Rudeninis balandžių turgus 2017
Parašė Balandininkas   

Tradicinė balandžių mugė planuojama lapkričio mėnesį, tačiau norėtume sužinoti Jūsų nuomonę kurioje vietoje geriau daryti mugę? SPAUSKITE ČIA IR SUDALYVAUKITE ANKETOJE.

Balandziu turgus

 

 Witajcie szanowni koledzy! Miłośników gołębi z Polski! Serdecznie zapraszamy na gielde golęmbi na Litwe do Kowna. Organizator Koweński klub hodowców golębi rasowych. Termyn: 29 październik 2017 rok. Od godziny 7.00 Adres: Kowno, Prusu g. 4. Tel. Informacyjny. +370 634 39999 ZAPRASZAMY!!!

 

 

 
Balandžių apdovanojimai LČ, Alytaus, Kauno 2017
Parašė Balandininkas   

balandininkai

Įvyko Lietuvos čempionato, Alytaus, Kauno sportinių balandžių apdovanojimai. Susirinko gausus būrys entuziastų. Vakarą vedė Lietuvos sportinių balandžių federacijos prezidentas Algis Kisielius, o jam talkino Valius Vanagas. Renginyje svečiavosi ir Lietuvos dekoratyvinių balandžių asociacijos prezidentas Ramūnas Naruševičius.

Apdovanojimus šlavė Alytaus klubo jaunimas: Ramūnas Jurčiukonis, Gytis Sabestinas, Darius Sabestinas. Žinoma, balandžių sporto senbuviai pozicijų neužleido ir į apdovanojimus ne vieną kartą kopė Algis Baniulis, Vytautas Pilius ir kiti. Iš Klaipėdos pasižymėjo R. Sudeikio balandžiai.

Po apdovanojimų ceremonijos buvo pristatyta Lietuvos balandininkų pasiekimai Portugalijos balandžių viešbutyje. Geriausiai pasirodė Juozo Snabaičio 16 ir Renato Ūso 33 vieta individualioje įskaitoje. Lietuva užėmė 13 vietą.

Federacijos prezidentas Algis Kisielius pristatė Olimpiados reikalavimus. Lietuvos klubai visi kartu gali atitikti reikalavimus. Todėl pabandė pamodeliuoti 2017 m. balandžių rezultatus ir juos interpretuoti kaip būtų, jeigu tie patys balandžiai puikiai pasirodytų du metus iš eilės. Pasirodė, jog į Olimpiadą pretenduotų T. Svenciūno, J. Snabaičio balandžiai (detalesnė
informacija bus skaidrėse, kurias pažadėjo įkelti artimiausiu metu).
 
Eligijus Nicys pakvietė ir kviečia visus palaikyti lietuviško DERBY arba jauniklių viešbučio mintį. Tokio tipo balandinė Klaipėdoje planuojama atidaryti 2018 m. gegužės mėnesį.
 
Trūkstant informacijos apie balandžių sportą trumpą pranešimą pristačiau aš. Apžvelgiau 2017 m. balandžių rezultatų statistiką, kokios varžybos ir kaip vyksta Lietuvoje. Klube vykstančios varžybos, Lituanica, Vienybės taurė, R. Chmeliausko taurė ir Lietuvos čempionatas.
pranesimas
 
 
Kauno klubo susirinkimas rugsėjis
Parašė Balandininkas   
susirinkimas
 
Klaipėdos klubas kviečia į paukščių turgų
Parašė Balandininkas   
pauksciu turgus klaipedoje
 
Ūkininkas parduoda sėklas
Parašė Balandininkas   
ukininkas parduoda seklas
 
Kaunietis apie sparnuotus taikos simbolius: jie sektinas pavyzdys mums
Parašė Balandininkas   
 kauno klubo pirmininkas
Balandžiai – sektinas pavyzdys mums, žmonėms, šie paukščiai poruojasi visam gyvenimui, kartu rūpinasi mažyliais, dalijasi lesalu, taikiai sugyvena. Tai patvirtina ir viešnagė pas dekoratyvinių balandžių augintojus.

Domisi nuo vaikystės

"Mano vaikystėje dažnas kaunietis laikydavo balandžius, ir šie paukščiai man buvo įprasti, mieli, gražūs. Juolab kad juos augino ir senelis, ir tėtis. Tad aš beveik nuo lopšio svajojau apie baltą paukštį. Ir nieko nuostabaus, kad pirmas sparnuotas augintinis pateko į mano rankas, kai tebuvau penkiametis berniukas. Tada dar neįsivaizdavau, kokia priežiūra reikalinga balandžiams. Juk mačiau tik grožį", – pasakojo Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubo prezidentas Žydrūnas Čerapas, kuris drauge su Kauno klubo nariu Renatu Ivanausku viename miesto pakraštyje turi nedidelę balandinę.

"Aš vėliau nei Žydrūnas pradėjau auginti balandžius ir šiam pomėgiui likau ištikimas iki šiol. O kaip kitaip – juk šis užsiėmimas – tai nepagydoma chroniška liga. Prisimenu, net tarnaudamas kariuomenėje, sapnavau savo balandžius", – neslėpė "ligos" požymių Renatas.
 
Skaityti visą straipsnį>>

 
MIRA 2017 lietuvių sportininkų rezultatai
Parašė Balandininkas   

Video siužete balandžių krovimas finaliniam skrydžiui.

Portugalijoje rugsėjo 2 dieną įvyko finalinis jauniklių derbio MIRA 2017 skrydis. 7.30 val ryte net 1089 sportinių balandžių jauniklių buvo paleisti iš 330km. Sveikiname Tadą Svenciūną Juozą Snabaitį, kurio balandžių jauniklis finalinėse Worls Championship pagal individualius balandžių rezultatus užėmė 16 vietą tarp dalyvavusių balandžių. Finaliniame skrydyje balandis sugrįžo 71. Sveikiname ir Ūsą Renatą, kurio balandis pagal individualius rezultatus užėmė 33 vietą, o finaliniame skrydyje atskrido 126. Į finalinį skrydį buvo įdėti  treniruotes atlaikę lietuvių 4 balandžių jaunikliai: Tado Svenciūno, Ūso Renato, Snabaičio Juozo ir Sudeikio Rolando. Iš viso lietuviai išsiuntė į varžybas 35 balandžių jauniklius.
 
PAPILDYTA. Ace Pigeon kategorijoje (trys paskutinės treniruotės ir finalinis skrydis) Renato Ūso balandis užėmė 40 vietą, o Juozo Snabaičio 49 vietą. Lietuva pagal sumuojamus trijų balandžių rezultatus užėmė 13 vietą iš dalyvavusių 24 šalių.
 
Video siužete balandžių paleidimas. Ne visi balandžiai pakilo į skrydį, kai kuriems patiko tupėti balandžių transporte.
 

 

 
Filmukas iš įvykusios Palangos balandžių parodos 2017
Parašė Balandininkas   

 

Filmukas iš įvykusios Palangos balandžių parodos 2017 m. pristatantis filmukas. Nors autorius nežinomas (patikslinta autorius GEDIMINAS RAPALIS), tačiau talentingai ir gražiai sumontuota - verta prisiminti ir pažiūrėti.

 
Ar mokame teisingai žieduoti balandžius?
Parašė Balandininkas   

Tradiciškai balandžiai yra žieduojami ant dešinės kojos. Pagal pasaulinę praktiką žiedas dedamas apverstas, kad pagavus paukštį rankoje būtų galima patogiai perskaityti žiedo užrašus. Jaunikliai dažniausiai žieduojami 5 arba 7 dienų.

Balandžių jaunikliai auga labai greitai. Užmiršus arba praleidus patį žiedavimo metą į pagalbą galima pasitelkti aliejų. Užlašinti keletą lašų ant jauniklio kojos ir palengva laikant už trijų pirštų tempti žiedą. Pamažu, pamažu ir pavyks – išbandyta praktika. Jeigu aliejaus pateko per daug po ranka turėkite servetėlę.

Rekomendacija. Uždėjus žiedą jaunikliui iš karto vesti dokumentaciją ir pažymėti balandžio tėvus, jauniklio spalvą ir kilmę, įrašyti pastabą.

Prisiminkite, kad balandžiui žiedas reikalingas kaip žmogui pasas.

 

balandziu ziedavimas 

 

 
Sveikinimai sportinių balandžių augintojams
Parašė Balandininkas   

Sveikiname R.Chmeliausko atminimo taurės "Berlynas 2017 "nugalėtojus ir prizininkus ( pagal R.Chmeliausko formulę) !!!!
Pirmą vietą ir taurę laimėjo A. Droždz (Vilnius) - 103,33 taškai
Antrą vietą ir diplomą laimėjo A.Baniulis (Kaunas)- 103,30 taškai
Trečią vietą ir diplomą laimėjo D.Sebestinas (Alytus)- 103,28 taškai

Linkime visiems kitiems nenusiminti, o kitais metais skirti daugiau dėmesio balandžiams ir iškovoti daugiau prizinių vietų. Sėkmės visiems!

 
LITUANICA ir Chmeliausko atminimo taurės
Parašė Balandininkas   
Sveikiname LBSF  "Lituanica 2017 " taurės  nugalėtojus ir prizininkus !

Pirmą vietą ir taurę varžybose laimėjo Vytauto Piliaus balandis (Alytaus klubas), taip pat antrą ir trečią vietas užėmė to paties trenerio  balandžiai.

Pirmą vietą ir taurę komandinėse varžybose laimėjo  Gytis Sabestinas (Alytaus klubas) -407,32 taškai

 Antrą vietą   laimėjo  Vytauto Piliaus komanda (Alytaus klubas) 406,96 taškai

 Trečią vietą laimėjo Ramūno Jurčiukonio komanda (Alytaus klubas) 403.78 taškai

Lietuvos balandžių sporto federacija tradiciškai rengia balandžių lenktynes, skirtas lakūnų S. Dariaus ir S. Girėno skrydžiui per Atlantą 84-ioms metinėms paminėti ir 2017 metų Lietuvos aviacijos muziejaus taurei laimėti. Balandžiai buvo paleisti Lenkijos miestelio Pščelnik apylinkėse, miško, kuriame 1933 metų liepos 17 d. įvyko "Lituanica" katostrofa, pakraštyje. Šiemet  balandžiai startavo liepos 16 dieną, sekmadienį. Skrisdami iki Lietuvos, vidutiniškai balandžiai turėjo įveikti apie 630 km atstumą. Lenktynėse dalyvavo Lietuvos  sportinių balandžių klubai. Nugalėtojai bus apdovanoti rugpjūčio 25 d. Lietuvos aviacijos muziejuje. Renginio pradžia numatyta 15 val. Kviečiame dalyvauti.

 Taurės rezultatai: http://docs.google.com/spreadsheets/d/1R0ufx2BEVFqJo-3KUmzB-P2HHpXgKwwlLAdFbVp8IeE/edit?usp=sharing

 
Lituanica taure
 
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 1 - 42 iš 490

ASOCIACIJA

sportiniai balandziai

SKELBIMAI

kryziuociai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (06.10.2017)
Sportiniai balandžiai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (14.09.2017)
ieskau
PERKAMI BALANDŽIAI (03.09.2017)
Sportiniai balandziai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (30.08.2017)
Balti pastiniai
PARDUODAMI BALANDŽIAI (30.08.2017)


 
= Ad with Photo

Reklama

 Prekes balandziams
sportiniai balandziai
musu balandziai
aleksandro stulginskio universitetas
 
Automobiliu detales, aksesuarai
nekilnojamas turtas svajoniu bustas kaune
 
 
sava giria logo

Apklausa

Kiek kartų per dieną einate pas balandžius?
 

TranslateLankytojai online

Dabar naršo 8 svečiai(-ių)